ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 31 έως 35 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    MIX στις #161382

    ΘΥΜΗΘΗΚΑ …ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ ΠΛΑΤΣΙΔΑΚΗΣ…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #161383

    Ο Επιμενιδης οντως ειναι γνωστης, και εχει και μια καλη συλλογη οπλων. Εχω παρει ενα Beretta Onyx απο κει.

    Ισως να χρειαστει αναπαλαιωση οπως λες, ομως τα οπλα αυτα, ειδικα τα της Γερμανικης σχολης, εχουν φτιαχτει με γνωμονα την αντοχη στο χρονο. Πηγαινε εκει, και απλα ρωτα τον αν το οπλο ειναι ασφαλες (που θα ειναι ειμαι σιγουρος). Τα ατσαλια που χρησιμοποιουσαν ηταν πολυ καλης ποιοτητας, και δε νομιζω να εχει παθει τιποτα. Το θεμα των ξυλων ειναι αλλο, αλλα και κει, αν θες μπορεις να βγαλεις ακρη, και πιστευω οχι πολυ ακριβα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/04/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1048
    _geo_ στις #161387

    μου αρεσει παρα πολυ το θεμα που συζητατε…ο παππους μου οταν "εφυγε" αφησε ενα ρωσικο πλαγιοκαννο 20αρι με κοκορια…το οπλο ειναι γεματο σκαλισματα που φαινεται να εχουν γινει με το χερι αλλα ειναι σαφως πολυ κατωτερης ποιοτητας απο αυτο που μας εδειξε ο ΜΙΧ.δουλευει απροβληματιστα αλλα οι καννες ειναι λιγο διαβρομενες εσωτερικα.ισως καποια στιγμη ανεβασω καμια φωτο.
    η συνεμασθητικη αξια των οπλων αυτων ειναι που μετραει περισσοτερο…δεν πουλιουνται τετοια οπλα…κριμα σε οποιον αναγκαστει να πραξει το αντιθετο…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    MIX στις #330010

    μου αρεσει παρα πολυ το θεμα που συζητατε…ο παππους μου οταν "εφυγε" αφησε ενα ρωσικο πλαγιοκαννο 20αρι με κοκορια…το οπλο ειναι γεματο σκαλισματα που φαινεται να εχουν γινει με το χερι αλλα ειναι σαφως πολυ κατωτερης ποιοτητας απο αυτο που μας εδειξε ο ΜΙΧ.δουλευει απροβληματιστα αλλα οι καννες ειναι λιγο διαβρομενες εσωτερικα.[b]ισως καποια στιγμη ανεβασω καμια φωτο.[/b]
    η συνεμασθητικη αξια των οπλων αυτων ειναι που μετραει περισσοτερο…δεν πουλιουνται τετοια οπλα…κριμα σε οποιον αναγκαστει να πραξει το αντιθετο…

    ΑΝΕΒΑΣΕ ΑΝΕΒΑΣΕ!!!
    ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΩ

    ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    339
    skopeytis στις #330009

    ΠΡΟΠΕΡΣΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ (ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΜΑΞ FM) ΣΕ ΕΝΑΝ ΟΠΛΟΥΡΓΟ ΜΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΟΝΟΜΑ-ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ..(EIXE ΓΕΝΕΑΔΑ)
    Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΣΤΟ FERLACH ΣΤΗΝ ΑΥΣΤΡΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΕΚΕΙ.(ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ MITCHELITSCH ΒΕΒΑΙΑ).ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΟΠΛΟΒΑΣΤΟ ΠΑΡΟΜΙΑ.
    ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΑΩ (ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΦΘΩΡΑ),ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΥΠΕΥΘΗΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝΑΠΑΛΑΙΩΣΗΣ ΞΥΛΩΝ ΚΑΙ ΚΑΝΝΩΝ,ΜΕ ΕΝΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ 2-3 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ…

    ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΔΙΚΑΝΟ. 16ΑΡΙ ΠΛΑΓΙΟ ΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΦΩΤΙΕΣ, ΤΣΕΧΙΚΟ ΜΕ ΑΤΣΑΛΙ POLDI ELECTRON ΙΔΙΑΣ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΖΕ.(Κ ΑΥΤΟ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΟΥ),ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΥΝΗΓΑ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΤΑ ΦΙΑΣΙΔΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΚΑΛΙΣΜΑΤΑ..
    ΦΑΝΗΚΕ ΝΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΕΧΙΚΟ ΔΥΚΑΝΟ ,ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΣΤΡΙΑΚΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΟ.
    ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΤΣΑΛΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΤΗΝΟΥ ΟΠΛΟΥ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΗΤΑΝ ΕΞΕΖΗΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ,ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΣΑΝ ΜΗΧΑΝΗΣΜΟ.

    ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΟΠΛΟ, ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΙΔΙΑΣ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ.. ΦΕΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 85 ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ 56.

    ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΣΕ ΑΥΤΟ ΦΩΤΟ.

    ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΒΙΚΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

    ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ ΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΦΩΤΙΕΣ ΑΣΚΑΛΙΣΤΕΣ ΜΑΥΡΕΣ,ΑΧΡΩΜΙΩΤΕΣ ΚΑΝΝΕΣ, ΜΑΡΚΑΣ SKODA, ΤΣΕΧΙΚΟ,POLDI ELECTRO ΑΝΑΓΡΑΦΑΝ ΕΠΑΝΩ ΟΙ ΚΑΝΝΕΣ,ΕΒΓΑΖΕ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΩΣΑ!!!

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 31 έως 35 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων