BENELLI εναντίον BERETTA

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 318 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    ΙΑΚ στις #41806

    Η ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΡΗΞΕ ΤΟ ΘΕΜΑ

    Η ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΕΤΑΙ ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΔΕΝ ΕΞΗΓΕΙΤΕ ΑΛΛΟΙΩΣ

    ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΟΙΧΤΟ

    ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΕΧΘΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΚΑΚΩΣ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΑΝ ΔΙΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΑ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ

    ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ  ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΩ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ .

    ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΝΗΡΟΣ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #41893

    ΜΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ BENELLAΚΗΔΕΣ;;;;;;;;

    ΤΑ ΕΧΑΣΑΝ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΑΝΝΟ;;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    12
    kokonas στις #41896

    ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΕΡΣΥ ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΒΕRRΕΤΑ URIKA.Κ ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΤΣΙΧΛΑ ΕΙΔΑ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΕΝΝΕLI(ΕΠΕΙΤΗΔΕΣ ΠΗΡΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΟΠΛΑ)ΕΝΔΙΚΤΗΚΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΕ ΡΕΜΑΤΙΕΣ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΜΕ 4ΤΣΟΚ(ΕΙΜΑΙ Κ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΕΤΣΙ!!!!)Κ 8ΑΡΙ S32 ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΑ ΕΧΑΝΑ ΤΟ ΠΟΛΥ 3-4ΦΥΣΣΗΓΙΑ ΑΠΟ ΒΙΑΣΥΝΗ.ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΑ(ΙΔΙΑ)ΕΙΧΕ 10-12 ΦΥΣΣΗΓΙΑ ΧΑΜΕΝΑ.ΑΣΕ ΔΕ ΣΤΙΣ ΜΠΗΧΤΕΣ.ΑΣΤΟ ΧΑΣΙΜΟ ΤΟ ΟΠΛΟ.Κ ΑΝΑΡΩΤΙΜΕ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟ????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #41897

    FILE MOU, DEN KANEI TO OPLO KAPOION KYNHGO, ALLA KYNHGOS EISAI APO MONOS SOU!!

    MALLON EXEIS MPERDEPSEI THN PAROIMIA POU LEEI POS O SKULOS SE KANEI KYNHGO, MIAS KAI XORIS AYTON, SE POLLA KYNHGIA POU EINAI APARAITHTH H BOH8EIA TOU, DEN EXEIS APOTELESMA!!!

    TORA O KA8ENAS EXEI THN APOPSH TOU EIPAME KAI GIA AYTO AGORAZEI AYTO POU NOMIZEI O KA8ENAS SOSTO KAI KALO!!!

    FILIKA,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #41898

    Φίλε Κοκόνα καλώς ήρθες στο forum και βέβαια στο club beretta…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    TONY στις #41904

    ΄ΦΙΛΕ ΜΟΥ “KOSTASGR2000” TO ΣΩΣΤΟ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ !!!

    ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΓΕΜΕΣ ΑΛΛΟ ΑΛΛΗΛΕΠΙΘΕΤΟ .

    ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ BERRETA KAI AYTOGEMES KAI ALLILEPITHETO. KAMIA ΣΧΕΣΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΣΑΝ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ ΤΗΝ ΒΟΥΡΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ Π………!! ΤΟ ΑΛΛΗΛΕΠΙΘΕΤΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΥΤΟΓΕΜΕΣ ΤΗΣ BERRETA ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ (ΔΕΝ ΜΙΛΑΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΟΝΤΕΛΑ) ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΧΡΗΣΤΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ.

    ΤΩΡΑ BENELLI ΑΥΤΟΓΕΜΕΣ (ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΚΑΝΟ) ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟΓΕΜΕΣ BERRETA EINAI ΑΙΣΘΗΤΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ Η BENNELI EINAI KAI ΘΑ EINAI ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΑΥΤΟΓΕΜΕΣ. ΠΑΛΙΑ ΕΙΧΑ BERRETA ΑΥΤΟΓΕΜΕΣ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΕΡΙ ΤΙΝΩΣ ΟΠΛΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ. ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ S 57 Ε  ME TA TΡIA AΣTEΡIA ME MIΣEΣ ΦOTIEΣ KAI EINAI ENA AΠO TA KAΛHTEΡA AΛΛHΛEΠIΘETA ΠOY EXO.

    P.S: O SPY EIMAI ΑΛΛΑΞΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΔΕΧΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.

     

    ΑΝΤΩΝΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #41912


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kokonas στίς 06 Ιούλιος 2004


    8ΑΡΙ S32 ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΑ ΕΧΑΝΑ ΤΟ ΠΟΛΥ 3-4ΦΥΣΣΗΓΙΑ ΑΠΟ ΒΙΑΣΥΝΗ.ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΕ ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΑ(ΙΔΙΑ)ΕΙΧΕ 10-12 ΦΥΣΣΗΓΙΑ ΧΑΜΕΝΑ.


    [/indent]

    Φίλε μου, αρχικά καλωσήρθες στην παρέα μας. Μόα διευκρίνηση: Όταν λες “κούτα” εννοείς 500 φυσίγγια; Έχεις δηλαδή ποσοστό ευστοχίας 99,3%;

    Φιλικά,

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #41913

    Φίλε Κοκόνα καλώς ήρθες στο forum και βέβαια στο club beretta…..

    Aφου δεν ειμαστε υδραυλικοι…Πως θα γινουμε μελοι του Club Beretta????

    Αληθεια αμα αγορασουμε μερικα μετρα χαλκοσωληνα απο την HALCOR η απο τον Πετζετακη ΜΠΟΡΟΥΜΕ????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #41918

    Βασιλάκη, χαλκοσωλήνες είναι οι κάννες της Benelli σου και μάλιστα με ρίγα κολλημένη με καλάι.

    Αγόρασα σήμερα μια καταπληκτική σε ποιότητα και εμφάνιση θήκη μεταφοράς αυτογεμούς, ώστε στις αλλαγές κυνηγότοπου να μην χρειάζεται να λύνω και να δένω την καραμπίνα μου κατα την μεταφορά με το αυτοκίνητο και να μην κουβαλάω την βαλίτσα με όλα όσα περιέχει. Φυσικά η θήκη είναι BERETTA.

    Πήρα επίσης ένα τσαντάκι μέσης, ιδανικό για τα καλοκαιρινά κυνήγια. Πέρα από τις πολλές θήκες , στην ζώνη του υπάρχουν 15 φυσιγγιοθήκες με ελαστική συγκράτιση για γρήγορο γέμισμα. Φυσικά το τσαντάκι είναι BERETTA.

    Ζαχαρώνω κι ένα jacket χωρίς μανίκια, πανέμορφο, άριστο σε ποιότητα ιδανικό για όσους δεν βολεύονται τα μπουφάν στο περπατητό. Φυσικά το jacket είναι BERETTA.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #41920

    ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #41924


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kostask στίς 06 Ιούλιος 2004


    Βασιλάκη, χαλκοσωλήνες είναι οι κάννες της Benelli σου και μάλιστα με ρίγα κολλημένη με καλάι.

    EDO SE PIANO ADIABASTO FILE KOSTA MIAS KAI H KOLLHSH EINAI ASHMOKOLLHSH KAI OXI ME KALAI OPOS LES ESY!!!!

    TOULAXISTON OMOS OI DIKES MAS KANNES DEN EXOUN TRYPES STHN MESH ALLA OUTE KAI STO TELOS (PORTING). POPO GEMISAME TRYPES. NA DO TELIKA POIA KAI POSA AERIA 8A PARAMEINOUN GIA NA PROO8HSOUN STO TELOS THN TOUFEKIA…..??????

    Αγόρασα σήμερα μια καταπληκτική σε ποιότητα και εμφάνιση θήκη μεταφοράς αυτογεμούς, ώστε στις αλλαγές κυνηγότοπου να μην χρειάζεται να λύνω και να δένω την καραμπίνα μου κατα την μεταφορά με το αυτοκίνητο και να μην κουβαλάω την βαλίτσα με όλα όσα περιέχει. Φυσικά η θήκη είναι BERETTA.

    Πήρα επίσης ένα τσαντάκι μέσης, ιδανικό για τα καλοκαιρινά κυνήγια. Πέρα από τις πολλές θήκες , στην ζώνη του υπάρχουν 15 φυσιγγιοθήκες με ελαστική συγκράτιση για γρήγορο γέμισμα. Φυσικά το τσαντάκι είναι BERETTA.

    Ζαχαρώνω κι ένα jacket χωρίς μανίκια, πανέμορφο, άριστο σε ποιότητα ιδανικό για όσους δεν βολεύονται τα μπουφάν στο περπατητό. Φυσικά το jacket είναι BERETTA.

    ARAGE POSA EDOSES GIA OLA AYTA TA….BERETTA ???

    DEN MPOROUSES NA SYMBIBASTEIS ME TIPOTA ALLO?TO IDIO POIOTIKA KAI “NO-NAME” AS POUME?

     


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kazam στις #41925

      κξκΑΙΣΙΩΣ  ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑΤΕ 31 ΣΕΛΙΔΕΣ  ΚΟΝΤΡΑΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΤΑΙΡΙΕΣ !!!!!

      ΕΛΕΟΣ!!!!!

    ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ.ΠΟΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΜΕΣΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΗ ΣΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ;

      ΦΙΛΙΚΑ  ΜΙΧΑΛΗΣ(ΚΑΖΑΜ)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #41927

    ΜΙΧΑΛΗΣ(ΚΑΖΑΜ) δεν είναι κόντρα ανάμεσα σε δύο εταιρίες, είναι κόντρα ανάμεσα σε συν-εταίρους, διαφημιστές.

    Αχ βρε Αντώνη, τι θέμα πήγες και άνοιξες!!!!!!!!!!!!!!!!

    Έλεος βρε παιδιά, κάντε τουλάχιστον αυτή την κόντρα να τελειώνουμε. Να ξέρουμε τουλάχιστον ποιο όπλο να πετάξουμε, και ποιο να αγοράσουμε.

    Υ.Γ. Φυσίγγια Beretta αγόρασες η μήπως θα προτιμήσεις, Benelli;   

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #41930

    Εγώ το κλείδωσα, αλλά αναγκάστηκα να το ξεκλειδώσω μετά από απειλιτικά τηλεφωνήματα

    Ονόματα δεν λέω……Benellακιδες είναι

    Θέλω εγγυήσεις


    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    ΙΑΚ στις #41931

    ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟ ΣΥΝΤΟΣΝΙΣΤΗ Η ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΩΝ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΩΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΡΙΘΜΕΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΟΥΣ  ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΙΟΝ (ΑΦΑΙΡΕΣΗ )ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΛΕΞΗ BERETTA H BENNELI ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ

    Η ΜΗΠΩΣ Η ΑΓΟΡΑ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΤΗΣ BERETTA ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΤΟΥ

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 318 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων