ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,986 έως 21,000 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    Huntigo στις #387271

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ …..ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΝΤΑΛΑΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΕΝΩ ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗ ΘΥΡΟΦΥΛΑΚΗ , ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΓΙΟΡΤΗ , ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ…. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

     
    Αρχίσαμε πάλι…..
     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #387297

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ …..ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΝΤΑΛΑΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΕΝΩ ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗ ΘΥΡΟΦΥΛΑΚΗ , ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΓΙΟΡΤΗ , ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ…. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

    ΟΤΑΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΥΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΩΧ ΑΔΕΛΦΙΣΜΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    152
    sedici16 στις #387328

    σήμερα Αυλώνα μετα απο απίστευτα χιλιόμετρα περπατητό με το ζόρι έκανα 3 πουλιά….εγώ χάλια τα βλέπω τα πράγματα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    23
    Huntigo στις #387330

    ΚΩΣΤΑΣ wrote:
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ …..ΒΑΖΟΥΝ ΤΟ ΝΤΑΛΑΡΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΕΝΩ ΕΣΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΟΥΝΟΥΠΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗ ΘΥΡΟΦΥΛΑΚΗ , ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΓΙΟΡΤΗ , ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ…. ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

    ΟΤΑΝ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΥΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΩΧ ΑΔΕΛΦΙΣΜΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΚΑΤΕΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ

     
    +10000000000000
    Αντι να γίνονται καταγγελίες στο ΄΄ασφαλές΄΄ και ΄΄ανώνυμο΄΄ ιντερνετ μπορεί ο καθένας μας να παίρνει τηλ. τον θηροφύλακα και να γίνεται ότι προβλέπει ο νόμος. Καταγγελίες με το παραπάνω στυλ μου θυμίζουν τους ΑΜΑΝ και το βιντεάκι με τον γύφτο και τον φουσκωτό, που ο γύφτος είπε το ΄΄ενα – δύο, ένα – δύο, θα μου κλ..εις τα αρχ#$ια΄΄ αφού όμως ήταν κλειδωμένος μέσα στο datsun..
    Φιλικά πάντα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #387363

    Δεν μπορώ να καταλάβω πότε μπήκαν τόσες πολλλές.

    Βράδυ όπως όλα τα πουλιά… 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #387365

    σε αυτο που λεει ο γιωργος θελω να πω και εγω οτι ενω το βραδυ στην ηπειρο εμπεναν πουλια το πρωι τιποτα ,αναλογως το μερος αντε να εβλεπες πολυ μικρες μετακινησεις αυτο δεν μπορω να το εξηγησω,ισως επειδη εβρισκαν πολυ τροφη και δεν σηκωνονταν και προτιμαγαν της μικρες μετακινησης ,μπορει παντως πολυ παραξενει χρονια φετος κια μονο αμα ακουσουμε χιονια μεχρι την παρνηθα κατι θα ξεκινησει να κινηται για φετος.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #387399

    Μετά από ένα απογευματινό παπιοκυνήγι την περασμένη εβδομάδα και καθώς η βάρκα ήταν απασχολημένη στο ψάρεμα, κάτσαμε με τον Άρη στην όχθη του ποταμού περιμένοντας υπομονετικά τον βαρκάρη. Είχε πλέον νυχτώσει, ψιλόβρεχε και είχαμε πιάσει την κουβέντα. Θα κάτσαμε εκεί γύρω στο μισάωρο με σαραντάλεπτο και τα τσιν-τσιν πάνω από το κεφάλι μας δεν είχαν τελειωμό. Μιλάμε για πολύ τσίχλα. Την ημέρα για μια βδομάδα δεν είδα ούτε μία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #387400

    Kai shmera to brady eixe perasma poulion akoustikan polles tsixles xymeromata.

     

    ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΟΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #387406

    Καλημερα.για αλλη μια μερα δεν μπηκα στον κοπο να ξυπνησω.Χαλια μαυρα και αδιορθωτα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #387422

    ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΟΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ

    Δεν άκουσες τι είπε ο Κυριάκος χθες; Όσοι είναι έξω και διαμαρτύρονται είναι όσοι έχασαν την πελατιακή σχέση με το κράτος … 😆  👿

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #387455

    JIMISTOM wrote:
    ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΟΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ

    Δεν άκουσες τι είπε ο Κυριάκος χθες; Όσοι είναι έξω και διαμαρτύρονται είναι όσοι έχασαν την πελατιακή σχέση με το κράτος …

    Aν ηταν ολοι αυτοι εξω, καλα θα ηταν.  😐

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    NTELIOSAS στις #387462

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΑΜΕ ΠΙΟΣ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΜΕ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ…. 😡 8-O!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/06/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    569
    tiohunter στις #387498

    Εγώ καθάρισα, σκούπισα, λάδωσα, σταύρωσα, φίλησα το δικαννάκι μου και το έβαλα στην ντουλάπα.

    Αφού δεν μπήκαν τα πουλιά όταν έπρεπε… χαιρετίσματα!!!  Μόνο για κανένα πονηρό απογευματινό με βλέπω όταν πέσει λίγο η θερμοκρασία…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #387541

    πριν λιγο γυρισα απο περπατητο, με θαυμασια αποτελεσματα : 1 κοτσυφα.

    ειχε λιγες στα πυκνα ,αλλα δεν εδιναν δικαιωμα τουφεκιας.

    κατα τα αλλα, καθαρος αερας, και μαζευονταν συννεφα για βροχη.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #387555

    Από αυριο στα βουνά! Τα πουλιά θα μπούνε από αυριο και μετα..επιτέλους 5-6-7 μποφώρ βοριας!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 20,986 έως 21,000 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων