Καλύτερες & χειρότερες στιγμές του forum

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 76 έως 83 (από 83 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #335926

    ΕΦΟΣΟΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ, ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ.

    ΕΓΩ ΤΟΝΙΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ, ΟΥΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ.

    ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΥΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ.

    ΚΥΡΙΕ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΕΙΣ 11 Η ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ.

    ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣ ΕΝΩΠΙΟΝ ΟΛΩΝ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΑ ΠΟΤΕ, ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.

    ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ Η ΠΡΑΞΗ ΣΟΥ.

    Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,  ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΕΝΤΟΝΟ ΠΑΡΟΡΜΙΤΙΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ  ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ.

    Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ, ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΙΩΧΝΕΙ.

    ΤΟ ΑΝ ΜΕ ΤΙΜΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΟΥΝ…………

    ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΑΝ ΕΥΡΙΣΚΑ ΕΣΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΣΟΥ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.

    ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ’ ΟΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΕΝΩ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΓΕΛΑΩ ΑΠΟ ΑΜΗΧΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΣΑΝ ΠΛΑΚΑ, ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΩ.

    ΟΧΙ ΚΥΡΙΕ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΑΝΑΙΤΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ.

    ΚΩΣΤΑΣ
    <SCRIPT language=javascript>postamble();


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    tzimoyrtos στις #39163

    Ψοφάς για δημοσιότητα ε!

    Προς το παρόν  αντιγράφω, μια φράση από το πρώτο μήνυμα σου

    Που ομολογώ ότι τα καταφέρνεις καλύτερα, ίσως για αυτό  φούσκωσε

    η κεφαλή   σου

     

    Η περίπτωση χρήζει παρακολούθιση Ψυχιάτρου, δεν ξέρω τι να πω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    93
    SAMWIN στις #39165

    ΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΚΦΡΑΖΩ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ.

    ΦΤΑΝΕΙ………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    99
    tzimoyrtos στις #335933

    [font=” Verdana”] [/font]

    [font=” Verdana”]ΕΦΟΣΟΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ, ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ.[/font]

     κυριε πλανητάρχη; που νομίζεις ότι βρίσκεσαι;

    [font=” Verdana”]ΕΓΩ ΤΟΝΙΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ, ΟΥΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΥΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ.[/font]

    Και εγώ σου λέω αν το έκανες, θα μας γλίτωνες από πολύ γέλιο

    [font=” Verdana”]ΚΥΡΙΕ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΕΙΣ 11 Η ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ.[/font]

     Τώρα τι να σου πω!! Τέτοια ώρα συζητούσαμε συνήθως, εσύ με έβρισες, εγώ όχι

    [font=” Verdana”]ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣ ΕΝΩΠΙΟΝ ΟΛΩΝ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΑ ΠΟΤΕ, ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ.[/font]

    Πείραγμα; Α! εννοείς την κοροϊδία σε μένα και καμπόσα μέλη,  αυτό ίσως εννοείς ε!

    [font=” Verdana”]ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΣΕ ΣΕΝΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ Η ΠΡΑΞΗ ΣΟΥ.[/font]

    Κρυφά;

     [font=” Verdana”]Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ,  ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕ ΕΝΤΟΝΟ ΠΑΡΟΡΜΙΤΙΣΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ  ΣΤΑΜΑΤΟΥΝ ΤΑ ΟΡΙΑ.[/font]

    Εμένα πάλι, μου θυμίζεις  σύνδρομο < μεγάλου μωρού >που έχει το δάκτυλο στο στόμα συνεχώς

    Και όλο κοιτάζετε στον καθρέφτη, να δει αν του πάει

     [font=” Verdana”]Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ, ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΔΕΙΩΧΝΕΙ.[/font]

    Αυτό, με το< πρόβλημα>, σίγουρα όπως συμπεριφέρεσαι….

    [font=” Verdana”]ΤΟ ΑΝ ΜΕ ΤΙΜΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟ ΚΡΙΝΟΥΝ…………[/font]

    Σίγουρα ,δεν κάνη κακό όμως, λίγη αυτοκριτική, είμαι σίγουρος ότι θα δεις τον κόσμο έγχρωμο

    Και δεν θα κούναγε η βάρκα τόσο πολύ.

    [font=” Verdana”]ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΑΝ ΕΥΡΙΣΚΑ ΕΣΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΙΤΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΣΟΥ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΣΕ ΣΥΓΧΩΡΟΥΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.[/font]

    Έπαθες αμνησία; Εσύ αγορακλα, μου έκλεισες το τηλέφωνο βρίζοντας, με συγχωρείς σε ξύπνησαααα;

    [font=” Verdana”]ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠ’ ΟΛΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΥ ΕΝΩ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΓΕΛΑΩ ΑΠΟ ΑΜΗΧΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΣΑΝ ΠΛΑΚΑ, ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΓΕΛΑΩ.ε[/font]

    Εγώ φίλε μου δεν είμαι ειδικός, στο να καταλάβω, αν το γέλιο σου ήταν αμήχανο ή ειρωνικό

    [font=” Verdana”]ΟΧΙ ΚΥΡΙΕ ΤΖΙΜΟΥΡΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΑΝΑΙΤΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ.[/font]

    Φίλοι μου, κουράσθηκα –βαρέθηκα  Αύριο πάλι με την συνέχεια  φιλικα ….  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #39168

    Νομίζω ότι το θέμα παρατράβηξε , και η τρίχα έγινε τριχιά.

    Δεν λύνετε με εκατέρωθεν αντεγκλήσεις. Ας σταματήσει εδώ κύριοι.

    Αν δεν μπορείτε να τα “βρείτε” μεταξύ σας, δεν υπάρχει λόγος να απαντάτε ο ένας στα μηνύματα του άλλου.

    Νομίζω ότι εδώ έχουμε βρεθεί για να ανταλλάσσουμε απόψεις, να κυνηγάμε παρέα, όποτε οι συνθήκες το επιτρέπουν, και γενικά να περνάμε καλά. Δεν νομίζω ότι ο χώρος προσφέρεται, επαναλαμβάνω, για αντεγκλήσεις.

    Την μία για τα θηράματα, την άλλη για την πλάκα στα διάφορα θέματα, τώρα αυτό, αύριο τι;

    Θα ήταν απίθανο τόσα άτομα εντελώς διαφορετικά, να ταιριάζαμε απόλυτα, λίγο νερό στο κρασί μας δεν θα μας κάνει κακό, για καλό του site, και για καλό όλων μας.

    Ο εγωισμός ας είναι μικρότερος.

    Μη βγάζουμε τον κακό μας εαυτό τώρα, τώρα που όλο και περισσότερα νέα μέλη, όπως όλοι έχετε προσέξει, άρχισαν να συμμετέχουν στην παρέα μας, μην τα τρομάξουμε και τα διώξουμε, ούτε βέβαια να κάνουμε και τα παλαιά να βαρεθούν από γκρίνιες παιδιάστικες,  τώρα που αυτό που όλοι κάνουμε με μεράκι και μας γεμίζει,(το κυνήγι), βάλετε από παντού.

    Τον Κώστα τον γνωρίζω, έχουμε κυνηγήσει παρέα, έχουμε πιει ένα ποτήρι κρασί, έχουμε ανταλλάξει κάποιες απόψεις, και έχω σχηματίσει κάποια γνώμη για αυτόν, εσένα tzimoyrtos  δεν σε έχω γνωρίσει, οπότε δεν μπορώ να πω τίποτα, παρ΄ όλα αυτά δεν θα πάρω το μέρος κανενός, απλά θα σας παρακαλέσω κι εγώ να δώσετε εδώ ένα τέλος, τώρα που είναι ακόμα νωρίς, πριν τα πράγματα γίνουν χειρότερα.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #39169

    KAI NA SYMPLHROSO TON FILO STAYRO, AS MAS PEITE TELIKA, TI EINAI AYTO POU PROSBALLE TON KA8ENA APO ESAS, ISOS MPORESOUME NA DOSOUME MIA LUSH.

    RE PAIDIA, EPITELOUS….!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #335935

    • Για μια ακόμα φορά  δεν βγάζει κανείς νόημα απ’ οσα γράφεις.

     

    • Το οτι σ’εβρισα το ανέφερα πρώτο απ’ όλα. Δεν είδα όμως πουθενά να γράφεις τι ήταν αυτό που σ’εκανε με το που πήρα το ακουστηκό στα χέρια μου να μου πεις αυτές τις κουβέντες.

     

    • Τι υπονοείς με το κρυφά, γιατί δεν ξεκαθαρίζεις και αφήνεις πράγματα να αιρούνται.

     

    • Να σε ειρωνευτώ εγώ την ώρα που με προσβάλεις; Το οτι μου είχες τηλεφωνήσει κι άλλες φορές βραδυνή ώρα τι σημαίνει, εκεί είναι το πρόβλημα, ή στα λεγόμενα σου. 

     

    • Δεν προκειται να ασχολειθώ μαζί σου. Το λάθος αυτό έγινε, δεν θα επαναληφθεί. Έπρεπε να το είχα κάνει από την στιγμή που κατάλαβα περι τίνος προκειται. Δεν μου είναι εύκολο όμως να αποφεύγω κάποιον που γίνεται φορτικός και δυσάρεστος.

     

    • Περίμενα οτι θα είχες κάποια σοβαρή αιτία γι’ αυτό που έκανες, όμως το μόνο που βλέπω απ’ τα γραπτά σου, είναι οτι επαναλαμβάνεις τον τίτλο της παρούσης θεματικής ενότητας, διαρκώς μιλάς “περι ανέμων και υδάτων”. Κάνε μας την χάρη λοιπόν για να τελείωνουμε με την ιστορία αυτή και πες μας ποιές ήταν “οι μαλακίες” που έγραψα στο φόρουμ και σ΄ενόχλησαν τόσο πολύ ή σταμάτα να ανφέρεσαι σε μένα.

     Κώστας

     

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #39204

    Συνάδελφοι

    η χειρότερη στιγμή για μένα είναι αυτή. Ποτέ δεν περίμενα να αναγκαστώ να σταματήσω κάποια συζήτηση. Κάθε φορά προσπαθούσα να είμαι ουδέτερος και να μην επιρρεάζω την πορεία των συζητήσεων. Ακόμη και στις αντιπαραθέσεις κάποιος μπορούσε να αντλήσει χρήσιμες πληροφορίες, σε αυτή την περίπτωση όμως η κόντρα είναι στείρα και δεν προσφέρει τίποτα στο FORUM, μάλλον πολύ αρνητική εικόνα δείχνει που δεν αξίζει στην ποιότητα των μελών.

    Παρακαλώ λοιπόν να σταματήσει άμεσα η καταχώρηση κάθε μηνύματος στο θέμα αυτό

    Η συζήτηση αυτή θα σφραγιστεί και δεν θα μπορεί να τη δεί κανένας. Θα υπάρχει όμως στο αρχείο.

     

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 76 έως 83 (από 83 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων