ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,241 έως 9,255 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #437546

    Ωρε μάνα μου ….Θά’χουμε δουλειά από βδομάδα!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #437547

    γιατρέ φέρε και τα σύνεργα να σφραγίσουμε καμιά κουφάλα !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #437548

    Εγώ ψηφίζω από τώρα Μάνο δαγκωτό.

    Είσαι μαφία Αρτινέ,λες ψηφίζεις αλλά δε λες για που.Πες την αλήθεια ότι ψηφιζεις μαζί μου να το βγάλουμε στο ντάκο το μικρό για να συνέλθει.Με όλους θες να τα έχεις καλά παμπόνηρε Αρτινέ.Αφήνεις εμένα να κάνω τον κακό,όπως είναι κι ο ρόλος μου(τσοπάνος).
    Μικρέ εγώ στο έγραψα και το πρωί,πρόσεχε…..τη γκλίτσα,μην τρίβεσαι επάνω…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #437549

    Κι ελπίζω στη συνάντηση να μπορούν να δώσουν το παρόν κι άλλοι φίλοι και μέλη,όπως ο Αρκάς ας πούμε,που τώρα τελευταία είναι σχεδόν μέρα παραμέρα στα δυτικά προάστεια της Αθήνας.Τίποτα δεν ξεφεύγει του τσοπάνου…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #437551

    …ούτε μια πορδίτσα;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #437552

    ΕΥΣΤΑΘΙΕΕΕΕΕ μην ευτελίζεις την κουβέντα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #437557

    δεν την ευτελίζω ρε!απλά προσπαθώ να θυμηθώ ένα πρωί στο Μαρτίνο που ήμουνα μεσα σ ενα ασπρο LADA κάποια στιγμή νόμιζα οτι περνάγαμε έξω απο τα δυιλιστήρια!!!! βέβαια ήμασταν 4 μέσα αλλά ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #437558

    Μικρέ δικάβαλε,η μόνη υποψηφιότητα που μπορείς να βάλεις είναι να σε έχω στην αναφορά.Κι αν τη γλυτώσεις άντε να σε βάλω κολαούζο-οδηγό του προέδρου…..<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    τώρα που είπες για αναφορά,μου έσκασε απότομα.
    οταν είμουν στο στρατό είχα μεγάλη κόντρα με τον διοικητή και τον λοχαγό μου
    με αποτέλεσμα να πηγένει το σκοπέτο και η καλιόπη σύνεφο,μετά απο 22 μέρες χωρίς έξοδο και με το λιόσημο που είχα φάει,δέν αντέχω και σπάω (τηλ)στον έτσι……
    την άλλη μέρα με ρωτάει ο διοικητής γιατί δεν είμαι στην καλιόπη,και τι του απαντάω;;;;;
    οτι δέν προβλέπετε απο την εσσό μου χαχαχα,με βγάζει λοιπόν στην αναφορά και αρχίζουν οι καμπάνες ντιν νταν ντιν ντάν,όταν τελειώσανε με της καμπάνες τους ρωτάω αν έχουν τελειώση με τα καμπαναριά και μου λένε να μήν τους ειρονεύομε γιατί θα φάω και άλλες.
    με ένα πλατή χαμόγελο λέω στον διοικητή μου,όπου νάνε θα χτυπήση το τηλέφωνο και θα σε ζητήσουν απο το πεντάγωνο,και πάνω που πάει να ξαναρχήση τα καμπαναριά ακουγετε ένα ντριιιιιιιν ντριιιιιν.
    κύριε διοικητά σας ζητάνε,κοιταζοντάς με φεύγει βαριά βαριά και πάει στο τηλέφωνο
    μετά απο λίγα λεπτά βγένει έξω και λέει στον λοχαγό μου,κύριε τάδε ο (τάδε εγώ δηλαδή θα φύγει με απόσπασει και θα πάει στο τάδε μέρος,ο λοχαγος λοιπόν γουρλόνη τα μάτια του και μου λέει σφιγμένα (τσακίσου απο μπροστά μου)
    Γελόντας εγώ λέω και στους δύο (λοχαγό-διοικητή) νομίζατε οτι μπλόφαρα εεεε

    με λίγα λόγια ο διοικητής μου είχε βγάλει σχολές πολέμου στο εξωτερικό και πίγενε για καριέρα,θα ήταν κρίμα να έχει πρόβλημα απο κάποιον στρατιώτη που στο κάτω κάτω το μόνο που ήθελα και ζήταγα ήταν να με στείλει να πάω να κάνω την ειδηκοτιτά μου και τίποτα άλλο.

    όλα αυτά τώρα γίνανε στην πρωινή αναφορά(ρόμπα τους έκανα και τους δύο)μέχρι και σήμερα ακούγετε στο στρατόπεδο το χουνέρη που φάγανε.

    α ρε λιοντάρ τι μου θύμησες τώρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #437561

    αυτο΄το ERROR 522 μου χει κάνει τα νεύρα τσατάλια!!!τι διάολο παθαίνει ωρε ;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #437562

    εμένα με πετάει στην αρχική σελίδα του φόρουμ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #437563

    Καλά όλα αυτά,αλλά last year,μικρέ,εδώ είναι ψηλά και δεν πιάνει το βύσμα…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/05/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    7
    tsar στις #437576

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>ΛΕΩΝ wrote:</div>
    Όλα τα μαθαίνει ο τσοπάνος του μαντριού σας

    Αγαπητέ και φίλτατε Δημήτρη.<br>
    Μπορεί σαν τσοπάνος να τα μαθαίνεις όλα αλλά σε πληροφορώ ότι ποτέ δεν ξέρεις το λόγο που γίνονται κάποια πράγματα.<br>
    Ξέρεις ότι ο πρόεδρος είναι μεγάλο μούτρο και για να φοράει παπούτσια μπαλέτου έχει το λόγο του. ;)<br>
    Και για να στο κάνω πιό λιανά γιατί είσαι ντιπ γκάου αν πήγαινα με τσαρούχι ρε θα σκιαζότανε το παλικάρι. Οπότε είπα να με δει λίγο πιό λάιτ να σπάσει ο πάγος και μετάάάάά……………….φσσσσσσσστττααααουουουουου ;) =D


    Τώρα όσον αφορά τη μάζωξη που λέτε και ξαναλέτε να είστε έτοιμη από την άλλη βδομάδα. Τηλέφωνα απ” ότι ξέρετε δεν θα πάρει κανένας και η ενημέρωση θα γίνει από δω.<br>
    Επ” ευκαιρία αυτής της συγκέντρωσης θα έχουμε και αρχαιρεσίες στο σύλλογο για νέο Δ.Σ. καθώς ετοιμάζεται και το καταστατικό του συλλόγου το οποίο ανατέθηκε σε γνωστό χασοδίκη των Αθηνών. (tsar έχεις μια βδομάδα περιθώριο)<br>
    Επίσης το νέο Δ.Σ. που θα προκύψει θα συνεδριάσει και επιτόπου για να ληφθούν αποφάσεις για την οριστική διαγραφή ή την παραπομπή στο πειθαρχικό των μελών που στραβοπάτησαν και κυλίστηκαν στο βούρκο.<br>
    Νομίζω ότι η παραπάνω ενέργεια είναι απαραίτητη γιατί κάποιοι έχουν μπερδέψει τη βούρτσα με την λούτσα κι όταν μιλάμε για μέλη αναφερόμαστε ΜΟΝΟ σε μέλη και όχι σε λαμόγια.
    <br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    φτάνει και περισσεύει….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #437635

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΣΟΠΑΝΑΡΕΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #437649

    Καλά όλα αυτά,αλλά last year,μικρέ,εδώ είναι ψηλά και δεν πιάνει το βύσμα…..<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    μητσο να τον προσεχεις τον συνονοματο μου ……….. ειδες τι επαθε ο ‘δοικας’ που εμπλεξε του 😀 ειναι ‘μουχριτσα’ δυκτιομενη ο μικρος…..χαχαχαχχα 😀

    οσο για τον προεδρο ενα εχω να πω : εισαι βαρυς τσολιας αγορι μου……το υποδημα τα ‘λεει’ ολα……ειναι γνωστο οτι για εσενα βγαλανε το ‘ειναι βαρια η π….. του τσολια’ και μετα το κλεψαν το συνθημα οι ‘πειρατες’ της εθνικης στο εuro2004 …….τωρα αν σου αρεσει και το μπαλετο αυτο ειναι αλλο θεμα…. 😀
    τελικα καλα μου ειπαν καποιες ψυχες οτι εχεις πολυ ‘περιεργες’ προτιμησεις….χαχαχαχα 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #437761

    για όλο το μαντρί αφιερομένο

    http://apisteuta.com/article.php?id=793&im=8245

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,241 έως 9,255 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων