ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,991 έως 13,005 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #471762

    Εδω κατω ρε φιλε και πουλια δεν εχει και τον κολονοτια τρωμε στη μαπα και καμια βροχα της προκοπης δεν ριχνει .Δυο Κυριακες που γα ……κα μεσα στις πυκνουρες μονο μια λευκη φερμα πηρα , τι να κανω ρε φιλε τις αλλες μερες δουλευω ,οι υποχρεωσεις βλεπεις.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471763

    2 κ με πολυ κοπο εκανα γιαννη,μεχρι κ ερπιγκ εκανα στην κυριολεξια. ητανε σε σφιχτο μερος,τα υπολοιπα που ητανε σε πιο ανοιχτο μου βγαλανε την παναγια στο τρεξιμο….
    κ εδω ετσι ειναι φιλε μου νοτιας με βροχη…

    Λαμπρο σου κανουν γυμναστικη για να εισαι σε φορμα φιλαρακι χαχαχα. Ξερεις ποσοι θα ηθελαν να ειναι στη θεση σου; και ας εκαναν και κολοτουμπες χαχαχα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471765

    Εδω κατω ρε φιλε και πουλια δεν εχει και τον κολονοτια τρωμε στη μαπα και καμια βροχα της προκοπης δεν ριχνει .Δυο Κυριακες που γα ……κα μεσα στις πυκνουρες μονο μια λευκη φερμα πηρα , τι να κανω ρε φιλε τις αλλες μερες δουλευω ,οι υποχρεωσεις βλεπεις.

    υπομονη. Καποια στιγμη θα τις τρακαρεις καπου και θα ανταμοιφθεις για τους κοπους σου. Εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε. Απο που εισαι; :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #471775

    καλησπέρα σε όλη την παρέα,
    ο κολονοτιάς μας παιδεύει εμάς και τα σκυλάκια μας,
    εγώ το προηγούμενο ΣΚ για αυτόν τον λόγο δεν πήγα για τις ξυλόκοτες αλλά για τριχωτό!
    Ηλία πριν κάμποσα χρόνια φίλος έχασε σε τέτοια τρύπα στην ευρύτερη περιοχή το σκυλί του, δυστυχώς για αυτόν τότε δεν μπόρεσαν να το βγάλουν…
    ευχαριστώ τους παραγωγούς των ταινιών μικρού μήκους με τις όμορφες στιγμές που μας χάρισαν,
    σε αναμονή νέων λοιπόν!
    Λάμπρο ωραίος φίλε σταθερή αξία!
    :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #471808

    Σάμπως μπορούμε να κάνουμε κάτι αλλο εκτος από υπομονη ρε Γιάννη. Η καταγωγή μου φίλε είναι από Λέσβο τώρα μένω Αττικη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #471811

    Καλημερα σας
    Πετρο εγω ξερω φιλε οτι αμα δεν εκανα μπουκα στο πηγαδι το σκυλι θα εβγαζε εκει το βραδυ,τελος καλο ολα καλα

    ZABALA213 η αττικη εχει βαλη πουλακια,τα πιο πολλα ειναι στα πυκνα,αλλα ειναι φαντασματα γιατι ο καιρος δεν βοηθα λιγο,παλι καλα που εχει νερα και θα μεινουν εκει που πιασανε το κακο ειναι οτι τις μισες τις βαρανε οι τσιχλαδες στα απογευματινα καρτερια εχουμε φταση στο σημειο τσιχλας χωρις σκυλια να βαραει περισοτερες μπεκατσες απο εμας,ημαρτον και ξανα ημαρτον

    Ο καιρος παλι τα μαυρα του το χαλι εχει,νοτιας και 20 βαθμους θα εχει στα νικολοβαρβαρα
    γενικα παμε πολυ καλα φετος απο μπεκατσες :wacko: θα φυγω να παω στον βικτωρα
    βικτωραααααααα στεφοοοοοοοοοο ερχομαι φιλαρακιααααααααααααααααα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #471814

    xa xa τραβα λιακοοοοοο![μετα τις 9-10 θα εχουμε κινητικοτητα που θα κρυωσουν τα βαλκανια]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #471843

    https://www.youtube.com/watch?v=Zps9ieJiCC8 ακομη ενα παλληκαρια μου απο την κυριακη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #471845

    https://www.youtube.com/watch?v=Zps9ieJiCC8 ακομη ενα παλληκαρια μου απο την κυριακη
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    Ωπα ο Φωσκολος ξαναχτυπησε :good: :good: ομορφιες :good: :good: :good: :good: :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #471847

    Γεια σου Βίκτωρ με τα ωραία σου :bye: :bye: :bye: :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471851

    https://www.youtube.com/watch?v=Zps9ieJiCC8 ακομη ενα παλληκαρια μου απο την κυριακη
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    Καλοοοοοοοο!!!!!!! :good: :good: :good: :good: :good: Αντε Βικτωρα και το βραβειο ταινιων μικρου μηκους ειναι δικο σου χαχαχα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #471853

    Καλημερα παρεα. Σημερα βγηκα με τον παππου (ποιντερ 14 χρονων) καθοτι η σεττερινα αναρωνει και η αλλη θυληκια ποιντερινα βολοδερνει καπου στην Ηπειρο με τον ξαδερφο μου. Ο καιρος νοτιας, καθαρος με ηλιοφανεια. Επελεξα χαμηλα με πουρναρι και μεγαλα ανοιγματα,γιατι ο οπαππους δεν ειναι για ανηφορες. Τελικα πηρα 2 πουλια. Το 1ο ηταν στις ακρες,δεχτηκε το σκυλι για αρκετη ωρα. Η 2η μας παιδεψε αρκετα γιατι περπαταγε πολυ και σηκωνοταν μπροστα,αλλα δεν πηγαινε μακρια,αυτο εγινε 3 φορες,την 4η φορα που ηταν σε πυκνο δεχτηκε αρκετα ωστε να φτασω κοντα και να παρω θεση απεναντι απο το σκυλι,σηκωθηκε μεγαλοπρεπως κατακορυφα και μεγαλοπρεπως επεσε. Αν και 14 ο παππους το λεει η καρδουλα του,γιατι αυτο το σκυλι γενηθηκε να κυνηγαει μπεκατσες. Καλη συνεχεια σε ολους.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #471858

    Μπραβο γιαννη,πολυ ωραιος ο παππους,ποτε θα βγει στην συνταξη,για κανονισε μην εισαι σαν την τροικα χα χα,τελικα ειδες οτι και με νοτια αμα ειναι να στα δωσει στα δινει φιλε
    αντε καλες χελωνες

    εδω νερα ελεγε νερα δεν βλεπω,και εχει 20 βαθμους,περιμενω βροχη και θα βγω μετα σαν το σαλιγκαρι χα χα,γιατι με την βροχη μπορη να βρω καμια σε καμια ακρη,αλλιως με αυτο το νοτια ουτε που την βλεπεις,μονο την ακους και αυτο δυσκολα,φευγουν πολυ μροστα και ας ειναι πιασμενες στην πυκνουρα,εδω με βορεια παω και δεν στεκονται πανω απο 2-3 μπιπ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #471866

    Καλημερα σας
    Πετρο εγω ξερω φιλε οτι αμα δεν εκανα μπουκα στο πηγαδι το σκυλι θα εβγαζε εκει το βραδυ,τελος καλο ολα καλα

    ZABALA213 η αττικη εχει βαλη πουλακια,τα πιο πολλα ειναι στα πυκνα,αλλα ειναι φαντασματα γιατι ο καιρος δεν βοηθα λιγο,παλι καλα που εχει νερα και θα μεινουν εκει που πιασανε το κακο ειναι οτι τις μισες τις βαρανε οι τσιχλαδες στα απογευματινα καρτερια εχουμε φταση στο σημειο τσιχλας χωρις σκυλια να βαραει περισοτερες μπεκατσες απο εμας,ημαρτον και ξανα ημαρτον

    Ο καιρος παλι τα μαυρα του το χαλι εχει,νοτιας και 20 βαθμους θα εχει στα νικολοβαρβαρα
    γενικα παμε πολυ καλα φετος απο μπεκατσες :wacko: θα φυγω να παω στον βικτωρα
    βικτωραααααααα στεφοοοοοοοοοο ερχομαι φιλαρακιααααααααααααααααα

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    Δεν τα λες καλα φιλε. Λαθροθηρες ονομάζονται αυτοι οχι τσιχλαδες. Η πρόφαση τους είναι η τσιχλα και πραγματικος σκοπός τους η λαθροθηρια της μπεκατσας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #471867

    Μπράβο Γιάννη,παππούς-παππούς αλλά το πάει καλά το γράμμα :good:
    Μπράβο για ακόμα μιά φορά Βίκτωρ, όλα στο βίντεο τέλεια,η φτέρη σας κρατάει περδίκια?!! :good:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 12,991 έως 13,005 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων