Αεροβόλα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,446 έως 5,460 (από 5,562 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Αεροβόλα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #364865

    Καλως τον!!

    δεν χρειαστηκε η δικη σου παρεμβολη, αλλωστε οτι εχω κανει και το εχω δηλωσει, και τις συνεπειες για τις επιλογες μου εχω πληρωσει
    http://www.e-artemis.gr/forum/index.php?s=…st&p=117462

    τωρα εσυ, παλι κρυμμενος πισω απο το δακτυλακι σου, δεν λες ποιος εισαι και τι πας να κανεις. Το μηνυμα απεταθει προς την σταση κριτικης ανθρωπων που εχουν προσφερει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ στο χωρο και συνεχιζουν να προσφερουν, παληκαρισια για να αλλαξει κατι.

    Οταν οι 'κριτικοι μυστες' ωφεληθουν, οι ανθρωποι αυτοι, οντας ΑΝΤΡΕΣ, δεν θα τους υπενθυμισουν που κρυβοντουσαν οταν το μαχαιρι ειναι στο κοκαλο, αλλα θα τους καλοδεχτουν στην κοινωνια των αεροβολιστων.

    Μεχρι τοτε, τουμπεκι απο το περιθωριο και στο καλο με τις καβαντζες… αφηστε τους αλλους να προοδεψουν αυτο το χωρο

    Μπιριγκογκος

    Μπιρι ασε τις κοντρες και παιξε μας κανενα κυνηγι να απολαυσουμε τα ραβδωτα σου… ;)


    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #127166

    Καλως τον!!

    δεν χρειαστηκε η δικη σου παρεμβολη, αλλωστε οτι εχω κανει και το εχω δηλωσει, και τις συνεπειες για τις επιλογες μου εχω πληρωσει
    http://www.e-artemis.gr/forum/index.php?s=…st&p=117462

    τωρα εσυ, παλι κρυμμενος πισω απο το δακτυλακι σου, δεν λες ποιος εισαι και τι πας να κανεις. ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ? ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙΣΑΡΙΘΜΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΣΤΑΡΕΙ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ Last Seen ΣΟΥ ΚΡΥΒΕΙΣ….ΜΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ??? Ο Οsama bin Laden??? ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΒΑΣΗ ΔΙΚΩΝ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ (Πλεξιμο, κεντημα, καλλιγραφια και ζωγραφικη. Μ'αρεσουν και τα λουλουδια και οι βολτες στους κηπους.) , ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ http://www.youtube.com/watch?v=_LvgBuruizs&feature=fvw ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ…..

    Το μηνυμα απεταθει προς την σταση κριτικης ανθρωπων που εχουν προσφερει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ στο χωρο και συνεχιζουν να προσφερουν, παληκαρισια ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΦΥΛΑΝΕ ΣΚΟΠΙΑ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΙΟΝ 10, ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΟΥΝ ΝΥΧΤΑ ΜΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΧΕΙΜΩΝΟ ΚΑΙ ΒΟΥΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΝΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ, ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ 10000 ΠΟΔΙΑ ΜΕ ΤΟ G3 ΑΓΚΑΛΙΑ, Η ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΑΠΛΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΟ 20 ΤΟΝΟ ΑΡΜΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΟΛΩΝΤΑΣ ΤΟ ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΡΠΥΣΤΡΙΑ……ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΔΕΙΛΕ ΣΤΡΑΤΟ 'ΦΥΓΑΔΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ??????να αλλαξει κατι.

    Οταν οι 'κριτικοι μυστες' ωφεληθουν, οι ανθρωποι αυτοι, οντας ΑΝΤΡΕΣ, δεν θα τους υπενθυμισουν που κρυβοντουσαν οταν το μαχαιρι ειναι στο κοκαλο ΜΑΧΑΙΡΙ?? ΚΟΚΑΛΟ?? ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΝΝΟΙΑ, Η ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΑΦΟΡΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙEΣ, Η ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΣΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥ…..ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΒΙΩΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΤΡΑΤΕΥΟΝΤΑΙ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΒΑΤΖΟ ΦΥΓΑΔΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ DVD ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΦΥΛΑΧΤΡΕΣ, αλλα θα τους καλοδεχτουν στην κοινωνια των αεροβολιστων.

    Μεχρι τοτε, τουμπεκι απο το περιθωριο ΑΥΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΔΙΟΤΙ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΒΑΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ FORUM, ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΞΕΝΟ ΚΡΑΤΟΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙ και στο καλο με τις καβαντζες…ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ αφηστε τους αλλους να προοδεψουν αυτο το χωρο ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΝΑΓΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΚΑΨΙΜΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΨΙΜΙ……

    Μπιριγκογκος

    O κομπος της θηλιας ΔΕΝ λασκαρει…..πες τον Αγγλικο υμνο και βαλε τον Boy George να κλωτσησει το σκαμνι……………

    Και που'σαι…..πριν την αιωρηση, ποσταρησε και μια φωτογραφια του ανυποτακτου (που δεν εχει δει ποτε κανεις την φατσα του ) οχι τιποτε αλλο απλα να ζησουμε να τον θυμομαστε………………………………

    Και να χει και συνεφια…..

    Πλεξιμο, κεντημα, καλλιγραφια και ζωγραφικη. Μ'αρεσουν και τα λουλουδια και οι βολτες στους κηπους.
    AN O BOY GEORGE ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ, ΠΕΣ ΤΟΥ ELTON JOHN ΝΑ ΚΛΩΤΣΗΣΕΙ ΤΟ ΣΚΑΜΝΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #127169

    Φιλε μου δεν ξερω τι προηγουμενα εχετε αλλα εδω το θεμα μας ειναι αλλο.Δεν μας ενδιαφερει ποιος ειναι πραγματικα ο Μπιριγκογκος ουτε αν εχει λιποτακτησει,εδω δεν ειμαστε απο το πενταγωνο.Εδω οφειλουμε να σεβομαστε πανω απο ολα τους αλλους που διαβαζουν ,και πιστεψε με δεν θελουν να διαβαζουν τις κατινιες και τα κουτσοβολια κανενος.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #364897

    Φιλε μου δεν ξερω τι προηγουμενα εχετε αλλα εδω το θεμα μας ειναι αλλο.Δεν μας ενδιαφερει ποιος ειναι πραγματικα ο Μπιριγκογκος ουτε αν εχει λιποτακτησει,εδω δεν ειμαστε απο το πενταγωνο.Εδω οφειλουμε να σεβομαστε πανω απο ολα τους αλλους που διαβαζουν ,και πιστεψε με δεν θελουν να διαβαζουν τις κατινιες και τα κουτσοβολια κανενος.

    Σε γενικα πλαισια φιλε μου φυσικα και δεν μας ενδιαφερει ποιος ειναι πραγματικα ο καθενας, οταν ομως ο καθενας μπαινει σε εκτος αρμοδιοτητας topic με σκοπο να ειρωνευτει και να χλευασει, τοτε ασφαλως και μας ενδιαφερει ΤΙ καπνο φουμαρει ο εκαστοτε ειρωνας..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #364898

    Σε γενικα πλαισια φιλε μου φυσικα και δεν μας ενδιαφερει ποιος ειναι πραγματικα ο καθενας, οταν ομως ο καθενας μπαινει σε εκτος αρμοδιοτητας topic με σκοπο να ειρωνευτει και να χλευασει, τοτε ασφαλως και μας ενδιαφερει ΤΙ καπνο φουμαρει ο εκαστοτε ειρωνας..

    Να πω και εγω την αποψη μου.

    Μα αν δε κανω λαθος εσυ εμφανιστηκες απο το πουθενα,και εσυ προκαλεσες την προστριβη!!!!!!!!!
    Γιατι θεωρεις οτι το τοπικ ειναι δικης σου αρμοδιοτητας και οχι καποιου αλλου, που στο φιναλε κανεναν δεν ενοχλει, προσπαθει να προσφερει ,δεν θιγει,και σεβεται τους ορους του site;;;;;;;;;;;
    Mπορεις και εσυ να δωσεις τα φωτα σου,και οχι να προσπαθεις να αλλαξεις τα φωτα των αλλων.
    Ο καθε Μπιρι κρινεται εδω μεσα ,απο εδω μεσα……….τα αλλα ποιον ενδιαφερουν;;;;;;;;;
    Γιατι εχεις την εμμονη να σε ενοχλει μονο οταν γραφει στα αεροβολα.
    Δεν θα κανουμε οικογενεια!!!!!!!

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #127173

    Να πω και εγω την αποψη μου.

    Μα αν δε κανω λαθος εσυ εμφανιστηκες απο το πουθενα,και εσυ προκαλεσες την προστριβη!!!!!!!!!
    Γιατι θεωρεις οτι το τοπικ ειναι δικης σου αρμοδιοτητας και οχι καποιου αλλου, που στο φιναλε κανεναν δεν ενοχλει, προσπαθει να προσφερει ,δεν θιγει,και σεβεται τους ορους του site;;;;;;;;;;; ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΟΥ SITE, ΔΕΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟ TOPIC 10-9-2009 ΚΑΙ ΘΥΜΑΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ( 8-10-2009) ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ.
    Mπορεις και εσυ να δωσεις τα φωτα σου,και οχι να προσπαθεις να αλλαξεις τα φωτα των αλλων. ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΑΞΕΙ ΑΛΛΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΟΝΤΑΙ….
    Ο καθε Μπιρι κρινεται εδω μεσα ,απο εδω μεσα……….τα αλλα ποιον ενδιαφερουν;;;;;;;;;
    Γιατι εχεις την εμμονη να σε ενοχλει μονο οταν γραφει στα αεροβολα. ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΟΛΑ….
    Δεν θα κανουμε οικογενεια!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #364903

    Να πω και εγω την αποψη μου.

    Μα αν δε κανω λαθος εσυ εμφανιστηκες απο το πουθενα,και εσυ προκαλεσες την προστριβη!!!!!!!!!
    Γιατι θεωρεις οτι το τοπικ ειναι δικης σου αρμοδιοτητας και οχι καποιου αλλου, που στο φιναλε κανεναν δεν ενοχλει, προσπαθει να προσφερει ,δεν θιγει,και σεβεται τους ορους του site;;;;;;;;;;; [b]ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΤΟΥ SITE, ΔΕΝ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟ TOPIC 10-9-2009 ΚΑΙ ΘΥΜΑΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΣΤΑΡΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ( 8-10-2009) ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ[/b].
    Mπορεις και εσυ να δωσεις τα φωτα σου,και οχι να προσπαθεις να αλλαξεις τα φωτα των αλλων. Τ[b]Α ΦΩΤΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΑΞΕΙ ΑΛΛΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ, ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΖΟΡΙΖΟΝΤΑΙ….[/b]
    Ο καθε Μπιρι κρινεται εδω μεσα ,απο εδω μεσα……….τα αλλα ποιον ενδιαφερουν;;;;;;;;;
    Γιατι εχεις την εμμονη να σε ενοχλει μονο οταν γραφει στα αεροβολα. [b]ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΟΛΑ….[/b]
    Δεν θα κανουμε οικογενεια!!!!!!!

    Καθως ο stef…….δεν ειναι τοσο μυγιαγγιχτος,και σιγουρα μπορει να υπερσπιστει την γνωμη του,αλλα και την υποτιθεμενη ειρωνια……..εσυ γιατι εμφανιζεαι τοσο υπερβολικος. ;)
    Ελα ρε παιδια δωστε τοπο στην οργη,να μην συμβαινουν τετοια.
    Σαφως να τα βρειτε ειναι αδυνατον και το καταννοω
    Προσπαθηστε και οι δυο τουλαχιστον να μην ασχολειστε ο ενας με τον αλλο ,δειχνοντας καποια ανωτεροτητα!!!!!!!

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #127175

    Καθως ο stef…….δεν ειναι τοσο μυγιαγγιχτος,και σιγουρα μπορει να υπερσπιστει την γνωμη του, O STEF…. OΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΙ ''ΔΙΚΑΙΟΙ'' ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΥΨΩΣΑΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ αλλα και την υποτιθεμενη ειρωνια ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ……..εσυ γιατι εμφανιζεαι τοσο υπερβολικος. ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΩ ΤΗΝ ΑΔΙΚΕΙΑ
    Ελα ρε παιδια δωστε τοπο στην οργη,να μην συμβαινουν τετοια.
    Σαφως να τα βρειτε ειναι αδυνατον και το καταννοω
    Προσπαθηστε και οι δυο τουλαχιστον να μην ασχολειστε ο ενας με τον αλλο ,δειχνοντας καποια ανωτεροτητα!!!!!!!ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ BOY GEEORGE

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #364926

    …………………ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΦΥΛΑΝΕ ΣΚΟΠΙΑ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΙΟΝ 10, ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΟΥΝ ΝΥΧΤΑ ΜΕΣ ΤΟ ΚΑΤΑΧΕΙΜΩΝΟ ΚΑΙ ΒΟΥΤΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΝΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ, ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ 10000 ΠΟΔΙΑ ΜΕ ΤΟ G3 ΑΓΚΑΛΙΑ, Η ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΞΑΠΛΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΕΤΡΕΣ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΟ 20 ΤΟΝΟ ΑΡΜΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΟΛΩΝΤΑΣ ΤΟ ΕΚΡΗΚΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΕΡΠΥΣΤΡΙΑ…..

    ……………..ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΒΙΩΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΤΡΑΤΕΥΟΝΤΑΙ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΒΑΤΖΟ ΦΥΓΑΔΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ DVD ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΦΥΛΑΧΤΡΕΣ…………

    Rambo, the e-artemis comeback!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1093
    Μπιριγκογκος στις #364934

    Rambo, the e-artemis comeback!!!!
    [url=”http://k43.pbase.com/o5/42/267742/1/68416045.wGDPMlLK.popcorn.gif”][img]http://k43.pbase.com/o5/42/267742/1/68416045.wGDPMlLK.popcorn.gif[/img][/url]

    Rambo δεν θα πεις τιποτα φιλε μου Caveman…να μην πουμε οτι υπαρχει λουφα και παραλλαγη στον ενδοξο ελληνικο στρατο, ουτε οτι παει το ρουσφετι συννεφο να υπηρετησουμε στο Κολωνακι οδηγοι…

    Και εδω που τα λεμε, μιας και τεθηκε το θεμα, ποτε ειδε κανεις εισφορα του μαρτυρα, ταλαιπωρημενου και παρεξηγημενου αναζητητη της αληθειας Brooklyn (ή οπως αλλιως τον γνωρισαμε ως ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ), περι του θεματος αεροβολα η κατι τελος παντων που να απτεται των θεματων οπου ξεπετιεται?

    Μπιριγκογκος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #127204

    Άρα κύριε brooklyn, ή USA1977 ή ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ, η λύση θα ήταν να μην γράφει ο Μπιριγκόγκος στα αεροβόλα, αφού εσείς προσωπικά τον έχετε κρίνει αναρμόδιο; Μήπως θα θέλατε να τον διαγράψουμε τελείως από το φόρουμ μιας και δεν πήγε φαντάρος; Όχι, λέω, αν το θεωρείτε σχετικό κι αυτό, να σας εξυπηρετήσουμε. Όχι τίποτα άλλο, αλλά από την στιγμή που έμαθα ότι είμαι και "άδικος συντονιστής", φοβάμαι ότι η κρίση μου είναι τελείως ανεπαρκής για να αποφασίσω για τέτοια θέματα. Μήπως να μην κάνω τίποτα και να σας βάλουμε εσάς συντονιστή ώστε να διαγράψετε με την ησυχία σας όσους σας ενοχλούν; Κι εμένα ίσως μαζί; Κι εγώ ειρωνικό υφάκι έχω ώρες ώρες. Σίγουρα σας ενοχλεί, έτσι δεν είναι; Προτείνετέ μου μια λύση τέλος πάντων, να ξέρουμε κι εμείς πώς να κινηθούμε…

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #127208

    Κι εγώ ειρωνικό υφάκι έχω ώρες ώρες[/color]

    Δηλαδη κυριε Μητσιαλη θελετε να μας πειτε οτι μπορουμε να ειρωνευομαστε ελευθερα.Ενταξει να καλεσω και εγω 10 φιλαρακια και να το κανουμε Π…..το φορουμ.Μα τι λεμε τωρα;Οποιοδηποτε ποστ μπει απο εμενα αμεσως εχουμε ειρωνικα σχολια,ειναι τυχαιο αυτο; .Εκει δεν σας βλεπω να εχετε τετοιο παθος.Και κατι αλλο σχετικα με τον αδικο συντονιστη, ποιος ο λογος που με πεταξατε εξω απο το e-artemis αρχικα ;Ενταξει δεν λεω παραφερθηκα ,αλλα το εκαναν και αλλοι οι οποιοι εμειναν ΑΝΕΓΓΙΧΤΟΙ,ποιος ο λογος λοιπον για απαντηστε μου….
    Επισης,σας ειχα στειλει και ενα πμ,εαν θυμαστε οτι θα γινει μπαχαλο το φορουμ και εσεις με γραψατε κανονικα,γιατι δεν απαντησατε;.Να ξερουμε δηλαδη οποιος σας εχει κονε μενει και αλωβητος.Μιλαμε για αεροβολα και τα παρελκομενα τους και αμεσως βαφτιζονται ως σκαλοπατια ,ως της πλακας οπλα κτλπ.Εσεις δεν τα εχετε προσεξει τοσο καιρο ή μονο εμεις τα βλεπουμε; Καποιοι πηγαν και εδωσαν 2000 λιρες για οπλο και κανουν 4 ιντσες γκρουπ στα 30 μετρα και το βουλωνουμε.Εαν ειναι να αρχισουμε και εμεις την ειρωνια μπας και βρουμε καμια λυση οπως λετε.Ας σοβαρευτουμε….
    Τωρα στο ποιος αρχισε αυτο το μπαχαλο πηγαινετε 2-3 σελιδες πισω να δουμε ποιος ειναι ο υπαιτιος.Ισως τον βρειτε…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #364947

    Κι εγώ ειρωνικό υφάκι έχω ώρες ώρες[/color]

    Δηλαδη κυριε Μητσιαλη θελετε να μας πειτε οτι μπορουμε να ειρωνευομαστε ελευθερα.Ενταξει να καλεσω και εγω 10 φιλαρακια και να το κανουμε Π…..το φορουμ.Μα τι λεμε τωρα;Οποιοδηποτε ποστ μπει απο εμενα αμεσως εχουμε ειρωνικα σχολια,ειναι τυχαιο αυτο; .Εκει δεν σας βλεπω να εχετε τετοιο παθος.Και κατι αλλο σχετικα με τον αδικο συντονιστη, ποιος ο λογος που με πεταξατε εξω απο το e-artemis αρχικα ;Ενταξει δεν λεω παραφερθηκα ,αλλα το εκαναν και αλλοι οι οποιοι εμειναν ΑΝΕΓΓΙΧΤΟΙ,ποιος ο λογος λοιπον για απαντηστε μου….
    Επισης,σας ειχα στειλει και ενα πμ,εαν θυμαστε οτι θα γινει μπαχαλο το φορουμ και εσεις με γραψατε κανονικα,γιατι δεν απαντησατε;.Να ξερουμε δηλαδη οποιος σας εχει κονε μενει και αλωβητος.Μιλαμε για αεροβολα και τα παρελκομενα τους και αμεσως βαφτιζονται ως σκαλοπατια ,ως της πλακας οπλα κτλπ.Εσεις δεν τα εχετε προσεξει τοσο καιρο ή μονο εμεις τα βλεπουμε; Καποιοι πηγαν και εδωσαν 2000 λιρες για οπλο και κανουν 4 ιντσες γκρουπ στα 30 μετρα και το βουλωνουμε.Εαν ειναι να αρχισουμε και εμεις την ειρωνια μπας και βρουμε καμια λυση οπως λετε.Ας σοβαρευτουμε….
    Τωρα στο ποιος αρχισε αυτο το μπαχαλο πηγαινετε 2-3 σελιδες πισω να δουμε ποιος ειναι ο υπαιτιος.Ισως τον βρειτε…..

    Στεφανε με συγχωρεις που εκφερω γνωμη,χωρις να εχω σχεση με τα αεροβολα.
    Προσπαθω να ειμαι αμεροληπτος.
    Κατ'αρχας δεν γνωριζω τον λογο της αποβολης σου,αλλα δεν αντιληφθηκα και κατι το επιληψιμο.

    Brooklyn
    Ο Μπιρι εχει τον τροπο του. Τι θελω να πω: Ξερει να αντιλεγει,να διαφωνει και να ενοχλει, μεσα απο ενα καραμελενιο παραπετασμα, και μεσα στα ορια του επιτρεπτου.
    Αυτο τον κανει να μπορει να υπαρχει στο site χωρις να γινεται βιαια ή χυδαια ενοχλητικος προς το συνολο.
    Με λιγα λογια εχει τον τροπο,να μην παρασυρεται ξεπερνωντας καποια μετρα. Αυτο ειναι καλο για κεινον!!!!!!!!!!!!
    Ο Αμερικανος π.χ οταν εκανε εισβολη ειχε αλλα μετρα ,που για τους περισσοτερους του site ηταν ανεπιτρεπτα…….και αυτο ηταν κακο για κεινον.(ασχετα απο τα βαθυτερα δικια,και τους παρασκηνιακους λογους, που στο κατω -κατω δεν ενδιαφερουν το συνολο.
    Νομιζω οτι καλλιστα μπορειτε να συνυπαρξετε με μια μικρη προσπαθεια. Και ειναι λαθος να προσπαθει ο καθεις να κερδισει την ευνοια του υπολοιπου site.(αν και σε ενα βαθμο ειναι αναποφευκτο ή φυσιολογικο)
    Στο κατω -κατω ας λετε τα δικα σας και οπου ο Μπιρι διαφωνει ή ειρωνευτει ,νομιζω οτι αρκει η επισημανση της προκαταληψης απο πλευρας του ή και η αγνοηση του.
    Αλλα ας μεινουμε μεσα στα μη ενοχλητικα ορια,και μακρια απρεπεις εκφρασεις, και ασχετες αλληλοκατηγοριες.
    Καντε μια προσπαθεια ,γιατι δεν ειναι σωστο ουτε να δειχνετε ασεβεια προς τους αλλους, τους οποιους υποτιματε τοιουτοτροπως ουτε το site να γινεται που……….α.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #127212

    Rambo δεν θα πεις τιποτα φιλε μου Caveman…να μην πουμε οτι υπαρχει λουφα και παραλλαγη στον ενδοξο ελληνικο στρατο, ουτε οτι παει το ρουσφετι συννεφο να υπηρετησουμε στο Κολωνακι οδηγοι…ΑΑΑΑΑΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΑΞΕΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΤΡΕΨΟΥΝ ΑΠ’ΤΗΝ ΛΙΠΟΤΑΞΙΑ????? οδηγοι… ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ??? ΟΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕΣ??? ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΒΕΙΣ ΣΕ ΡΟΥΣΦΕΤΙΑ????ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΑ ΣΕ ΕΒΑΖΑ ΟΔΗΓΟ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ( η κοαλα στο οπισθιο τμημα)…..ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΨΙΜΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ……

    Και εδω που τα λεμε ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΕΔΩ, μιας και τεθηκε το θεμα, ποτε ειδε κανεις εισφορα ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΙΣΦΟΡΑ ΝΑ ΕΞΑΓΟΡΑΖΑΜΕ ΤΗΝ ΘΗΤΕΙΑ ΣΟΥ???? ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ????του μαρτυρα, ταλαιπωρημενου και παρεξηγημενου αναζητητη της αληθειας Brooklyn (ή οπως αλλιως τον γνωρισαμε ως ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ), ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ ΤΙ ΤΟΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙΣ????ΠΑΣ ΝΑ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΛΙ???? περι του θεματος αεροβολα η κατι τελος παντων που να απτεται των θεματων οπου ξεπετιεται? ΠΟΙΟΣ ΞΕΠΕΤΙΕΤΑΙ????????

    Μπιριγκογκος

    Άρα κύριε brooklyn, ή USA1977 ή ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ, ΠΑΛΙ ΧΡΕΩΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ???? ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ…. η λύση θα ήταν να μην γράφει ο Μπιριγκόγκος στα αεροβόλα, αφού εσείς προσωπικά τον έχετε κρίνει αναρμόδιο; Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ =Μήπως θα θέλατε να τον διαγράψουμε τελείως από το φόρουμ μιας και δεν πήγε φαντάρος; ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΑΕΡΟΒΟΛΟ…ΟΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΕΣ…… Όχι, λέω, αν το θεωρείτε σχετικό κι αυτό, να σας εξυπηρετήσουμε. Όχι τίποτα άλλο, αλλά από την στιγμή που έμαθα ότι είμαι και "άδικος συντονιστής", φοβάμαι ότι η κρίση μου είναι τελείως ανεπαρκής για να αποφασίσω για τέτοια θέματα. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΣΑΙ, ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΝ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΣΕ ΕΝΑ FORUM ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΞΩ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ FORUM. EKΤΟΣ ΑΝ ΕΝΑ ΤΑΓΜΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ARTEMIS ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΛΑΘΟΣ ΚΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ. Μήπως να μην κάνω τίποτα και να σας βάλουμε εσάς συντονιστή ώστε να διαγράψετε με την ησυχία σας όσους σας ενοχλούν; ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΕΝΤΟΝΑ ΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΛΙΚΙ ΑΛΛΗΛΕΝΔΕΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ. Κι εμένα ίσως μαζί; ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ….Κι εγώ ειρωνικό υφάκι έχω ώρες ώρες ΑΝ ΣΕ ΕΙΡΩΝΕΥΤΟΥΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΕΙΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΡΩΝΕΥΤΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΕΥΤΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑ, ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ. Σίγουρα σας ενοχλεί, έτσι δεν είναι; Προτείνετέ μου μια λύση τέλος πάντων Ο ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ…..ΕΝΑΣ ΕΙΜΑΙ ( οπως ελεγε και ο Χαρυ κλυν ως χαραλαμπος τραμπακουλας) , να ξέρουμε κι εμείς πώς να κινηθούμε…ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΛΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΚΟΥΟΝΤΑΙ…..ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΚΑΠΟΤΕ ΤΟΝ ΜΠΙΡΙΓΚΟΓΚΟ ΣΤΟ ΧΑΚΙ…. ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΜΑ ΜΕ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΛΕΞΙΠΤΩΤΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΕΙ……

    Μπιριγκογκος(sofos) – leo – Caveman – air rifler – τατσι μιτσι κοτσι……….

    Και μην βγει κανενας τωρα και δηλωσει και καλα……..ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΦΑΓΩΝΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΙΜΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ γιατι οταν το topic αεροβολα υπολειτουργει (ως συνηθως) εχοντας 50 επισκεψεις την εβδομαδα,επισκεψεις που ξαφνικα γινονται 200 και 300 την ημερα μολις αναψουν τα αιματα, δηλωσεις τετοιου τυπου παραπεμπουν σε μαζοχιστες ……

    Μολις ολοκληρωσεις την αναγνωση ξερεις τι πρεπει να κανεις ε??…..ΔΙΑΓΡΑΦΗ!!!!!!!…….Μην χανουμε και τον ρυθμο μας…….

    Με απεραντη αγαπη brooklyn…(για την ωρα)

    Brooklyn
    Ο Μπιρι εχει τον τροπο του. Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΥΛΟΣ ΥΠΟΓΕΙΟΣ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΟΒΟΥΛΟΣ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΘΥΣ ΚΑΙ ΜΠΕΣΑΛΙΔΙΚΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΛΕΩ ΧΥΜΑ ΚΑΙ ΤΣΟΥΒΑΛΑΤΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΣΕΙ Η ΕΥΘΥΤΗΤΑ ΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΥΝΗΣΗ .Τι θελω να πω: Ξερει να αντιλεγει,να διαφωνει και να ενοχλει, μεσα απο ενα καραμελενιο παραπετασμα, και μεσα στα ορια του επιτρεπτου.
    Αυτο τον κανει να μπορει να υπαρχει στο site χωρις να γινεται βιαια ή χυδαια ενοχλητικος προς το συνολο. ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΑ ΛΥΡΑΤΗ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ. ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΚΙ ΑΝ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΝΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ MAIL……AΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ, ΣEBETAI ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ FOROUM ΑΣ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ (όχι μονο στον stefplak αλλα και σε οποιονδηποτε αλλον) ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.
    Με λιγα λογια εχει τον τροπο,να μην παρασυρεται ξεπερνωντας καποια μετρα. Αυτο ειναι καλο για κεινον!!!!!!!!!!!!
    Ο Αμερικανος ΑΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΤΟΝ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ….ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΜΠΙΡΙΓΚΟΓΚΟ ΣΤΗ ΜΠΟΥΚΑ?????π.χ οταν εκανε εισβολη ειχε αλλα μετρα ,που για τους περισσοτερους του site ηταν ανεπιτρεπτα…….και αυτο ηταν κακο για κεινον.(ασχετα απο τα βαθυτερα δικια,και τους παρασκηνιακους λογους, που στο κατω -κατω δεν ενδιαφερουν το συνολο.
    Νομιζω οτι καλλιστα μπορειτε να συνυπαρξετε ΣΥΝΥΠΑΡΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΔΙΑΝΟΗΘΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ Ο ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΟΣ…..ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΝΩ ΠΩΣ ΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΝΑ ΣΒΗΝΟΥΝ….με μια μικρη προσπαθεια. Και ειναι λαθος να προσπαθει ο καθεις να κερδισει την ευνοια του υπολοιπου site.(αν και σε ενα βαθμο ειναι αναποφευκτο ή φυσιολογικο)
    Στο κατω -κατω ας λετε τα δικα σας και οπου ο Μπιρι διαφωνει ή ειρωνευτει ,νομιζω οτι αρκει η επισημανση της προκαταληψης απο πλευρας του ή και η αγνοηση του.
    Αλλα ας μεινουμε μεσα στα μη ενοχλητικα ορια,και μακρια απρεπεις εκφρασεις, και ασχετες αλληλοκατηγοριες.
    Καντε μια προσπαθεια ,γιατι δεν ειναι σωστο ουτε να δειχνετε ασεβεια προς τους αλλους, τους οποιους υποτιματε τοιουτοτροπως ουτε το site να γινεται που……….α.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #127213

    Ο ρόλος μου στο topic των αεροβόλων δεν είναι να μετράω ίντσες ούτε να κρίνω την φερεγγυότητα της κάθε άποψης. Είναι να κρατάω με το έναν ή τον άλλο τρόπο τον γραπτό λόγο σε αποδεκτή από το σύνολο μορφή.

    Και φυσικά δεν σε "πέταξα" εγώ έξω από το φόρουμ όπως νομίζεις. Την δυνατότητα διαγραφής μέλους την έχει μόνο η διαχείριση.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,446 έως 5,460 (από 5,562 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων