ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #330738

    ΓΙΟΧΑΝ ΜΙΤΣΕΛΙΤΣ ΕΙΝΑΙ..ΚΑΙ Η ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΑ…

    ΜΟΥΣΕΙΑΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ …

    ΦΤΙΑΞΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΛΙΑ ΟΠΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΟΙ ΝΕΟΤΕΡΟΙ..ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΛΑΟ..

    Σωστος!

    Τα οπλα αυτου του τυπου ειναι πανακριβα. Ενα ραβδωτο δικο του που ειδα στο ιντερνετ πουληθηκε στο sotheby's για 4000 αγγλικες λιρες. Αλλα και κατι 12αρια τα βρηκα καπου στα 3900-4500 δολαρια! :D

    Φοβερο κομματι!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    MIX στις #330712

    Σωστος!

    Τα οπλα αυτου του τυπου ειναι πανακριβα. Ενα ραβδωτο δικο του που ειδα στο ιντερνετ πουληθηκε στο sotheby's για 4000 αγγλικες λιρες. Αλλα και κατι 12αρια τα βρηκα καπου στα 3900-4500 δολαρια! :D

    Φοβερο κομματι!

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΣΤΟ ΝΕΤ.(ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΥΠΗΡΞΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ)
    ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΙΔΙΟ 16ΑΡΙ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (ΣΕ ΑΘΙΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΕΒΑΙΑ…)ΣΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΣΕ ΤΙΜΗ ΠΑΡΟΜΙΑ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ 12ΑΡΙ.(ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 16)

    ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ…..ΞΑΝΑ Κ ΞΑΝΑ…

    ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΟΙΞΤΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΦΩΤΟ ΜΕ ΠΑΛΙΑ ΟΠΛΑ …ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ..

    (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΤΟΠΙΚ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!;;;:D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1004
    SmTakis στις #161047

    Πολύ ωραίο όπλο… Έψαξα και εγώ για πληροφορίες και βρήκα :
    Johann Michelitsch
    12 November Strasse 2
    A9107 Ferlach, Austria
    Tel (04227) 2391, Fax 2868

    Η παραπάνω διεύθυνση περιλαμβάνεται σε αυτήν εδώ την σελίδα και αν όντως η συγκεκριμένη βιοτεχνία έχει κλείσει, ίσως θα ήταν καλή ιδέα να επικοινωνήσεις ζητώντας πληροφορίες από κάποιον εδώ για το ποιός θα μπορούσε να κάνει ένα ολοκληρωμένο σέρβις στο όπλο με αυθεντικό τρόπο και ανταλλακτικά, ώστε να μην υποβαθμιστεί η αξία του όπλου σου.
    …Δεν νομίζω ότι αν τους στείλεις μερικά e-mails και φωτογραφίες του όπλου να χάσεις τίποτα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    506
    panosk27 στις #330697

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΣΤΟ ΝΕΤ.(ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΥΠΗΡΞΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ)
    ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΙΔΙΟ 16ΑΡΙ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (ΣΕ ΑΘΙΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΕΒΑΙΑ…)ΣΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΣΕ ΤΙΜΗ ΠΑΡΟΜΙΑ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ 12ΑΡΙ.(ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 16)

    ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ…..ΞΑΝΑ Κ ΞΑΝΑ…

    ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΟΙΞΤΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΦΩΤΟ ΜΕ ΠΑΛΙΑ ΟΠΛΑ …ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ..

    (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΤΟΠΙΚ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!;;;:D

    ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΗΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΥΤΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΑΙ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΟΝΤΕΝΕΚΕΔΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΚΟΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΩ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    730
    Λευτέρης στις #330675

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ ΣΤΟ ΝΕΤ.(ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΥΠΗΡΞΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ)
    ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΜΩΣ ΕΝΑ ΙΔΙΟ 16ΑΡΙ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ (ΣΕ ΑΘΙΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΕΒΑΙΑ…)ΣΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΣΕ ΤΙΜΗ ΠΑΡΟΜΙΑ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ 12ΑΡΙ.(ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 16)

    ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ…..ΞΑΝΑ Κ ΞΑΝΑ…

    ΠΑΙΔΙΑ ΑΝΟΙΞΤΕ ΕΝΑ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΦΩΤΟ ΜΕ ΠΑΛΙΑ ΟΠΛΑ …ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ..

    (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΤΟΠΙΚ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ!!!;;;:D

    Οχι απ οσο εχω δει υπαρχει κατι. Πιο παλια ειχα κανει μια προσπαθεια αλλα να ξερεις οτι δεν υπαρχουν πολλα τετοια οπλα πια.

    Σε οτι αφορα την δικη σου περιπτωση ειμαι της αποψης οτι πρεπει να εξαντλησεις καθε δυνατη περιπτωση αναπαλαιωσης του οπλου. Ξερω τα οικονομικα μας δεν ειναι και τα καλλιτερα αλλα δες το σαν μια μακροχρονια απασχοληση. Πρωτα απ ολα προσπαθησε να σταματησεις την φθορα στο οπλο. Επειτα ξεκινα το ψαξιμο ακομη και την περιπτωση να σταλει στο εξωτερικο. Δεν εχει σημασια ποσο εχει ενα τετοιο οπλο. 3δρχ να εκανε αξιζει μονο και μονο για την ιστορια του.

    Καλη επιτυχια και θα χαρουμε ολοι αν μετα απο καιρο ανεβασεις φωτο με το οπλο καινουργιο και λειτουργικο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    MIX στις #330617

    Πολύ ωραίο όπλο… Έψαξα και εγώ για πληροφορίες και βρήκα :
    Johann Michelitsch
    12 November Strasse 2
    A9107 Ferlach, Austria
    Tel (04227) 2391, Fax 2868

    Η παραπάνω διεύθυνση περιλαμβάνεται σε [url=”http://itishooting.com/Ferlach.asp”%5D%5Bu%5Dαυτήν εδώ την σελίδα[/u][/url] και αν όντως η συγκεκριμένη βιοτεχνία έχει κλείσει, ίσως θα ήταν καλή ιδέα να επικοινωνήσεις ζητώντας πληροφορίες από [url=”http://www.google.com/search?q=Gunmakers+in+Ferlach%2C+Austria&rls=com.microsoft:el:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7WZPA_en”%5D%5Bu%5Dκάποιον εδώ[/u][/url] για το ποιός θα μπορούσε να κάνει ένα ολοκληρωμένο σέρβις στο όπλο με αυθεντικό τρόπο και ανταλλακτικά, ώστε να μην υποβαθμιστεί η αξία του όπλου σου.
    …Δεν νομίζω ότι αν τους στείλεις μερικά e-mails και φωτογραφίες του όπλου να χάσεις τίποτα….

    ΦΙΛΟΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!
    ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΠΑΠΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΝΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΑΣΚΟΥΛΑ..Κ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΤΑ ΔΥΟ
    ΨΗΦΙΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ CODE NUMBER ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗ..(41) Κ ΠΡΟΦΑΝΟΣ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ (583 ) Ο ΣΕΙΡΙΑΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΜΟΝΤΕΛΟΥ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ..ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ 54 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΤΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ .
    ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΕΒΓΑΛΕ ΠΑΝΤΟΣ..ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!! …

    Gunmakers Code Numbers. Ferlach, Austria

    (This page will display most clearly if you enlarge your browser's window to full screen)

    Post 1945 .xxxx being the maker's serial number

    Number Maker's Name Number Maker's Name
    21.xxxx Johann Fanzoj 38.xxxx Gunmaker's Guild
    22.xxxx Josef Hambrusch 39.xxxx Handgun Technical School
    23.xxxx Karl Hauptmann 40.xxxx Ludwig Borovnik
    24.xxxx Josef Just 41.xxxx Johan Michelitsch
    25.xxxx Josef Kruschitz 42.xxxx Josef Winkler
    26.xxxx Jakob Koschat 43.xxxx Thomas Kulnig
    27.xxxx Simon Kalischnig 44.xxxx Walter Gratzer
    28.xxxx Peter Mischitz 45.xxxx Erich Achatz
    29.xxxx Josef Mischitz 46.xxxx Josef Schonlieb
    30.xxxx Josef Orasche 47.xxxx Lorenz Schaschl
    31.xxxx Michel Pegam 48.xxxx Johann Fanzoj
    32.xxxx Anton Sodia 49.xxxx Franz Schmid
    33.xxxx Franz Sodia 50.xxxx Franz Schmied
    34.xxxx Johann Sigot 51.xxxx Gottfreid Juch
    35.xxxx Walter Outschar 52.xxxx Valentin Roesenzopf's sons
    36.xxxx Wincenz Urbas 53.xxxx Wilfried Glanznig
    37.xxxx Benedikt Winkler 55.xxxx Herbert Scheiring

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    340
    SpyrosK στις #330569

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ.
    ΤΟ ΟΠΛΟ ΗΤΑΝ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ .ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΠΛΗΣΜΕΝΟ ΑΝ Κ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ,ΜΟΛΙΣ ΜΠΟΡΕΣΩ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ…

    Λοιπόν φίλε μου να είσαι γερός να το κυνηγήσεις και να είναι και αυτό τυχερά να φτάσει στα εγγόνια και τα δικά σου δυσέγγονα.
    Πέρα από τις ευχές θα μου επιτρέψεις ως μεγαλύτερου μερικές συμβουλές.
    1. Πρώτα διάβασε το ποίημα του εθνικού μας ποιητή Βαλαωρίτη.

    http://users.uoa.gr/~nektar/arts/poetry/ar…ΥΛΛΙ_ΤΟΥ

    2. Μην το κυνηγάς αν δεν το επιθεωρήσει καλά ένας ειδικός. Εκτός από το να πάθει ζημιά μπορεί να προκαλέσει και ατύχημα.

    3. Αφού το ελέγξεις και το περιποιηθείς πήγαινε και τουφέκα το ψηλά, μερικές μπαταριές στην ψυχή του παππού σου, όπως λέει ο ποιητής

    …..
    Κι ἕν᾿ ἀπὸ σᾶς τὸ νιώτερο ἂς ἀνεβεῖ στὴ ράχη,
    ἂς πάρει τὸ τουφέκι μου, τ᾿ ἄξο μου καρυοφύλλι
    κι ἂς μοῦ τὸ ρίξει τρεῖς φορὲς καὶ τρεῖς φορὲς ἂς σκούξει.
    «Ὁ Γερο Δῆμος πέθανε, ὁ Γερο Δῆμος πάει».
    Θ᾿ ἀναστενάξ᾿ ἡ λαγκαδιά, θὲ νὰ βογκήξει ὁ βράχος
    θὰ βαργομήσουν τὰ στοιχειά, οἱ βρύσες θὰ θολώσουν
    καὶ τ᾿ ἀγεράκι τοῦ βουνοῦ, ὁποὺ περνᾶ δροσᾶτο,
    θὰ ξεψυχήσει, θὰ σβηστεῖ, θὰ ρίξει τὰ φτερά του,
    γιὰ νὰ μὴν πάρει τὴ βοὴ ἄθελα καὶ τὴ φέρει
    καὶ τήνε μάθει ὁ Ὄλυμπος καὶ τὴν ἀκούσει ἡ Πίνδος
    καὶ λυώσουνε τὰ χιόνια τους καὶ ξεραθοῦν οἱ λόγγοι.

    Τρέχα, παιδί μου γρήγορα, τρέχα ψηλὰ στὴ ράχη
    καὶ ρίξε τὸ τουφέκι μου. Στὸν ὕπνο μου ἐπάνω
    θέλω γιὰ ὕστερη φορὰ ν᾿ ἀκούσω τὴ βοή του.
    ….

    Δεν έχει σημασία που ο παππού σου δεν …πολέμησε με αυτό. Αλλά σίγουρα ήταν μερακλής και το πόνεσε.

    4. Τέλος μην το δόσεις ποτέ, όσο και να σου λείπουν τα λεφτα που θα σου προσφέρουν.

    Τα οικογενειακά κειμήλια είναι ανεκτίμητα, δεν πουλιώνται και φυσικά αν πουληθούν δεν ξανααγοράζονται.

    Νάσε καλά να το χαίρεσε, και ας αργήσεις να το φτιάξεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #161097

    Εννοειται οτι δεν εχω οφελος που το επαναλαμβανω,αλλα τραβα το κατευθειαν στον Υφαιστο για ανακαινηση οσα και αν σου ζητησει,το αποτελεσμα θα σε δικαιωσει και θα ειναι πολυ καλυτερο απο οπουδηποτε αλλου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    MIX στις #161131

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ Κ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.

    ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΝΟΗΤΑΙ ΔΕΝ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ..ΚΑΠΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ.

    ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΛΑΓΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ..Κ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ..
    Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ. ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΛΑΓΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΟΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΟΥΡΕΛΑ..ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΚΟΙΤΟΣ 3-4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ..
    "ΘΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΔΕΞΙΑ 20 ΜΕΤΡΑ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΖΟΥΛΑ. ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΡΙΝΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΤΑΖΕΙΣ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΕΤΡΕΣ,ΕΚΕΙ ΚΑΘΕΤΑΙ.."
    ΓΕΛΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩ "ΝΑΙ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ, ΕΚΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΓΥΡΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΕΔΕΣ ΑΣΠΑΛΑΘΟΥΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ!!!!"
    ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΤΡΩΓΕ…ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ.
    ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΠΕΖΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΠΡΙΝΑΡΑΚΙ..ΠΕΤΑΩ ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΑΝΟΡΕΞΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΛΑ ΣΗΜΑΔΕΜΕΝΗ-ΜΑ ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΕΩ ΤΩΡΑ;ΠΕΤΑΩ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΑΔΕΜΕΝΗ…ΚΑΙ ΤΣΑΦ ΠΕΤΙΕΤΑΙ Ο ΑΥΤΙΑΣ!!!ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΠΛΗ ΤΟΝ ΞΑΠΛΩΝΩ..
    ΓΥΡΝΑΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ "ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ! ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ..ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΕΣ;..ΜΙΣΟ ΜΙΣΟ ΤΟΝ ΠΙΑΣΑΜΕ ΕΝΤΑΞΗ;!..ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ Ο ΑΤΙΜΟΣ "ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΙΠΑ;ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣ.."

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #161134

    Να ξερες μονο ποσες πετρες θα εχει πεταξει ο παππους σου σε λαγους, και ποσες παρατηρησεις θα εχει κανει, ωστε να σου το πει αυτο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    268
    basili76 στις #161248

    εισαι τυχερος φιλε μου που κληρονομησες τετοιο οπλο.μπραβο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    neos_toyfekaleyris στις #330265

    αφού η μια κάννη είναι χαλασμένη, πώς έριξες διπλή? :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    MIX στις #161298

    Ο ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΑΚΟΜΑ..

    Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΝΝΗ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΗ ΣΕ ΕΣΧΑΤΟ ΒΑΘΜΟ ,ΓΕΜΑΤΗ ΧΑΡΑΚΙΕΣ ΚΤΛ(ΑΧΡΩΜΙΩΤΕΣ ΚΑΝΝΕΣ)…ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!! ΠΑΙΖΕΙ…
    ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ- Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ(Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ!!)
    ΑΠΛΑ ΛΥΠΑΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ..(ΕΩΣ ΦΟΒΑΣΕ)
    ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ..(ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΑΓΟ)ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #330152

    Ο ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΑΚΟΜΑ..

    Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΝΝΗ ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΗ ΣΕ ΕΣΧΑΤΟ ΒΑΘΜΟ ,ΓΕΜΑΤΗ ΧΑΡΑΚΙΕΣ ΚΤΛ(ΑΧΡΩΜΙΩΤΕΣ ΚΑΝΝΕΣ)…ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!! ΠΑΙΖΕΙ…
    ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ- Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ(Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ!!)
    ΑΠΛΑ ΛΥΠΑΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ..(ΕΩΣ ΦΟΒΑΣΕ)
    ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΥΝΗΓΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 8 ΧΡΟΝΙΑ..(ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΛΑΓΟ)ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΑ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ..

    Πιστεψε με, δεν υπαρχει καμμια περιπτωση να παθει τιποτα με νορμαλ φυσιγγια. Οι χαρακιες που βλεπεις παιζει να ειναι μολυβδωσεις, και να φυγουν με ενα καλο καθαρισμα. Πηγαινε το στον οπλουργο που ειναι στη Βολουδακηδων (παραδιπλα απο την ΟΑΣΗ στον οροφο πανω) να το δει να σου πει γνωμη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    MIX στις #161380

    ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ (ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΜΑΞ FM) ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΜΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΟΝΟΜΑ-ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ..(EIXE ΓΕΝΕΑΔΑ)
    Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΣΤΟ FERLACH ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΕΚΕΙ.(ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ MITCHELITSCH ΒΕΒΑΙΑ).ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ ΠΑΡΟΜΙΑ.
    ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΩ (ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΦΘΩΡΑ),ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΥΠΕΥΘΗΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝΑΠΑΛΑΙΩΣΗΣ ΞΥΛΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΝΩΝ,ΜΕ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ 2-3 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ…

    ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΔΙΚΑΝΟ. 16ΑΡΙ ΠΛΑΓΙΟ ΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΦΩΤΙΕΣ, ΤΣΕΧΙΚΟ ΜΕ ΑΤΣΑΛΙ POLDI ELECTRON ΙΔΙΑΣ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΖΕ.(Κ ΑΥΤΟ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΟΥ),ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΥΝΗΓΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΤΑ ΦΙΑΣΙΔΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΑΛΙΣΜΑΤΑ..
    ΦΑΝΗΚΕ ΝΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΕΧΙΚΟ ΔΥΚΑΝΟ ,ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ.
    ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΤΣΑΛΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΤΗΝΟΥ ΟΠΛΟΥ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΤΑΝ ΕΞΕΖΗΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ,ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΣΑΝ ΜΗΧΑΝΗΣΜΟ.

    ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΟΠΛΟ, ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΙΔΙΑΣ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ.. ΦΕΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 85 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ 56.

    ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΣΕ ΑΥΤΟ ΦΩΤΟ.

    ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΒΙΚΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων