ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,931 έως 39,945 (από 43,271 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #507324

    Καλημέρα. Επιστροφή από εξορμηση. Δροσουλα είχε, τρυγόνια οχι! Καρακαξα πολύ πράμα!!! – 11 απο αυτές και -2 καργιες! Αχιλλέα ειδα και μελισσοφαγους πρώτη φορά φέτος!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507325

    Καλημερα στην παρεα :bye:  Μανο κοπιασε αδελφε, σε λιγο αναχωρουμε για ταβερνουλα σε βουνο, εχει απ’ ολα και ζιβανα αφθονη  :yes:  Μητσο χθες πηγα βολτα στα σκυλια σε παρκο κοντα στο σπιτι μου, ειδα και εγω αρκετους μελισσοφαγους, ενα τρυγονακι που περασε προκλητικα απο διπλα μου και το καλυτερο βγαλαμε και ενα λαγο στο τελος  :yes:  Καλα τα περασαμε!  :good:  Αυριο θα παω αλλη μια εξορμηση για φασσες και ο θεος βοηθος! Το καλο ειναι πως αυριο ξεκινανε και τα καθημερινα στα παραλια  :yes:  Που θα παει θα ανταμωσουμε με τα τρυγονια οπως καθε χρονο απο την 1η Σεμπτεβρη και μετα  :yahoo:   :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507353

    Καλημερα σε ολους τους φιλους και καλη βδομαδα να εχουμε! Ζβετλανα φτιαξε καφεδακια και κερνα οσους ερθουν σημερα στον καφενε! Δεν γιορταζω οχι, απλα ετσι γουσταρω!!!  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5754
    Prowler ® στις #507356

    Καλησπέρα στην παρέα

    Αχιλλέα η φοτο (αβαταρ) του τρυγονιού πως προέκυψε;;;;

    Γιατί τρυγόνι κι όχι φάσσα ή τσίχλα; :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507357

    Γιατι φιλε Μαριε ειναι (για μενα) το συναρπαστικοτερο ειδος να το κυνηγας!!!! Και με τα αλλα θηραματα ειμαι το ιδιο αρρωστος και μανιακος, αλλα με το τρυγονι εχω αλλη σχεση…. πιο παθιασμενη,  το λατρευω!!!   :heart:   Μπορει και επειδη διαρκει τοσο λιγο σε σχεση με τις τσιχλες ας πουμε….  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5754
    Prowler ® στις #507358

    Πάει καλά που μΕ το’πες Αχιλλέα….

    Να αφήσω κανένα ζωντανό να κατέβει προς τα κάτω!  :whistle:

    κι εσείς οι άλλοι οι λοιποί θαμώνες! αν δείτε κάνα τρυγόνι με φιόγκο γαλάζια κορδελίτσα  μην το βαράτε … δώρο για τον Αχιλλέα είναι  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #507361

    Καλησπερα σε ολη την παρεα καλη κυνηγετικη χρονια με υγεια και ασφαλεια ευχομαι για ολους μας :good:

    Αν και απουσιαζα για αρκετο καιρο απο το φορουμ και πιο πλου απο τον καφενε  :heart:  εμπαινα και σας διαβαζα που και που ελπιζω και ευχομαι να τα λεμε πιο συχνα γιατι μου λειψατε ολοι σας :good:  :heart:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507362

    Καλησπερα σε ολη την παρεα καλη κυνηγετικη χρονια με υγεια και ασφαλεια ευχομαι για ολους μας :good: Αν και απουσιαζα για αρκετο καιρο απο το φορουμ και πιο πλου απο τον καφενε :heart: εμπαινα και σας διαβαζα που και που ελπιζω και ευχομαι να τα λεμε πιο συχνα γιατι μου λειψατε ολοι σας :good: :heart:

    <hr />

    Αν η ζωή είναι όντως μικρή ,τότε είναι πολύ πουτ@να για την ηλικία της

    Μιας και ηρθες, δεν καθεσαι να πιουμε κανα ποτο να τα πουμε ρε λεβεντη? :rose:  Που εισαι φιλε μου καλε? Ευχομαι να εισαι καλα Μανο μου με υγεια και καλη κυνηγετικη περιοδο να εχεις αδελφε!!!  :good:  Σβετλαναααααααα φερε ποτα!!!! Αναψε τα καρβουνα και βαλε κατι να τσιμπησει το φιλαρακι  :yes:   :yahoo:  ψησε και λιγα παραπανω ομως γιατι ολο και καποιος αλλος θα ‘ρθει!!!!  :heart:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #507363

    Kαλησπερα σε ολους…

    Αχιλλεα μηπως υπαρχει καμια φωτογραφια της Σβετλανας ;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507364

    Τασο μου κοιτα να δεις τι γινετε τωρα…. …επειδη  το καφενειο μολις που βγαζει τα εξοδα του, ασε που καποιες μερες ειναι σχεδον κλειστο, αυτη την στιγμη που μιλαμε η μονη γαλανοματα που μας εκανε το χατιρι και μας ειπε πως την λενε σβετλανα ειναι αυτη!!!! Να ανοιξει λιγο η δουλεια  πρωτα και βλεπουμε  :yes:  :yes:  Να της πω να σου φτιαξει κανα καφεδακι?

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #507366

    :yahoo: :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Εισαι μεγαλη κουφ@λ@………………………..!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #507367

    Αλλα πηγε φιρι φιρι που λεμε…………!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507374

    Καλημερα παιδες!!!  Βασιλη καλη δεν ειναι για να φταχνει καφεδες?  :yahoo: Σβετλανα μου αντε φτιαξε τωρα και ενα καφεδακι στο φιλο μου το Τασο για να συνεθλει απο το σοκ….. και φερε του και ενα ποτηρακι νερο! Καθαρο κρυσταλλινο ομως, οχι σαν αυτο που μου εφερες εμενα χθες…..  :wacko:  :wacko:

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #507376

    Λοιπον περα απο την πλακα….. χθες πηγα βολτα το σκυλακι στο παρκο της περιοχης μου, βγαλαμε παλι το λαγο μας και καναμε το κεφι μας! Το θετικο ειναι πως ειδα μεσα σε ενα 45λεπτο 3 τρυγονια, την παρασκευη ειχα δει μονο ενα….. αρχισαν να ανακατευονται  παιδια!!!  :yes:  :yes:   :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #507377

    ααχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχααχαχαχαχ…..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,931 έως 39,945 (από 43,271 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων