Κλειστό ή Ανοιχτό

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    217
    vagelisb στις #185591

    Ανοιχτο φυσικα, και εγω πριν εγγραφω για δυο-τρεις μηνες εμπαινα και διαβαζα,ποτε δεν θα εκανα εγγραφη σε ενα foroum στα τυφλα.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #272257

    ανοικτό ;)
    και αν θέλουμε να μη παρακολουθούν τις εξόδους μας υπάρχουν διάφοροι τρόποι ;)
    από εδώ μέσα περνάνε μηνύματα υπέρ του κυνηγίου και τα βλέπουν όλοι,μέλη και μη :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #185612

    ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ…
    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΕΧΕΙ Κ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ Κ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ…
    Κ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟ…
    ΟΤΙ Κ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 9 ΧΡΟΝΙΑ….ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ;
    ΕΓΩ ΔΕΝ ΨΗΦΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠ ΤΑ ΔΥΟ,ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΤΟ ΜΕΝ Κ ΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΛΑ Κ ΚΑΚΑ…
    ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΕΙ ΠΕΣ 14000 ΜΕΛΗ ΑΠ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΣΑ;;;….ΤΑ 300;ΤΑ 500;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #272247

    Εγω ειμαι τις αποψης κλειστο και ο λογος ειναι οτι οπως μπηκα στην διαδικασια να γραφτω μελος και εγω και γυρω στα 13.000 μελοι που υπαρχουν στο φορουμ ας το κανουν και οι επισκεπτες δεν νομιζω να παθαμε τιποτα εμεις που γιναμε μελοι.Καλιστα το φορουμ ειναι να γνωριζεσαι με συγκυνηγους που ποτε δεν ηξερες να ανταλλαζεις αποψεις ακομα και να διαφωνεις αυτη πιστευω ειναι η εννοια του φορουμ τι να το κανω να μπαινω ως επισκεπτης και να διαβαζω τι γραφει ο καθε ενας χωρις να συμμετεχω?Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι καθημερινα εχουμε 170 κοντα επισκεπτες και γυρω στα 50 μελοι δεν θα ηταν καλυτερα και αυτοι οι 170 να ειναι μελοι και να συμμετεχουν? ;) :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #185631

    ειτε κλειστο ειτε ανοιχτο η μαλακια δεν κοβετε εδω μεσα οποτε ασ παραμεινει παιδικη χαρα οπως καταντισε

    εγω θα πρωτεινα να περιοριστουν τα τοπικ και να μεινιυν τα σοβαρα θεματα οπως ηταν καποτε οπως επισης μολις στελναμε ενα μυνημα δεν μας αφινε αμεσωσ να στειλουμε αλλο περναγε καποια ωρα και να το δουν λιγο ποιο σοβαρα καποια απο το καλημερα καλησπερα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    716
    KERMEN στις #185638

    ΑΛΛΗ Η ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ & ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟΥ….
    ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΥΠΕΡ & ΤΑ ΚΑΤΑ….
    Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟΠΙΚ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ …

    ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΙ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ & ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ…
    ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ADMIN & ΜΟΝΟ…
    ΑΡΑ ΠΡΟΣ ΤΙ Ο ΛΟΓΟΣ ?????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #272173

    ΑΛΛΗ Η ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ & ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟΥ….
    ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΥΠΕΡ & ΤΑ ΚΑΤΑ….
    Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟΠΙΚ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ …

    ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΙ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ & ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ…
    ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ADMIN & ΜΟΝΟ…
    ΑΡΑ ΠΡΟΣ ΤΙ Ο ΛΟΓΟΣ ?????

    Προφανώς και ο admin έχει τον λόγο δεν τίθεται τέτοιο ζήτημα, απλώς επειδή αναφέρθηκε το θέμα αυτό στις τσίχλες (ενώ δεν έπρεπε) το μετέφερα και προσπάθησα να το αναπτύξω σε ένα θέμα που αφορά το foroum και διατυπώνονται ενδιαφέρουσες απόψεις.

    Μπορεί να βγουν πολλά καλά από αυτό ή απλά θα είναι ένα ακόμα topic.

    Υπενθυμίζω πως με τον όρο κλειστό εννοώ αποκλειστικά την ενότητα των κυνηγετικών εξορμήσεων.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #272172

    ΑΛΛΗ Η ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ & ΑΛΛΗ ΤΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟΥ….
    ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΥΠΕΡ & ΤΑ ΚΑΤΑ….
    Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟΠΙΚ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ …

    ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΟΡΙΣΕΙ ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ & ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ…
    ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ADMIN & ΜΟΝΟ…
    ΑΡΑ ΠΡΟΣ ΤΙ Ο ΛΟΓΟΣ ?????

    Προφανώς και ο admin έχει τον λόγο δεν τίθεται τέτοιο ζήτημα, απλώς επειδή αναφέρθηκε το θέμα αυτό στις τσίχλες (ενώ δεν έπρεπε) το μετέφερα και προσπάθησα να το αναπτύξω σε ένα θέμα που αφορά το foroum και διατυπώνονται ενδιαφέρουσες απόψεις.

    Μπορεί να βγουν πολλά καλά από αυτό ή απλά θα είναι ένα ακόμα topic.

    Υπενθυμίζω πως με τον όρο κλειστό εννοώ αποκλειστικά την ενότητα των κυνηγετικών εξορμήσεων και να μπορεί να τα διαβαστεί μόνο από τα εγγραμμένα μέλη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #185666

    ανοιχτο χωρις δευτερη σκεψη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #185699

    οπως ειπαν και αλλοι και τα 2 εχουν υπερ και κατα.

    ο Λεωνιδας εχει δικιο. τι εμποδιζει καποιον να ξοδεψει 5 λεπτα να γραφτει και μετα απλως να παρακολουθει? αρα ποιος ο λογος του κλειστου?

    απο την αλλη ομως αν θελουμε ανοιχτο γιατι να υπαρχουν καν οι ενγραφες? ολοι εμεις γιατι γραφτηκαμε?

    εγω θα ψηφιζα κλειστο (μονο για την συγκεκριμενη ενοτητα), αλλα οπως ειπε και ο Λεωνιδας δεν θα εχει καποιο νοημα και αποτελεσμα . αρα δεν μπαινω καν στον κοπο να ψηφισω…μια τρυπα στο νερο θα ηταν δηλαδη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #185701

    Ώρα 5 το πρωί αν έχουν το θεό τους …….παιδιά καλημέρα ενώ είμαι ήδη στην δουλεια μπαίνοντας μέσα διαπιστώνω για μια ακόμα φορά το προφανές ότι η εξέδρα είναι απίκο και μας περιμένει …… και εδώ που τα λέμε ψηφίσουμε δεν ψηφίσουμε μια από τα ιδια θα είναι

    [attachment=3251:11111.png]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    LAGOKILLER στις #185702

    Σωστο το ποσταρισμα του kryptia σχετικα με το ανοιχτο ,κλειστο.Απλα ψηφιζω κλειστο εκ πεποιθησεως και μονο,ετσι για να διαφοροποιουμαστε απο τους επισκεπτες.Ο κακοβουλος αν θελει να μπει να γραψει τα δικα του μπορει να το κανει ουτως η αλλιως και δεν βλεπω πως μπορει να διασφαλιστη αυτο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    LAGOKILLER στις #272142

    Το αξιον αποριας δε ειναι τι ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΨΑΧΝΟΥΝ τοση επισκεπτες καθε τοσο στο φορουμ αυτο.Μαλλον απο περιεργεια θανε οι περισσοτεροι και φυσικα θανε και οι οικολογοι που ψαχνουν να βρουν πατημα και παραστρατηματα για να εχουνε να λενε, φανταζομαι. ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #185705

    Εγώ ψήφισα κλειστό. Όπως και να'χει δεν θα μπαίνει και η κουτσή Μαρία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    126
    kostask στις #185707

    Και όσο εμείς< μαλώνουμε> για το κλειστό η ανοιχτό κάποιοι άλλοι κάνουν τη δουλίτσα τους σε ένα εντελώς ανοιχτό site

    http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2011/10/blog-post_7807.html

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων