Νεκρός αλβανός διαρρήκτης, από πυρά Έλληνα Πολίτη

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 106 έως 107 (από 107 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/02/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    luders στις #226644

    Κάποτε λιάκο είχα την πρώτη άσφαιρη , όχι φιλε δεν θα χάσω χρόνο ίσως είναι το τελευταίο λεπτό της ζωής μου .
    Μου αρέσει τα γουρούνια αλλά που να τον κουβαλώ εκεί είναι και δυο χιλιόμετρα . :lol:

    μεσα στο σπιτι μου και ασφαιρη η πρωτη ΟΧΙ βεβαια

    διπλα στο κρεβατι μου και με ενιαβολα μεσα παντα η 590α1

    το ποσο χαρηκα με αυτη την αποφαση να τον ελευθερωσουν δεν περιγραφεται

    επιτελους οταν αλλαζουν οι συνθηκες πρεπει να αλλαζουν και οι νομοι

    οταν το 1970 το οριο ταχυτητας στην εθνικη οδο ηταν 80 ηταν λογικο

    αλλα σημερα με τις συνθηκες του καταστρωματος των αυτοκινητων κτλ θα ηταν τραγικο

    ε το ιδιο συμβαινει και τωρα με τη αυτοαμυνα εντος της οικιας μας

    μια επισκεψη σε κεντρικο οπλομαγαζο μονο να βλεπατε πως φευγανε τα χραπα χρουπα

    μεχρι και ο νονος μου 73 χρονων σημερα με πηρε τηλεφωνο θα παει με τον αδερφο του

    να ψωνισει… φοβηθηκανε με ενα γειτονα που εφαγε τοσο ξυλο απο τους ληστες το κεφαλι

    του ειχε γινει διπλασιο απο το πρηξημο.

    Τελος παντως η ζωη των μελων της οικογενοιας μου εχει σαφως μεγιστη αξια σε σχεση με

    ενος διαρηκτη / ληστη (ασχετα αν ειναι ντοπιος η εισαγωγης) οποτε δεν τιθεται θεμα

    μακαρι να μην τυχει ποτε αλλα ΑΝ τοτε καλυτερα να με πανε 2 παρα 4


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/05/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    433
    Giorgos.1 στις #204510

    καλυτερα θα ταν να κοιμομασταν στο μπαλκονι η στην αυλη να δροσιζομαστε και το καλοκαιρακι αλλα παει πια αυτη η ελλαδα εκτος απο λιγα μερη. Πρωτα απολα μακρια απο μας και να μην τυχει ποτε αλλα αν τυχει το θεμα δεν ειναι να χουμε οπλο αλλα 1ον να το χουμε γεματο κ ετοιμο , 2ον να εχουμε χρονο αντιδρασης οποτε πρεπει το μερος π κοιμομαστε να ειναι κλειδωμενο απο το υπολοιπο σπιτι. Προσωπικα οταν κοιμαμαι κανω μια 15λεπτη μανουρα καθε φορα να ετοιμασω το σπιτι κ μετα πεφτω για υπνο μπορει να ακουγεται αγγαρεια καθε μερα αλλα κοιμαμαι πιο ησυχα ετσι και αν καποιος κανει την μαλακια εχω εγω το πανω χερι οχι αυτος ακομα και ενοπλος να ειναι. Αλλα μενω και μονος μου δν εχω παιδια γυναικα οπου δυσκολευει λιγο το θεμα να υπαρχει ενα γεματο οπλο αμεσα διαθεσιμο.Ειναι καταντια τα ξεφτιλικια αυτα καθε βραδυ πριν κοιμηθουμε αλλα οπως γιναμε φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα λεει μια παροιμια

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 106 έως 107 (από 107 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων