H Nέα Browning Auto 5

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 216 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Browning

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #274973

    Είπαμε, οι τύποι είναι γιούχου. Άσχετοι από όπλα. Να σου αναλύσω λίγο παραπάνω;

    να του φύγει τελείως από τα χέρια[/u]. :D

    Επειδή και 'μένα μου κάνει άσχημη εντύπωση να βάζουν άσχετους με το κυνήγι ανθρώπους σε φωτογραφίσεις και βίντεο σκέψου τις παρακάτω ερωτήσεις:
    1. Πόσοι κυνηγοί έχουν ασχοληθεί πραγματικά για να φτιάξουν τον τρόπο που επωμίζουν?
    2. Πόσοι απ' όσους δουν το βίντεο ανά τον κόσμο θα καταλάβουν ότι οι τύποι είναι άσχετοι?
    3. Πόσοι από αυτούς που ενδιαφέρονται γι' αυτό το όπλο θα τους απσχολήσει ή θα τους επηρεάσει το ότι οι τύποι είναι άσχετοι?

    Καμιά φορά ξεχνιέσαι δάσκαλε …………….. θυμήσου πόσοι σου έχουν έρθει με επώμιση από άλλο πλανήτη …………………. γιατί έτσι έμαθαν ή γιατί την στιγμή που ξεκινούσαν να πιάσουν όπλο δεν τους έδειξε κανείς :lol:

    Εκείνον τον άσχετο στην φωτογραφία στον "Ελεύθερο τύπο" (ξέρεις για ποιον λέω) άνετα τον σφαλιάριζα αν επώμιζε έτσι και ήμουν μπροστά :D


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    181
    vilanova στις #184377

    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΒΓΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΡΟΙΟΝ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙΡΟ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΕΛΙΞΕ Η ΠΑΤΕΝΤΑ ΤΗΣ ΜΠΕΝΕΛΛΙ ΑΠΛΑ ΕΠΙΔΗ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΕΠΕΛΕΞΕ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΥΘΕΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΗΞΗ ΤΟΥ ΜΗΧΝΙΣΜΟΥ ΕΛΑΤΗΡΙΟΥ,ΠΟΥ ΕΝ ΜΕΡΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΕΙΕΙ ΤΗΝ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΛΙΔΡΟΜΙΣΗ ΤΗΣ ΚΑΝΗΣ.ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΣΟ ΣΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ,ΔΕΝ ΣΙΜΕΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕ ΕΝΑ ΠΡΟΙΩΝ ΑΠΛΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΩΝΤΑΣ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΣΜΟ, ΠΗΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΕΝΟΤΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΙΛ ΓΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΠΡΟΙΩΝ ΠΟΥ ΝΑ ΚΤΙΠΙΣΕΙ ΤΟ ΝΟ 1 ΑΝΤΑΓΟΝΙΣΤΗ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΕΧΕΙ ΔΗΞΕΙ ΟΤΙ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΑ ΡΕΤΡΟ ΚΟΜΑΤΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΧΡΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ ΠΧ TO VW BEATLE ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΡΕΛΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ .ΦΙΛΕ ΝΑVAL AΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓ.Η ΜΠΡΑΟΥΝΙΓΚ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΞΕΙ ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙ ΟΠΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ, ΑΠΛΑ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΤΗΧΕΙΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΙΖΟΝΤΕ ΑΛΛΑ ΚΟΛΠΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    472
    apsel στις #274966

    [font=”Franklin Gothic Medium”] 1.η Α5 δεν έχει καμιά απολύτως σχέση με το μάξους,είναι 2 εντελώς διαφορετικά όπλα.
    2. η φάτσα κ η επώμιση των ατόμων στο βίντεο δεν παίζει κανένα ρόλο, και είναι ασκοπο να τα αναλύουμε αφού πρόκειται για διαφήμιση. δηλ η Α5 χρησιμοποιείται κ για ψαροτούφεκο?γιατί βλέπω να βγαίνει κάποιος από το νερό… :D
    3. όνομα κ τεχνικά στοιχεία μπορουν ανα πάσα στιγμή να αλλάξουν,"UPDATES WILL BE POSTED PERIODICALLY ON BROWNING.COM.", αφού μάλλον η Βροου θα κρατάει κ εκπλήξεις, άλλοστε δεν τη λέει Α5, αλλά NEW A5.
    4.το πρότζεκτ πρέπει να είναι τουλάχιστον 4-5 ετών.
    5.δίνω συγχαρητήρια, γιατί πρώτη φορα βλέπω να γράφουν αναλυτικά ακριβές βάρος ανάλογα με την κάννη.
    6.New A5 Hunter 28" rules :lol:
    [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #274932

    [size=3]Επειδή και 'μένα μου κάνει άσχημη εντύπωση να βάζουν άσχετους με το κυνήγι ανθρώπους σε φωτογραφίσεις και βίντεο σκέψου τις παρακάτω ερωτήσεις:
    1. Πόσοι κυνηγοί έχουν ασχοληθεί πραγματικά για να φτιάξουν τον τρόπο που επωμίζουν?
    2. Πόσοι απ' όσους δουν το βίντεο ανά τον κόσμο θα καταλάβουν ότι οι τύποι είναι άσχετοι?
    3. Πόσοι από αυτούς που ενδιαφέρονται γι' αυτό το όπλο θα τους απσχολήσει ή θα τους επηρεάσει το ότι οι τύποι είναι άσχετοι?

    Καμιά φορά ξεχνιέσαι δάσκαλε …………….. θυμήσου πόσοι σου έχουν έρθει με επώμιση από άλλο πλανήτη …………………. γιατί έτσι έμαθαν ή γιατί την στιγμή που ξεκινούσαν να πιάσουν όπλο δεν τους έδειξε κανείς :D

    Εκείνον τον άσχετο στην φωτογραφία στον "Ελεύθερο τύπο" (ξέρεις για ποιον λέω) άνετα τον σφαλιάριζα αν επώμιζε έτσι και ήμουν μπροστά :D [/size]

    Kαι που να δηται πωσους εχω δει εγω που δεν ξερουν να οδηγουν . :lol: Και ας βατσαναι τιμονι εδω και πανω απο 30 χρονια .Να μη σου πω και πανω απο τους μισους ελληνες .Το δε στις διαφημισεις των αυτοκινητων δεν το σηζιτω .Αλλα στις διαφημισεις βαζουν μοντελα , ηθοπιους , κλπ.Αν ηταν να κοιταναι ολοι την λαπτομερια στη διαφημιση για ν αγωρασουν ενα πρωιον δεν θα αγωραζαν τιποτα .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    maxus staf στις #184399

    για μενα η browning ειναι κωρυφαια και πολυ αξιοπιστη σαν ετερια τα οπλα που εχει βγαλη κονουν ακριβωσ αυτα που λενε πχ η μαξουσ κανη για ολα τα κυνηγια.παρα την τριαμισαρα θαλαμη.[η ιταλοι θελουν πολυ δουλια ακομα για να φτασουν την browning,]προσωπικη γνωμη εχωντασ κυνηγιση και με τησ 4 ποιο γνωστεσ μαρκεσ.για να βγαλη σε επανεκδοση την A5 το εχει μελετηση πολυ καιρο πρυν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    Supernova στις #184412

    Μου εκανε εντυπωση το οτι η browning σε ενα – 1,5 χρονο βγαζει καινουργιο οπλο καθως και η vinci με την καινουργια

    super vinci…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    281
    Supernova στις #274890

    δηλ η Α5 χρησιμοποιείται κ για ψαροτούφεκο?γιατί βλέπω να βγαίνει κάποιος από το νερό… :D

    προφανως ειναι το νεο Excalibur της εποχης..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #274864

    [size=3]Επειδή και 'μένα μου κάνει άσχημη εντύπωση να βάζουν άσχετους με το κυνήγι ανθρώπους σε φωτογραφίσεις και βίντεο σκέψου τις παρακάτω ερωτήσεις:
    1. Πόσοι κυνηγοί έχουν ασχοληθεί πραγματικά για να φτιάξουν τον τρόπο που επωμίζουν?
    2. Πόσοι απ' όσους δουν το βίντεο ανά τον κόσμο θα καταλάβουν ότι οι τύποι είναι άσχετοι?
    3. Πόσοι από αυτούς που ενδιαφέρονται γι' αυτό το όπλο θα τους απσχολήσει ή θα τους επηρεάσει το ότι οι τύποι είναι άσχετοι?

    Καμιά φορά ξεχνιέσαι δάσκαλε …………….. θυμήσου πόσοι σου έχουν έρθει με επώμιση από άλλο πλανήτη …………………. γιατί έτσι έμαθαν ή γιατί την στιγμή που ξεκινούσαν να πιάσουν όπλο δεν τους έδειξε κανείς :D

    Εκείνον τον άσχετο στην φωτογραφία στον "Ελεύθερο τύπο" (ξέρεις για ποιον λέω) άνετα τον σφαλιάριζα αν επώμιζε έτσι και ήμουν μπροστά :D [/size]

    Εγώ δικαιολογούμε λόγω "επαγγελματικής διαστροφής". :) Εσύ γιατί;

    Κάθε φορά που βλέπω ταινία με όπλα (αστυνομική – περιπέτεια κλπ) κοιτάω πώς κρατάνε και πώς επωμίζουν τα όπλα. :lol: Τις προάλλες διέγνωσα τον Robert De Niro με αντίθετο κυρίαρχο μάτι. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #274848

    Εγώ δικαιολογούμε λόγω "επαγγελματικής διαστροφής". :D Εσύ γιατί; [color=”#FF0000″][size=3]Mα ο μπαγάσας είχε ξαπλώσει κανονικά πάνω στο κοντάκι, και τα μάτια του ήταν λες και του είχαν βάλει φωτογραφία την Γεωργία Βασιλειάδου πάνω από την ρίγα :D[/size] [/color]

    Κάθε φορά που βλέπω ταινία με όπλα (αστυνομική – περιπέτεια κλπ) κοιτάω πώς κρατάνε και πώς επωμίζουν τα όπλα. :lol: Τις προάλλες διέγνωσα τον Robert De Niro με αντίθετο κυρίαρχο μάτι. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #274820

    Εγώ δικαιολογούμε λόγω "επαγγελματικής διαστροφής". :D Εσύ γιατί;

    Κάθε φορά που βλέπω ταινία με όπλα (αστυνομική – περιπέτεια κλπ) κοιτάω πώς κρατάνε και πώς επωμίζουν τα όπλα. :D Τις προάλλες διέγνωσα τον Robert De Niro με αντίθετο κυρίαρχο μάτι. :lol:

    Να ξερες τι βαρος εφυγε απο πανω μου :D Τα ιδια παθαινω και γω καθε που βλεπω ταινια και χρησιμοποιουν υπολογιστες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    410
    FUDAS στις #274768

    Εγώ δικαιολογούμε λόγω "επαγγελματικής διαστροφής". :D Εσύ γιατί;

    Κάθε φορά που βλέπω ταινία με όπλα (αστυνομική – περιπέτεια κλπ) κοιτάω πώς κρατάνε και πώς επωμίζουν τα όπλα. :lol: Τις προάλλες διέγνωσα τον Robert De Niro με αντίθετο κυρίαρχο μάτι. :D

    E εσύ μπορεί να είδες τίποτα και στην Αντζελίνα Τζολί. :D :) :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    506
    panosk27 στις #274767

    ΑΣ ΜΗΝ ΓΕΛΙΟΜΑΣΤΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΡΟ ΤΗΣ ΜΠΕΝΕΛΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΜΠΡΑΟΥΝΙΚ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΛΙΜΑ ΠΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΗ ΛΙΓΟ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΑΛΟΣΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΗ ΚΑΤΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΙΜΑ ΤΗΣ ΜΠΕΝΕΛΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΙΟΣ ΟΛΟΓΟΣ ΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΧΡΙΜΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΗ ΑΝ ΤΟ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΙΧΙΑ Η ΜΙΚΡΟΠΡΟΒΛΙΜΑΤΑΚΙΑ. ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΝΗ ΤΟ ΣΥΣΤΙΜΑ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΗ ΤΟ ΥΠΟΛΙΠΟ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ ΦΩΤΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΗΣΙΧΙΕΣ ΓΙΑ ΝΕΑ ΑΓΩΡΑ ΟΠΛΟΥ ΤΟΥ ΧΡΩΝΟΥ :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #274759

    εγώ βλέπω tom & jerry :D)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #274758

    Να ξερες τι βαρος εφυγε απο πανω μου :D Τα ιδια παθαινω και γω καθε που βλεπω ταινια και χρησιμοποιουν υπολογιστες.

    βρε σεις θα μας τρελάνετε.δλδ υπάρχει και ειδικός τρόπος να κρατάμε και υπολογιστές!?!?!?χαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #274757

    βρε σεις θα μας τρελάνετε.δλδ υπάρχει και ειδικός τρόπος να κρατάμε και υπολογιστές!?!?!?χαχα

    Oχι, αλλα οταν βλεπω πρωταγωνιστες να χρησιμοποιουν Windows, ή MAC και να ξεσκιζονται στην πληκτρολογηση, οσο ναναι, με πιανουν τα γελια.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 61 έως 75 (από 216 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων