ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,916 έως 39,930 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #507249

    καλημέρα σε όλα τα καλά παιδιά.

    επιστροφή απο της διακοπές και πάμε φούλ για αναζήτηση φυσιγγίων (εκτός απο αυτα που φτιάχνω εγώ) 😉

    για να δούμε απο ισπανία η απο ελλάδα θα είναι  :unsure:  :unsure:

    κατα τα άλλα τσιχλόκαιρος σήμερα χαχαχα :yahoo:  :yahoo:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507250

    Βρε βρε βρε!!!! Καλωσορισες φιλε Μανο  :rose:  Λεω και εγω δεν θα φανει? Ασε τα φυσιγγια και βαλε τσιπουρα και ζιβανες ετσι για το καλο  :yahoo:  και το νου σου ε? Μην με βαλεις στην πριζα για τις τις τσιχλες απο τις αρχες Οκτωβριου γιατι αλιμονο σου  :yahoo:   :yahoo:  Ασε με λιγο να κυνηγησω πρωτα κανα τρυγονακι ρε αδελφε  :yes:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #507251

    Καλημέρα στην παρέα  :bye:

    ΚΑΛΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ σε Όλους Μας  :heart:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #507265

    Βρε βρε βρε!!!! Καλωσορισες φιλε Μανο :rose: Λεω και εγω δεν θα φανει? Ασε τα φυσιγγια και βαλε τσιπουρα και ζιβανες ετσι για το καλο :yahoo: και το νου σου ε? Μην με βαλεις στην πριζα για τις τις τσιχλες απο τις αρχες Οκτωβριου γιατι αλιμονο σου :yahoo: :yahoo: Ασε με λιγο να κυνηγησω πρωτα κανα τρυγονακι ρε αδελφε :yes: :good:

    <hr />

    Αχιλλεας- οχι αυτος της Τροιας, της κυνηγολατρειας! Απο την νησο Κυπρος!!!!

    Αντε κατάστημα κέρνα ολο καφενείο…………..απο τον αχιλλέα χαχαχαχαχα

    αντε κυνήγησε εσύ τα τρυγονάκια σου μέχρι αρχές οκτωβρίου, να ξεκινήσω εγώ της τσιχλίτσες απο τέλος σεπτεμβρίου χαχαχαχα :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Καλημέρα στην παρέα :bye: ΚΑΛΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ σε Όλους Μας :heart:

    <hr />

    Φιλικά Μάριος – Prowler ®

    ΚΑΛΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ να είμαστε ΟΛΟΙ καλά και καλές χελώνες,γιατί δεν θυμάμε πώς το έλεγε ο αχιλλέας ρε γαμώτο :yes:  😉  :good:

    μάριε πώς τα βλέπεις τα πράγματα απο πουλιά προς τα μέρη σου;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #507268

    ΚΑΛΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ να είμαστε ΟΛΟΙ καλά και καλές χελώνες,γιατί δεν θυμάμε πώς το έλεγε ο αχιλλέας ρε γαμώτο :yes: 😉 :good: μάριε πώς τα βλέπεις τα πράγματα απο πουλιά προς τα μέρη σου;;

    Για να καταλάβεις εγώ έφυγα  έκανα έναρξη 300 χλμ ανατολικότερα όπου κι εκεί την φάγαμε την τρυγονόπιττα  :unsure:  (εγώ πάει καλά κάτι έκανα  :whistle:  ένα φιλαράκι μου έπιασε έναν κότσυφα όλο κι όλο!  για να μην πω κάποιοι άλλοι τι …… πουλί έπιασαν  :whistle: )

    αλλά από τέτοια …. φουλ …. να φάνε κι κότες,,,,,,  :negative:  :negative:  :negative:

    Εκτός κινδύνου ο κυνηγός που του επιτέθηκε αρκούδα μετά από 6ωρο χειρουργείο!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507270

    Μανο??? Λέγε, σου ήρθαν τίποτα οιωνοί για τα τσιχλοκοτσυφα??? Γιατι οταν αρχιζει να σε τρώει με τα φουσεκια εσένα κάτι ύποπτο έχεις μυριστει!!!! Εγώ άρχισα να φορτώνω φιλε ότι πιο οικονομικό μπορω. Όταν λες ισπανικά εννοείς τα μπλε η τα λαχανί??????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #507271

    Μανο??? Λέγε, σου ήρθαν τίποτα οιωνοί για τα τσιχλοκοτσυφα??? Γιατι οταν αρχιζει να σε τρώει με τα φουσεκια εσένα κάτι ύποπτο έχεις μυριστει!!!! Εγώ άρχισα να φορτώνω φιλε ότι πιο οικονομικό μπορω. Όταν λες ισπανικά εννοείς τα μπλε η τα λαχανί??????

    <hr />

    i hunt therefore i am

    Θα σου πώ στης 20 σεπτεμβρίου γιατί τότε θα βγούν τα σωστά προγνωστικά,αλλα όλα δείχνουν οτι θα έχει πουλιά καί εφέτος με μια πολύ μικρή επιφύλαξη,γιαυτό σου λέω οτι θα πώ για πιο σίγουρα προς τα τέλη :good:  :good:

    λαχανί,λίγα γραμμάρια,φονικό,και με πολύ λίγα φράγκα σε σχέσει με τα υπόλοιπα :yes:  :yes:  :good:  :good:

    το δούλεψαν πέρυσι με παααρα πολύ καλά αποτελέσματα 😉  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507272

    Να τους κοψετε την ριζα!!!  :yes: :yes:  Μαγκες ενα θα σας πω!!! Μετα απο χρονια στις 5 του μηνα δεν θα παω κυνηγι….υπαρχει πολυ σοβαρος λογος!!! Μολις εχω παρει εισητηρια για να ακουσω απο κοντα επιτελους ενα τραγουδιστη που τον ακουω πανω απο 22 χρονια παθιασμενα κιολας  :yes:  Ερχεται στην γειτονια μου ο Βασιλης ο Μεγας….. γινετε να λειπω?  :yahoo:   :yahoo:  :yahoo:    :heart:  Και μην με ψαξεις να με βρεις, ουτε τηλεφωνο θα εχω, ουτε σπιτι!!!!! Δωσε πονο ρε Καρρα!!!!!  :yes:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507275

    Καλημέρα στην παρέα :bye: ΚΑΛΗ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ σε Όλους Μας :heart:

    <hr />

    Φιλικά Μάριος – Prowler ®

    Γεια σου φιλε Μαριε!!!  :bye:  Αμα χουφτωσες το τρυγονακι εισαι μια λεβεντια!!!  :yes:  και στα ταιρια του αδελφε.  :yes:   :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507279

    Καλημερα κυριοι  :bye:  καφεδακι κανεις?  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #507280

    :bye: :yahoo:

    Καλημέρα στην παρέα.Σήμερα είμαστε καλά σε σχέση με τους 12β. θερμοκρασία που είχαμε χθες, έχουμε 16 μετά από 2η σερί μέρα με βροχή.

    Τώρα για τους …….μυημένους……η Νάξος το μόνο καλό γνωστό προιόν που βγάζει είναι ….πατάτες και γραβιέρα.Άμα ακούτε για τσίπουρο και φυσίγγια από Αξιώτες……φύγε μακριά…..είναι όπως λέμε πακιστανός επενδυτής.. :yahoo:  😉

    ΥΓ. Κοκκινότσιχλα κάτι ψευτοισπανικά σε πρασινωπό κουτί γεμίζονται εδώ παρακάτω σε ένα χωριό…..Έχει πάρει πολλούς στο λαιμό του…..αν θες να ανατιναχθείς να σου φέρω…..ξέρεις……λυπάμαι το γιό σου μόνο.Άσε που θα σε δώσω και στο <<θείο>>.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507298

    Καλημερα αρχοντες!   :bye:  :rose:  Ουζακι κανεις? Ε, αφου καφε δεν πινετε…. ειπα να το γυρισω στο ποτο μπας και βρεθει κανενας  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #507303

    Καλημέρα

    τι ουζάκι μας λες πρωινιατικα;;;;

    για αλκοολικούς μας πέρασες;

    πιάσε μια ζιβανια!  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507318

    Πολλη ησυχια παιζει….  :negative: Που ειστε ρε αγορια?  :yahoo: Εδω κυνηγι εχει την Κυριακη παλι και η σκεψη παιζει για τις μπλε κυριες :yes:  …. τελευταια τους ομως! Μετα ΜΟΝΟ παραλια για την αγαπη την μεγαλη  :heart:  ….. Καμια βολτουλα βγηκατε εσεις?  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #507321

    καλησπέρα,αχιλλέα βάλε καμιά ζιβάνα ρε φίλε και τσίμπα και κανένα μεζέ 😉

    εγώ δεν βγήκα πάντως ακόμα,να μας πούν όσοι ομορφάντρες πήγαν B-)  :yes:

    μάνο65 έχω έμπνευση για εφέτος στο γιόμισμα άκου τι σου λέω…… :whistle:  :whistle:  :good:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,916 έως 39,930 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων