ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,121 έως 12,135 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    gkiaouris στις #450040

    επιτρεπετε το κηνιγι στη παρνηθα?

    Η παρνηθα φιλε μου εχει και επιτρεπομενα (πχ δερβενοχωρια) και απογορευμενα (πχ καζίνο), μιλαμε για ενα πολυ μεγαλο βουνο που εκτείνεται απο τη Βοιωτία έως την αττική!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #450043

    Δέχτηκα προσωπικό μήνυμα απο κάποιον συνάδελφο????? με το όνομα στο προφίλ του LORD – G.A.D με το οποίο αναγράφει: ¨Οι αλλοι κυνηγοι τι ειναι παπαγαλοι’. Εικονικος κυνηγος φιγουρατζης????????¨ προφανώς τον πείραξαν οι φώτο που ανεβάζω κατά καιρούς, δεν πρόκειται να του δώσω και αναφορά η να παίρνω και την άδειά του για τις δημοσιεύσεις μου, αν έκανα κάτι που προσβάλει τους φίλους εδώ μέσα πρώτος θα μου το επεσήμανε o δημιουργός του site. Τώρα για το εικονικός κυνηγός, τι να πω, ασκώ το αγαπημένο μου χόμπι απο το 1982 με παρέα 2 σκυλάκια σέττερ στο Πέπλο του Έβρου χωρίς να ζήτησα μέχρι σήμερα αξιολόγηση απο κανέναν αλλά ούτε ποτέ και εγώ δεν έκρινα άλλον συνάδελφο!!!!!!!!!!

    Καλησπερα! Φιλε Στεφανε ειναι υπεροχες οι φωτο που ανεβαζεις καθως και τα κειμενα που γραφεις! Μεσα απο τα γραφομενα σου και τις φωτο σου φαινετε ποσο πολυ αγαπας το κυνηγι της μπεκατσας,και εγω προσωπικα θελω πολυ να
    συνεχισεις να γραφεις και να ποσταρεις φωτο! Εισαι και απο την υπεροχη και πλουσια θηραματικα,ακριτικη περιοχη του Εβρου και παντα οτι γραφεις μαζι με τις φωτο σου εμενα με ταξιδευει! Να εισαι γερος και δυνατος να χαιρεσαι το κυνηγι και τα σκυλακια σου!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    263
    gkiaouris στις #450044

    Δέχτηκα προσωπικό μήνυμα απο κάποιον συνάδελφο????? με το όνομα στο προφίλ του LORD – G.A.D με το οποίο αναγράφει: ¨Οι αλλοι κυνηγοι τι ειναι παπαγαλοι’. Εικονικος κυνηγος φιγουρατζης????????¨ προφανώς τον πείραξαν οι φώτο που ανεβάζω κατά καιρούς, δεν πρόκειται να του δώσω και αναφορά η να παίρνω και την άδειά του για τις δημοσιεύσεις μου, αν έκανα κάτι που προσβάλει τους φίλους εδώ μέσα πρώτος θα μου το επεσήμανε o δημιουργός του site. Τώρα για το εικονικός κυνηγός, τι να πω, ασκώ το αγαπημένο μου χόμπι απο το 1982 με παρέα 2 σκυλάκια σέττερ στο Πέπλο του Έβρου χωρίς να ζήτησα μέχρι σήμερα αξιολόγηση απο κανέναν αλλά ούτε ποτέ και εγώ δεν έκρινα άλλον συνάδελφο!!!!!!!!!!

    Στεφ τσαμπα κόπος, μην ασχολήσε. Και εγω δε πολυ γουσταρω να βάζω φωτογραφίες, αλλα αυτο ειναι θεμα προσωπικο και εσας που βάζετε σας χαιρομαι. Και ποσο μαλλον εσυ που εισαι μεσα στα πουλια και δεν εχει βαλει ποτε καμια φωτο με αισχη! Και πολλες φωτογραφιες σου μας ταξιδευουν γιατι δεν εστιαζουν στο “κρεας”.

    Κακος τον βγαζεις και δημοσια γιατι αυτο ζητανε ορισμενοι! (ασε που θα γινει μπουρδελο το τοπικ τωρα)

    Καλη συνεχεια και μη μασας!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #450048

    δεν νομιζω οτι η τοποθετηση φωτογραφιων στο ιντερνετ και συγκεκριμενα σε αυτο το τοπικ κανει κακο σε καποιον η σε κατι, η μετατρεπει καποιον σε φιγουρατζη
    δηλαδη οταν βλεπουμε φωτο απο κυνηγι τρυγονιου στην αφρικη τι λεμε? φωτο περιοδικων τι λεμε?
    ρε παιδια παμε καλα? επειδη βαζει το παλικαρι φωτο και καλα κανει, πρεπει να το κραζουμε? επειδη εγω βαραω μια και αυτος 5 πρεπει να ζηλευω?
    βαλτε ρε παιδια φωτο, καλα να μαστε να κυνηγαμε
    Υ.Γ. Στεφανε ωραιες φωτογραφιες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    205
    tsakalos στις #450054

    Φίλε Στέφανε και εγώ χαίρομαι με τα κείμενα και τις φωτογραφίες που βάζεις, αν και δεν ασχολούμαι με το κυνήγι της μπεκάτσας, και δεν συμμερίζομαι τα σχόλια του συνφορουμίτη που σε κατακρίνει…

    Επίσης οι φωτογραφίες έχουν ιδιαίτερη αξία για εμένα γιατί είχα την τύχη (σε αντίθεση με το τι θα ισχυρίζονταν οι περισσότεροι) να υπηρετήσω όλη σχεδόν τη θητεία μου (από το κέντρο και μετά) στα μέρη σου. Έχοντας ειδικότητα οδηγού και υπηρετώντας στην 31η Μηχανοκίνητη Ταξιαρχία ερχόμουν καθημερινά από το στρατόπεδο Βογιατζή με έδρα την Καβησό στον Πέπλο στο 534 Ειδικό Τάγμα Προκαλύψεως για να πάρω οπλίτες και προμήθειες και μετά κατευθείαν για τα φυλάκια Κήπων, Γεμιστής, Πετάλου, Πόρου, Καραγώγου και Εγνατίας. Και από εκεί μέσω Δορίσκου πάλι επιστροφή στις Φέρρες.

    Τις φάσες, τα παπιά, τους λαγούς και τα όμορφα τοπία που έβλεπα κάθε μέρα δεν θα τα ξεχάσω ποτέ.. Χαίρομαι όταν μου ζωντανεύεις με αφορμή την ευχάριστη ασχολία του κυνηγιού παλιές καλές αναμνήσεις..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #450057

    Μη δινεις σημασια στεφο,το παλικαρι εχει προβλημα,το ιδιο ποσταρισμα το εκανε ξανα εδω μεσα
    μετα απο φωτο που ανεβασα στο τοπικ,,αλλα δεν φταιει αυτος,φταινε οι διαχειριστες
    που δεν το στελνουν για τσαι κανα δυο μηνες,,ολο ειρωνιες ειναι ο λορδος
    και απο τα ποστ που γραφει δεν βγαζει ακρη ουτε ψυχολογος,και γενικα τρολαρη συνεχος
    ρε εχετε κοψει σα περα λεμε,και μετα σας φταινε οι φωτογραφιες…ουστ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #450058

    Στέφο είμαστε σε κυνηγετικό forum όπου επιτρέπεται να γράφουμε για το κυνήγι και να ποστάρουμε και φωτό. Το πόσο εικονικός κυνηγός είναι ο καθένας, φαίνεται από τη συμμετοχή και τα γραφόμενά του στο forum. Συνέχισε κανονικά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #450060

    Φίλε Στέφανε, μην ασχολείσε….

    Ανέβαζε κάθε μέρα φωτογραφίες από τα όμορφα μέρη που κυνηγάς, να γουστάρουμε και εμείς οι Αθηναίοι….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #450066

    Μακαρι να ημουν εγω στην θεση σου Στεφανε και θα εβαζα τις πενταπλασιες.
    Συνεχισε κανονικα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    9
    gea στις #450068

    kaλημερα φιλαρακια εγο πιστευω οτι το παληκαρι ειναι καψωφυσηγγης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #450073

    καλημερα στην παρεα… η ωρα ειναι 6 και 28…. ο καφες Ελληνικος σε κουπα και αχνιζει…. τα πραγματα ετοιμα και τα ρουχα φορεμενα… η σκυλα την εχει παρει γραμμη οτι θα παμε για κυνηγι και βγαζει ηχους ανυπομωνισιας… τελικα το κυνηγι ειναι ιεροτελεστια απο την στιγμη που θα σηκωθεις απο το κρεβατι μεχρι την ωρα που θα επειστρεψεις…. ευχομαι σε ολους μας να το ζουμε οσο πιο εντονα μπορουμε… και παλι καλημερα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #450074

    Δέχτηκα προσωπικό μήνυμα απο κάποιον συνάδελφο????? με το όνομα στο προφίλ του LORD – G.A.D με το οποίο αναγράφει: ¨Οι αλλοι κυνηγοι τι ειναι παπαγαλοι’. Εικονικος κυνηγος φιγουρατζης????????¨ προφανώς τον πείραξαν οι φώτο που ανεβάζω κατά καιρούς, δεν πρόκειται να του δώσω και αναφορά η να παίρνω και την άδειά του για τις δημοσιεύσεις μου, αν έκανα κάτι που προσβάλει τους φίλους εδώ μέσα πρώτος θα μου το επεσήμανε o δημιουργός του site. Τώρα για το εικονικός κυνηγός, τι να πω, ασκώ το αγαπημένο μου χόμπι απο το 1982 με παρέα 2 σκυλάκια σέττερ στο Πέπλο του Έβρου χωρίς να ζήτησα μέχρι σήμερα αξιολόγηση απο κανέναν αλλά ούτε ποτέ και εγώ δεν έκρινα άλλον συνάδελφο!!!!!!!!!!

    Ελα ελα ελα … παραδεξου το… μη ντρεπεσαι… εισαι λιγουλακι φιγουρατζης… Πες το… φωναξε το δυνατα…. 😉 πλακα κανω ….. εγω ενα εχω να σου πω και γω δεχτηκα περσυ επειθεση για τις φωτο που ανεβασα και σταματησα να ανεβαζω …. εσυ απλα keep uploading και στα τετοια σου κατι τυπακια που τους πειραζει γιατι (κανεις οτι θελεις και καποιους τους ποναει…..)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #450086

    Σήμερα ο ΖΙΚΟ σήκωσε 3 πουλιά (ένα ζευγάρι και μετά άλλη μια) και πήρα την μία…

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    79
    WOLFMAN στις #450097

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.

    ΦΙΛΕ ΣΤΕΦΑΝΕ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΠΑΡΟΙΜΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΦΕΣ.ΟΣΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Η ΑΛΕΠΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ

    ΚΡΕΜΑΣΤΑΡΙΑ.ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΗΝΑΜΑ ΤΟΝ ΖΩΓΡΑΦΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΛΟ.ΗΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ

    ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΜΑΤΟΣ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.

    ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/08/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    Παναγιώτης στις #450102

    Καλα τα πηγαμε σημερα !

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,121 έως 12,135 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων