Ο …ΔΑΣΑΡΧΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #46630

     Αληθεια, που ειναι αυτοι οταν βαλλομαστε απο γυρω γυρω απο εκατονταδες αντικυνηγετικα σχολια…;;;;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #46637

     

    ΤΩΡΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ????Η ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ?????

    ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΑ 2000+ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΕΡΓΑ.

    ΘΕΛΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Η ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΡΗΤΩΡΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    658
    dimitris dimi στις #46661

    Καλά Βίκτορα πλάκα κάνεις έτσι?

     Δεν τους είδες τους κυρίους της Κ.Σ.Ε πρώτη μούρη στης φωτογραφίες με τους υπουργούς για να εισπράξουνε τα συχαρίκια  για τους θυροφυλακες που συμμετείχαν στην ολυμπιάδα.

    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #46671

    Τελικά τη γκρίνια την έχουμε στο αίμα μας έτσι;

    Μια φορά βγήκαν αμέσως σχεδόν μπροστά και μας εκφράσανε πιστεύω σε αρκετό βαθμό, αλλά εμείς εκεί…γκρίνια, γκρίνια, γκρίνια. Δεν καταλαβαίνω γιατί “στραβώνουμε” που δεν απάντησε η Συνομοσπονδία αλλά η αρμόδια Ομοσπονδία ρε παιδιά. Που είναι το κακό δηλαδή;

    Εμένα ακόμα και αν έβγαινε ο Κ.Σ. Λαυρίου μπροστά πρώτος, πάλι θα μου άρεσε που επιτέλους βλέπω ότι ξυπνάνε και κινητοποιούνται οι συνδικαλιστές μας.

    Συγνώμη για το ύφος, δεν μαλώνω κανέναν, απλά αυτή τη φορά πιστεύω ότι η γκρίνια είναι λίγο υπερβολική.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #337765

    Παιδιά αν είχα στοιχεία, θα είχα καταγγείλει, τον δασάρχη, για λαθροθηρία, στην Μακρόνησο, και στην Κέα, μαζί με τον πρώην, κοινοτάρχη Αναβύσσου, την εποχή που η πέρδικα, απαγορευόταν.

    Αν είχα στοιχεία θα τον είχα καταγγείλει, για παρατυπίες, και εθελοτυφλία σε όφελος του διοικητικού συμβουλίου, του Κυν. Συλλόγου Λαυρίου.

    ΑΛΛΑ, δεν τα έχω.

    ΑΛΛΑ ο κυρ Δασάρχης ας διορθωθεί πρώτα ο ίδιος.

    Και αν δεν μπορεί ας παραιτηθεί.

            

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #46676

    Την περιοχή του Λαυρίου ο Σταύρος την γνωρίζει πάρα πολύ καλά.Μακάρι να είχες βρε Σταύρο τα στοιχεία και να του βούλωνες το στόμα μιά για πάντα.

    Οσο για την παραίτησή του θα είδες το συμφωνώ απόλυτα. Αλλα δεν πρόκειται να παραιτηθεί γιατί πρέπει η συνέντευξη αυτή να είναι προμελετημένη για ένα έγκλημα κατά του περιβάλλοντος που ετοιμάζουν στην περιοχή ( σε ότι έχει απομείνει βέβαια ). Πολλές φορές έχεις αναφέρει ( όπως και κάποιοι άλλοι φίλοι του ΦΟΡΟΥΜ ) ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΚΤΙΣΜΑΤΑ που γίνονται κατά την διάρκεια της νεκρής σαιζόν. Επειδή δεν προλαβαίνουν θέλουν πλέον όλη την περίοδο 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #46677

    Τώρα για το θέμα της γκρίνιας που αναφέρει ο Βαγγέλης, έχει δίκιο βρε παίδες. 

    Στην αρχή πήγα και εγώ να αντιδράσω το ίδιο. Είπα μέσα μου, καλά που είνα η ΚΣΕ ??. Μετά πήγα στην ιστοσελίδα της και την όλη ιστορία την είχε ώς πρώτο θέμα.

    Η Δ ΚΟΣΕ είναι περιφεριακό όργανο και η ΚΣΕ το κεντρικο. Το θέμα, όπως πολύ σωστά αναφέρει και ο Βαγγέλης θα μπορούσε να λυθεί και με τον Κ.Σ Λαυρίου που είναι το πρώτο όργανο. 

    Κατά την ταπεινή μου γνώμη σωστά δόθηκε η απάντηση από το περιφειακό όργανο διότι αυτά που προτείνει ο ΔΑΣΑΡΧΗΣ αναφέρονται για ένα ολόκληρο ΝΟΜΟ που είναι στην αρμοδιότητα της Δ ΚΟΣΕ.

    Αν είδατε στο θέμα της ΛΙΜΝΗΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ το ανέλαβε ο ΚΟΜΑΘ. Λέτε να μην έκανε απολύτως τίποτα η ΚΣΕ, είστε τόσο σίγουροι ?? 

    Οσα λέω πιο πάνω τα λέω με την λογική ότι τα περιφερειακά θέματα θα πρέπει να λύνονται από τα περιφειακά όργανα και να μην καπελώνονται από την Κεντρική  Διοίκηση που έχει πολλά θέματα να ασχοληθεί.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #46688

      PEDIA SIMFONW K EGW PWS KATI EGINE AYTHN THN FORA ,AKOUSTHKE ENAS ANTILOGOS,DWTHIKE MIA APANTHSH APO KAPOIOUS .K EGW THATHELA NA VGOUNE OLOI EKEI K NA TON PSALOUN TON KYRIO ….ALLA O GIGANTAS SIGA SIGA KSIPNA.K EXW KSANAPI THN POLITIKI MOU:AUTOI ASXOLOUNTE MAZI MAS AS ASXOLITHOUME K EMEIS MAZI TOUS!!!!NA DEITE TI DIAMANTIA OMWS THA VGOUN STHN FORA!AX FILE STAYRO K NA EIXAME TA STIXIA POU LES NA DEIS PANIGIRI.

    FILIKA,BERETTA425 VANGELIS

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #337778

    Παιδιά τα λόγια δεν αποτελούν στοιχεία.

    Είναι αλήθεια όμως ότι μια ομάδα, με τον κυρ δασάρχη μέλος, κυνηγούσε σε απαγορευμένο.

    Ποιος θα μας φυλάξει από τους φύλακες άραγε;  

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #46755

    Σταύρο φίλε

    τη θα έλεγες να πάμε με κάμερα στα μέρη που κυνηγαέι να του την στύσουμε και να των δώσουμε στεγνά???????????? λύπάμαι που το λέω αυτο και δεν είμαι τέτοιο ανθρωπος αλλα εφοσον δεν σεβεται αυτος το κομμάτη ψωμη που τρώει θα το σεβαστώ εγω? γιατι? τη είμαι εγω? η μάλλον τη είμαστε εμεις όλλοι που πληρωνουμε ένα σωρο χρήματα για το κυνηγι για τα σκυλια μας και δεν ξέρω και εγω τη άλλο και πάνε οι πονηροι και βαράνε τα πουλια αυτα.Σταυρο πές και για τα αγροτικά χωρης πινακίδες που έχουν εκει πάνω και μέχρη να βγείς απο το καικι αυτοι τουφεκάνε της πέρδικες ορτύκια κτλ. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2174
    stratri1 στις #46868

     …τη είμαι εγω? η μάλλον τη είμαστε εμεις όλλοι που πληρωνουμε ένα σωρο χρήματα για το κυνηγι για τα σκυλια μας και δεν ξέρω και εγω τη άλλο…

    ————

    Θες απάντηση; Δεν ξέρεις τι είμαστε ρε Γιώργο, ή μάλλον τι μας κάνουν να αισθανόμαστε ότι είμαστε;

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων