DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,161 έως 5,175 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    19
    aprilia125 στις #380855

    11 ψαλιδες


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #380860

    ΤΟ ΕΙΔΑ ΤΟ ΣΦΥΡΙΧΤΑΡΙ ΝΙΚΟ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ… 😉 😉 😉 😀

    ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ…ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΒΙΟΤΟΠΟΣ Κ ΜΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΥΝΗΓΙΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ…ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    593
    faraos dim στις #380866

    Ο Αμβρακικος ειναι μεγαλος,ας οψωνται οι  χρηματοφαηδες κοτολογοι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    16
    Nikos_Amvrakikos στις #380956

    Στον Αμβρακικο υπαρχουν εκατονταδες παπια για τον καθενα απο εμας.. Το θεμα ειναι οι ψευτοοικολογοι, που εχουν φτασει σε σημειο τον Αμβρακικο να εκπεμπει σημα κινδυνου.. Χιλιαδες μυοκαστορες εχουν εμφανιστει παντου καταστρεφωντας τα παντα με αποκλιστηκη ευθυνη των οικολογων που τους απελευθερωσαν στην περιοχη πριν λιγα χρονια.. Κι αυτοι και τα κωλοκαναλα της τηλεορασης ασχολουνται με την λαθρορηρια! Αν ειναι δυνατον ?!

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #381050

    Ο κουρέας μου σήμερα πήρε το πρώτο σαρσελακι της χρονιάς..Το είδα με τα μάτια μου! 😆

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #381190

    μπραβο σε ολα τα παιδια καλη συνεχεια σε ολους

    αρη εδω πανω εχει αρκετα καθαρα τα και λιγα σαρσελακια

    αντε να ερθει το νεο αιμα γιατι αυτα πονηρεψαν

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #381509

    εγω πηρα ενα κιρκιρι σημερα  κ εχασα ενα ψαλιδι μεσα στα μουτρα μου ,ηρθε πολυ αργα το μαλακισμενο κ μπηκε απο τα σκοταδια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #381626

    Συννεφιασε,αστραψε,θολωσε λιγο το τοπιο με κατι ψιχαλες τριγυρω στα βουνα αλλα τελικα δεν εβρεξε!!!!! 😡

    Υπομονη και αναμονη λοιπον.Το θεμα ομως ειναι οτι με πιανει το στεριτικο μου και δεν με βλεπω να καθομαι απραγος

    για πολυ…..

    Οι συνθηκες μπορει να μην ειναι οι πλεον καταλληλες για κυνηγι αλλα ενας φιλος που βγηκε χθες απο μεσα εφερε κατι

    ψαρακια σπεσιαλ.Εριξε συρμα και μαζευτηκαμε σε ενα ταβερνακι το μεσημερι για να τα τιμησουμε.Εγινε…….

    Καλη συνεχεια και στα παιδια παραπανω που δεν το βαζουν κατω και το παλευουν επιτυχως!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #381642

    Συννεφιασε,αστραψε,θολωσε λιγο το τοπιο με κατι ψιχαλες τριγυρω στα βουνα αλλα τελικα δεν εβρεξε!!!!! Υπομονη και αναμονη λοιπον.Το θεμα ομως ειναι οτι με πιανει το στεριτικο μου και δεν με βλεπω να καθομαι απραγος για πολυ….. Οι συνθηκες μπορει να μην ειναι οι πλεον καταλληλες για κυνηγι αλλα ενας φιλος που βγηκε χθες απο μεσα εφερε κατι ψαρακια σπεσιαλ.Εριξε συρμα και μαζευτηκαμε σε ενα ταβερνακι το μεσημερι για να τα τιμησουμε.Εγινε……. Καλη συνεχεια και στα παιδια παραπανω που δεν το βαζουν κατω και το παλευουν επιτυχως!!!!!!

    μη νομιζεις κ εγω εδω κατω μονο 2  λουμπες μειναν κ η καλη εχει 10 ποντους νερο σε λιγο θα πηγαινω με πετονια….να μη πιασει πατο….. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #381714

    DIMAR1039 wrote:
    Συννεφιασε,αστραψε,θολωσε λιγο το τοπιο με κατι ψιχαλες τριγυρω στα βουνα αλλα τελικα δεν εβρεξε!!!!! Υπομονη και αναμονη λοιπον.Το θεμα ομως ειναι οτι με πιανει το στεριτικο μου και δεν με βλεπω να καθομαι απραγος για πολυ….. Οι συνθηκες μπορει να μην ειναι οι πλεον καταλληλες για κυνηγι αλλα ενας φιλος που βγηκε χθες απο μεσα εφερε κατι ψαρακια σπεσιαλ.Εριξε συρμα και μαζευτηκαμε σε ενα ταβερνακι το μεσημερι για να τα τιμησουμε.Εγινε……. Καλη συνεχεια και στα παιδια παραπανω που δεν το βαζουν κατω και το παλευουν επιτυχως!!!!!!

    μη νομιζεις κ εγω εδω κατω μονο 2 λουμπες μειναν κ η καλη εχει 10 ποντους νερο σε λιγο θα πηγαινω με πετονια….να μη πιασει πατο…..

    εγω παντως συνεχιζω με καλα αποτελεσματα ενα ακαλλιεργιτο χωραφι με νερο

    μετα απο 3 αποτυχημενες εξοδους σημερα κατι εκανα

    αυριο για τσιχλες

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #382011

    akis_a wrote:

    DIMAR1039 wrote:
    Συννεφιασε,αστραψε,θολωσε λιγο το τοπιο με κατι ψιχαλες τριγυρω στα βουνα αλλα τελικα δεν εβρεξε!!!!! Υπομονη και αναμονη λοιπον.Το θεμα ομως ειναι οτι με πιανει το στεριτικο μου και δεν με βλεπω να καθομαι απραγος για πολυ….. Οι συνθηκες μπορει να μην ειναι οι πλεον καταλληλες για κυνηγι αλλα ενας φιλος που βγηκε χθες απο μεσα εφερε κατι ψαρακια σπεσιαλ.Εριξε συρμα και μαζευτηκαμε σε ενα ταβερνακι το μεσημερι για να τα τιμησουμε.Εγινε……. Καλη συνεχεια και στα παιδια παραπανω που δεν το βαζουν κατω και το παλευουν επιτυχως!!!!!!

    μη νομιζεις κ εγω εδω κατω μονο 2 λουμπες μειναν κ η καλη εχει 10 ποντους νερο σε λιγο θα πηγαινω με πετονια….να μη πιασει πατο…..

    εγω παντως συνεχιζω με καλα αποτελεσματα ενα ακαλλιεργιτο χωραφι με νερο μετα απο 3 αποτυχημενες εξοδους σημερα κατι εκανα αυριο για τσιχλες [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΟΥΛΟΧΤΟΣ……….  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #382074

    Αργα αλλα σταθερα βηματα.Ετσι τζο??!!Σιγα σιγα θα τα ψιλοροκανιζουμε 😉

    Εγω σημερα πηρα παλι τα ….τρια μου!!! 😆 😆 Το καλο μονο ειναι οτι ακομα δεν εκανα μηδενικο.Ασε που σημερα πηγα

    με την παλια μου.Πολλα χρονια ειχα να την πιασω στα χερια μου αλλα αυτη μου θυμησε οτι δεν αλλαξε τιποτα απο τοτε.

    Παρεα λοιπον με το μαυρο το πιστολι .. M1 super 90..

     

    http://s13.postimage.org/rxeulk86v/DSC00152.jpg

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1598
    Παναγιωτης στις #382079

    ωραιοςςςς

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #382082

    ωραιοςςςς

    😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #382151

    308win-Παναγιωτης wrote:
    ωραιοςςςς

    καλα σου λεω

    οτι και να εχεις εισαι

    σταθερη αξια στον εβρο

    😀

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,161 έως 5,175 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων