benelli Anniversario – 1993

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 31 έως 37 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    339
    skopeytis στις #268134

    Τα πουλάς…? Ας μην γίνω μάντης κακών αλλά υπάρχει μεγάλη κρίση στην αγορά… αυτό συνέβαινε κάποτε, το μέλλον είναι ολίγον τι αβέβαιο.

    ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΟΓΩ ΕΠΟΧΗΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ Ο ΦΙΛΟΣ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΑ 1000 ΕΥΡΩ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ,ΤΑ ΟΠΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ!!!!ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ!!ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ LIMITED EDITION THΣ BENELLI KOΣΤΙΖΕΙ 2700 ΕΥΡΩ,ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ 1000 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ANIVERSARIO EINAI ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΗ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #268100

    ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΛΟΓΩ ΕΠΟΧΗΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ Ο ΦΙΛΟΣ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΑ 1000 ΕΥΡΩ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ,ΤΑ ΟΠΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ!!!!ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ!!ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ LIMITED EDITION THΣ BENELLI KOΣΤΙΖΕΙ 2700 ΕΥΡΩ,ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ 1000 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ANIVERSARIO EINAI ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΗ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ!!!

    ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ…ΠΟΥΛΗΣΑ ΠΡΙΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΗΝ BENELLI CENTRO MOY TOY 2000-01 700E

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #268071

    …στους δεξειοχειρες , 99 % το οπλο ριχνει αριστερα και 90 % πιο επανω απο εκει που σημαδευουμε ,πρωτα αυτο φτιαχνουμε και τα υπολοιπα τα βρισκουμε…

    Είσαι σωστός. Πες μου τώρα και για ποιο λόγο πιστεύεις ότι γίνεται αυτό και θα είσαι άρχοντας. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    130
    hanter1979 στις #187431

    μολις βρηκα και την benelli rafaelo deluxe με 76 καννη αυλο 18.4 με εσωτερικα τσοκ mobile choke 1100 ευρω πηγα την ειδα το πολυ εχει ριξει 1000 φυσιγγια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #268056

    Είσαι σωστός. Πες μου τώρα και για ποιο λόγο πιστεύεις ότι γίνεται αυτό και θα είσαι άρχοντας. :lol:

    Δεν ξερω ακριβως που οφειλεται αυτο ,αυτο που εχω δει με τα ματια μου σε πολλες δοκιμες ειναι 9 στα 10 τουφεκια ριχνουν αριστερα και επανω ,μιλαμε παντα για δεξια τουφεκια ,και μετα φταιει το τσοκ ,ο αυλος ,το μεταλλο κλπ κλπ κλπ ,στις αριστερες τραβερσες συνυθως οι πιο πολλοι ειναι αλανθαστοι ,στις δεξιες τραβερσες και στις βασιλικες ειναι 5 στα 10 ,μετα δεν σκοτωνει το οπλο ,δεν εχει διατρηση ,και η τουφεκια εχει φυγει αριστερα απο το πουλι η επανω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #268052

    Δεν ξερω ακριβως που οφειλεται αυτο ,αυτο που εχω δει με τα ματια μου σε πολλες δοκιμες ειναι 9 στα 10 τουφεκια ριχνουν αριστερα και επανω ,μιλαμε παντα για δεξια τουφεκια ,και μετα φταιει το τσοκ ,ο αυλος ,το μεταλλο κλπ κλπ κλπ ,στις αριστερες τραβερσες συνυθως οι πιο πολλοι ειναι αλανθαστοι ,στις δεξιες τραβερσες και στις βασιλικες ειναι 5 στα 10 ,μετα δεν σκοτωνει το οπλο ,δεν εχει διατρηση ,και η τουφεκια εχει φυγει αριστερα απο το πουλι η επανω

    Είναι πολύ ωραίο θέμα, αλλά είναι κρίμα να το συζητάμε στο τόπικ του ανθρώπου. Το πάω στο τόπικ με τα μέτρα να το συζητήσουμε εκεί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #268049

    Δεν ξερω ακριβως που οφειλεται αυτο ,αυτο που εχω δει με τα ματια μου σε πολλες δοκιμες ειναι 9 στα 10 τουφεκια ριχνουν αριστερα και επανω ,μιλαμε παντα για δεξια τουφεκια ,και μετα φταιει το τσοκ ,ο αυλος ,το μεταλλο κλπ κλπ κλπ ,στις αριστερες τραβερσες συνυθως οι πιο πολλοι ειναι αλανθαστοι ,στις δεξιες τραβερσες και στις βασιλικες ειναι 5 στα 10 ,μετα δεν σκοτωνει το οπλο ,δεν εχει διατρηση ,και η τουφεκια εχει φυγει αριστερα απο το πουλι η επανω

    Οταν κατσεις το ζυγοματικο πανω στο χτενι και το ματι ειναι στη σωστη θεση αυτο δεν συμβαινει,αλλα η πιο πολυ ξεχνουν να το κανουν τοτε συμβαινουν αυτα Δημητρη.

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 31 έως 37 (από 37 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων