ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,746 έως 8,760 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #428376

    Παιδιά έχει παράσταση πάλι απόψε. Παλιό το ‘έργο αλλά έχει πλάκα.

    Ο Καραγκιόζης κυνηγός


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    970
    Shaolin στις #428417

    Καλημερα παιδια, εγω που περασα προσφατα κτεο το δικο μου και της γυναικας μου τα εψαξαν απο δω τα εψαξαν απο κει μου και τι πρεπει να προσεξω κλπ δεν ξερω τι να πω… θα επεσα στη περιπτωση.

    Γιαννης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #428586

    Καλημερα παιδια, εγω που περασα προσφατα κτεο το δικο μου και της γυναικας μου τα εψαξαν απο δω τα εψαξαν απο κει μου και τι πρεπει να προσεξω κλπ δεν ξερω τι να πω… θα επεσα στη περιπτωση. Γιαννης

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>http://www.hunggar.gr Κανε οτι θα ηθελες να σου κανουν</div>

    Δεν διαφωνώ, αλλά αν θες να το δεις ή να το ακούσεις το δικό μου, ευχαρίστως, ούτε κωφάλαλος δεν θα το πέρναγε 🙂 . Και βλέπεις τα φθαρμένα ελαστικά και ακούς τα τακάκια που τσιρίζουν με τις πλάκες γρανιαρισμένες και ακούς τον εκκεντροφόρο να χτυπάει περίεργα και το όργανο που τσεκάρουν τα αμορτισέρ θα έβλεπε ότι έχουν επάνω τους πάρα πολλά χιλιόμετρα από κυνήγια σε κατσικόδρομους, τεσπα.

    Η ουσία για εμένα είναι ότι περάσαν συνήθειες ανεπτυγμένων χωρών σε μία περίοδο που είχαμε δουλειές και τώρα συνεχίζουμε να πληρώνουμε πολυτέλειες τύπου ΚΤΕΟ, Καρτα καυσαερίων, ακριβές βενζίνες, υψηλά ασφάλιστρα, ακριβά λάστιχα αμορτισέρ  όταν οι μισθοί έχουν φτάσει πάρα πολύ χαμηλά και η ανεργία χτυπάει κόκκινα.

    Να σου πω μόνο πως θέλω να παρκάρω το αυτοκίνητο για να λείψω καιρο και φυσικά να μην πληρώσω ασφάλεια αλλά οι καινούργιες φήμες λένε πως θα έρθει 500 άρα πρόστιμο όταν θα γίνει αντιπαραβολή στοιχείων με την εφορία. Οπότε πρέπει να παραδώσω πινακίδες και να βρω μόνιμο πάρκινγκ. 1ον έχω πληρώσει τέλη κυκλοφορίας άρα τα χάνω τα λεφτά που έχω δώσει (εκτός αν γνωρίζει κανείς πως θα μου δώσουν πίσω τα υπόλοιπα “εδώ γελάνε”) και 2ον πως ρε αληταράδες θα πληρώσω πάρκινγ αφού σας καταθέτω πινακίδες για λόγους ανάγκης ή μήπως πρέπει να φωνάξω τον παλιατζή για ένα αυτοκίνητο 6ετίας. ΑΔΙΕΞΟΔΟ και όχι μόνο για εμένα.

    Θα ολοκληρώσω με ένα κλισέ “ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠ’ ΟΛΑ” αχάριστος δεν θέλω να είμαι σ’αυτό το θέμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #428598

    ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #428657

    ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ,ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ…………..ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΤΕ………

    ΚΑΛΟΧΑΙΡΕΤΑΣ ΕΓΙΝΑ,ΕΤΕΛΕΙΩΣΕ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #428670

    Καλό Μήνα και καλή βδομάδα σε όλους αν κι απ’ ότι πληροφορήθηκα ο αντιπρόσωπος ΣΕΡΡΩΝ πήρε τριήμερη αναρωτική 🙂

    Ελπίζω παρ’ όλα αυτά ο Ιούλιος να είναι πιο καλός μαζί μας γιατί ο Ιούνιος μας μάμησε.

    ΥΓ

    Τσοπάνο πρέπει να ανασυντάξουμε ρε το κοπάδι γιατί σκόρπισε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #428673

    Τσοπάνο πρέπει να ανασυντάξουμε ρε το κοπάδι γιατί σκόρπισε

    τα παιδια ειναι στην παραλια και πλενουν την ‘γουνα’ τους….μην ανησυχειτε θα επιστρεψουν ανανεωμενοι και μετα…..βαστατε τουρκοι τ’αλογα 😆

    καλο μηνα και καλα μπανια σε ολους……!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #428697

    Καλό Μήνα και καλή βδομάδα σε όλους αν κι απ” ότι πληροφορήθηκα ο αντιπρόσωπος ΣΕΡΡΩΝ πήρε τριήμερη αναρωτική :) Ελπίζω παρ” όλα αυτά ο Ιούλιος να είναι πιο καλός μαζί μας γιατί ο Ιούνιος μας μάμησε. ΥΓ Τσοπάνο πρέπει να ανασυντάξουμε ρε το κοπάδι γιατί σκόρπισε

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    ΠΡΩΤΕΙΝΩ ΑΜΕΣΗ ΣΥΝΑΞΗ ΤΟΥ ΚΟΠΑΔΙΟΥ ΣΕ ΛΕΙΒΑΔΙ ΔΡΟΣΕΡΟ ,ΜΕ ΚΡΥΑ ΜΠΥΡΑ ΚΑΙ ……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #428698

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>ksap wrote:</div>
    Καλό Μήνα και καλή βδομάδα σε όλους αν κι απ” ότι πληροφορήθηκα ο αντιπρόσωπος ΣΕΡΡΩΝ πήρε τριήμερη αναρωτική :) Ελπίζω παρ” όλα αυτά ο Ιούλιος να είναι πιο καλός μαζί μας γιατί ο Ιούνιος μας μάμησε. ΥΓ Τσοπάνο πρέπει να ανασυντάξουμε ρε το κοπάδι γιατί σκόρπισε <hr /> <div class=»bbp-reply-signature»></div>

    ΠΡΩΤΕΙΝΩ ΑΜΕΣΗ ΣΥΝΑΞΗ ΤΟΥ ΚΟΠΑΔΙΟΥ ΣΕ ΛΕΙΒΑΔΙ ΔΡΟΣΕΡΟ ,ΜΕ ΚΡΥΑ ΜΠΥΡΑ ΚΑΙ ……

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού </div>

    κρύα μπύρα και …………………………MILKO

    Γιατί δεν το λες ρε Μήτσο? Ντρέπεσαι????????

    Milko για το Φθοιωτικό αγόρι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #428700

    Όχι και MILKO,πίνει και COLA με ανθρακικό,έχει προοδεύσει κι αν αγριέψει,πινει και μπύρα χωρίς αλκοόλ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #428701

    Milko για το Φθοιωτικό αγόρι

        Kαι όμως ….το Φθιωτικό αγόρι πίνει κρασί!!!!!!

    Ημουν αυτόπτης μάρτυρας και μετά από αυτό το έψαξα λίγο και έχω βρεί ένα σκούρο γλυκόπιοτο που θα το κατεβάζει σάν COCA COLA.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #428704

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>kai.allo.4 wrote:</div>
    Milko για το Φθοιωτικό αγόρι

    Kαι όμως ….το Φθιωτικό αγόρι πίνει κρασί!!!!!! Ημουν αυτόπτης μάρτυρας και μετά από αυτό το έψαξα λίγο και έχω βρεί ένα σκούρο γλυκόπιοτο που θα το κατεβάζει σάν COCA COLA.

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………</div>

    Α γι’ αυτό κοινωνάει συχνά …………… είναι γλυκόπιοτο.

    Και ‘γω που νόμιζα ότι έχει πολλές αμαρτίες???!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #428706

    Α γι” αυτό κοινωνάει συχνά …………… είναι γλυκόπιοτο. Και “γω που νόμιζα ότι έχει πολλές αμαρτίες???!!!!!!!!

    Δεν ξέρω αν έχει αμαρτίες αλλά τον “ξυδιά” που του σερβίρανε μια ζεστή νύχτα σ’ ένα χαμαιτυπείο το ρούφαγε σα νεροφίδα.

    Νομίζω ήταν κι η αιτία που τον έκοψε η Ντάλια από συνοδηγό 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #428707

    ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ………!ΛΕΣ ΝΑ;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #428709

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>kai.allo.4 wrote:</div>
    Α γι” αυτό κοινωνάει συχνά …………… είναι γλυκόπιοτο. Και “γω που νόμιζα ότι έχει πολλές αμαρτίες???!!!!!!!!

    Δεν ξέρω αν έχει αμαρτίες αλλά τον «ξυδιά» που του σερβίρανε μια ζεστή νύχτα σ” ένα χαμαιτυπείο το ρούφαγε σα νεροφίδα. Νομίζω ήταν κι η αιτία που τον έκοψε η Ντάλια από συνοδηγό :D

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    Είναι να μην πάρει φόρα να “πηδήξει” …………………………. αν πάρει φόρα την στρουμφοκάτσαμε.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,746 έως 8,760 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων