beeper

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 66 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    ALEKOS 3 στις #192002

    κοιτα δεν θα εξετασω τον πατριωτισμο του καθενός μασ γιατι θα χασεις … Την πληροφορια την εδωσα και ειναι ορθη για κερδος χρηματων. Αν εσυ θεσ δωσε 200 στους γαλους 300 στους Ιταλούς ακι παει λεγοντας. εγω εχω δωσει ειδικα στους Γάλους αρκετά. Εξάλου αυτο ειναι μια πιστη αντιγραφη του can…….Τωρα για τα υπολοιπα ειναι μεγαλη ιστορια. Φαινεται οτι δεν ειμαστε ικανοι για τίποτα. δυστυχώς. Μέχρι τωρα ζούσαμε χαρην της ιστορίας μας απο εδώ και πέρα δεν Ξέρω. ΑΑΑΑΑΑΑΑ μην τρως οσπρια είναι απο δίπλα μας.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    367
    alekasas στις #192005

    σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια συναδελφοι, αλεκο απο που το πηρες το συγκεκριμενο? υπαρχει καποια σελιδα για online παραγγελια? ξερεις αν το φερνει καποιος?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #256413

    κοιτα δεν θα εξετασω τον πατριωτισμο του καθενός μασ γιατι θα χασεις …

    [color=”#8B0000″][size=4][font=”Comic Sans MS”]Το ελπίζω! μακάρι να χάσω ;) [/font][/size][/color]

    Την πληροφορια την εδωσα και ειναι ορθη για κερδος χρηματων.

    [color=”#8B0000″][size=4][font=”Comic Sans MS”]και τα τριάκοντα αργύρια κέρδος ήτανε για "πληροφορία"…. :D [/font][/size][/color]

    Αν εσυ θεσ δωσε 200 στους γαλους 300 στους Ιταλούς ακι παει λεγοντας. εγω εχω δωσει ειδικα στους Γάλους αρκετά. Εξάλου αυτο ειναι μια πιστη αντιγραφη του can…….

    [color=”#8B0000″][size=4][font=”Comic Sans MS”]Υπήρξαν κι Έλληνες που έκαναν παραγωγή μπήπερ, ο ένας σταμάτησε…. έχω ένα δικό του….. δεν είναι το καλύτερο αλλά δουλεύει απροβλημάτιστα εδώ και 3 χρόνια….[/font][/size][/color]

    Τωρα για τα υπολοιπα ειναι μεγαλη ιστορια. Φαινεται οτι δεν ειμαστε ικανοι για τίποτα. δυστυχώς.
    [color=”#8B0000″]
    [size=4][font=”Comic Sans MS”]Εμ, πως θα γίνουμε "ικανοί" αφού μας έχουν πείσει ότι δεν είμαστε ικανοί να φτιάχνουμε τίποτε;;;; και μας στέλνουν να ψωνίζουμε από την "γειτονιά";[/font][/size]
    [/color]

    Μέχρι τωρα ζούσαμε χαρην της ιστορίας μας απο εδώ και πέρα δεν Ξέρω.

    [color=”#8B0000″][size=4][font=”Comic Sans MS”]πως να ξέρεις; μάλλον θα μας δώσουν οι "φίλοι" μας, μιας και ενισχύουμε την οικονομία τους και την παραγωγή τους! για να μην πω για την πολεμική βιομηχανία τους που φτιάχνει τα χάιβαν ντουφέκ……. ξέρεις αυτά με τα σπασμένα – κολλημένα κλείστρα, τα στραβοκομμένα τσοκάκια κ.λ.π.[/font][/size][/color]

    ΑΑΑΑΑΑΑΑ μην τρως οσπρια είναι απο δίπλα μας.

    [color=”#8B0000″][size=4][font=”Comic Sans MS”]Όσπρια ποιοτικότατα εγχώρια και σε πολύ καλή τιμή, μπορώ να σου στείλω ανά πάσα στιγμή αν θέλεις……. κανόνισε όμως να τα συνοδεύεις με τούρκικα λεμόνια … είναι κάνα 20λεπτο πιο φτηνά………….. ;) [/font][/size][/color]


    [font=”Comic Sans MS”]και για μην χαλάμε το θέμα, αν θέλεις άνοιξε νέο θέμα συζήτησης να διαφημίσεις ότι θέλεις…..[/font]

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #256347

    κοιτα δεν θα εξετασω τον πατριωτισμο του καθενός μασ γιατι θα χασεις … Την πληροφορια την εδωσα και ειναι ορθη για κερδος χρηματων. Αν εσυ θεσ δωσε 200 στους γαλους 300 στους Ιταλούς ακι παει λεγοντας. εγω εχω δωσει ειδικα στους Γάλους αρκετά. Εξάλου αυτο ειναι μια πιστη αντιγραφη του can…….Τωρα για τα υπολοιπα ειναι μεγαλη ιστορια. Φαινεται οτι δεν ειμαστε ικανοι για τίποτα. δυστυχώς. Μέχρι τωρα ζούσαμε χαρην της ιστορίας μας απο εδώ και πέρα δεν Ξέρω. ΑΑΑΑΑΑΑΑ μην τρως οσπρια είναι απο δίπλα μας.

    Καλα εκανες φιλε. Εχω πληρωση και εγω τσαμπα λεφτα,και δεν τα βγαζω καθολου ευκολα στης οικοδομες.Μακαρι να φτιαχναμε και μεις και θα το προτιμουσα ,και 30 και 40 ευρω ακριβοτερο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    ALEKOS 3 στις #192055

    Α ΡΕ ΨΩΝΙΟ!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #192091

    Άμα δεν έχεις επιχειρήματα ή δεν μπορείς να βρεις, απλά βρίζεις και προσπαθείς να προσβάλλεις……

    Θα μπορούσα πανεύκολα να σου απαντήσω "καταλλήλως", όμως στο επίπεδό σου – κατά τα άλλα – "ένθερμε πατριώτη", ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ να πέσω ακόμα και να το 'θελα……απλά σ' αφήνω στην κρίση αυτών που μας διαβάζουν μάλλον χάνοντας τον χρόνο τους….

    Αλλά καθόλου χάσιμο χρόνου δεν είναι να ρίξουν μια ματιά στα "λινκ" που έδωσα….

    Α,α,α,α,α και να σου θυμίσω προηγούμενο μήνυμά μου μπας και καταλάβεις κάτι:

    Δεν καταφέρομαι εναντίον του φίλου Αλέκου ο οποίος προφανώς έχει καλές προθέσεις για να μας ενημερώσει και πολύ περισσότερο δεν θέλω να προσβάλλω κανέναν….

    ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΕΙΤΕ ΛΙΓΟ!!!![/size]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    47
    zio1978 στις #192092

    Aλεκο έχεις προσωπικό μήνυμα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1256
    steel στις #193056

    Από συζητήσεις με φίλους που χρησιμοποιουν biper (μάλλον είμαι πολύ κοντά και εγώ αν και τα σιχαίνομαι, αλλά άς όψεται η κρίση, θα αναγκαστώ να κυνηγάω πουρναρωτόπια αε πολύ μεγάλο ποσοστό, οπότε εκεί εαν θέλεις να πέρνεις και κανένα πουλί η χρήση του είναι επιβεβλημένη) κορυφαίο θεωρούν ένα ποιου φτιάχνει κάποιος στην Αλεξανδρούπολη, όσοι το χρησιμοποιούν είναι απόλυτα ευχαριστημένοι, πέρα από τό ότι δεν χαλάει, είναι απολύτα επισκευάσιμο όταν χαλάει έντός 2 ημερών. άπό ότι έχω συζητήσει είναι φτιαγμενο από κυνηγό, που ξέρει, το ηχείο είναι ξεχωριστό, απ΄ότι λένε έιναι πολύ σοβαρό θέμα λόγω του ότι δεν ξεκουφενεται ο σκύλος, αλλά έίναι και πολύ ποιο ευκολος ο εντοπισμός του. Μίλησα μαζί του, είναι λίγο τσιμπημένος στην τιμή (160 €), αλλά έτσι και αλλιώς ουσιαστικά χρειάζομαι 2 (εφεδρικο – ηλεκτρονικό είναι και δεν ξέρεις πότε θα σε κρεμάσει) οπότε προσανατολίζομαι να πάρω αρχικά ένα φτηνιάρικο να δώ ΕΑΝ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ πράγμα οχι και τόσο ευκολο, και μετά θα παρω αυτό από την Αλεξανδρούπολη,
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ότι δεν παράγουμε, παράγουμε πάρα παρά πολλά πράγματα και εξαιρετικής ποιότητας, αλλά δυστυχώς ο εμπορικός κόσμος ό οποίος κατευθύνει και το αγοραστικό κοινό, από το Ελληνικό προιόν να έχει τιμή Κίνας στην αγορά του, να το πουλάει σε Ευρωπαική τιμή και ποιότητα πολλάπλασια της τιμής του, αυτή είναι η αλήθεια, δυστυχώς το περιβόητο "εμπορικό δαιμόνιο" του Ελλήνα του τρωει τις σάρκες του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    70
    geork_ij-26 στις #193266

    Παιδια ειναι και καποιος στις Σερρες http://www.karoussiscollars.gr

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    70
    geork_ij-26 στις #193509

    ΑΛΕΚΟΣ 3 ΕΧΕΙΣ Π.Μ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    952
    Chrisstk στις #193682

    Ρε παιδιά, μια ερώτηση: Έστω ότι αγοράζουμε beeper από κάποιο e-shop του εξωτερικού. Αν πάθει κάποιο "κοκομπλόκο" μετά τι γίνεται? Αντε και υπάρχει αντιπροσωπεία εδώ, στην Ελλάδα, το αναγνωρίζει το προϊόν ή το ξεχνάμε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #252576

    Ρε παιδιά, μια ερώτηση: Έστω ότι αγοράζουμε beeper από κάποιο e-shop του εξωτερικού. Αν πάθει κάποιο "κοκομπλόκο" μετά τι γίνεται? Αντε και υπάρχει αντιπροσωπεία εδώ, στην Ελλάδα, το αναγνωρίζει το προϊόν ή το ξεχνάμε?

    Σε χρεωνουν χωρις αναγνωριση εγγυησης κλπ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    952
    Chrisstk στις #252574

    Σε χρεωνουν χωρις αναγνωριση εγγυησης κλπ

    Ομορφιές…

    Άρα και με δεδομένο πως για τα περισσότερα της αγοράς όλο και κάτι έχει ακουστεί, το ξεχνάμε…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    74
    scolopax7 στις #252550

    φιλε καποιο λαθος εκανες γιατι στο λινκ που εβαλες ειναι το multisound και απο κατω που σχολιαζεις για το ιδιο λες ειναι μαπα. ευχαριστω παντος για τη βοηθεια αλλα μετα ξεφευγω στα λεφτα.

    Συγγνώμη έχεις δίκιο,σε μπέρδεψα.Εκ παραδρομής.Το multisound το έχω και είναι πολύ καλό για τα λεφτά του,γι'αυτο έβαλα και το link.Το μάπα πήγαινε για το sportdog dsl 400 το οποίο το έχω επίσης αλλα δεν μου αρέσει καθόλου.Απλά το είχα πάρει απο ebay περίπου 70 ευρώ.Για 180 πάντως δε θα το έπαιρνα και σε σύγκριση αυτών των δύο θα ξανάπερνα άνετα το multisound που είναι και φτηνότερο.Το έχω αρκετά χρόνια και ειμαι ικανοποιημένος δεν έχει πάθει τίποτα.Το μόνο μειονέκτημα ισως οτι δεν έχει καλη στεγανοποιηση,καθώς στα μέρη που κυνηγώ τρώει πολύ νερό αλλα πάντα με ενα σκούπισμα στο τέλος δεν έχω πρόβλημα.Ελπίζω να βοήθησα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    47
    zio1978 στις #194014

    Τελικά για μπίπερ κατέληξα σ'αυτό που φτιάχνει ο φίλος και συγκυνηγός Θοδωρής από Αλεξανδρούπολη.
    Φαίνεται καλό ποιοτικώς, στιβαρό, έχει το ηχείο ξεχωριστά πάνω, πολλές ρυθμίσεις με μαγνήτη , είναι
    αρκετά δυνατό και δουλεύει με μπαταριά 9V. Θα το δοκιμάσω μέχρι το τέλος της σεζόν και θα σας πω εντυπώσεις.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 66 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων