ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΓΙΑ ΒΕΡΕΤΤΑ Α303

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 34 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    kaltakis στις #186691

    παντως φιλοι μου σας ευχαριστω πολυ ολους για την βοηθεια σας…..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    maxus staf στις #269933

    φιλε μου για ενα να εισαι σηγουροσ εχεισ ενα απο τα κορηφεα αυτογεμη που εχουν κατασκευαστη ποτε για τησ αποτηχιεσ σου μονο το οπλο δεν φτεη :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    26
    stev στις #186722

    φιλε μου εγω εχω την 390 με ιδια κανη σε 71cm και ειχα το ιδιο προβλημα το οπλο ειναι πολυ καλο. πρωτα θα το φερεις στα μετρα σου (εγω εκοψα το κοντακι και γυρισα την φλατζα αν το ανοιξεις θα την δεις ευκολο ειναι). μετα εβαλα και ενα σκοπευτικο με φοσφορουχα ινα. και τριτο και συμαντικοτερο εινα να κανεις πολλες τουφεκιες για εμπειρια. παντος σου λεω να μην δωσεις αδικα λεφτα για τιποτα. και παντα να παιρνεις καλα φυσιγγια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    LAGOKILLER στις #186740

    Φιλε δοκιμασε τα JK6 BOFORS με την μαλλινη ταπα.Δεν εχω δει καλυτερη τουφεκια να ταιριαζει σε οπλο.Λες και ειναι κατασκευασμενα μονο για Berreta.Tα δουλευα παλαιοτερα στις περδικες και τωρα το χρησιμοποιω ως πρωτη τουφεκια στον λαγο .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #269838

    για τσιχλες παω τα τρια αλφα τα δοκιμασα το σαββατο αλλα τιποτα ασε που τα πηρα και 9,50 ευρω το κουτι……κυνηγαω φιλε mixgik 3 χρονια περιπου και ειχα παρει κατι φυσιγγια που τα πηγαινε το οπλο τα fox οχταρια αλλα εκλεισε αυτος και δεν τα βρηκα αλλου.παντως σε ευχαριστω για τις συμβουλες σου και θα τις ακολουθησω..

    τα fox θα τα βρεισ στον jordan κολοκωτρονη 10 βυρωνας
    τηλεφωνο 2107652267

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    410
    FUDAS στις #186874

    Φίλε το όπλο σου είναι θαυμάσιο.Όντως τα **τσοκ είναι σφιχτό για νέο κυνηγό.Άν θες τη συμβουλή μου για γλυτώσεις πολύ χρόνο και αποτυχίες πρώτα πήγαινε σε ένα δάσκαλο για να σε βάλει σε κάποια ρότα και να σε βοηθήσει να φέρεις το όπλο στα μέτρα σου αφου αν δεν ξέρεις να επωμίζεις…Το κόστος για να φέρεις το όπλο ακριβώς στα μέτρα σου είναι γενικά περίπου 150 ε.μαζί με το πέλμα που θα βάλεις για να βγάλεις το κοκκάλινο που λογικά έχει το όπλο συν τα ελάχιστα μαθήματα.Μετά από αυτό και εφόσον τα οικονομικά σου στο επιτρέπουν ψάχνεις τις αγγελίες για μεταχειρισμένη κάννη η βάζεις τσοκάκια σε αυτή που έχεις(δεν είναι και τόσο μεγάλο το κόστος).Αν αρχίσεις και κυνηγάς τσίχλες με φυσίγγια με μαλλινόταπα και διασποράς το κόστος θα βγεί από εκεί και το πρόβλημα δε θα λυθεί.Άσε που θα τις κατεβάζεις και **με δύο τρία μαθήματα και το όπλο στα μέτρα σου,αλλά μία κάννη με τσοκάκια αργότερα θα σου έδινε καλύτερες δυνατότητες σε περπατητό η πολύ πρωινό η σε κάποια άλλα κυνήγια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #186877

    TA OSCAR ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΕ ΔΙΚΑΝΝΟ-ΜΟΝΟΚΑΝΟ-ΚΑΙ ΣΕ 2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
    ΤΑ ΠΥΡΚΑΛ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΟΚΑΝΟ
    ΚΑΙ ΤΑC7 ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΠΛΑ
    ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ
    ΤΟ ΠΟΙΟ ΓΛΥΚΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ CHAMPION SUPER (EΛΒΙΟΦΥΣ),C7(KALKO),
    lambro feltro

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    272
    ssbk23 στις #187050

    Καλησπέρα φίλε μου, έχω το ίδιο όπλο με κάνη 4* .Το (οο) πιθανότατα δεν είναι αυτό που νομίζεις.Κοίτα την κάνη από την άλλη μεριά και δες τα αστέρια.Σήμερα ένας φίλος μου έδωσε ένα κουτί Oscar Gold 9.Δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα…Μήπως τα έχει δουλέψει κάποιος συνάδελφος να μας πει εντυπώσεις?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    181
    vilanova στις #268790

    ΦΙΛΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ PSF TA 2 STO FINITO ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΑ ΣΑΝ ΑΜΟΝΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΦΑΓΙΔΕΣ ΔΩΚΙΜΩΝ ΤΗΣ VA TROMBIA THΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΔΟΚΙΜΩΝ, ΤΑ ΤΣΟΚ Η ΜΠΕΡΕΤΤΑ ΣΤΗ ΚΑΝΗ ΤΑ ΚΑΝΗ ΚΥΚΛΟΥΣ ΣΤΑ ΤΣΟΚ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΛΑΚΟΥΒΑΚΙΑ 2 ΧΙΛΙΩΣΤΩΝ. ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟ ΕΧΕΙΤΣΟΚ 2 ΑΣΤΡΑ 'Η 0,75 ΤΣΟΚ. <_<

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    410
    FUDAS στις #187199

    Tα δύο (οο)είναι ο βαθμός σύσφιξης (τσοκ) στην 303.Τα αστέρια είναι στο PSF και είναι η δοκιμή στα 1200 bar.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #268784

    Καλησπέρα φίλε μου, έχω το ίδιο όπλο με κάνη 4* .Το (οο) πιθανότατα δεν είναι αυτό που νομίζεις.Κοίτα την κάνη από την άλλη μεριά και δες τα αστέρια.Σήμερα ένας φίλος μου έδωσε ένα κουτί Oscar Gold 9.Δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα…Μήπως τα έχει δουλέψει κάποιος συνάδελφος να μας πει εντυπώσεις?

    Πιο μαγαζι τα πουλαει αυτα τα Οσκαρ ρε παιδια,εχουμε καμμια διευθυνση?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    181
    vilanova στις #187206

    FUDAS AΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #268764

    Πιο μαγαζι τα πουλαει αυτα τα Οσκαρ ρε παιδια,εχουμε καμμια διευθυνση?

    σπυρου λουι 23 μαρουσι τηλεφωνο 210 8022280

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #268042

    σπυρου λουι 23 μαρουσι τηλεφωνο 210 8022280

    Ευχαριστο φιλε νασαι καλα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    spirosswift στις #267639

    τακη καλημερα.

    δεν αξιζει ρε φιλε να βαζεις ακριβα φυσιγγια για τσιχλα.
    το εκανα κ εγω το λαθος πιτσιρικας.το τι μπλε lampro ειχα ριξει σε τσιχλα δεν λεγεται.
    με πονοκεφαλο εφευγα συνεχεια! :lol:
    εβαζα κ 7αρια κιολας κ ελεγα γιατι δεν πεφτουν… δεν ειχα καποιον να μου δειξει.

    μαλλον πρεπει να βελτιωσεις λιγο την σκοπευση σου οπως σου ειπαν κ παραπανω.

    εχω την 301 κ δεν εχω βρει φυσιγγι που να μην το "παει". απλως αλλα ταιριαζουν σε εμενα (ταχυτητες,λακτισμα κλπ) κ αλλα οχι.

    για τσιχλα εχω καταληξει στο tordo της nsi.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 34 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων