ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,291 έως 10,305 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #459225

    Λοιπον καντε ησυχια θα σας πω την ιστορια με την κουτση<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΚΣ ΑΧΑΡΝΩΝ Σ.Σ,Κ.Π

    </div>

    εσυ βαγγο μην μας απειλεις με την κουτση γιατι θα πω εγω την ιστορια με την αρκουδα στην ρωσια και αυτην την φορα θα την σκοτωσω με μπαζουκας………


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #459231

    Επειδή δεν ξέρεις από που ρίχνει το μπαζούκα δεν παίζεις κανα φιδάκι που λέει κι ο Βαγγέλης.Το χεις στα σίγουρα!

    Επίσης εμείς δε σκοντάφτουμε τη νύχτα.Όσο για το παιντ-μπολλ,το αφήνουμε να παίζουν και κάτι ζόρικο τα παιδιά…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #459267

    δεν παίζεις κανα φιδάκι που λέει κι ο Βαγγέλης


    Μήτσο και φιδάκι να παίξει ο μάγειρας είναι ικανό να βγεί απ’ το παιχνίδι, να τον τσιμπήσει και να τον στείλει στο νοσοκομείο.
    Άσε που άμα το ρίξει στο παιντ μπολ το βλέπω σαν πίνακα του Πικάσο, όταν ήταν στις κάβλες του. 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #459288

    Ο μάγερας μου θυμίζει το μόνιμο γκαντέμη-τραυματία,των σατυρικών ταινιών των Μοντυ Παιθονς της δεκαετίας του 80.Είναι ικανός στην ερημιά να βρει λεωφορείο να στουκάρει πάνω του!Εκτός της κουζίνας του δεν το χει!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #459295

    Μήτσο και φιδάκι να παίξει ο μάγειρας είναι ικανό να βγεί απ” το παιχνίδι, να τον τσιμπήσει και να τον στείλει στο νοσοκομείο.

    Μήτσο και φιδάκι να παίξει ο μάγειρας είναι ικανό να βγεί απ” το παιχνίδι, να τον τσιμπήσει και να τον στείλει στο νοσοκομείο.

    γιατι το λετε αυτο ρε μαγκες ;;;;;; μια φορα τρακαρα στα 15μου και μια τωρα στα 35μου….χαχαχαχα 😀
    επισης να ξερετε οτι ειμαι αρκετα τυχερος και συνηθως με ρωτανε σε ποιο καρτερι θα κατσω για να κατσουν διπλα μου διοτι περνανε ολα τα πουλια παντα απο το καρτερι μου…!!!!!τυχαιο;;;;;;;;;δεν νομιζω!!!!!!!!!!!
    αλλα τι να περιμενει κανεις απο δυο καραβαναδες σαν και εσας 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #459301

    Όλα καλά αλλά επειδή βλέπω είσαι συνεπής με τους τράκους,να μας λες σε ποια στενά γυρνάς να πηγαίνουμε από αλλού και σου χαρίζω και τα καρτέρια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #459305

    Ποιος γκαντεμιασε τους ταξιδευοντες διαγωνιζομενους εις Σκυδρα και επαθαν λαστιχο;Νεος ωραιος διαιτητης……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #459306

    Όλα καλά αλλά επειδή βλέπω είσαι συνεπής με τους τράκους,να μας λες σε ποια στενά γυρνάς να πηγαίνουμε από αλλού και σου χαρίζω και τα καρτέρια.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    εσυ τσοπανη μου δεν εχεις λογο να μου ανυσηχεις διοτι….το ερπυστριοφορο καρεκλακι σου δεν παει στο δρομο για να συναντηθουμε 😀
    AAA….ρε,ντακοτα 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #459310

    Το ποιος ειναι ντακοτα φαινεται….μαγερα στην μαρμιτα σου και κανε κι επ ωμου παρουσιαστε με την κουταλα…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #459312

    Το ποιος ειναι ντακοτα φαινεται….μαγερα στην μαρμιτα σου και κανε κι επ ωμου παρουσιαστε με την κουταλα…..<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    ο μαγειρας εχει δυναμη στον στρατο και ολοι απο φανταρια μεχρι στρατηγοι τον καλοπιανουν …..εσενα παντος σε βλεπω νυστικο αν συνεχισεις να αυθαδιαζεις……!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #459320

    .εσενα παντος σε βλεπω νυστικο αν συνεχισεις να αυθαδιαζεις……!!!!!

    5 μερες στερηση εξοδου στον μαγειρα!!!!!!
    και απο βδομαδα στο πειθαρχικο!!!
    εχουμε θεσμους εμεις εδω!!!!! οχι π@π@ρι@ μεντολες!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #459321

    Μάγερα δε φαντάζομαι να έχεις σχέση με Αυστρία τίποτα;Γιατί με το μουσάκι και την κοτσίδα,το νέο look από χθες βράδυ δηλαδής,δεν είσαι που δεν είσαι και μάχιμος…….εντάξει τώρα δεν έχω και πρόβλημα με αυτό κι η μαγειρική κρίνεται με τη νοστιμιά κι όχι με την αντρειοσύνη…….οπότε…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #459342

    5 μερες στερηση εξοδου στον μαγειρα!!!!!!

    στερηση εξοδου στον μαγειρα;;;;;;; θα σας ταισω φα-φα και πουστη κινεζο εσενα και τον λεων μεχρι να βγαλετε βυζια!!!!!!!!!!!! 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #459345

    Μάγερα δε φαντάζομαι να έχεις σχέση με Αυστρία τίποτα

    μονο με ρωσια εχω σχεση εγω…..τα’παμε αυτα!!!!παντος ειμαι σιγουρος οτι εσυ ως φαν της γιουροβιζιον τον ανωμαλο ψηφισες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #459375

    NAI,NAI ιδίως εγώ ΦΑΝ,ΤΟΥΡΜΠΟΦΑΝ,ΤΟΥΡΜΠΟΠΡΟΠ,πας καλά ρε μάγερα ή σε τρέλανε η επιτυχία του δικού σου;Τον Παπαδόπουλο στον ALPHA,χάζευα,απλά κάποια στιγμή σε διάλλειμα το γύρισα πάνω στη στιγμή της ψηφοφορίας στα μισά περίπου κι είδα τα μαντάτα……..και κατάλαβα..ότι είσαι IN λόγω LOOK…..

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,291 έως 10,305 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων