DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,566 έως 5,580 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    vag332 στις #397486

    Δημητρης Benelli wrote:

    vag332 wrote:
    Άλλη μία προσπάθεια!!

    πολλα μπραβο και καλη συνεχεια , ωραιο και το εργαλειο , Briley LM και Easy Hit εχεις βαλει η εκανα λαθος ?

    Ευχαριστώ Δημήτρη!Το τσοκάκι είναι briley,αλλά δεν θυμάμαι πιο έχω φορεμένο! Νομίζω είναι το Μ.Το LM δεν το έχω πάρει.Έχω φέρει το M,το IM και το IC,από αυτό το site:www.pshqeurope.com. [/quote

    Δημητρης Benelli wrote:

    vag332 wrote:
    Άλλη μία προσπάθεια!!

    πολλα μπραβο και καλη συνεχεια , ωραιο και το εργαλειο , Briley LM και Easy Hit εχεις βαλει η εκανα λαθος ?

    Ευχαριστώ Δημήτρη!Το τσοκάκι είναι briley,αλλά δεν θυμάμαι πιο έχω φορεμένο! Νομίζω είναι το Μ.Το LM δεν το έχω πάρει.Έχω φέρει το M,το IM και το IC,από αυτό το site:www.pshqeurope.com.

    Α ξέχασα! Όχι δεν κάνεις λάθος για το easy hit,αυτό είναι!Όσον αφορά τα τσοκάκια,θέλω να πάρω επίσης και το F να έχω γιατί στο παπί χρειάζεται κάποιες φορές.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #397498

    Τα πιαπια δυνατα αλλα αυτο που τα σπαει τρελα ειναι ο σκυλαρος. Καθαροαιμο λαμπραντορ ειναι? Αν ναι μου μυριζουν Σκωτσεζικα αιματα(σιλουετα). Ειχα ψαχτει ενα διαστημα πολυ και ακομα το ψαχνωκαι εχω καταληξει σε ενα δυο εκτροφεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    vag332 στις #397501

    Τα πιαπια δυνατα αλλα αυτο που τα σπαει τρελα ειναι ο σκυλαρος. Καθαροαιμο λαμπραντορ ειναι? Αν ναι μου μυριζουν Σκωτσεζικα αιματα(σιλουετα). Ειχα ψαχτει ενα διαστημα πολυ και ακομα το ψαχνωκαι εχω καταληξει σε ενα δυο εκτροφεις

    Να σαι καλά Ανδρέα!Ευχαριστώ!Δεν είναι λαμπραντόρ.Είναι chesapeake bay retriever.Έχει αμερικάνικα,νορβηγικά και αγγλικά ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ αίματα.Όλοι οι πρόγονοι είναι κυνηγοί.Δεν έχει εκφυλιστεί ως ράτσα όπως κάποια άλλα(labradors,golden retrievers κ.α)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #397504

    andreas1453 wrote:
    Τα πιαπια δυνατα αλλα αυτο που τα σπαει τρελα ειναι ο σκυλαρος. Καθαροαιμο λαμπραντορ ειναι? Αν ναι μου μυριζουν Σκωτσεζικα αιματα(σιλουετα). Ειχα ψαχτει ενα διαστημα πολυ και ακομα το ψαχνωκαι εχω καταληξει σε ενα δυο εκτροφεις

    Να σαι καλά Ανδρέα!Ευχαριστώ!Δεν είναι λαμπραντόρ.Είναι chesapeake bay retriever.Έχει αμερικάνικα,νορβηγικά και αγγλικά ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ αίματα.Όλοι οι πρόγονοι είναι κυνηγοί.Δεν έχει εκφυλιστεί ως ράτσα όπως κάποια άλλα(labradors,golden retrievers κ.α)

    andreas1453 wrote:
    Τα πιαπια δυνατα αλλα αυτο που τα σπαει τρελα ειναι ο σκυλαρος. Καθαροαιμο λαμπραντορ ειναι? Αν ναι μου μυριζουν Σκωτσεζικα αιματα(σιλουετα). Ειχα ψαχτει ενα διαστημα πολυ και ακομα το ψαχνωκαι εχω καταληξει σε ενα δυο εκτροφεις

    Να σαι καλά Ανδρέα!Ευχαριστώ!Δεν είναι λαμπραντόρ.Είναι chesapeake bay retriever.Έχει αμερικάνικα,νορβηγικά και αγγλικά ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ αίματα.Όλοι οι πρόγονοι είναι κυνηγοί.Δεν έχει εκφυλιστεί ως ράτσα όπως κάποια άλλα(labradors,golden retrievers κ.α)

    ΠΟΥ ΤΟ ΒΕΡΗΚΕΣ ΡΕ ΘΗΡΙΟ?. ΚΟΥΚΛΟΣ. ΝΑ ΤΟ ΧΕΡΕΣΑΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/12/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    27
    vag332 στις #397506

    Ανδρέα από εδώ τον πήρα.Από μια εκτροφέα(επιλεκτικές γέννες) η οποία όμως τώρα είναι Αγγλία.Σ ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σου λόγια!Από τότε που μπήκε στη ζωή μου μου την έχει αλλάξει!Δεν πιστεύω ακόμη πόσο τυχερός είμαι με αυτό το σκύλο.Τρομερό μυαλό και απίστευτη εκπαιδευσιμότητα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #397511

    Ανδρέα από εδώ τον πήρα.Από μια εκτροφέα(επιλεκτικές γέννες) η οποία όμως τώρα είναι Αγγλία.Σ ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σου λόγια!Από τότε που μπήκε στη ζωή μου μου την έχει αλλάξει!Δεν πιστεύω ακόμη πόσο τυχερός είμαι με αυτό το σκύλο.Τρομερό μυαλό και απίστευτη εκπαιδευσιμότητα.

    Εγω που εχω δει labrador πρωταθλητες σε δραση ξερω ακριβως τι λες. Οταν βεβαια πεις σε Ελληνα κυνηγο τι κανουν αυτα τα απιστευτα ζωα σου απαντα τι να τον κανω φιλε που δεν φερμαρει?

    Δυστυχως για τετοια σκυλια η Αγγλια ειναι μονοδρομος. Εδω εχουν μονο λαμπραντορ εκθεσιακα χοντροκομενα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #397533

    μονο μικρα τα καθαρα μολλον αργα παιζουν

    [/URL]

    Uploaded with ImageShack.us

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #397538

    μονο μικρα τα καθαρα μολλον αργα παιζουν [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    γιατι ετσι χαλια η φωτο

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #397547

    τζο wrote:
    μονο μικρα τα καθαρα μολλον αργα παιζουν [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    γιατι ετσι χαλια η φωτο

     

    ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ BENELLI

    ΓΙ ΑΥΤΟ…..

    😆 😆 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    6
    venetatos στις #397556

    τζο wrote:

    τζο wrote:
    μονο μικρα τα καθαρα μολλον αργα παιζουν [/URL] Uploaded with ImageShack.us

    γιατι ετσι χαλια η φωτο

    ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ BENELLI ΓΙ ΑΥΤΟ…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    6
    venetatos στις #397560

    καλησπερα σε ολους εχει δοκιμασει κανεις τις μποτες νεοπρεν ΑΕΤΟΣ η τις ΒΕHR τις εχει το e-shop MUSTDIVE.GR εχουν καθολου επενδυση στη γαλοτσα η ειναι σκετο λαστιχο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #397647

    καλησπερα σε ολους εχει δοκιμασει κανεις τις μποτες νεοπρεν ΑΕΤΟΣ η τις ΒΕHR τις εχει το e-shop MUSTDIVE.GR εχουν καθολου επενδυση στη γαλοτσα η ειναι σκετο λαστιχο

     

    TIΣ ΒΕΗR TIΣ ΠΗΡΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΦΑΤΑ…ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΙΟΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΕ ΡΑΦΕΣ ΚΤΛ… ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΕΝΔΥΣΗ TRINSUALTE ΣΤΗ ΓΑΛΟΤΣΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΕΟΠΡΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ Κ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΗΣ… ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΑ ΜΕΙΩΝ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ… ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΤΟ ΝΕΟΠΡΕΝ ΣΤΗ ΓΑΛΟΤΣΑ ΟΠΟΤΕ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ… 😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #397653

    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΑ ΜΕΙΩΝ ΜΙΑΣ Κ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ…

    Απλά, δεν αντέχονται, νομίζεις πως είσαι ξυπόλητος.  Τώρα βέβαια τι εννοεί ο καθένας παγωνιά είναι πολύ σχετικό 😉

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #397654

    Δυστυχως για τετοια σκυλια η Αγγλια ειναι μονοδρομος. Εδω εχουν μονο λαμπραντορ εκθεσιακα χοντροκομενα.

    η κυνοφιλία έχει ανέβει πάρα πολύ τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα και ψάχνοντας βρίσκεις άριστα αίματα

    όσο για τα λαμπραντόρ υπάρχουν τρομερα σκυλιά με κυνηγετικές καταγωγές και ικανότητες….απλά απλούστατα θέλουν κυνήγι 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #397687

    andreas1453 wrote:
    Δυστυχως για τετοια σκυλια η Αγγλια ειναι μονοδρομος. Εδω εχουν μονο λαμπραντορ εκθεσιακα χοντροκομενα.

    η κυνοφιλία έχει ανέβει πάρα πολύ τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα και ψάχνοντας βρίσκεις άριστα αίματα όσο για τα λαμπραντόρ υπάρχουν τρομερα σκυλιά με κυνηγετικές καταγωγές και ικανότητες….απλά απλούστατα θέλουν κυνήγι

    ..κακό είναι το πολύ και το καθόλου..
    Μάκης…..Μαραθώνας

    Στο πρωτο σκελος συμφωνω. Βλεπε Σεττερ ντραχτχαρ κουρτσχααρ κτλ. Οχι ομως λαμπραντορ. Απλα δεν υπαρχει. Οσο το εψαξα στην Ελλαδα και το εψαξα αρκετα απογοητευτηκα. Για αυτη την φυλη η Αγγλια ειναι η καλυτερη λυση . Αλωστε ειπαμε δεν φερμαρει 😉

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,566 έως 5,580 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων