ΦΥΣΙΓΓΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 106 έως 120 (από 159 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #49826

    ΔΗΛΑΔΗ ΑΠΟ 8,10€ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 13€ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΚΛΙΣΗ 4,9€ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΦΥΣΙΓΓΙΑ,ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ!!!ΩΡΑΙΑ!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    63
    ΝΙΚΟΣ*Χ στις #50168

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΧΩ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΔΥΟ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΑ.

    ΤΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΤΗΣ ΠΥΡΚΑΛ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ ΕΝΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΓΕΝΙΚΑ, ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΡΙΓΟΝΙ, ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΜΕ ΖΕΣΤΗ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 40,35,30 ΜΕΤΡΩΝ ΔΙΑΔΟΧΙΚΑ,  3 ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΑ MAX DOUBLE 8+10 ΑΠΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ, ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΣΤΟ ΚΡΥΟ <5 ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ή  ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΙΔΕΕΣ??? ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΗΝΥΓΑΣ ΜΕ ΑΛΛΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΚΡΥΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΟ S32 ΤΗΣ ΣΤΟΚΑΣ ΚΑΙ ΤΟ DERBY ΤΗΣ ΠΥΡΚΑΛ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #338395

    ΚΑΙ ΤΟ DERBY ΤΗΣ ΠΥΡΚΑΛ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

    Φίλε Νίκο τα derby που τα χρησιμοποιώ έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένος,έχουν πολύ καλά αποτελέσματα.Εγώ τα ξεκίνησα φέτος & δεν πρόκειται να τ’αλλάξω.Ένα από τα καλά είναι ότι δεν πέφτουν ζωντανά(τα περισσότερα) & δεν βγάζουν αίμα σε σχέση με κάποιες άλλες μάρκες.Προσωπικά για μένα είναι από τα καλύτερα φυσίγγια που κυκλοφορούν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #50180

    Ayto pou tha ithela na anafero einai to ejis…As min viazomaste na bgazoume simperasmata gia to an kapio fisiggi einai Xalia  i einai arketa Kalo…Einai poloi paragontes pou pezoun ton rolo tous stin kathe toufekia….Ara … Tha prepei na eimaste pio sigkratimenoi ean den mas pane kala oi toufekies .. kai as min ta rixnoume OLA sta fisiggia..(jerete poses sigoures exo xaseis apo lathos mou….Se paromies katastasis –FTENE TA FISIGGIA…). Emena mou pane poi kala ta express 34..se alous?????  Loipon Kalimera se olous!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    63
    ΝΙΚΟΣ*Χ στις #50213

    ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

    ΦΙΛΕ ΑΠΟΣΤΟΛΗ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΥ ΣΤΟΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΠΙΑ, ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΥΧΕΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΜΕ ΚΡΥΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.  ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΟ S32 ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜAX – D ΣΤΟ   ΣΟΥΡΟΥΠΟ. 

    ΦΙΛΕ ΠΑΝΟ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΟΥ ΛΗΜΕΡΙΑ( ΠΥΡΚΑΛ ), ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΜΩΣ…  

    ΦΙΛΕ BillCentro ΔΕΝ ΤΑ ΡΙΧΝΩ ΟΛΑ ΣΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ. ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΜΕΤΡΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΛΕΞΗ-ΤΙΤΛΟΣ. ( ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ, ΣΚΥΛΙ, ΣΚΟΠΕΥΣΗ ΚΛΠ) ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΔΩ. ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ 30% ΣΤΙΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ 5%, ΕΝΩ,  ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΤΟ ΚΑΡΤΕΡΙ ΤΟ ΙΔΙΟ, ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ ΤΟ ΙΔΙΟ… ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΝΤΟΥΦΕΚΑΣ ΜΙΑ ΤΣΙΧΛΑ ΨΑΧΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕ… Έ ΤΟΤΕ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΣΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ. ΚΥΡΙΩΣ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙΣ ΜΟΥΛΑΡΙ ΣΤΑ 5 ΜΕΤΡΑ.

    ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ . ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ  ΜΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΠΟΛΥ. 

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/05/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1345
    Justinian στις #50214

    EXPRESS 34 Η 32??? Τα ΕΧ 32 τα χρησιμοποιω και εγω.. Παρα πολυ καλα !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #50215

    Tha ithela na po pos to grapto mou itan pros olous mas, xoris prosopiki epithesi se kanenan. Aplos, exo akousei ta megista pou mpori na pei kapios sxetika me to kinigi, to posos kalos kinigos einai, alla ayta ta fisiggia einai tis plakas kktlktlktl….
    Elpizo na min parejigoume….

    ta express 32(ean thimame kala mple xroma) einai arketa kala ta exo dokimasi sto epakron-as lene merikoi oti einai fisiggia mono gia dikano- fetos eida ta express 34 (prasino xroma), ta opoia einai ejisou kala..Alla exo distagmo, giati mporo na po oti ta exp.32 mou pigenan kalitera!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #50262

    Γεια σας παιδια και απο την ελλαδα και Χρονια Πολλα.!!!!Επιτελους γυρισα απο τη αγγλια εδω και δυο βδομαδες και λεω να βγω καμια βολτουλα για μπεκατσες. Θα ηθελα την γνωμη σας για ενα φυσσιγγι με μαλλινη ταπα για αποστασεις απο 10-15 μετρα. Το πρωτο τσοκ ειναι σκεετ 1 της Trulock kai δευτερο σκεετ 2 αντιστοιχα. ακουω τις γνωμες σας. Ευχαριστω πολυ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #50265

    ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΑΣ,

    ΨΑΧΝΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΦΥΣΙΓΓΙ ΣΤΑ 38GR ΕΙΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΟ SUPERCACCIA ΤΗΣ NOBEL ΚΑΙ ΣΤΟ Τ5 ΤΗΣ CHEDITTE ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΠΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΜΗ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #50271

    Θεοφάνη, για τι ακριβώς το ψάχνεις στα 38 γραμμάρια; Η γνώμη μου είναι ότι αυτή η γόμωση είναι μία τελευταία μόδα, η οποία ισορροπεί κάπου ανάμεσα στις κλασσικές γομώσεις των 36 και 40/42 γραμμαρίων, που μοιράζεται όμως μόνο τα μειονεκτήματά τους. Ισχυρό κλώτσημα (λόγω ταχυτήτων 36αριού) χωρίς όμως την αυξημένη ποσότητα σκαγιών ενός semi magnum. Ταυτόχρονα, δεν υπάρχουν πυρίτιδες για το συγκεκριμένο βάρος γόμωσης, με αποτέλεσμα ή να εξαντλούν στην γόμωση πυρίτιδες που προορίζονται για 36 γραμμάρια, ή να χρησιμοποιούν πυρίτιδες semi magnum που προορίζονται γοα 40 γραμμάρια και πάνω.

    Εγώ τα φυσίγγια που λες τα έχω δοκιμάσει και τα δύο, και δεν έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Θα σου πρότεινα να ψάξεις στα semi magnum, όπου υπάρχουν πολλά, εξαιρετικά ισορροπημένα φυσίγγια.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #50273

    LEO, ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΑ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΦΑΣΣΕΣ, ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 36GR ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ( ΜΕΣΑ ΓΕΝΑΡΗ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΡΥΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΚΥΝΔΙΝΕΨΩ ΙΔΙΩΣ ΣΤΙΣ ΟΡΙΑΚΕΣ ΒΟΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΡΙΞΩ. ΑΠΟ SEMI ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ?

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #50274

    gia tin idia periptosi agorasa ta semi 3A… Tha sou po otan ta dokimaso..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #50275

    OK BILL

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #50277


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από ΘΕΟΦΑΝΗΣ στίς 28 Δεκέμβριος 2004


    LEO, ….. ΑΠΟ SEMI ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ?

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


    Αν δεν τα τσιγκουνεύεσαι, Remington nitro magnum, 28 ευρώ το κουτί. Φθηνότερα…

    Nobel Sport Heavy load 42 gr. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ

    RC 40, CHEDDITE JK3 40 gr (δουλεύει πιο καλά με πολύ κρύο)

    και τέλος RIO MINI MAGNUM 42 GR.

    Επίσης, αν μπορέσεις να βρεις το RIO PICHON, κουτί των 10, 3 ευρώ, βγαίνει μόνο σε Νο 7 1/2 και 6. Εξαιρετικά φονικό φυσίγγι για πολύ μεγάλες αποστάσεις κι ας είναι 36 γραμμάρια. Είναι φτιαγμένο για περιστεροβολία,για τις χώρες όπου επιτρέπεται, και στις φάσσες είναι θάνατος.

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #338408

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΤΟΠΗΣΗ

    ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ!!!  ΝΑ’ΣΑΙ ΚΑΛΑ…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 106 έως 120 (από 159 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων