ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,036 έως 13,050 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #472075

    Kαλημερα στην παρεα,βγηκα μια βολτα σημερα μια ωριτσα,ενω ηθελα να κυνηγσω καλα σημερα ο σκυλοςδεν μου εκανε την χαρη,εχει βρει μια μπεκατσα μεσα σε μια πλαγια πυκνη και τον παει βολτα εκει μεσα,ο σκυλος θυματε το πουλι με αποτελεσμα να παει πανω του ξαθε φορα που παμε εκει,καλο αυτο αλλα φευγει και παει οπου παει η μπεκατσα χωρις να ακουει να ερθη πισω,οπου παει αυτη παει και αυτος,και αυτη η συμπεριφορα δεν κανει για το σημειο που κυνηγαω,τον εψαχνα μιση ωρα,και αμα το πουλι δεν τον γυριζε πισω ακομα εκει θα ημουνα,ετσι μολις καταφερα και το μαζεψα τον πηγα στο αμαξι, και μετα βγηκα μια βολτα για το μεσημεριανο μου φαγητο,γιατι ειχα δει κατι μανιτες στον δρομο μου

    εχει 4 πουλια το κοτετσι και δεν μπορω να κυνηγησω κανενα,[αχ ρε κονι μου που εισαι]
    το σκυλι ειναι ξενο και φοβαμε μην χαθη,ετσι θα ψαξω για αλλο μερος πιο καθαρο
    δηλαδη εκει που δεν εχει πουλια,κλαιν μαιν μαγκες τον ηπια τον καφε μου φετος
    αντε να αντριωση λιγο ακομα ο κουρτσχαρας μου να τον παω βολτα στο κοτετσι
    αυτο ειναι ταμαμ για εκει μεσα τωρα που δεν ανοιγετε,μια μπεκατσουλα με εχει τρελανει φετος,μακραν απο τα πιο εξυπνα πουλια που εχω δει,αμα δεν ιχνιλατουσα να βρω τις κουτσουλιες της δεν θαηξερα καν οτι υπαρχη στο μερος,ειδα που πηδαει μεσα στο ρεμα
    μεσα στο καθαρο,αμα βαλω εναν εκει θα την βαρεσει σαν κοτσυφα,,αλλα δεν θελω παει ετσι
    αντε καλες χελωνες σε ολους,εγω παω να καθαρισω τον μεζε μου

    ΥΣ
    βασιλακιιιι ελα κατωκαι παρε και το κουβαδακι σου μαζι να σε παω για καμια μανιτα
    εχω και 4 πουλακια να παιξουμε φιλε,ελα ελα να παιξουμε χα χα


    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #472077

    HALLOOOO ΛΟΙΠΟΝ η λαθος επιλογη τοπου εφερε και χαλια αποτελεσμα εχθες μιλησαμε με τον φιλο μου για να παμε σημερα, μου λεει παμε εκει που ειμασταν την κυριακη οκ του λεω αν και δεν μου καθεται καλα παμε εκει, το ειχα ομως διαισθηση πως δεν, εχθες την νυχτα ξαστερωσε μια χαρα , φεγγαρι λεω κατι θα κουνιθει, το πρωι ξυπναω κοιταω το βουνο καθαρο , σε 15 λεπτα ομιχλη χαθηκε και το βουνο και ολα, ειπα και γω μια μερα θα καθαρισει αλλα εμεινα με την ορεξη, φτανουμε πανω πολυ ομιχλη ορατοτητα 30-40 μετρα το πολυ αλλα πλεον δεν με ενοχλει 20 φορες που εχω βγει της 19 ειχε ομιχλη αρχισα και την γουσταρω πλεον χαχαχ, λοιπον αφουν ψαξαμε το καλσσικο το μερος ουτε μυρωδια δεν βρηκαμε του λεω παμε μεχρι την γωνια και θα κατεβουμε δρομο δρομο να παμε στο αμαξι , ε τον ατιμο τον μεγαλο με το που κατεβηκαμε στο δρομο σηκωνει την κεφαλα του και αρχιζει πονταρωντας την κατηφορα , να σας πω πως κατωδρομα ειναι πυκνο και ρυκια, 40-50 ποντα ποντα τελικα ηρθε και η μικρη την μπλοκαραν ομορφα αλλα ελα ντε που ηρθε και παλι το σεττερ του φιλου και την σηκωσε απο τα 3 μετρα μπροστα μου την ειδα πηγε συριζα με τα ρυκια επρεπε να της ριξω μια μπηχτη αλλα περιμενα μηπως την δω πιο καλα αλλα την πατησα , την ειδα εκατσε στα 50 μετρα αλλα δεν ασχοληθηκα γιατι θα πηγαινε παλι το σεττερ του φιλου και θα την σηκωνε δυστηχως… φυσικα εγινα μουσκεμα μεχρι το βρακι , τα πουλια εδω τουλαχιστον με την βροχη μπηκαν στα σφυχτα και μεις τα ψαχναμε στα ανοιχτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #472081

    HALLOOOO ΛΟΙΠΟΝ η λαθος επιλογη τοπου εφερε και χαλια αποτελεσμα εχθες μιλησαμε με τον φιλο μου για να παμε σημερα, μου λεει παμε εκει που ειμασταν την κυριακη οκ του λεω αν και δεν μου καθεται καλα παμε εκει, το ειχα ομως διαισθηση πως δεν, εχθες την νυχτα ξαστερωσε μια χαρα , φεγγαρι λεω κατι θα κουνιθει, το πρωι ξυπναω κοιταω το βουνο καθαρο , σε 15 λεπτα ομιχλη χαθηκε και το βουνο και ολα, ειπα και γω μια μερα θα καθαρισει αλλα εμεινα με την ορεξη, φτανουμε πανω πολυ ομιχλη ορατοτητα 30-40 μετρα το πολυ αλλα πλεον δεν με ενοχλει 20 φορες που εχω βγει της 19 ειχε ομιχλη αρχισα και την γουσταρω πλεον χαχαχ, λοιπον αφουν ψαξαμε το καλσσικο το μερος ουτε μυρωδια δεν βρηκαμε του λεω παμε μεχρι την γωνια και θα κατεβουμε δρομο δρομο να παμε στο αμαξι , ε τον ατιμο τον μεγαλο με το που κατεβηκαμε στο δρομο σηκωνει την κεφαλα του και αρχιζει πονταρωντας την κατηφορα , να σας πω πως κατωδρομα ειναι πυκνο και ρυκια, 40-50 ποντα ποντα τελικα ηρθε και η μικρη την μπλοκαραν ομορφα αλλα ελα ντε που ηρθε και παλι το σεττερ του φιλου και την σηκωσε απο τα 3 μετρα μπροστα μου την ειδα πηγε συριζα με τα ρυκια επρεπε να της ριξω μια μπηχτη αλλα περιμενα μηπως την δω πιο καλα αλλα την πατησα , την ειδα εκατσε στα 50 μετρα αλλα δεν ασχοληθηκα γιατι θα πηγαινε παλι το σεττερ του φιλου και θα την σηκωνε δυστηχως… φυσικα εγινα μουσκεμα μεχρι το βρακι , τα πουλια εδω τουλαχιστον με την βροχη μπηκαν στα σφυχτα και μεις τα ψαχναμε στα ανοιχτα

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    ελα κάτω να δείς κυνήγια,που πάς στο βουνό για 1 και 2 πουλιά,καλά δεν ντρέπεσαι να φεύγεις ατουφεκιστος :yahoo: :yahoo: :yahoo: :mail:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #472082

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>BIK wrote:</div>
    HALLOOOO ΛΟΙΠΟΝ η λαθος επιλογη τοπου εφερε και χαλια αποτελεσμα εχθες μιλησαμε με τον φιλο μου για να παμε σημερα, μου λεει παμε εκει που ειμασταν την κυριακη οκ του λεω αν και δεν μου καθεται καλα παμε εκει, το ειχα ομως διαισθηση πως δεν, εχθες την νυχτα ξαστερωσε μια χαρα , φεγγαρι λεω κατι θα κουνιθει, το πρωι ξυπναω κοιταω το βουνο καθαρο , σε 15 λεπτα ομιχλη χαθηκε και το βουνο και ολα, ειπα και γω μια μερα θα καθαρισει αλλα εμεινα με την ορεξη, φτανουμε πανω πολυ ομιχλη ορατοτητα 30-40 μετρα το πολυ αλλα πλεον δεν με ενοχλει 20 φορες που εχω βγει της 19 ειχε ομιχλη αρχισα και την γουσταρω πλεον χαχαχ, λοιπον αφουν ψαξαμε το καλσσικο το μερος ουτε μυρωδια δεν βρηκαμε του λεω παμε μεχρι την γωνια και θα κατεβουμε δρομο δρομο να παμε στο αμαξι , ε τον ατιμο τον μεγαλο με το που κατεβηκαμε στο δρομο σηκωνει την κεφαλα του και αρχιζει πονταρωντας την κατηφορα , να σας πω πως κατωδρομα ειναι πυκνο και ρυκια, 40-50 ποντα ποντα τελικα ηρθε και η μικρη την μπλοκαραν ομορφα αλλα ελα ντε που ηρθε και παλι το σεττερ του φιλου και την σηκωσε απο τα 3 μετρα μπροστα μου την ειδα πηγε συριζα με τα ρυκια επρεπε να της ριξω μια μπηχτη αλλα περιμενα μηπως την δω πιο καλα αλλα την πατησα , την ειδα εκατσε στα 50 μετρα αλλα δεν ασχοληθηκα γιατι θα πηγαινε παλι το σεττερ του φιλου και θα την σηκωνε δυστηχως… φυσικα εγινα μουσκεμα μεχρι το βρακι , τα πουλια εδω τουλαχιστον με την βροχη μπηκαν στα σφυχτα και μεις τα ψαχναμε στα ανοιχτα

    <hr>
    <div class=»bbp-reply-signature»>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>

    ελα κάτω να δείς κυνήγια,που πάς στο βουνό για 1 και 2 πουλιά,καλά δεν ντρέπεσαι να φεύγεις ατουφεκιστος :yahoo: :yahoo: :yahoo: :mail:

    εγω φιλε με τσιροπουλια(τσιχλες,κοτσυφια κτλ)ξερεις καλα δεν ασχολουμαι αυτα ειναι για σας που ψαχνετε καλο θυραμα με το κυαλι εγω τα εχω στην πορτα τα γουστα :bye: α και να μη ξεχασω ΤΖΟΥΛΙΑ-ΠΑΟΚ 1-2 αχαχαχαχαχαχ :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #472085

    ελα κάτω να δείς κυνήγια,που πάς στο βουνό για 1 και 2 πουλιά,καλά δεν ντρέπεσαι να φεύγεις ατουφεκιστος :yahoo: :yahoo: :yahoo: :mail:
    [/quote]

    καλα τα λες βρε Μανο αλλα τι να κανουμε ολοι οι πουσ…ες :yahoo: ειναι τυχεροι :yahoo:

    εγω τα εχω στην πορτα τα γουστα :bye: α και να μη ξεχασω ΤΖΟΥΛΙΑ-ΠΑΟΚ 1-2 αχαχαχαχαχαχ :yahoo:

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    </div>
    [/quote]

    :good: :good: καλες [/url]
    free image host[/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #472089

    Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά.
    Σήμερα το πρωί όλη η γκαντεμοκατσικοποδαριά είχε πέσει πάνω μου. :negative: :wacko:
    Δεν σας τα περιγράφω γιατί θα σας κουράσω,σας λέω μόνο ότι από εννέα σηκώματα
    (φερμαριστά παρακαλώ) καταφέραμε να πάρουμε ένα πουλί.
    Αστοχία,κινητά που βαράγανε ασταμάτητα,γλυστρήματα,πτώσεις και ότι άλλο μπορεί
    να φανταστεί κανείς συνέθεταν το πρωινό σκηνικό.
    Προσπαθώ να θυμηθώ ποιοί ακατονόμαστοι με είδαν το πρωί και τι μου είπαν. :wacko:
    Τέλος πάντων αύριο το πρωί ενώ ήταν να πάμε αλλού,θα ξανακάνουμε μιά φοβερή και
    τρομερή επίθεση στο ίδιο μέρος μήπως και ισοφαρίσουμε το εις βάρος μας 1-0
    που χάσαμε σήμερα.
    Μπράβο σε όλα τα παιδιά γιά τις επιτυχίες τους και εύχομαι σε όλους τους φίλους
    Κ Α Λ Ε Σ Χ Ε Λ Ω Ν Ε Σ.

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #472090

    Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά.
    Σήμερα το πρωί όλη η γκαντεμοκατσικοποδαριά είχε πέσει πάνω μου. :negative: :wacko:
    Δεν σας τα περιγράφω γιατί θα σας κουράσω,σας λέω μόνο ότι από εννέα σηκώματα
    (φερμαριστά παρακαλώ) καταφέραμε να πάρουμε ένα πουλί.
    Αστοχία,κινητά που βαράγανε ασταμάτητα,γλυστρήματα,πτώσεις και ότι άλλο μπορεί
    να φανταστεί κανείς συνέθεταν το πρωινό σκηνικό.
    Προσπαθώ να θυμηθώ ποιοί ακατονόμαστοι με είδαν το πρωί και τι μου είπαν. :wacko:
    Τέλος πάντων αύριο το πρωί ενώ ήταν να πάμε αλλού,θα ξανακάνουμε μιά φοβερή και
    τρομερή επίθεση στο ίδιο μέρος μήπως και ισοφαρίσουμε το εις βάρος μας 1-0
    που χάσαμε σήμερα.
    Μπράβο σε όλα τα παιδιά γιά τις επιτυχίες τους και εύχομαι σε όλους τους φίλους
    Κ Α Λ Ε Σ Χ Ε Λ Ω Ν Ε Σ.

    ΛΟΥΚΑΣ.

    [/url]
    photo share[/url]

    [/url]
    photo share[/url]

    σε περιμενω αυριο Λουκα με εκπληξεις :good: :good: :good: :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #472093

    Καλησπερα παρεα. Σημερα πηγα στο μερος που μου ειπε ο φιλος οτι εχει 2-3 πουλια. Εφτασα λιγο πριν ξημερωσει,βγηκα και πινοντας τον καφε περιμενα μηπως δω καποια,οταν εφτασε η ωρας τους μπηκαν τρεις κοπελες στο μερος που θα πηγαινα, η μια πισω απο την αλλη,ειχε δικιο ο φιλος. Εβγαλα τον παππου και στα πρωτα 30 μετρα φερμα,πηγα κοντα αλλα η κοπελα σηκωθηκε 20 μετρα αριστερα,συνεχισα αλλα σημερα οι κοπελες ειχαν “καρφια”,ποπο δεν εβαλαν κατω,ποδαρωμα κσι φτερο στα 20-30 μετρα. Αυτο συνεχιστηκε μεχρι τις 09:30,μετα εβγαλα την σεττερινα να την δω απο το ατυχημα και πηγα λιγο πιο διπλα σε αλλο μερος,στο 20σαλεπτο παιρνει μια μυρωδια,χαμηλωνει,παει 10 μετρα και μενει αγαλμα μπροστα απο μια μεγαλη μυρτια,αφου καθησα 3-4 λεπτα και την χαζευα,περναω απο διπλα και στηνομαι απεναντι στα 4-5 μετρα,σηκωνεται η βασιλισσα μεγαλοπρεπως και μεγαλοπρεπως αστοχησα,απο τις πιο ευκολες μπεκατσες που εχω σηκωσει. Μαγκια της. Το ευχαριστω ειναι οτι η σετερινα κυνηγησε περιπου 1 ωρα σε εντονο ρυθμο χωρις προβληματα,δεν ηθελα να την ζωρισω αλλο. Ο καιρος μπεκατσοκαιρος,με ψιλοβροχο,ομιχλη (κατα διαστηματα πολυ πυκνη) αλλα χωρις κρυο. Συγχωρεστεμε αν σας κουρασα.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #472098

    Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά.
    Σήμερα το πρωί όλη η γκαντεμοκατσικοποδαριά είχε πέσει πάνω μου. :negative: :wacko:
    Δεν σας τα περιγράφω γιατί θα σας κουράσω,σας λέω μόνο ότι από εννέα σηκώματα
    (φερμαριστά παρακαλώ) καταφέραμε να πάρουμε ένα πουλί.
    Αστοχία,κινητά που βαράγανε ασταμάτητα,γλυστρήματα,πτώσεις και ότι άλλο μπορεί
    να φανταστεί κανείς συνέθεταν το πρωινό σκηνικό.
    Προσπαθώ να θυμηθώ ποιοί ακατονόμαστοι με είδαν το πρωί και τι μου είπαν. :wacko:
    Τέλος πάντων αύριο το πρωί ενώ ήταν να πάμε αλλού,θα ξανακάνουμε μιά φοβερή και
    τρομερή επίθεση στο ίδιο μέρος μήπως και ισοφαρίσουμε το εις βάρος μας 1-0
    που χάσαμε σήμερα.
    Μπράβο σε όλα τα παιδιά γιά τις επιτυχίες τους και εύχομαι σε όλους τους φίλους
    Κ Α Λ Ε Σ Χ Ε Λ Ω Ν Ε Σ.

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Δεν πειραζει Λουκα,θα παρεις τη ρεβανς. Καλου κακου ριξε και κανα ξορκι. Αντε και αυριο καλες χελωνες παιδια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #472101

    Aπο σημερα τα μπραβο μου θα πηγενουν αποκληστικα στα σκυλακια σας και μονο σε αυτα γιατι μου φαινεται οτι σε λιγο οπως παει η δουλεια θα αρχισουν να σας δαγκωνουν, ατζαμιδες ε ατζαμιδες…χαχαχαχα :yahoo:
    Τωρα ας ερθουμε στα σοβαρα.Δεν πειραζει ρε παλικαρια που σας φευγανε τα πουλια .Ολα μεσα στο προγραμμα ειναι .Το καλο ειναι οτι τα πουλια ειναι εδω . :good:
    Αντε να ερθει η Κυριακη να δουμε και τα δικα μας τα χάλια. 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #472102

    Βικτωρα δεν πειραζει φιλε,σημερα ηταν η μερα τους η επομενη ειναι δικια σου,αν και το σεττερακι βλεπω να σε αγχωνει. Ηλια υπομονη φιλε μολις βαλει κανα βοριαδακι καπου θα τις τρακαρεις στο καθαρο. Παρεπιμπτωντος ωραια τα μανηταρια,η γυναικα μου τρελενεται αλλα εγω δυστηχως δεν τα ξερω και ετσι μαζευω μονο απο το σουπερ μαρκετ χαχαχαχα. Καλοφαγωτα,με καλη παρεα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    341
    @gianniscorfu στις #472103

    Aπο σημερα τα μπραβο μου θα πηγενουν αποκληστικα στα σκυλακια σας και μονο σε αυτα γιατι μου φαινεται οτι σε λιγο οπως παει η δουλεια θα αρχισουν να σας δαγκωνουν, ατζαμιδες ε ατζαμιδες…χαχαχαχα :yahoo:
    Τωρα ας ερθουμε στα σοβαρα.Δεν πειραζει ρε παλικαρια που σας φευγανε τα πουλια .Ολα μεσα στο προγραμμα ειναι .Το καλο ειναι οτι τα πουλια ειναι εδω . :good:
    Αντε να ερθει η Κυριακη να δουμε και τα δικα μας τα χάλια. :-)

    Μην σε παιρνει απο κατω φιλε,οι βασιλισσες θα εμφανιστουν εκει που δεν το περιμενεις,ειπαμε ειναι απροβλεπτες. Παντως φιλε η σημερινη που αστοχησα ηταν αχαστη,μα πολυ αχαστηηηηη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    loucas στις #472106

    Παιδιά μήπως σήμερα ήταν η ημέρα της…..Αγίας Αστοχίας…βοήθειά μας…????
    :yahoo: :yahoo:

    ΛΟΥΚΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #472109

    Λουκα δεν πειραζει ρε φιλε,και αυτα στο προγραμα ειναι
    γιαννη με την νοτιαδουρα και 20 βαθμους και μονος μου εκει που τις κυνηγαω δεν τις φερνω βολτα με την καμια φιλε χα χα,εντω μεταξυ η γκαντεμια παει συννεφο,για ριχτε κανα ξεματιασμα γιατι εχω παρη ολο το ματι πανω μου χα χα
    με χτυπησε το μποτακι στην φτερνα σημερα,γιατι σε μια ωρα εκανα 5 χιλιομετρα,και φοραγα λαθος καλτσα [ψιλη] και το απογευμα που πηγαν να βγαλω το κουταβι βολτα πηγα με τα αθλητικα,και αυριο θα ερθη ο φιλος που εχει το σκυλι να παμε για κυνηγι
    αντε να δω πως θα περπατησω αυριο μαγκες

    ΥΣ
    Γιαννη αμα εχει πευκα η ελατα κοντα σου να σου γυρισω ενα βιντεακι να σου στηλω
    με το λακταριους που βγαινει στα κωνοφορα να το μαζευεις,ειναι πολυ ευκολο
    δεν το μπερδευεις με αλλο,και ειναι μουρλια νοστιμο φιλε
    ξερω 3 ειδη που μαζευω και ειμαι σιγουρος,τα αλλα τα αφηνω για αυτους που τα ξερουν
    γιατι οπως λεω ολα τα μανιταρια τρωγονται,απλα μερικα τα τρως μονο μια φορα :wacko:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #472110

    Παίδες η νοτιαδούρα αυτά έχει και άμα σου έχουν φύγει δυο τρία πουλιά εεε μετά κάνεις και το λάθος! σ΄όλους έχει συμβεί!
    Όπως είπε ο Βασίλης τα πουλιά είναι εδώ και τα παίζουμε και μας παίζουν!
    Γιάννη δεν μας κουράζεις ρε φίλε ίσα ίσα μας κρατάς σε εγρήγορση χαχα
    Λουκά ηρέμησε και όλα καλά θα πάνε!
    μην ξεχνάς άμα τις σημαδεύεις πέφτουν άμα τις χαζεύεις σε χαιρετάνε σα να είναι αρσενικές
    Ηλία την Κυριακή ίσως κυνηγήσω εδώ γύρω οπότε θα τα πουμε το βραδάκι αύριο ….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 13,036 έως 13,050 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων