BROWNING CLUB

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 481 έως 495 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Browning

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #420641

    Τελικά ο Ακης ενεδωσε στα… σχεδον ερωτικα μυνηματα μου να ”στρωσουμε” λιγο το καινουργιο οπλο και πηγαμε μια συντομη βολτα στο σκοπευτηριο…

    Πολυ ωραιο το GP και η αισθηση του με πολυ καλο ελεγχο… Πραγματικα μου αρεσε παρα πολυ και ενιωσα σαν να το ειχα χρονια, πραγμα που δεν το ειχα δει με αλλα σουπερποζε της εταιριας… ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΟ ΦΙΛΕ και ελπιζω να ειχα δίκιο που σε επρηζα με τις 76αρες…

    Οι φωτο αφιερωμενες και γρηγορα με πολλα θηραματα…

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    [/url]

    Φυσικα δεν εχασα και εγω την ευκαιρια… 🙂

    [/url]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #420643

    σε καθε βατηρα ακουγα ”ωχ ρε πουστη με αρρωστησες ” αχαχαχαχαχα……ευχαριστω φιλε , θα σου πω κ στα δικα σου καποια στιγμη γιατι εβλεπα τη τσεπη σου να σε τρωει……….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    37
    Antonis Stamatiou στις #420653

    σε καθε βατηρα ακουγα »ωχ ρε πουστη με αρρωστησες » αχαχαχαχαχα……ευχαριστω φιλε , θα σου πω κ στα δικα σου καποια στιγμη γιατι εβλεπα τη τσεπη σου να σε τρωει……….

    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας!!!!!

    Ναι… ή μάλλον Pull…   ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΗ Η ΣΒΗΣΤΡΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ!!!! Α Ψ Ο Γ Ο ! ! ! Αντε και στο Trap….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #420655

    αρρωστησα κοσμο σημερα στο σκοπευτηριο που ριξανε με το gp …skeet ριξαμε βεβαια αλλα για πρωτη φορα κ πρωτες ριξιες με το οπλο ημουνα μια χαρα….

    Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας!!!!!

    καλοτουφεκο φιλε και με πολλα θηραματα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #420659

    μοντελο ακη μοντελο !καλοπαπιοντουφεκο το εργαλειο!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #420660

    πανέμορφο

    καλορίζικο λοιπόν και πάλι και με καλή καρδιά ρε φίλε 

    υ.σ.άτιμη κρίση 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #420667

    akis_a wrote:
    σε καθε βατηρα ακουγα »ωχ ρε πουστη με αρρωστησες » αχαχαχαχαχα……ευχαριστω φιλε , θα σου πω κ στα δικα σου καποια στιγμη γιατι εβλεπα τη τσεπη σου να σε τρωει………. Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας!!!!!

    Ναι… ή μάλλον Pull… ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΗ Η ΣΒΗΣΤΡΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ!!!! Α Ψ Ο Γ Ο ! ! ! Αντε και στο Trap….

    ευχαριστ ω φιλε…μαλλον το εθεσα λαθος…πρωτα πουλ μετα σπασιμο κ μετα ”ωχ ρε πουστη με αρρωστησες”…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #420668

    akis_a wrote:
    αρρωστησα κοσμο σημερα στο σκοπευτηριο που ριξανε με το gp …skeet ριξαμε βεβαια αλλα για πρωτη φορα κ πρωτες ριξιες με το οπλο ημουνα μια χαρα…. Επίσημος αντιπρόσωπος Καλαμάτας και πλεον GPακιας!!!!!

    καλοτουφεκο φιλε και με πολλα θηραματα

    μοντελο ακη μοντελο !καλοπαπιοντουφεκο το εργαλειο!

    391-525

    πανέμορφο καλορίζικο λοιπόν και πάλι και με καλή καρδιά ρε φίλε υ.σ.άτιμη κρίση

    ———————————————————————————-
    ……κακό είναι το πολύ και το καθόλου……
    Μάκης…..Μαραθώνας

     

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΕΣ…ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΑ ΣΠΑΕΙ Κ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ…ΚΑΙ ΕΧΕΙ Κ ΕΝΑ ΚΩΝΟ ”ΠΗΓΑΔΙ”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #420913

    Τελικά ο Ακης ενεδωσε στα… σχεδον ερωτικα μυνηματα μου να »στρωσουμε» λιγο το καινουργιο οπλο και πηγαμε μια συντομη βολτα στο σκοπευτηριο… Πολυ ωραιο το GP και η αισθηση του με πολυ καλο ελεγχο… Πραγματικα μου αρεσε παρα πολυ και ενιωσα σαν να το ειχα χρονια, πραγμα που δεν το ειχα δει με αλλα σουπερποζε της εταιριας… ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΟ ΦΙΛΕ και ελπιζω να ειχα δίκιο που σε επρηζα με τις 76αρες… Οι φωτο αφιερωμενες και γρηγορα με πολλα θηραματα… [/url] [/url] [/url] [/url] Φυσικα δεν εχασα και εγω την ευκαιρια… [/url]

    ελα αγορι μου!!! καλοριζικο και ζεστες κανες ρε φιλε!!!

    βλεπω καπνιζει φουλ το εργαλειο!!

    τελικα ειχαν δικιο αυτοι που σου ελεγαν για 76cm;;; ειναι μακρυυυυ εε????? η κοντο???? χαχχαχααχαχχααχ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #420935

    αν και δεν εισαι εσυ για τετιο εργαλειο χαχα

    καλοριζικο φιλε και καλοτουφεκο παντα ζεστες καννες να εχει,τον αρωστησες τον αρη χαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #420958

    aris_kalamata wrote:
    Τελικά ο Ακης ενεδωσε στα… σχεδον ερωτικα μυνηματα μου να »στρωσουμε» λιγο το καινουργιο οπλο και πηγαμε μια συντομη βολτα στο σκοπευτηριο… Πολυ ωραιο το GP και η αισθηση του με πολυ καλο ελεγχο… Πραγματικα μου αρεσε παρα πολυ και ενιωσα σαν να το ειχα χρονια, πραγμα που δεν το ειχα δει με αλλα σουπερποζε της εταιριας… ΚΑΛΟΤΟΥΦΕΚΟ ΦΙΛΕ και ελπιζω να ειχα δίκιο που σε επρηζα με τις 76αρες… Οι φωτο αφιερωμενες και γρηγορα με πολλα θηραματα… [/url] [/url] [/url] [/url] Φυσικα δεν εχασα και εγω την ευκαιρια… [/url]

    ελα αγορι μου!!! καλοριζικο και ζεστες κανες ρε φιλε!!! βλεπω καπνιζει φουλ το εργαλειο!! τελικα ειχαν δικιο αυτοι που σου ελεγαν για 76cm;;; ειναι μακρυυυυ εε????? η κοντο???? χαχχαχααχαχχααχ!!!!!

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

     

    καπνιζει αρκετα το εργαλειο …καλκυτερα  σε 76αρες  τελικα …ευχαριστω οσους με επρηξαν να παρω 76αρες…αχαχαχα……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #420959

    αν και δεν εισαι εσυ για τετιο εργαλειο χαχα καλοριζικο φιλε και καλοτουφεκο παντα ζεστες καννες να εχει,τον αρωστησες τον αρη χαχα

     

    ευχαριστω φιλαρακι..

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #423325

    Απόψεις για Browning Citori  vs  525Η διαφορά στην τιμή είναι περίπου 200 €..

    Ζύγισμα, νουφεκιά, αυλοί, …. ακούω γνώμες ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #423326

    Αν δεν κάνω λάθος το 525 έρχεται πλέον με διευρυμένους αυλούς και επιμηκυμένα τσοκάκια και ξύλα περασμένα με λινέλαιο σαφώς ανώτερης ποιότητας. Επίσης, προσωπική άποψη το citori μου φάνηκε αζύγιστο και λίγο μπροστόβαρο. Μια γενική διαπίστωση και τα δύο μοντέλα θα χρειαστούν άμεσα ένα σοβαρό πέλμα άρα υπολόγισε και +100 ευρώ που θα χρειαστείς περίπου…

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #423354

    Εχει δίκιο ο Κωσταντίνος σε όλα όσα γράφει, αν και δεν είναι κάτοχος ( ακόμη )….!!!!!

    εγώ στο εξάμηνο άλλαξα  πέλμα, και αργησα κιόλας….. Εγώ λεφτά για citory είχα μαζί μου, αλλά με το 525 έφυγα από το μαγαζί….

    αν υπολογίσεις και την βαλίτσα, αντί για χαρτόκουτο, αξίζει τα 200 ευρώ επιπλέον …….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 481 έως 495 (από 637 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων