ΑΓΡΙΟΠΕΡΙΣΤΕΡΑ !

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 135 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #276385

    φυσικα αστειου

    ΕΙΔΕΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ?


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #183758

    Πρέπει να ηρεμίσουμε όλοι , ήμαστε μεγάλα παιδιά σας παρακαλώ πολύ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #276359

    ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΑΓΡΙΟΠΕΡΙΣΤΕΡΟ.ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΠΤΑΙΝ (ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΕΠΕΙΣΑ ΠΡΩΤΕΙΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΣΤ DNA ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ.

    Ναι ρε παιδια απλα αλλαζουν φτερα γιαυτο ειναι ετσι αλλα μεχρι να κανουν την αλλαγη δεν ειναι νοστιμα,και γιαυτο δεν τα βαρανε οποιος τα δοκιμαζει,περιμενουν να αλλαξει το φτερωμα γιατι ειναι πιο νοστιμα αυτο ειναι ολο,πολυ φασαρια για το τιποτα. B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    472
    apsel στις #276270

    [font=”Lucida Sans Unicode”] Ρε παιδιά, απορώ πραγματικά πως μπορείτε τόσο εύκολα να αναγνωρίζετε τα αγριοπερίστερα από μικρές φωτο.
    Ξέρω πολύ εμπειρους που με δυσκολία τα ξεχωρίζουν από κοντά.
    Ούτε ξέρω αν είναι νόμιμο περιστέρια να μου τρώνε το σπόρο από το χωράφι μου ελεύθερα.
    Πάντως υπάρχουν 100 είδη αγριοπερίστερων ,και πολλά είναι από οικόσιτα περιστέρια και είναι σχεδόν όμοια ,γι αυτό μην είστε ποτέ σίγουροι.
    ο πατέρας μου τα κυνηγούσε χρόνια και δεν μπορεί 100% να τα διακρίνει από μακρυά… B)
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    381
    hunterer303 στις #183838

    ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΡΥΓΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ (ΑΓΡΙΟΠΕΡΙΣΤΕΡΑ) ΜΕ ΤΙΜΗΣΕ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙ.

    ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #276058

    ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΡΥΓΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΕΥΓΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ (ΑΓΡΙΟΠΕΡΙΣΤΕΡΑ) ΜΕ ΤΙΜΗΣΕ. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙ.

    ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ

    Την άλλη φορά διπλά αγαπητέ B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    714
    NIKOS SAMOS στις #276000

    Ναι ρε παιδια απλα αλλαζουν φτερα γιαυτο ειναι ετσι αλλα μεχρι να κανουν την αλλαγη δεν ειναι νοστιμα,και γιαυτο δεν τα βαρανε οποιος τα δοκιμαζει,περιμενουν να αλλαξει το φτερωμα γιατι ειναι πιο νοστιμα αυτο ειναι ολο,πολυ φασαρια για το τιποτα. :)

    μπραβω φιλε πολυ εξυπνο αυτο μονο σου το σκεφτηκες η το διαβασες καπου B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    714
    NIKOS SAMOS στις #275999

    Για μαντεψε B)

    μαντεβω μαντεβω τι σωι ανθρωπος εισαι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/05/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    149
    BAIKALAKIAS στις #275993

    [size=3] [font=”Lucida Sans Unicode”] Ρε παιδιά, απορώ πραγματικά πως μπορείτε τόσο εύκολα να αναγνωρίζετε τα αγριοπερίστερα από μικρές φωτο.
    Ξέρω πολύ εμπειρους που με δυσκολία τα ξεχωρίζουν από κοντά.
    Ούτε ξέρω αν είναι νόμιμο περιστέρια να μου τρώνε το σπόρο από το χωράφι μου ελεύθερα.
    Πάντως υπάρχουν 100 είδη αγριοπερίστερων ,και πολλά είναι από οικόσιτα περιστέρια και είναι σχεδόν όμοια ,γι αυτό μην είστε ποτέ σίγουροι.
    ο πατέρας μου τα κυνηγούσε χρόνια και δεν μπορεί 100% να τα διακρίνει από μακρυά… B) [/size] [/font]

    ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΟΙΚΟΣΙΤΑ, ΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑΝΙΑΡΙΚΑ, ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ
    ΤΟ ΑΓΡΙΟΠΕΡΙΣΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΘΗΡΕΥΣΙΜΑ. ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΥΤΟ? ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ???
    ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥΔΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΡΤΟΥΝ ΤΑ ''ΚΑΤΩΡΘΩΜΑΤΑ'' ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΤΙ ΑΝΑΡΤΟΥΝ.
    ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΚΑΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΜΑΡΜΠΑ ΘΟΔΩΡΑΣ.
    ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΡΤΗΣΕ, ΜΑ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕ.
    ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ .

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #275978

    ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΟΙΚΟΣΙΤΑ, ΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑΝΙΑΡΙΚΑ, ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ
    ΤΟ ΑΓΡΙΟΠΕΡΙΣΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΘΗΡΕΥΣΙΜΑ. ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ ΑΥΤΟ? ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ???
    ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΟΥΔΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΝΑΡΤΟΥΝ ΤΑ ''ΚΑΤΩΡΘΩΜΑΤΑ'' ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΤΙ ΑΝΑΡΤΟΥΝ.
    ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΚΑΚΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΑΣ. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΜΑΡΜΠΑ ΘΟΔΩΡΑΣ.
    ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΡΤΗΣΕ, ΜΑ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕ.
    ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΕΛΟΣ .

    Έκανα λάθος που ανάρτησα δυο αγριοπερίστερα , πάει θα χάσω το μυαλό μου , αυτή η άσχημη κριτική πρώτη φορά μου συμβαίνει , ας είναι να είσαι καλα φίλε , ένα να ξέρεις όμως ότι δεν εχω πειράξει ούτε εχω ενοχλήσει με τα γραφόμενα μου ΚΑΝΕΝΑΝ μου αρέσουν η δεν μου αρέσουν τα δημοσιεύματα φίλων . Αυτές τις αρχές εχω να μην ενοχλώ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    667
    zador στις #275954

    ORE DOSTE ENA TELOS STIN KOUBENTA AFOU BLEPETE OTI DEN KATALIGI POUTHENA B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #275952

    τελικα εμαθα ιτοη καρακαξα σερβιριστικε στο φακενει και τα περιστερια τ αεδωσε σε ενα πολη καλο πελατηοπ υ κανει λογαριασμουσ τρελους στο καφενειο B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    667
    zador στις #183897

    EGO PANTOS AYRIO THA PAO STO KSERONISI GIA AGRIA ME KATI DONTIA NAAAAA

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #275951

    [size=5] [b] [color=”#8B0000″]Έκανα λάθος που ανάρτησα δυο αγριοπερίστερα , πάει θα χάσω το μυαλό μου , αυτή η άσχημη κριτική πρώτη φορά μου συμβαίνει , ας είναι να είσαι καλα φίλε , ένα να ξέρεις όμως ότι δεν εχω πειράξει ούτε εχω ενοχλήσει με τα γραφόμενα μου ΚΑΝΕΝΑΝ μου αρέσουν η δεν μου αρέσουν τα δημοσιεύματα φίλων . Αυτές τις αρχές εχω να μην ενοχλώ .

    [/color][/b][/size]

    KAΛΑ ΞΗΓΗΘΗΚΕΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΨΟΥΝΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΑΣ? :) ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ?ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΕΣΕΣ 2 ΑΓΡΙΟΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ? B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #275949

    KAΛΑ ΞΗΓΗΘΗΚΕΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΨΟΥΝΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΜΑΣ? :) ΓΙΑΤΙ ΚΛΕΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ?ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΕΣΕΣ 2 ΑΓΡΙΟΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ? B)

    δεν τα σερβιρει στο καφενειο αλλαμ ασ βαζει κατψιγμενα :blink:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 135 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων