ΔΟΚΙΜΕΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ – ΑΠΟΨΕΙΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,936 έως 7,950 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    Gio στις #449385

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Gio wrote:</div>
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,,,,ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΦΥΣΙΓΚΙ ΑΠΟ 36 ΕΩΣ 42 ΓΡ…..ΣΕ 4 ΝΟΥΜΕΡΟ…ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ…ΓΙΑ ΛΑΓΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ….ΟΠΛΟ 391 OPTIMA

    φιλε καλε , γρηγορο δυνατο , 36 εως 42 γρ σκαγια και … φθηνο , δυστυχως δεν γινεται , αν κυνυγουσα λαγο και ειχα το οπλο που εχεις , τα μονα φυσίγγια που θα αγοραζα θα ηταν Remington η Wincester

    ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΦΤΗΝΟ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ 2 ΕΥΡΩ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ…ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ,,,,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΟΚΙΜΕΣ….ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑ ΝΟΥ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #449386

    να φανταστω οτι κυνηγας με 2 η μηπως 1 αστρο?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #449387

    να φανταστω οτι κυνηγας με 2 η μηπως 1 αστρο?

    δεν εχει καμμια σημασια φιλε με ποιο τσοκ κυνυγαω , δοκιμασε μια μερα από περιεργεια αυτά που γραφω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #449390

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Δημητρης Benelli wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>Gio wrote:</div><br>
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,,,,ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΦΥΣΙΓΚΙ ΑΠΟ 36 ΕΩΣ 42 ΓΡ…..ΣΕ 4 ΝΟΥΜΕΡΟ…ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ…ΓΙΑ ΛΑΓΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ….ΟΠΛΟ 391 OPTIMA

    φιλε καλε , γρηγορο δυνατο , 36 εως 42 γρ σκαγια και … φθηνο , δυστυχως δεν γινεται , αν κυνυγουσα λαγο και ειχα το οπλο που εχεις , τα μονα φυσίγγια που θα αγοραζα θα ηταν Remington η Wincester

    ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΦΤΗΝΟ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ 2 ΕΥΡΩ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ…ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ,,,,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΟΚΙΜΕΣ….ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑ ΝΟΥ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ

    μα ο λαγας πρεπει να ριχνει φυσίγγια με 2 ε το τεμαχιο , ποσα φυσίγγια θα ριξει την χρονια ? δεν πρεπει να αγορασει το καλυτερο φυσιγγι του εμποριου ?, το κοστος για 2 κουτια φυσίγγια είναι αστειο σε συγκριση με όλα τα υπολοιπα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/09/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    8
    Gio στις #449394

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Gio wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>Δημητρης Benelli wrote:</div>

    <div class=»d4p-bbt-quote-title»>Gio wrote:</div><br><br>
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,,,,ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΦΥΣΙΓΚΙ ΑΠΟ 36 ΕΩΣ 42 ΓΡ…..ΣΕ 4 ΝΟΥΜΕΡΟ…ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ…ΓΙΑ ΛΑΓΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ….ΟΠΛΟ 391 OPTIMA

    φιλε καλε , γρηγορο δυνατο , 36 εως 42 γρ σκαγια και … φθηνο , δυστυχως δεν γινεται , αν κυνυγουσα λαγο και ειχα το οπλο που εχεις , τα μονα φυσίγγια που θα αγοραζα θα ηταν Remington η Wincester

    ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΦΤΗΝΟ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ 2 ΕΥΡΩ ΤΟ ΤΕΜΑΧΙΟ…ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΦΥΣΙΓΚΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ,,,,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΟΚΙΜΕΣ….ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΤΑ ΝΟΥ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ

    μα ο λαγας πρεπει να ριχνει φυσίγγια με 2 ε το τεμαχιο , ποσα φυσίγγια θα ριξει την χρονια ? δεν πρεπει να αγορασει το καλυτερο φυσιγγι του εμποριου ?, το κοστος για 2 κουτια φυσίγγια είναι αστειο σε συγκριση με όλα τα υπολοιπα

    ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΤΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,,,,ΡΕΜΙΓΚΤΟΝ ΡΙΧΝΩ 42 ΓΡ…ΑΠΛΑ ΡΩΤΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ….NSI-B&PΗ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #449409

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,,,,ΕΝΑ ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΦΥΣΙΓΚΙ ΑΠΟ 36 ΕΩΣ 42 ΓΡ…..ΣΕ 4 ΝΟΥΜΕΡΟ…ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ…ΓΙΑ ΛΑΓΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ….ΟΠΛΟ 391 OPTIMA

    καλητερα ριξε remington πολη καλα ειναι και τα lepre ths nsi και κοβουν και αυτα σε απιστευτες αποστασεις.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    87
    xristos v 101 στις #449474

    παιδια για τα wolf τα 38 γραμμαρια ενισχυμενο τι εχετε να πειτε γιατι τα δοκιμασα στην φασσα και εχω αμφιβολιες με φευγαν φασσες στα 30 μετρα περιπου σαν να μην γινεται τιποτα το μονο που τισ εκανε τις ξεπουπουλιαζε ευτηχως ειχα μαζι μου τα MAIONCHI και με καθισηχασαν τερμα οι δοκιμες ξανα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/02/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    607
    Γιαννης-Χανια στις #449478

    ποια Maionchi-(NSI θα εννοεις) ειχες Χρηστο?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/12/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1
    Μπάμπης στις #449484

    Καλησπερα, γνωρίζει κανείς καποιο φυσιγγι στα 30-32 γραμμαρια για τσιχλα με καλα αποτελεσματα; Το οπλο μου ειναι ενα verney carron saggitRai. 68cm
    Δοκιμασα αρκετα κ τα μονα που μου δωσαν σταθερη αποδοση ηταν τα ΟΚ της nsi. Υπαρχει κατι καλυτερο;
    Ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    87
    xristos v 101 στις #449485

    ναι φιλε τα NSI τις δεκαδες πολυ καλο φυσιγκι αλλα ακριβο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    87
    xristos v 101 στις #449487

    Καλησπερα, γνωρίζει κανείς καποιο φυσιγγι στα 30-32 γραμμαρια για τσιχλα με καλα αποτελεσματα; Το οπλο μου ειναι ενα verney carron saggitRai. 68cm<br>
    Δοκιμασα αρκετα κ τα μονα που μου δωσαν σταθερη αποδοση ηταν τα ΟΚ της nsi. Υπαρχει κατι καλυτερο;<br>
    Ευχαριστω.

    εγω φιλε στην τσιχλα ριχνω τα club του κιργια 32 γρ ειμαι πολυ ευχαριστημενος εδω και 2 χρονια καθαρα σκωτοματα τα εχς δοκιμασει και στο τρυγονι και στο ορτυκι ειμαι ευχαριστημενος θα στο συνηστουσα χωρις φοβο!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #449508

    παιδια για τα wolf τα 38 γραμμαρια ενισχυμενο τι εχετε να πειτε γιατι τα δοκιμασα στην φασσα και εχω αμφιβολιες με φευγαν φασσες στα 30 μετρα περιπου σαν να μην γινεται τιποτα το μονο που τισ εκανε τις ξεπουπουλιαζε ευτηχως ειχα μαζι μου τα MAIONCHI και με καθισηχασαν τερμα οι δοκιμες ξανα!!!

    Το Wolf 38γρ ενισχυμένο το χρησιμοποιώ μόνιμα στο βάλτο και είμαι υπερευχαριστημένος αλλά μόνο σε κρύο. Με αυλό 18,6 Optima.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    112
    billarnaia στις #449513

    paidia exo parei 2 koytakia lambro biturbo 38 lene tipota h mapa einai

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #449514

    παιδια για τα wolf τα 38 γραμμαρια ενισχυμενο τι εχετε να πειτε γιατι τα δοκιμασα στην φασσα και εχω αμφιβολιες με φευγαν φασσες στα 30 μετρα περιπου σαν να μην γινεται τιποτα το μονο που τισ εκανε τις ξεπουπουλιαζε ευτηχως ειχα μαζι μου τα MAIONCHI και με καθισηχασαν τερμα οι δοκιμες ξανα!!!

    Πάντος κάποιοι φίλοι στην Αρτα λένε τα καλύτερα για το παρακάτω φυσίγγι

    http://www.wolfstore.gr/fisiggia-wolf/sigkentritika-fissigia-wolf/wolf-dublex

    Και μάλιστα η καλύτερη επιλογή για φάσσα είναι το 5-7 !!! Στάθη ακούς ???????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #449542

    ναι φιλε τα NSI τις δεκαδες πολυ καλο φυσιγκι αλλα ακριβο!!!

    Όντως είναι υπέροχα φυσίγγια τα NSI. Θα ήθελα αν κάποιος συνάδελφος κυνηγός έχει δοκιμάσει τσιχλοφύσιγγα της Nobel Sport να μου προτείνει κάποιο 32 – 33 γραμμάρια της εν λόγω εταιρείας που να αποδίδει σε κρύο και υγρασία.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,936 έως 7,950 (από 8,836 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων