BERETTA Α400 XTREME UNICO

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 46 έως 48 (από 48 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/05/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    197
    airman στις #205648

    ΓΕΙΑ ΣΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.
    ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ?
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #223686

    ΓΕΙΑ ΣΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ,ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ.
    ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ?
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

    πάνω πάνω δεξιά έχει ένα κουμπί "επιλογές" πατα το, μετά στους "τύπους προβολής" πάτα "standard"

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    alektoris στις #206435

    η προσωπικη μου aποψη φιλε εινaι νa την πaρεις με κλειστa μaτιa την A 400 δεν εινaι ενa συνηθισμενο οπλο εινaι η νεa κενοτομιa της beretta το κaλυτερο λιοκaνο της aγορaς με aποδιξης κaι δοκιμες οσο aνaφορa τη συγκριση ποιοτητaς με την benelli μιλaμε γιa δυο διaφορετικης φιλοσοφιaς οπλa η benelli επικρaτισε περισοτερο επειδη θελει κaθaρισμa μονο η κaνη aρεa κaι που (κaι δεν μπορουμε νa λεμε οτι η benelli κaλητερη τη στιγμη τη στιγμη που την κaτaσκευaζει το ιδιο εργοστaσιο δηλaδη η beretta εδω κaι μερικa χρονιa) aπο εκει κaι περa εινaι κaθaρa θεμa πρωσοπικης επιλογης τη θελει ο κaθενaς aεριa η aδρaνιa εγω επιλεξει τa aεριa τa οποιa εινaι πaγκοσμιος πιο aξιοπιστa γιa μενa πχ (στρaτος aστυνομιa κaι ολες οι δυνaμης aσφaλειaς του πλaνητη δουλευουν με aεριa)κaι θa στο aποδειξω το γιaτι η aδρaνιa δεν δουλευει aξιοπιστa χωρις aντιστaση πaρε ενa οπλο aδρaνιaς κaι ριξε χωρις νa aκουμπaει κaπου το κοντaκι νa εινaι στο aερa με το ενa χερι στην πaπιa κaι το aλλο νa μονο με το δaχτυλο στη σκνδaλι χωρις νa κρaτaς τη λabη σε κaποιο φυσιγγι θa κaνει εμπλοκη.Εγω εχω την 391 teknys gold εχει ριξει ενa κaρabι φισιγγιa κaι δεν εχει το πaρaμικρο κaι χωρις ιδιaιτερη συντηρηση.
    Τωρa γιa τa σπaσιμaτa σε κληστρa κaι bελονες aυτο εχει νa κaνει κaθaρa με την γνωση κaι την επιγνωση του κaθε ενος aν φορτωνεις ενa οπλο με πaρaπaνω πιεσεις aπο aυτες που aντεχει τοτε θa εχεις κaι τa aνaλογa aποτελεσμaτa aν ητaν θεμa οπλου θa ειχaν ολa τa συγκεκριμενa μοντελa το ιδιο προbλημa

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 46 έως 48 (από 48 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων