ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,871 έως 12,885 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #471025

    το λοιπον σημερα ειπα να παω απο την αλλη πλευρα που παω συνεχεια για δοκιμη, εφτασα 7,30 συνθηκες συννεφια και κατα διαστηματα χιονοπτωσει, αφου εφτασα στο τελος της μιας ακρης και ειχα μονο μια μυρωδια ακουω το μπιπερ να χτυπαει τησ κουταβας μια φορα σηκωνετε την παιρνω βλεπω ομως τον μεγαλο φερμαριστο ακομη σηκωνετε και η δευτερη μαζι μου και αυτη, ανεβαινω ενα πολυ αποτομο βλεπω στην κορυφογραμμη τον μεγαλο φερμα κολλαει και η μικρη(συναινεση) μπαμ μπαμ παει και αυτη, μετα απο 150 μετρα φερμαρη μονη της μια η μικρη με ενα ντουμπλε και αυτη μαζι μου και λιγο πριν φτασω στο αμαξι φερμαρουν και τα δυο ακομη μια και παλι ντουμπλε μαζι μου και αυτη, παντος και παλι τα πουλια μπαινουν τη κορυφογραμμη και καθονατι 800-1000 μετρα μην ψαχνεστε χαμηλα καθε μερα εδω κανει περασμα στα ψιλα και μονο ολα αυτα σε 1,45 λεπτα 9,10 μπηκα στο αμαξι για πισω, αυτα τα νεα αυριο δινει βροχουλα σαβαττο παλι στο βουνο για μενα, φωτο αυριο μαγκες B-)
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    :good: Μπράβο Βίκτωρ πάντα τέτοια


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471027

    Μπραβο στα παιδια που τις χουφτοσαν και σημερα(ΒΙΚ,HUNTER),o φιλος μου ο Λαμπρος (μανιακος) χαθηκε τις τελευταιες μερες,φαινεται τον εχει στριμωξει η δουλεια.

    Βασιλης

    Καλησπερα Βασιλη,οΛαμπρος οπου να’ναι θα εμφανιστει απλα σενιαρεται για να βγει ωραιος στις φωτο χαχαχα. Λαμπρο,Λαμπρο εισαι εδωωωωωωωωωω :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #471030

    Μπράβο :good: ρε παλικάρια, χουφτώστε τις B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #471038

    Σπύρο από που; από πάνω η από κάτω; :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #471042

    Σπύρο από που; από πάνω η από κάτω; :yahoo:
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης
    Άγιος Στέφανος (Αττικής)

    </div>

    Όπως σας κάτσουν ρε φίλε! :yes: 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #471044

    αυτό που γουστάρω ποιο πολύ είναι η κολόνα φίλε,
    σημαίνει ότι έχει φάει καλό μπλοκάρισμα και δεν έχει από που να ξεφύγει οπότε το κάνει κολονάτο! 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #471055

    Μπουκαλατο μαικ,η αλλιως [κολονατο] η και [ραμα] οπως το λεει και ο φιλος σου χα χα
    αυτο το φευγιο ειναι αποτελεσμα
    πρεσαδουρας….διαολε σκυλε ουστ απο εδω βρωμανε τα χνωτα σου
    τρομαγματος….αμαν ρε φουστη κυνηγε με πατησες
    ξαφνιασματος… ρε απο που ξεφυτρωσε αυτο ο φουστης χα χα
    και εμενα μαικ μου αρεσει και το μπουκαλατο,αλλα και το αλφαδι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #471056

    Τι έγινε ρε SEXY BOYS σε TOPIC μπεκατσοκυνηγών βρίσκομαι ή σε
    τίποτα άλλο πιό <<εξωτικό>> και δεν το έχω καταλάβει ακόμη??
    :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #471080

    ωραίος ο Βίκτωρας :-)
    Γιάννη του ξεφεύγουν μερικές, φίλος σήμερα το πρωί σε νησί του Αιγαίου 5 σηκώματα 2 τις χούφτωσε :yahoo:

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Μιχάλης
    Άγιος Στέφανος (Αττικής)

    </div>

    χαχχαχα το θεμα ειναι οτι μου ξεφευγουν αρκετες φιλε μιχαλη , πολυ αστοχια φετος και χθες ολες με την δευτερη και ζωντανες πεφταν, με εχουν ματιασει B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #471085

    Λουκα το τοπικ τις μπεκατσας ειναι sexy και οποιος αντεξει χα χα

    Εκανα την βολτα μου σημερα ενα 2,30ωρακι το καναμε,δυο πουλια βρηκα και εχω μια καχυποψια και ολα τα ψια και για τριτη μπεκατσα,,η μια ηταν η αγαπουλα και η αλλη μια καινουρια μαλον,την τουφεκισα δυο φορες μετα το σηκωμα που πηγενε να διαφυγη,αλλα περασε και τις δυο φορες απο πανω μου,αλλα ειχε βαλει μπροστα τον μετακαυστηρα και πηγενε με ολα χα χα
    ετσι και τις 4 τουφεκιες που εριξα εμεινα πισω

    το μονο που με χαλασε ηταν την δευτερη φορα στην δευτερη τουφεκια ειδα οτι καπος τις ηρθε,και φοβαμε μην αρπαξε κανα ακροσκαγο και την χαλασα τζαμπα μεσα στο πυκνο
    θα δω αυριο πρωτα ο θεος που θα παω να την ξαναβρω,κριμα που την βρηκα στο τελος και ειχε γεμισει η καμερα,αλλιως θα γελαγατε καποια στιγμη,γιατι την δευτερη φορα μου εφυγε το καπελο απο την γρηγοραδα που γυρισα να την τουφεκισω στον ποπο της χα χα
    και θα την ειχα πιασει και καλα πιστευω,νεχτ ταιμ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/04/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    718
    maniakos στις #471098

    Γεια σας παιδια…ειδα οτι με αναζητησατε αλλα ελειπα. Η χθεσινη μερα χαλια χαλια, ξεκινησε με καλους οιωνους αλλα εξελιχτικε σε εφιαλτη….κατεβενω απο το αυτοκινητο στα πρωτα λεπτα περνω την πρωτη φερμα παω εκει πεταγετε δν την ριχνω,παω παρακατω κ αλλη φερμα πεταγετε δεν την ριχνω.απο εκει κ περα ξεκινησε να γαμ…τε η μερα,η σκυλα ξαφνικα χαθηκε την βρισκω μετα απο μιση ωρα,συνεχειζω κυνηγαμε βρισκω μια μπεκατσα την περνω κ στην συνεχεια την ξαναχανω,την βρισκω κ δν με ακουγε καθολου λες κ δν υπηρχα. Πρωτη φορα μου του εκανε αυτο…στηνσυνεχεια παω να παρω το αυτοκινητο να αλαξω μερος κοβετε ο μπιλιοφορος…. ε γαμω τις πουτ…ας το μου…ι, ποια μαυρογατα ανταμωσα ρε φουστη μου… κ ετσι εχθες ημουνα ολο νευρα κ απογοητευμενος…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #471099

    αυτη απο το χθεσινο κυνηγι

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #471101

    Γεια σας παιδια…ειδα οτι με αναζητησατε αλλα ελειπα. Η χθεσινη μερα χαλια χαλια, ξεκινησε με καλους οιωνους αλλα εξελιχτικε σε εφιαλτη….κατεβενω απο το αυτοκινητο στα πρωτα λεπτα περνω την πρωτη φερμα παω εκει πεταγετε δν την ριχνω,παω παρακατω κ αλλη φερμα πεταγετε δεν την ριχνω.απο εκει κ περα ξεκινησε να γαμ…τε η μερα,η σκυλα ξαφνικα χαθηκε την βρισκω μετα απο μιση ωρα,συνεχειζω κυνηγαμε βρισκω μια μπεκατσα την περνω κ στην συνεχεια την ξαναχανω,την βρισκω κ δν με ακουγε καθολου λες κ δν υπηρχα. Πρωτη φορα μου του εκανε αυτο…στηνσυνεχεια παω να παρω το αυτοκινητο να αλαξω μερος κοβετε ο μπιλιοφορος…. ε γαμω τις πουτ…ας το μου…ι, ποια μαυρογατα ανταμωσα ρε φουστη μου… κ ετσι εχθες ημουνα ολο νευρα κ απογοητευμενος…

    δυστηχως υπαρχουν και αυτες οι μερες που δεν θες να ξαναρθουν , ευχομαι ολα καλα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    234
    Giorgos-BREDA στις #471106

    ωραιος ΒΙΚ :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #471109

    αυτη απο το χθεσινο κυνηγι
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    Μπράβο ρε φίλε! :good:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,871 έως 12,885 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων