ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,781 έως 12,795 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #470580

    Σε αλλα καλυτερα Λουκα .Αντε να δουμε τι θα κανουμε και εμεις αυριο.

    Βασιλης


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #470581

    Καλησπερα Λουκα. Δεν πειραζει,με τις βασιλισσες ποτε δεν εισαι σιγουρος,καπου θα τις τρακαρεις,τουλαχιστων σου εμεινε η βολτα στο δασος,τι καλυτερο. Καλη συνεχεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #470582

    Εγω αυριο παιδια θα βγω χαμηλα,γιατι στο βουνο,που κραταει λιγα πουλια,θα γινει παρελαση. Εχω χαμηλες προσδοκιες γιατι και το απογευμα που βγηκες ο κουμπαρος μου δεν πηρε μυρωδια,αλλα απο την αλλη ποτε δεν ξερεις με δαυτες. Καλες χελωνες σε ολους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #470583

    Γειά σου ΓΙΑΝΝΗ.
    Εκεί στα χαμηλά που θα πας αύριο,αν έχει κανένα ποταμάκι,ρεματάκι ρίξτου
    μια ματιά μπορεί να κρύβει εκπλήξεις.
    Καλές χελώνες φίλε.

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #470601

    Kαλησπερα στην παρεα,3 εξοδο για φετος και ακομα δεν την χουφτωσαμε,το μερος φοβερο
    αλλα τα πουλια που ειχε για 3 συνεχομενες μερες την ειχανε κανη με ελαφρα πηδηματα
    αν δεν εβρισκα το φιλο που ειχε παρη χθες και προχθες πουλια εκει,θα νομιζα οτι φταιει το απειρο σκυλι μου,αλλα και αυτοι εψαχανν δυο ατομα με εμπειρα σκυλια και δεν κανανε μπαμ

    μια μπεκατσα που δεν προλαβα να παω,και μετα δεν δεχοτανε,και αλλη μια με αλλαγη μερους,παλι φαντασμα,και ολα αυτα σε 4 ωρες περπατημα,δεν πειραζει,θα ερθη η ωρα τους
    εγω παντος βρεχω κωλο,οποτε θα φαω και ψαρι,αλλα ποτε θα το φαω το ρημαδι χα χα
    εγω παντος λεω οτι, εκανα σε δυο μερες 1200 χιλιομετρα και δεν βαρεσα μπεκατσα,και να δεις που την πρωτη θα την βαρεσω αυτη την βδομαδα διπλα απο το σπιτι μου
    αφιερωμενες οι φωτο απο ενα αγαπημενο μου κοτετσακι που ειχα να παω 4 χρονια
    και μια με την θεα που ειχα απο το αμαξι

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #470611

    εκανα σε δυο μερες 1200 χιλιομετρα και δεν βαρεσα μπεκατσα,και να δεις που την πρωτη θα την βαρεσω αυτη την βδομαδα διπλα απο το σπιτι μου

    Παντα ηταν απροβλεπτο πουλι, φετος ειναι ακομα περισσοτερο λογω βροχων και τροφης.
    Ενταξει, και χλμ κανουμε με το αυτοκινητο, και με τα ποδια, και μας αρεσει η διαδικασια, και η επαφη με τη φυση, αλλα εστω ενα πουλι για να ανταμειφθουν η κοποι του σκυλιου τουλαχιστον, χρειαζεται.
    Και εγω πιστευω Ηλια οτι καπου κοντα θα την παρεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #470612

    εε ναι.. οσο να ναι αμα βαρεσεις και ενα πουλακι ολοκρηρωνεται η βολτα σου!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #470620

    Μην στεναχωριεστε ρε παιδια,ολοι στο ιδιο καζανι βραζουμε.Σχεδον 2 ωρες στο δικο μας κοτετσακι ουτεμια φερμα δεν πηραμε.Αυτα εντος των τοιχων.Υπομονη.Κατι φιλαρακια στο νησι σηκωσαν 3 πουλια πηραν τη μια.

    Βασιλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #470622

    Ρε ,θα σας κάνουν κάτι εκπλήξεις τα πουλιά σε λίγες μέρες :yes: που θα τα ξεχάσετε όλα!! :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #470631

    Ασε τα αινιγματα Σπυρο.Μιλα με ντοκουμεντα……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #470633

    Γειά σας φίλοι μου και εγώ το ΣΚ την έψαξα την κυρία μακρομύτα για πρώτη φορά φέτος αλλά δεν μας έκανε τη χάρη ούτε μυρωδιά ακόμα αλλά και από άλλους που μαθαίνω στα ψηλά του Νομού τίποτα βέβαια απο στατιστικά που κρατώ για δώ κοντά μου Δεκ & Ιαν οι καλύτεροι μήνες αφού προηγηθεί κακοκαιρία το πρώτο 15νθήμερο του Δεκ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ !!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #470640

    Ασε τα αινιγματα Σπυρο.Μιλα με ντοκουμεντα……

    Ντοκουμέντα δεν έχω ,έμπνευση Βασίλη!! B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    ARGY στις #470646

    ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΛΩΜΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    3
    ARGY στις #470649

    :negative: ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΧΛΩΜΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #470655

    Για αυτο το εστω και ενα πουλι παμε παναγιωτη,και για τους κοπους του σκυλου,αλλα και τους δικους μας,γιατι για να βγαλουμε ενα 100 ευρω που χαλασα σημερα πρεπει να τρεξουμε
    φιλε μου πολυ πριν απο τον σκυλο,και μετα να παμε για κυνηγι,και χιλιομετρα κανουμε,και ξενυχτια,και πολυ ποδαροδρομο ριχνουμε,για αυτο το ενα πουλι,και σημερα ελεγα οτι επιδη δεν τουφεκισα τις αλλες δυο προχθες που σηκωσα με τα ποδια θα μου τις εδινε σημερα,αλλα αυτες ειχαν αλλα σχεδια χα χα,,ομως δεν ξερουν οτι οσο με παιδευουν τοσο θα το πληρωσουν εκει που θα τις κανω τοκα φετος χι χι

    το σκυλι δεν το φοβαμε,κοβει το ματι μου απο τις πρωτες 2-3 μπεκατσες που θα βρει τι καπνο θα φουμαρη ο σκυλος,και αυτον τον βλεπω για κοχυμπα,αλλα ενα πουλακι ρε φουστη μου,εστω ενα το ηθελα σημερα,και για το σκυλι,αλλα και για μενα φιλε
    και εγω χαρμανης ειμαι για ενα αγγιγμα της,αυτο νιωθω αυτο λεω

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,781 έως 12,795 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων