Κλειστό ή Ανοιχτό

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    122
    brahamos στις #185560

    Ανοιχτό


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #185562

    Αμα ηθελα να μεινω μονος μου,εμενα και με …..τη κουμπαρα μου.!!!!
    Ανοιχτο παιδι μου,να μπει κοσμος,να κανουμε δημοσιες σχεσεις,να… τραβαμε τα μαλλια μας.Ζωντανο site!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    126
    kostask στις #272403

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Αμα ηθελα να μεινω μονος μου,εμενα και με …..τη κουμπαρα μου.!!!!
    Ανοιχτο παιδι μου,να μπει κοσμος,να κανουμε δημοσιες σχεσεις,να… τραβαμε τα μαλλια μας.Ζωντανο site!!!!!![/size][/font][/b]

    +1000000000000

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #185572

    Απλα σκεφτητε ποιος περναει καλυτερα. Αυτος που ειναι μεσα σε μια παρεα, και ανταλλασει ιδεες, μαλωνει, διαφωνει, φωναζει, χαιρεται, διασκεδαζει, ή αυτος που ειναι μονος του και κρυφοπαρακολουθει την παρεα που αναφερα πριν;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #272383

    Απλα σκεφτητε ποιος περναει καλυτερα. Αυτος που ειναι μεσα σε μια παρεα, και ανταλλασει ιδεες, μαλωνει, διαφωνει, φωναζει, χαιρεται, διασκεδαζει, ή αυτος που ειναι μονος του και κρυφοπαρακολουθει την παρεα που αναφερα πριν;

    Σε αυτό έχεις ένα δίκιο, απλώς ίσως ορισμένα πράγματα δεν θα έπρεπε κατά την γνώμη μου, να διαβάζονται με μια απλή αναζήτηση στο google.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    248
    beretta1 στις #272382

    Και ποιος εμποδίζει τον οποιοδήποτε που δεν πρόκειται να γράψει ποτέ του, να γραφτεί ως μέλος και να διαβάζει τα πάντα κανονικότατα; Ομολογώ ότι δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό.

    Ψηφίζω ανοικτό.

    Σωστός.!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #272371

    Και πώς γίνεται ωρέ κλεφτόπουλα όλα τα σχόλια να λένε ανοικτό και στο poll να υπερισχύει το κλειστό; :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #272367

    Και πώς γίνεται ωρέ κλεφτόπουλα όλα τα σχόλια να λένε ανοικτό και στο poll να υπερισχύει το κλειστό; :D

    ΑΠΛΟ ΛΕΟ,ΟΣΟΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΝ ΓΡΑΨΑΝΕ…
    ΨΗΦΙΣΑΝ Κ ΕΦΥΓΑΝ… :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #272366

    Και πώς γίνεται ωρέ κλεφτόπουλα όλα τα σχόλια να λένε ανοικτό και στο poll να υπερισχύει το κλειστό; :D

    Γιατι οσοι ψηφισαμε υπερ του ανοιχτου, δικαιολογησαμε περισσοτερο την αποψη μας.

    Α, και για να μη το ξεχασω, οσοι θελουν κλειστο, θελουν να κλεισουν και τα αλλα θεματα, που εχει φτηνα φυσιγγια πχ, πρακτικες για σκοπευση και συνταγες για ιδιογομωσεις ή εκπαιδευσεις σκυλων; Κακα τα ψεμματα, το φορουμ εγινε αυτο που ειναι, επειδη καποιοι ανθρωποι αποφασισαν την γνωση τους να τη μοιραστουν με μας και να μας ξεστραβωσουν. Οποιος δε θελει, δε μοιραζεται, ή συνεχιζει να κανει οτι θελει, και αφηνει τους αλλους να επωφελουνται απο αυτους που μοιραζονται τη γνωση χωρις να ζητανε ανταλλαγματα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #272365

    Και πώς γίνεται ωρέ κλεφτόπουλα όλα τα σχόλια να λένε ανοικτό και στο poll να υπερισχύει το κλειστό; :D

    Χα χα Λεωνίδα τώρα το είδα ρε φίλε…. :D

    Ετσι ψηφίζει ο Ελληνας ….απο την μια λεει ¨που να μου κοπούν τα χέρια¨ και απο την άλλη παει και ψηφίζει το αντίθετο :) :(

    Οπότε μην σου κάνει εντύπωση να γίνεται το ίδιο και εδώ…. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #272364

    Και πώς γίνεται ωρέ κλεφτόπουλα όλα τα σχόλια να λένε ανοικτό και στο poll να υπερισχύει το κλειστό; :D

    Είσαστε πιο διπλωμάτες εσείς οι ανοιχτοί. :)

    Εμείς είμαστε πιο ντροπαλοί, πρέπει να το κλείσουμε για να εκδηλωθούμε. :(

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #272363

    ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΕΙΣΤΟ Η ΑΝΟΙΧΤΟ…
    ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Π.Χ. 5 ΜΕΛΗ ΜΕΣΑ Κ 80 ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΚΟΙΤΑΝΕ…

    ΑΛΛΑ Κ ΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ…ΑΡΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ…. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #272360

    ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΕΙΣΤΟ Η ΑΝΟΙΧΤΟ…
    ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Π.Χ. 5 ΜΕΛΗ ΜΕΣΑ Κ 80 ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΚΟΙΤΑΝΕ…

    ΑΛΛΑ Κ ΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΕΓΓΡΑΦΗ…ΑΡΑ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ…. :D

    Ιάσωνα δεν είναι μόνο αυτό, οι κυνηγετικές εξορμήσεις είναι ένα καυτό θέμα, γράφονται και πράγματα που δεν πρέπει να γράφονται, επίσης θεωρώ ότι αποτελεί αντικίνητρο η συμμετοχή στην συζήτηση για πολλούς αν είναι εντελώς προσβάσιμο από τον καθένα.

    Βέβαια ο Leo έχει δίκιο και ποιος σε εμποδίζει να γραφτείς να διαβάζεις και να φεύγεις, και όμως έχει αποδειχτεί ότι λειτουργεί και για αυτό σε αρκετά foroum υπάρχουν κάποιες ενότητες προσβάσιμες μόνο στα μέλη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    248
    beretta1 στις #272351

    ΑΠΛΟ ΛΕΟ,ΟΣΟΙ ΨΗΦΙΣΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΝ ΓΡΑΨΑΝΕ…
    ΨΗΦΙΣΑΝ Κ ΕΦΥΓΑΝ… :D

    χα χα χα τοσο απλο :)
    Παιδια υπαρχει κάποιος απο δω που ειναι μελος στο κλειστο του Πεππα να μας πει εντυπωσεις??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    168
    Simis Jr στις #272334

    Καλησπερα !!! Εγω ψηφιζω το φορουμ να ειναι ανοικτο μονο για τα μελη. Πιστευω ειναι πιο δικαιο…
    Οποιος θελει να παρει πληροφοριες θα πρεπει και να δωσει…
    Αυτη ειναι η αποψη μου, αλλωστε ο ρολος του φορουμ αυτος ειναι.
    Οχι μονο να ενημερωνομαι αλλα και να ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ και να ΒΟΗΘΑΩ !!! :D

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων