Συντευξη στην εκπομπή "πρωτη γραμμή" του προεδρου της ΚΣΕ σήμερα 14/12/09

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 76 έως 78 (από 78 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    826
    dragonares στις #372808

    …….. πολλοι κυνηγοι πιστευουν οτι εαν δεν τους επιστραφει το τιμημα που αναλογει στις χαμενες ημερες, δεν θα σταματησουν τη δραστηριοτητα.

    Αυτος μου ακουγεται ο πιο γελοιος λογος, για να συνεχισουν το κυνηγι. Δηλαδη του χρονου αν τους πουνε "no money, no honey" (οχι λεφτα, οχι κυνηγι) θα ειναι ευχαριστημενοι?
    Συνελθετεεεεεεεεεε……………


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    347
    woodman στις #132882

    Αυτος μου ακουγεται ο πιο γελοιος λογος, για να συνεχισουν το κυνηγι. Δηλαδη του χρονου αν τους πουνε "no money, no honey" (οχι λεφτα, οχι κυνηγι) θα ειναι ευχαριστημενοι?
    Συνελθετεεεεεεεεεε……………
    [/quot

    ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ…ΜΕ 10-20 ΕΥΡΩ(ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟΣ) ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΠΙΣΩ Η ΚΑΘΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ Χ 150-180,000 ΑΔΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ…ΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΝΟΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #132887

    ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑ;

    ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΦΥΣΗ;

    ΕΧΟΥΜΕ Ή ΟΧΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ;

    Όσα λοιπόν δεν μας έχει απαντήσει η Κυνηγετική Συνομοσπονδία (γιατί έτσι την συμφέρει), φρόντισαν να τα απαντήσουν οι άνθρωποι του τύπου οι οποίοι πρώτα είναι κυνηγοί και στη συνέχεια εργαζόμενοι.

    Στο αυριανό φύλλο του Ελεύθερου Τύπου, στο ένθετο «ΤΥΠΟΣ-ΚΥΝΗΓΙ», κατ’ αποκλειστικότητα, υπάρχει πλούσιο ρεπορτάζ για ΟΛΑ τα νομικά ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ αλλά και τις ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ του έλληνα κυνηγού.
    (ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ Νο 10 ΤΗ ΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ)

    Βέβαια από την πέννα των συντακτών περνούν και οι εξελίξεις με Όοοοοολο το παρασκήνιο σχετικά με την απαγόρευση ή μάλλον την υποτιθέμενη απαγόρευση του κυνηγίου και το τι κάνουν οι «σωτήρες»
    (Γεια σας κύριε Πρόεδρε επιμένω…..)

    Αύριο λοιπόν θα «ξεστραβωθούμε» στο διάβασμα ώστε να μην είμαστε ανεξεταστέοι, σ’ όποιον τυχόν μας σταματήσει στα βουνά που τόσο αγαπάμε….

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 76 έως 78 (από 78 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων