ΠΗΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΣΙΧΛΕΣ?

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 22,561 έως 22,575 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #406356

    εγω παντως ειχα 1 βδομαδα αδεια και αυτο που καταλαβα ειναι οτι τα πουλια φετος κανουν περιεργα κολπα!!!

    πας σε ενα μερος εχει κατι πουλακια,πας την επομενη τα μετρας στα δαχτυλα.

    αλαζα μερος συνεχεια μπας και κανω τιποτα, βαλε και κατι μερες με βροχη!!!!(μαπα το καρπουζη) 😥

    το καλο ηταν πως χαρηκα την φυση….και το βουνο που δεν συγκρινετε με τιποτα αλλο ειναι μακραν η καλυτερη απολαυση!!!!

    οσο για τσιχλες να εκανα μαζι με τα χαμενα καμια 100στη!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    nikolaos στις #406357

    ΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΣΑΜΟ ΣΕ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΚΥΝΗΓΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΘΑΜΝΟ ΘΑΜΝΟ ΤΡΟΜΑΞΑΜΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ  ΔΕΚΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΜΙΣΑ ΧΑΜΕΝΑ ΛΟΓΩ ΒΛΑΣΤΗΣΗΣ . ΚΡΙΜΑ ΤΑ ΧΑΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΣ ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΦΕΤΟΣ . ΚΑΙ ΚΥΠΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ Η ΦΑΣΕΣ ΦΕΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ . ΑΛΛΑ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. . ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΡΕΦΑΡΟΥΜΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    29
    lavkos στις #406406

    lavkos wrote:
    Έχετε ακούσει τίποτα για πελασγία σύντροφοι?Σκέφτομαι να εκδράμω. ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

    Φίλε, δεν παίρνεις και κανένα σουγιά μαζί σου να μαζέψεις κανένα χόρτο , να μην γυρίσεις άδειος !!!!

    Είχες δίκιο φίλε μαυ,ευτυχώς που σ’άκουσα και πήρα και το σουγιά!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #406425

    Σήμερα 2 ωρίτσες μοναχικό περπατητό πήρα 10 πουλάκια (2 χαμένα).. Επιτέλους κάτι άρχισε να φαίνεται..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #406431

    Αντε να φανουν σε σας, γιατι σε μας ουτε να μας καταδεχτουν. 2 συνεχομενα απογευματινα το ΣΚ, εριξα 1 ολοκληρη τουφεκια απελπισιας. και το περιεργο ειναι οτι την προηγουμενη Κυριακη με καλοκαιρια ειδα καμμια 15αρια πουλια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #406436

    Αντε να φανουν σε σας, γιατι σε μας ουτε να μας καταδεχτουν. 2 συνεχομενα απογευματινα το ΣΚ, εριξα 1 ολοκληρη τουφεκια απελπισιας. και το περιεργο ειναι οτι την προηγουμενη Κυριακη με καλοκαιρια ειδα καμμια 15αρια πουλια

    Α ρε αδελφε, γιατι βιαστηκες τοσο να φυγεις; Σου ευχομαι ηρεμα νερα και καλες ψαριες.

     

    βικτορα τι περιοχη ησουν στα απογευματηνα;

    εγω παντος εχω ν παω πολυ καιρο γιατη τωρα βγαζω μια κουταβα αλλα αποτη βλεπω δεν χανω και τηποτα,

    σε καμια 10 μερες θα αρχισουν να δηχνουν για τα καλλα,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    150
    MIX στις #406442

    χτες κατι ειχε σε σχεση με αλλες μερες.

    3 πηρα, και απο οτι ειδα πολλες ηταν πιασμενες σε ενα κομματι καμπου, που δεν εκαναν περασμα εξω απο τον καμπο.

    προτιμανε την διανυκτερευση στις ελιες….

     

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406453

    Σήμερα 2 ωρίτσες μοναχικό περπατητό πήρα 10 πουλάκια (2 χαμένα).. Επιτέλους κάτι άρχισε να φαίνεται..

    Σου είπα, με αυτόν τον ψευτοβοριά που έκανε το ΣΚ θα γεμίσει το κοτέτσι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #406456

    BeReT wrote:
    Σήμερα 2 ωρίτσες μοναχικό περπατητό πήρα 10 πουλάκια (2 χαμένα).. Επιτέλους κάτι άρχισε να φαίνεται..

    Σου είπα, με αυτόν τον ψευτοβοριά που έκανε το ΣΚ θα γεμίσει το κοτέτσι.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Που θα παει δεν θα γυρισω πισω θα τση καψω…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #406462

    BeReT wrote:
    Σήμερα 2 ωρίτσες μοναχικό περπατητό πήρα 10 πουλάκια (2 χαμένα).. Επιτέλους κάτι άρχισε να φαίνεται..

    Σου είπα, με αυτόν τον ψευτοβοριά που έκανε το ΣΚ θα γεμίσει το κοτέτσι.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

     

    Άσε σου λέω..η ημέρα ήταν για πολύ shotkam!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #406463

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    BeReT wrote:
    Σήμερα 2 ωρίτσες μοναχικό περπατητό πήρα 10 πουλάκια (2 χαμένα).. Επιτέλους κάτι άρχισε να φαίνεται..

    Σου είπα, με αυτόν τον ψευτοβοριά που έκανε το ΣΚ θα γεμίσει το κοτέτσι. http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Άσε σου λέω..η ημέρα ήταν για πολύ shotkam!

    Όσοι προλάβουν να πάνε μέχρι την Πέμπτη καλά θα περάσουν, από Πέμπτη θα τις διαλύσει πάλι ο Νοτιάς.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #406464

    BeReT wrote:

    ALTAIR_LUSSO wrote:

    BeReT wrote:
    Σήμερα 2 ωρίτσες μοναχικό περπατητό πήρα 10 πουλάκια (2 χαμένα).. Επιτέλους κάτι άρχισε να φαίνεται..

    Σου είπα, με αυτόν τον ψευτοβοριά που έκανε το ΣΚ θα γεμίσει το κοτέτσι. http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Άσε σου λέω..η ημέρα ήταν για πολύ shotkam!

    Όσοι προλάβουν να πάνε μέχρι την Πέμπτη καλά θα περάσουν, από Πέμπτη θα τις διαλύσει πάλι ο Νοτιάς.

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Πάντως αν θυμάσαι μου λεγες κάτι για σκούπα..Το δοκίμασα σήμερα λοιπόν..πολύ πιο χαλαρή τουφεκιά φίλε..Ανέτη!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #406466

    victz wrote:
    Αντε να φανουν σε σας, γιατι σε μας ουτε να μας καταδεχτουν. 2 συνεχομενα απογευματινα το ΣΚ, εριξα 1 ολοκληρη τουφεκια απελπισιας. και το περιεργο ειναι οτι την προηγουμενη Κυριακη με καλοκαιρια ειδα καμμια 15αρια πουλια Α ρε αδελφε, γιατι βιαστηκες τοσο να φυγεις; Σου ευχομαι ηρεμα νερα και καλες ψαριες.

    βικτορα τι περιοχη ησουν στα απογευματηνα; εγω παντος εχω ν παω πολυ καιρο γιατη τωρα βγαζω μια κουταβα αλλα αποτη βλεπω δεν χανω και τηποτα, σε καμια 10 μερες θα αρχισουν να δηχνουν για τα καλλα,

    ΘΑ ΚΥΝΗΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΓΛΕΝΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΨΥΧΗΣΩ
    ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΩ

    Bαφε. Ευτυχως ειχα μαζι μου καφε, καλιτσουνακια, και νερο, και εκανα ενα ωραιοτατο πικνικ 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #406472

    πολυ καλα! 😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #406481

    και το χασαποχαρτο για φοντο 😆

    πολύ καλά ήταν

    ρε Τόλη το χασαπόχαρτο τι είχε πριν μέσα φίλε μου;;;;; 😛 😀

    πές μου με π.μ. γιατί θα με πιάσουν πάλι στο ψιλό τα δικά μου τα λαμόγια 😀 😀

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 22,561 έως 22,575 (από 30,885 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων