Isidoro Rizzini

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 31 έως 38 (από 38 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #310695

    Το Εθνος-κυνηγι εχει αρθρο για τα οπλα αυτα σημερα μαζι με ενα καταπληκτικο σι-ντι του Λοβερδου.

    Καλάαααααααααααα ρε γιατί δεν ενημερώνει κανένας.Μόλις το είδα.Έχει DVD και απ'εξω είναι ο Λεωνίδας.Αντε ψάξε όλη τη Θεσσαλονίκη τώρα να βρεις εφημερίδα.Αχ…Αχ….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #169851

    To ΕΘΝΟΣ ΚΥΝΗΓΙ ειχαι μεσα σημερα αρθρο του Κπριδημου για τι FAIR 692 .Καλα λογια για το μηχανισμο και για το ζυγισμα του οπλου και για τη βαση λεει <<Αυτο που εντυποσιαζει ειναι τα παχη των τοιχωματων της βασης=4,5 χιλ στα πλαινα και 7 χιλ στον πυθμενα .Αυτη η βαση ειναι οντως γερη ! >>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #310615

    Καλάαααααααααααα ρε γιατί δεν ενημερώνει κανένας.Μόλις το είδα.Έχει DVD και απ'εξω είναι ο Λεωνίδας.Αντε ψάξε όλη τη Θεσσαλονίκη τώρα να βρεις εφημερίδα.Αχ…Αχ….

    Μόνο στο εξώφυλλο όμως. Η παραγωγή είναι κανονικά του Γιάννη Λοβέρδου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #310611

    Μόνο στο εξώφυλλο όμως. Η παραγωγή είναι κανονικά του Γιάννη Λοβέρδου.

    Ναι Λεωνίδα το διαπίστωσα. Η μ@λ@κι@ είναι οτι έδωσα τσάμπα 2.5 ευρώ τελικά, γιατί το DVD αυτό το είχα προ πολλού απο το περιοδικό Κυνηγός & Φύση με τη φώτο του Λοβέρδου απ'έξω.Να πω την αλήθεια με παραξένεψε που η φώτο ήταν δική σου, αλλά η παραγωγή by Lovedros, αλλά λεω κάποιο λάθος θα έγινε.Τελικά την πάτησα….Είπα και εγώ, έβγαλε ο Leo το "βελτιώνοντας της τεχνικές σκόπευσης στο κυνήγι 2" και δεν είπε τίποτα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #310562

    Ναι Λεωνίδα το διαπίστωσα. Η μ@λ@κι@ είναι οτι έδωσα τσάμπα 2.5 ευρώ τελικά, γιατί το DVD αυτό το είχα προ πολλού απο το περιοδικό Κυνηγός & Φύση με τη φώτο του Λοβέρδου απ'έξω.Να πω την αλήθεια με παραξένεψε που η φώτο ήταν δική σου, αλλά η παραγωγή by Lovedros, αλλά λεω κάποιο λάθος θα έγινε.Τελικά την πάτησα….Είπα και εγώ, έβγαλε ο Leo το "βελτιώνοντας της τεχνικές σκόπευσης στο κυνήγι 2" και δεν είπε τίποτα….

    Αντιγραφή παλιών βιντεοκασετών του Λοβέρδου το 95 στο Σουδάν και στην Μαλακάσα πριν καεί ακόμα… ΕΜ δεν ρωτάς πρώτα ……… για να πω την αλήθεια κάτι δεν μου πήγαινε καλά μητσιαλης εξώφυλλο παράγωγη Λοβέρδου λέω και εγώ τι κόλπα μυστήρια είναι αυτά τι υπέρ παράγωγες είναι αυτές και δεν το είχαμε πάρει χαμπάρι νωρίτερα ΥΡ………. Για την ιστορία και εγώ την πάτησα και το πήρα.. καλημέρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1701
    βκ στις #169879

    πολλοί την πατήσαμε. ωραίο κόλπο. νέο εξώφυλλο. μπαγιάτικο περιεχόμενο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #310546

    πολλοί την πατήσαμε. ωραίο κόλπο. νέο εξώφυλλο. μπαγιάτικο περιεχόμενο

    Ρε παιδια τι περιμεναται τωρα ποια ετσι θα γηνεται η καθε εταιρια παραγωγης βγαζει δυο τενιες το χρονο και καθε εβδομαδα εχου dvd .Ετσι η καθε εφημεριδα κανει οσο ενα μηνιαιο περιοδηκο .Ενταξη το ενθετο αλλα τα dvd ειναι μονο να σου περνουν τα λευτα ,αλλα ξερουν οτι ο ελληνας δε ειναι του διαβασματος και το dvd ειναι το κολπο να πουλαναι φυλλα .
    Παντος το εξωφυλλο ηταν το καλυτερο (περιμεναμαι καποια ενημεροση για την σκοποβολη οπως στην 5η μερα αλλα τζιφος).Ωραιος ο τυπος στο εξωφυλλο μοντελο ;) .Μαλι γιαλι και παντελονι lee ,THE BEST :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #310544

    Κώστα το είχα δει και γω αυτό το κοντάκι στον Κούρκουλο αλλά έχω την εντύπωση ότι απλά το πούλαγε για να το πάρει κάποιος να το βάλει στο όπλο του και όχι για να πας να σου κάνει μετροληψία. Με κάθε επιφύλαξη όμως, Γεράσιμε κάνε του ένα τηλ. Όσα για τα FAIR έχω ακούσει καλά λόγια πάντα φυσικά σε σχέση με την τιμή τους.

    Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά γιατί δεν καταλαβαίνω μερικά πράγματα. Λέμε ότι στην Ελλάδα δεν υπάρχει κάποιος άνθρωπος που να κάνει ακόμα μετροληψία και να μπορεί να σου δώσει τα νούμερα σε ένα χαρτί να τα στείλεις στον κατασκευαστή. Ωστόσο υπάρχουν λίγοι κοντακάδες στην Ελλάδα που κατασκευάζουν κοντάκια στα μέτρα σου και μάλιστα ορισμένοι θεωρούνται αυθεντίες. Δηλαδή οι συγκεκριμένοι δεν σου δίνουν τα μέτρα για να αναγκαστείς να φτιάξεις το κοντάκι σου σε αυτούς ή η δυσκολία της μετροληψίας αφορά κάτι άλλο;

    Η ΜΕΤΡΟΛΗΨΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΝΟΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ) ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΕΝΙΚΗ. Η ΜΕΤΡΟΛΗΠΤΙΚΗ ΦΟΡΜΑ ΤΟΥ PERAZZI ΠΕΡΙΕΧΕΙ 27 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ, ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕ ΜΕΤΡΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 4 ΣΗΜΕΙΑ.
    ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ-ΚΥΝΗΓΟΣ ΟΤΑΝ ΕΠΩΜΙΖΕΙ ΓΙΑ ΜΕΤΡΟΛΗΨΙΑ ΔΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΤΟΥ ΕΠΩΜΙΣΗ (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΥΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ) ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΕΠΩΜΙΣΗ…ΤΡΑΝΟΤΕΡΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΠΟΥ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΤΡΟΛΗΨΙΑ ΓΙΑ PERAZZI ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΛΑΒΑΜΕ ΤΑ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΛΑΚΑΣΑ ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ Ο κυρ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ;)
    ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΟΤΙ ΕΝΩ ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ TOY PERAZZI ΟΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΚΟΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΜΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΣΕ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΟΡΗΣΟΥΝ ΤΗ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΛΑΘΟΠΥΣ.
    ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΜΕΤΡΟΛΗΠΤΙΚΟ ΟΠΛΟ…ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΠΛΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΠΑΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΛΑΓΙΟΚΑΝΝΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΓΙΑ ΜΕΤΡΟΛΗΨΙΑ.
    ΔΗΛΆΔΗ ΤΟ ΠΑΣ ΣΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 31 έως 38 (από 38 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων