BERETTA Α400 XTREME UNICO

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 48 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #223852

    Ρε μάκγες εργαλεία ειναι τα ντουφέκια….

    Το οτι έχω ενα όπλο δε σημαίνει ότι ειναι και αψεγάδιαστο….
    Το χω το γουσταρω και μου κάνει το κέφι….

    Η ντουφεκια της 391 για μένα είναι ότι καλύτερο όπως και της 301 η οποια φοραει καννη Breda … αλλα το κλειστρο έχει θέμα

    Γιατι τα μπενέλια δεν εχουν ζημιές ή φθορές??

    Ολα έχουν και όλα παθαίνουν, το θέμα είναι να κάνουμε το κέφι μας και τα λοιπα είναι για καταναλωση και για να πειραζόμαστε….

    Το χειμώνα πρώτα ο Θεός η Vinci μπορει να μου κάνει και αυτη το κέφι..μπορει και όχι και να την κάνω πάσαλο… :lol:

    Καλά όλα τα όπλα είναι
    Το χω ξαναπεί είναι γκόμενες
    χαδιάρα η μία και πολύ καλόβολη
    σκληρότερη η αλλη και πιο επιλεκτική


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #223846

    Ρε μάκγες εργαλεία ειναι τα ντουφέκια….

    Το οτι έχω ενα όπλο δε σημαίνει ότι ειναι και αψεγάδιαστο….
    Το χω το γουσταρω και μου κάνει το κέφι….

    Η ντουφεκια της 391 για μένα είναι ότι καλύτερο όπως και της 301 η οποια φοραει καννη Breda … αλλα το κλειστρο έχει θέμα

    Γιατι τα μπενέλια δεν εχουν ζημιές ή φθορές??

    Ολα έχουν και όλα παθαίνουν, το θέμα είναι να κάνουμε το κέφι μας και τα λοιπα είναι για καταναλωση και για να πειραζόμαστε….

    Το χειμώνα πρώτα ο Θεός η Vinci μπορει να μου κάνει και αυτη το κέφι..μπορει και όχι και να την κάνω πάσαλο… :lol:

    Καλά όλα τα όπλα είναι
    Το χω ξαναπεί είναι γκόμενες
    χαδιάρα η μία και πολύ καλόβολη
    σκληρότερη η αλλη και πιο επιλεκτική

    +1 Δογματικοι δεν πρεπει να ειμαστε σε τιποτε,ολα ειναι σχετικα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    248
    beretta1 στις #205609

    Πάντως ρε παιδια πάνω σ'αυτο που λεει ο κροκοδειλας για την Α 302 τον πιστευω,γιατι την εχει φιλαρακι μου με αγορα το 1980 παρακαλω και την χρησιμοποιει και σαν γκλιτσα μερικες φορες και δεν του εχει παθει ποτε τίποτα. Βεβαια δεν εχει ρίξει τις τουφεκιες που μας λεει ο φίλος αλλα και το 1/3 να εχει ρίξει νομιζω οτι ειναι αξιο σχολιασμού για την αξιοπιστια της.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    230
    krokodoulos στις #223840

    Ρε μάκγες εργαλεία ειναι τα ντουφέκια….

    Το οτι έχω ενα όπλο δε σημαίνει ότι ειναι και αψεγάδιαστο….
    Το χω το γουσταρω και μου κάνει το κέφι….

    Η ντουφεκια της 391 για μένα είναι ότι καλύτερο όπως και της 301 η οποια φοραει καννη Breda … αλλα το κλειστρο έχει θέμα

    Γιατι τα μπενέλια δεν εχουν ζημιές ή φθορές??

    Ολα έχουν και όλα παθαίνουν, το θέμα είναι να κάνουμε το κέφι μας και τα λοιπα είναι για καταναλωση και για να πειραζόμαστε….

    Το χειμώνα πρώτα ο Θεός η Vinci μπορει να μου κάνει και αυτη το κέφι..μπορει και όχι και να την κάνω πάσαλο… :lol:

    Καλά όλα τα όπλα είναι
    Το χω ξαναπεί είναι γκόμενες
    χαδιάρα η μία και πολύ καλόβολη
    σκληρότερη η αλλη και πιο επιλεκτική

    SIMFONO MAZI SOU PANOUTSO ANTE KAI KALA KINIGIA NA EXOUME SE 47 HMERES

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    kinigos volos στις #223838

    Οντως κάποια μοντέλα της Beretta όπως Α301 Α302 και Α303 ήταν απο τα καλύτερα οπλά που έχει βγάλει η Beretta σε όλους τους τομεις, το θέμα ειναι οτι αυτά έγιναν στο παρελθον….Τώρα έχουμε 2012 και όχι 1980 και όπως βλέπουμε γυρνάμε σε όπλα του παρελθόντος :lol: .Σημασία δεν έχει τι έβγαζε αλλα τι βγαζει τώρα….Η γνωμη μου για την Α400 είναι οτι όντως είναι ένα καλό όπλο,διοτι το έχει φίλος και το έχω δει απο κοντά τι δυνατοτιτες έχει, και για εμενα προσωπικά το θεωρω απο τα προιγούμενα μοντελα της Beretta πολυ καλύτερο….Φυσικά και για αυτο το οπλο ο χρονος θα δείξει :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    kinigos volos στις #223837

    Ρε μάκγες εργαλεία ειναι τα ντουφέκια….

    Το οτι έχω ενα όπλο δε σημαίνει ότι ειναι και αψεγάδιαστο….
    Το χω το γουσταρω και μου κάνει το κέφι….

    Η ντουφεκια της 391 για μένα είναι ότι καλύτερο όπως και της 301 η οποια φοραει καννη Breda … αλλα το κλειστρο έχει θέμα

    Γιατι τα μπενέλια δεν εχουν ζημιές ή φθορές??

    Ολα έχουν και όλα παθαίνουν, το θέμα είναι να κάνουμε το κέφι μας και τα λοιπα είναι για καταναλωση και για να πειραζόμαστε….

    Το χειμώνα πρώτα ο Θεός η Vinci μπορει να μου κάνει και αυτη το κέφι..μπορει και όχι και να την κάνω πάσαλο… :lol:

    Καλά όλα τα όπλα είναι
    Το χω ξαναπεί είναι γκόμενες
    χαδιάρα η μία και πολύ καλόβολη
    σκληρότερη η αλλη και πιο επιλεκτική

    Σωστός!!!!!!! :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/04/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    520
    mixgik στις #223836

    Σωστός!!!!!!! :lol:

    Δεν υπάρχει το όπλο που κάνει σ όλα τα κυνήγια κ είναι άψογο σ όλους τους τομείς , τουλάχιστον σε λογικό κόστος …..όμως η αναζήτηση είναι γλυκιά… :lol: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    230
    krokodoulos στις #223834

    Πάντως ρε παιδια πάνω σ'αυτο που λεει ο κροκοδειλας για την Α 302 τον πιστευω,γιατι την εχει φιλαρακι μου με αγορα το 1980 παρακαλω και την χρησιμοποιει και σαν γκλιτσα μερικες φορες και δεν του εχει παθει ποτε τίποτα. Βεβαια δεν εχει ρίξει τις τουφεκιες που μας λεει ο φίλος αλλα και το 1/3 να εχει ρίξει νομιζω οτι ειναι αξιο σχολιασμού για την αξιοπιστια της.

    SINADELFE BERETTAKIA EXO TIN A 400 KAI NA FANTASTIS AKOMA EIMAI DEMENOS ME TIN 302 TOSO XRONO NTOUFEKI NA TO KINIGAO EGO O ADERFOS MOU KAI O PATERAS MOU KAI TO OPLO NA MIN MAS EXEI PATHI TIPOTA,AYTO SIZITOUSA PRIN LIGO ME TON PATERA MOU KAI MOU LEEI OTI TO DIKO MOU I A 400 MPORI NA MOU VGALI PROVLIMA KAI I 302 NA ZI AKOMI XORIS NA TIS EXOUME ALAKSI TIPOTA AKOMA XAXAXAXAXAXAXAXA

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    230
    krokodoulos στις #223831

    Οντως κάποια μοντέλα της Beretta όπως Α301 Α302 και Α303 ήταν απο τα καλύτερα οπλά που έχει βγάλει η Beretta σε όλους τους τομεις, το θέμα ειναι οτι αυτά έγιναν στο παρελθον….Τώρα έχουμε 2012 και όχι 1980 και όπως βλέπουμε γυρνάμε σε όπλα του παρελθόντος :lol: .Σημασία δεν έχει τι έβγαζε αλλα τι βγαζει τώρα….Η γνωμη μου για την Α400 είναι οτι όντως είναι ένα καλό όπλο,διοτι το έχει φίλος και το έχω δει απο κοντά τι δυνατοτιτες έχει, και για εμενα προσωπικά το θεωρω απο τα προιγούμενα μοντελα της Beretta πολυ καλύτερο….Φυσικά και για αυτο το οπλο ο χρονος θα δείξει :lol:

    APO TO 2009 POU EXO TIN A 400 XPLOR UNICO EIMAI PARA POLI EYXARISTIMENOS KAI KANI KAI APISTEYTES VOLES SE APIASTES APOSTASIS ALLA OPOS TO LES KI ESI O XRONOS THA DIKSI PANTOS MEXRI SIMERA DIXNI KALA DIGMATA

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    114
    kinigos volos στις #223830

    Δεν υπάρχει το όπλο που κάνει σ όλα τα κυνήγια κ είναι άψογο σ όλους τους τομείς , τουλάχιστον σε λογικό κόστος …..όμως η αναζήτηση είναι γλυκιά… :lol: :lol:

    Σωστά!!!!Η αναζήτηση σε κάνει να ονειρευεσαι και να νιώθεις τέλεια!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    130
    hanter1979 στις #223827

    EKSALOU RE PEDIA DEN EXOUN SXESI TA DIO OPLA METAKSI TOUS ENOO TI BENELLI KAI TI BERETTA TO ENA EINAI ADRANIAS KAI TO ALLO AERION KAI ELATIRIOU ALLO SXEDIASMO EXEI TO ENA ALLO SXEDIASMO EXEI TO ALLO MIN MPERDEVETE TA PRAGMATA ALLI PROTIMOUN TIN ADRANIA KAI ALLI TON AERION OTI ARESI STON KATHENA[color=”#FF0000″] ALLA DEN EINAI TIXEO POU I ASTINOMIA KAI O STRATOS EPILEGOUN TA OPLA BERETTA[/color].

    έχεις δίκιο φιλε μονο beretta προτιμούν στην αμερική.

    http://www.youtube.com/watch?v=NcGT7VnOIDg…feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=ukKjVx3pqPU

    http://www.youtube.com/watch?v=L-UU7_0_yBQ

    http://www.youtube.com/watch?v=NcGT7VnOIDg

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    122
    brahamos στις #223790

    SINADELFE BERETTAKIA EXO TIN A 400 KAI NA FANTASTIS AKOMA EIMAI DEMENOS ME TIN 302 TOSO XRONO NTOUFEKI NA TO KINIGAO EGO O ADERFOS MOU KAI O PATERAS MOU KAI TO OPLO NA MIN MAS EXEI PATHI TIPOTA,AYTO SIZITOUSA PRIN LIGO ME TON PATERA MOU KAI MOU LEEI OTI TO DIKO MOU I A 400 MPORI NA MOU VGALI PROVLIMA KAI I 302 NA ZI AKOMI XORIS NA TIS EXOUME ALAKSI TIPOTA AKOMA XAXAXAXAXAXAXAXA

    οχι αλλο greeklish να χαρεις ρε φιλε,ελληνικα δεν ξερεις? :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #223780

    οχι αλλο[size=7][color=”#ff0000″] greeklish[/color][/size] να χαρεις ρε φιλε,ελληνικα δεν ξερεις? :lol:

    kalispera Taki :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    122
    brahamos στις #223772

    [i][size=3]kalispera Taki :lol: [/size][/i]

    geia sou maki :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 48 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων