φανταρος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 135 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #317672

    Ανιπομονούμε να σας γνωρίσουμε.. :lol: :lol: :lol:
    Ναι τεθωρακισμένα,μαυροσκούφης.. :D

    ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(ΚΙΛΚΙΣ) 596 Α/Μ Τ/Π…ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!
    ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΕΔΩ ΘΑ ΣΕ ΤΑ'Ι'ΖΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!! :lol:

    ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ GEORGEPAP!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #317669

    ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(ΚΙΛΚΙΣ) 596 Α/Μ Τ/Π…ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!
    ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΕΔΩ ΘΑ ΣΕ ΤΑ'Ι'ΖΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!! :lol:

    ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ GEORGEPAP!!!!

    Κιλκις;Α ρε βίσμα!! :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #317668

    Κιλκις;Α ρε βίσμα!! :lol:

    ΟΧΙ ΒΙΣΜΑ….ΠΟΛΥΜΠΡΙΖΟ :lol:

    ΑΜΑ ΕΙΧΑ ΒΙΣΜΑ ΔΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟΥΣ ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!! :lol:
    ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Μ!!!! :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #317647

    ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ(ΚΙΛΚΙΣ) 596 Α/Μ Τ/Π…ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!
    ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΕΔΩ ΘΑ ΣΕ ΤΑ'Ι'ΖΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!! :lol:

    ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ GEORGEPAP!!!!

    καλα ρε νεοπα αργυρουπολη εισαι?
    2 φορες περασα απο εκει σημερα χιχιχιχ.μεχρι και το εγερτηριο σας ακουσα χαχαχαχαχαχα μεχρι να παρκαρει ο Μιχαλης το αμαξι του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #317645

    Αύριο κάνω το τελευταίο κυνήγι για φέτος,γιατί την τρίτη παρουσιάζομαι Αυλώνα.Καλή συνέχεια σε όλους,με ένα αποδοτικό Φλεβάρη.Θα τα λέμε στις άδειες. :lol: :lol:

    ela ρε φιλε .
    και το κουνιαδακι μου την τριτη παρουσιαζετε Αυλωνα .αυριο βραδυ φευγει με το τρενο .

    εχει κανει ο κουνιαδακος μου καμια 10αρια κυνηγια μπεκατσας παρεα μου.

    Βασιλης Μαυριδης λεγετε ενας μελαχρινος μετριος στο υψος αδυνατος ειναι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #316324

    Και εγώ φαντάρος είμαι :lol: :lol:

    Αυτή την στιγμή βρίσκομε στην κομοτηνή… :lol: :P :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #316279

    καλα ρε νεοπα αργυρουπολη εισαι?
    2 φορες περασα απο εκει σημερα χιχιχιχ.μεχρι και το εγερτηριο σας ακουσα χαχαχαχαχαχα μεχρι να παρκαρει ο Μιχαλης το αμαξι του.

    ΝΑΙ ΕΔΩ ΣΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΕΔΑΦΗ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟ….
    ΑΑΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ??? :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #316278

    ΝΑΙ ΕΔΩ ΣΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΕΔΑΦΗ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟ….
    ΑΑΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ??? :lol:

    καλα ρε τραχανα γιατι δεν λες τιποτα να ερθουμε να σου κανουμε κανενα επισκεπτηριο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #316215

    Εγώ τώρα θέλω να ξαναπάω φαντάροοοοοοοοος :lol:

    Αυτό που είπε ο Λεωνίδας είναι πέρα για πέρα αληθές. Μετάκαυση, ακόμα κι αν σου τελειώσουν τα καύσιμα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #167738

    Καλή θητεία εύχομαι!
    Όποτε μπορείς, να μας λές τα νέα σου!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #315969

    καλα ρε τραχανα γιατι δεν λες τιποτα να ερθουμε να σου κανουμε κανενα επισκεπτηριο

    ΓΤ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΔΩ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΞΟΔΟΥΧΟΣ…ΠΑΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ!!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ….ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΚΙΛΚΙΣ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #182616

    Λοιπόν η ώρα φτάνει.Θα σας χαιρετήσω σε δυό μέρες βέβαια, αλλά προς το παρών θέλω κάποιες πληροφορίες όσοι μπορείτε να με βοηθήσετε.
    Το πρόγραμμα έχει ως εξής.Δευτέρα 11 η ώρα το βράδυ παίρνω το τρένο και 5 το πρωί είμαι σταθμό Λαρίσης.
    Απο εκεί υπάρχουν δυο ενδεχόμενα.
    Ένα είναι να πάρω το προαστιακό για Νέα πέραμο, το οποίο άκουσα οτι Τρίτη Τετάρτη θα έχει απεργία και εκτός αυτού με αφήνει και 2-2.5 χιλιόμετρα μακριά απο το Στρατόπεδο.Επίσης μου είπαν οτι το προαστιακό είναι κάπου εκει πέρα στο σταθμό λαρίσης, απέναντι, μαζί με το μετρό…Δε ξέρω όμως ακριβώς για αυτό αν μπορείτε κατατοπίστε με.
    Και δεύτερο είναι κάπως να πάω στο Θησίο στα Κτέλ, και να πάρω το υπεραστικό για Μέγαρα, που πάει απο την Παλιά Εθνική και όχι απο τη Νεα, το οποίο με αφήνει 200 μέτρα απο το στρατόπεδο…
    Αν γνωρίζει κάποιος ας με βοηθήσει.Ευχαριστώ….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #279176

    Λοιπόν η ώρα φτάνει.Θα σας χαιρετήσω σε δυό μέρες βέβαια, αλλά προς το παρών θέλω κάποιες πληροφορίες όσοι μπορείτε να με βοηθήσετε.
    Το πρόγραμμα έχει ως εξής.Δευτέρα 11 η ώρα το βράδυ παίρνω το τρένο και 5 το πρωί είμαι σταθμό Λαρίσης.
    Απο εκεί υπάρχουν δυο ενδεχόμενα.
    Ένα είναι να πάρω το προαστιακό για Νέα πέραμο, το οποίο άκουσα οτι Τρίτη Τετάρτη θα έχει απεργία και εκτός αυτού με αφήνει και 2-2.5 χιλιόμετρα μακριά απο το Στρατόπεδο.Επίσης μου είπαν οτι το προαστιακό είναι κάπου εκει πέρα στο σταθμό λαρίσης, απέναντι, μαζί με το μετρό…Δε ξέρω όμως ακριβώς για αυτό αν μπορείτε κατατοπίστε με.
    Και δεύτερο είναι κάπως να πάω στο Θησίο στα Κτέλ, και να πάρω το υπεραστικό για Μέγαρα, που πάει απο την Παλιά Εθνική και όχι απο τη Νεα, το οποίο με αφήνει 200 μέτρα απο το στρατόπεδο…
    Αν γνωρίζει κάποιος ας με βοηθήσει.Ευχαριστώ….

    Νίκο θα σου πρότεινα την δεύτερη λύση με το κτελ Αττικής που δεν κάνει ποτέ απεργία
    θα πάρεις το μετρό από σταθμό Λαρίσης με προορισμό Δάφνη και κατεβαίνεις Μοναστηράκι παίρνεις μετά τον ηλεκτρικό(ΗΣΑΠ)για Πειραιά και κατεβαίνεις στην επόμενη στάση Θησείο και από εκεί……..καλός φαντάρος λεβεντιά και όποτε σου δίνεται ευκαιρία να μας λες νέα σου :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #279168

    [i][size=3]Νίκο θα σου πρότεινα την δεύτερη λύση με το κτελ Αττικής που δεν κάνει ποτέ απεργία
    θα πάρεις το μετρό από σταθμό Λαρίσης με προορισμό [color=”#FF0000″]Δάφνη[/color] και κατεβαίνεις[color=”#008000″] Μοναστηράκι[/color] παίρνεις μετά τον ηλεκτρικό(ΗΣΑΠ)[color=”#008000″]για Πειραιά [/color]και κατεβαίνεις στην επόμενη στάση [color=”#008000″]Θησείο [/color]και από εκεί……..καλός φαντάρος λεβεντιά και όποτε σου δίνεται ευκαιρία να μας λες νέα σου :) [/size][/i]

    Σωστος αυτη ειναι η καλητερη λυση.Παρε τηλ στα κτελ αττικης η μεγαρων γιατι μου φαινεται οτι κανει σταση πιο κατω απο την πλατεια καραισκακη αρχες λ.αθηνων-καβαλας οποτε μετα ποδια απο τον σταθμο λαρισης ειναι 15 λεπτα μηπως και δεν χρειαζεται να πας στο θησειο.Καλη θητεια αδερφε και αν μπορουσα θα ξαναπηγαινα και εγω μιλαμε εχει πολυ γελιο-χαβαλε μεσα. :P :) :unsure: ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #278693

    Λοιπόν guys ηγγικεν η ώρα επιτέλους.Σε 4 ώρες είμαι σταθμό για να φύγω.Εύχομαι σε όλους να είστε καλά, να έχετε μια καλή κυνηγετική χρονιά, και να προσέχετε τόσο τους εαυτούς σας όσο και τις οικογένειές σας.Θα μου λείψει το forum, και εύχομαι όταν με το καλό γυρίσω να το βρω όπως το άφησα…. :unsure:.
    Όσο μπορώ, αν και δύσκολο εκεί που θα μαι, θα ενημερώνομαι για τα κατορθώματά σας, και κανας παπιατζής ας μου αφιερώσει κανα πρασίνι έτσι για το γαμώτο… :P
    Δε θέλω να αρχίσω να εύχομαι στον καθένα ξεχωριστά για να μη ξεχάσω κανένα και παραπονεθεί…Να είστε καλά λοιπόν, και τα λέμε σύντομα….Και μην ανησυχείτε.Θα σας φυλάω εγώ μια χαρά… ;)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 135 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων