Βιβλιογραφία για Σκοποβολή

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 31 έως 35 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #339613

    ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ AMAZON TO ”THE BLUE BOOK OF GUN VALUES”.H ”BIBΛOΣ” ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΩΝ ΟΠΛΩΝ (ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ,ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΑ,ΠΙΣΤΟΛΙΑ ΚΛΠ),ΠΟΣΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ (ΠΟΣΟΣΤΟ (%)ΦΙΝΙΡΙΣΜΑΤΟΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟΥ,ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΛΠ).ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ ΟΠΛΑ,ΑΚΡΙΒΑ Η’ ΟΧΙ,ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΜΑΣ ΕΤΣΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΖΗΤΑΜΕ ΟΤΑΝ ΠΟΥΛΑΜΕ Η’ ΑΓΟΡΑΖΟΥΜΕ!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    dviziria στις #60789

    Φίλε billbe,

    πόσο καιρό έκαναν να έρθουν τα βιβλία σου; Ε΄γω παράγειλα από το Amazon τρία βιβλία με εκτιμώμενη ημερομηνία άφιξης 14 Ιουνίου-28 Ιουνίου και σήμερα 30/6 δεν τα έχω πάρει ακόμα….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    853
    steve στις #60791

    Φίλε dviziria,

    κι εγώ είχα παραγγείλει στο Amazon δυο βιβλία το Γενάρη, και είχαν καθυστερήσει με αποτέλεσμα να ανησυχήσω ότι την “πάτησα” ή ότι μου τα “σούφρωσε” κάποιος στο ταχυδρομείο και το είχα αναφέρει κι εδώ με επανειλημένα μηνύματά μου (δεν θυμάμαι σε ποιό θέμα). Ομως τα παρέλαβα δυο – τρεις μέρες μετά το πέρας της “εκτιμώμενης ημερομηνίας άφιξης”.

    Μην ανησυχείς λοιπόν, πιστεύω ότι από μέρα σε μέρα θα τα παραλάβεις. Το Amazon.com είναι πολύ σοβαρή εταιρεία!

    —————-

    Φιλικά, ΣΤΕΛΙΟΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #340387

    ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΜΕ E’MAILS ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΚΕΤΑΡΙΣΤΕΙ ΑΚΟΜΑ,ΠΟΛΥ ΤΥΠΙΚΟΙ ΠΑΝΤΩΣ.ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    dviziria στις #61479

    Τελικά τα παρέλαβα και εγώ με 2 μέρες καθυστέρηση….

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 31 έως 35 (από 35 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων