ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ BERETTA URIKA 391

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 119 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    gio kriti στις #312310

    Η κάννη σου είναι Optima;

    ναι..optima ειναι


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #312305

    εγω εβαζα biturbo 5αρι στον λαγομε 3 τσοκ,,,παιδια τους σκορπουσε αν του εριχνα κατω απο τα 30 μετρα,,, :D

    το ιδιο παθαινω και εγω με remington

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    gio kriti στις #312300

    το ιδιο παθαινω και εγω με remington

    ενας γνωστος μου (προπονητης σκοποβολης)μου ειπε οτι αυτα τα οπλα στενοτουφεκανε και μου προτεινε να βαζω το 4 η το 5 τσοκ..δοκιμες δεν εχω κανει ,,δεν το χω ψαξει πολυ το θεμα,,

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #312298

    ενας γνωστος μου (προπονητης σκοποβολης)μου ειπε οτι αυτα τα οπλα στενοτουφεκανε και μου προτεινε να βαζω το 4 η το 5 τσοκ..δοκιμες δεν εχω κανει ,,δεν το χω ψαξει πολυ το θεμα,,

    Δεν χρειάζεται να το ψάξεις φίλε, το *** με την optima για τα 30 μέτρα είναι υπερβολικό. Στα καρτέρια έχω μόνιμα το **** και το βγάζω μόνο για ημερήσιο παπιού. Στα περπατητά spreader και *****.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #312295

    ενας γνωστος μου (προπονητης σκοποβολης)

    Όνομα;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    gio kriti στις #312294

    Δεν χρειάζεται να το ψάξεις φίλε, το *** με την optima για τα 30 μέτρα είναι υπερβολικό. Στα καρτέρια έχω μόνιμα το **** και το βγάζω μόνο για ημερήσιο παπιού. Στα περπατητά spreader και *****.

    τι να πω γι αυτο το οπλο,,φωτια ειναι :D σε εναν λαγο που του εριξα στα 15 μετρα περιπου βρηκα τον συγγεντρωτηρα στην κοιλια του,,τον μισο τον πεταξα,,μαλλινη ταπα θα δουλεψω απο του χρονου μαλλον :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    gio kriti στις #312293

    Όνομα;

    σου εστειλα πμ,,

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #312219

    τι να πω γι αυτο το οπλο,,φωτια ειναι :D σε εναν λαγο που του εριξα στα 15 μετρα περιπου βρηκα τον συγγεντρωτηρα στην κοιλια του,,τον μισο τον πεταξα,,μαλλινη ταπα θα δουλεψω απο του χρονου μαλλον :D

    Καλά εδώ που τα λέμε στα 15 μέτρα και με φλόμπερτ να του έριχνες, θα τον έπαιρνες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    203
    anbar56 στις #312215

    Δεν χρειάζεται να το ψάξεις φίλε, το *** με την optima για τα 30 μέτρα είναι υπερβολικό. Στα καρτέρια έχω μόνιμα το **** και το βγάζω μόνο για ημερήσιο παπιού. Στα περπατητά spreader και *****.

    Φίλε Altair
    διαβάζοντας τόσο καιρό για συναδέλφους που κάνουν περπατητό τσίχλας με τσόκ ***,
    είχα την εντύπωση -μιας και το ίδιο κυνήγι το κάνω με τσόκ **** και *****- ότι ο μόνος
    παράξενος ήμουν εγώ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    gio kriti στις #312153

    Καλά εδώ που τα λέμε στα 15 μέτρα και με φλόμπερτ να του έριχνες, θα τον έπαιρνες.

    αν δεν του εριχνα φιλε αλταιρ θα εμπαινε στο πυκνο και τοτε…χαιρετισματα,,,το κακο με τον λαγο ειναι που δεν ξερεις που θα σου βγει για να βαλεις το καταληλο στοκ και φυσιγγι..ασε που εχουν πονηρεψει οι λαγοι και πας απο πανω τους και δεν φευγουν,,φετο ειδα τρεις φορες λαγο στο γιατακι του και μονο οταν κλωτσησα τον θαμνο εφυγε <_< και ηταν και οι τρεις σαν γαιδουρια.. :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    220
    gio kriti στις #311708

    <_<

    αν δεν του εριχνα φιλε αλταιρ θα εμπαινε στο πυκνο και τοτε…χαιρετισματα,,,το κακο με τον λαγο ειναι που δεν ξερεις που θα σου βγει για να βαλεις το καταληλο στοκ και φυσιγγι..ασε που εχουν πονηρεψει οι λαγοι και πας απο πανω τους και δεν φευγουν,,φετο ειδα τρεις φορες λαγο στο γιατακι του και μονο οταν κλωτσησα τον θαμνο εφυγε :unsure: και ηταν και οι τρεις σαν γαιδουρια.. :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    giorgos32 στις #278459

    :lol:

    :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    406
    Tasos75 στις #278454

    :lol:

    Και εγώ αυτή την πληροφόρηση είχα από άνθρωπο που ασχολείται, περί τσοκαρίσματος της εν λόγω καραμπίνας.

    Έχω μόνιμα το τεσσάρι πάνω που με διασποράς ή συγκεντρωτήρα στα τρυγόνια τουλάχιστον (φέτος πρώτη φορά τη δουλεύω την καραμπίνα), δούλεψε άριστα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    116
    giorgos32 στις #182956

    εγω εχω τη al391 αυλο 18,5,,ετσι γραφει,,στις τσιχλες βαζω nsi tordo και στο λαγο biturbo,,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #183016

    Το να στενοτουφεκάει η beretta δεν το έχω ξανακούσει εγώ το αντίθετο θα έλεγα μάλιστα.

    Η δική μου με αυλό 18,3 για παράδειγμα με την μούφα που χρησιμοποιώ στην μπεκάτσα και έχω κάνει πολλές δοκιμές το αντίθετο μου έχει δείξει σε σχέση με benelli crio, zaballa και betinsolli, απλώς δεν έχω ομοιόμορφη κατανομή σε σχέση με τις optima.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 119 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων