ΟΡΤΥΚΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,221 έως 5,235 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    AleKout στις #415038

    Εσυ εχεις οικολογικη φωτο εισαι, ,<<>> Αστερας—–μπραβο….

    Και να ήθελα να βάλω “μη οικολογική” , που να έβρισκα φίλε μου φέτος . Ηταν το καλλίτερο ορτυκοκυνήγι μου , εννοώ από θέμα κάρπωσης . Και να σκεφτείς οτι είμαι μόνιμος κάτοικος της περιοχής και έβγαινα συχνά .


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #415040

    diomilesis wrote:
    ..σου έχουν ζητήσει όλοι να σε γνωρίσουν και το αποφεύγεις συστηματικά γιατί ρε συ?

    Εμένα μου υποσχέθηκε ότι θα γνωριστούμε, τουλάχιστον να δούμε ότι υπάρχει σαν φυσικό πρόσωπο και δεν πρόκειται για διπλοεγγραφή. Αν όντως είναι έτσι τα πράγματα, έχει κάθε δικαίωμα να γράφει και να λέει ότι θέλει. Αν είναι έτσι τα πράγματα …! Μην βάλεις καμιά φωτογραφία επωμισμένος … δεν πιάνει

    http://www.youtube.com/user/AltairLusso

    Άστο Γιώργο..γιατί μπορεί και απο το πουθενά να δημιουργηθεί..άστο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    319
    kapsoxeris στις #415064

    Mr.-G.A.D. wrote:
    Εσυ εχεις οικολογικη φωτο εισαι, ,<<>> Αστερας—–μπραβο….

    Και να ήθελα να βάλω «μη οικολογική» , που να έβρισκα φίλε μου φέτος . Ηταν το καλλίτερο ορτυκοκυνήγι μου , εννοώ από θέμα κάρπωσης . Και να σκεφτείς οτι είμαι μόνιμος κάτοικος της περιοχής και έβγαινα συχνά .

     

    πως νιωθεις λοιπον οταν με το ζορι εκανες 3 και δυο βουνα παραπερα ακους ”ολοι στο οριο…ειχε πουλια σημερα…κι οταν τους λες τραγουδαγατε κι εσεις η ο καζαντζιδης μονο?  σου απαντανε, πως κατηγορεις χωρις να ξερεις???” για πες μας ρε συναδελφε ποσο μακακας μπορει να νιωθεις????????α και νιωθεις μακακας οχι επειδη εκανες μονο 3 και  ο αλλος 50 και σου λεει ηταν και 3 φιλοι μαζι, οοοοχι νιωθεις μακακας επειδη θελει να πιστεψεις σονι και ντε οτι τα πουλια απ ολη την περιοχη διαλεξαν την πλαγια που θα κυνηγησει αυτος και πηγαν κι επεσαν!!!!! τραγικα πραγματα για αυτο κι εγω μιλησα για χαμηλο επιπεδο, αλιμονο αν αφορουσε το συνολο των κυνηγων φυσικα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    AleKout στις #415101

    πως νιωθεις λοιπον οταν με το ζορι εκανες 3 και δυο βουνα παραπερα ακους »ολοι στο οριο…ειχε πουλια σημερα…κι οταν τους λες τραγουδαγατε κι εσεις η ο καζαντζιδης μονο? σου απαντανε, πως κατηγορεις χωρις να ξερεις???» για πες μας ρε συναδελφε ποσο μακακας μπορει να νιωθεις????????α και νιωθεις μακακας οχι επειδη εκανες μονο 3 και ο αλλος 50 και σου λεει ηταν και 3 φιλοι μαζι, οοοοχι νιωθεις μακακας επειδη θελει να πιστεψεις σονι και ντε οτι τα πουλια απ ολη την περιοχη διαλεξαν την πλαγια που θα κυνηγησει αυτος και πηγαν κι επεσαν!!!!! τραγικα πραγματα για αυτο κι εγω μιλησα για χαμηλο επιπεδο, αλιμονο αν αφορουσε το συνολο των κυνηγων φυσικα!!!

    Φίλε έχεις δίκιο , και στα προηγούμενα που έχεις γράψει αλλά …

    1. Χωρίς αποδείξεις το μόνο που θα καταφέρεις είναι να τσακωθείς χωρίς αποτέλεσμα και

    2.Γιατί αποκλείεις το 1% ( τόσο του δίνω ) να είναι έτσι τα πράγματα ; Θυμάμαι τώρα μια μέρα πριν 4-5 χρόνια είχα παρει 10 ορτύκια σε 2 ωρες και φέυγοντας στο δρόμο συνάντησα κάτι γνωστούς , που γύριζαν στο αμάξι και σταμάτησα να μιλήσουμε . Δεν είχε τίποτα σήμερα μου είπαν . Ε κάτι είχε απάντησα , εγώ πήρα 10 . Και για να μην υπάρχει καμμιά δυσπιστία τους τα έδειξα . Τώρα αυτοί τι έπρεπε να νομίζουν , ότι είχα Καζαντζίδη ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #415102

    Αφήστε την γκρίνια και κάντε κανά εκπαιδευτικό. Τα πρώτα φάνηκαν…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #415115

    κων/νε και γω απο τα μεσα του αλλου μηνα θα αρχισω τα εκπαιδευτικα στα ντοπιαρικα ορτυκακια …. αντε να δουμε……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    319
    kapsoxeris στις #415136

    kapsoxeris wrote:
    πως νιωθεις λοιπον οταν με το ζορι εκανες 3 και δυο βουνα παραπερα ακους »ολοι στο οριο…ειχε πουλια σημερα…κι οταν τους λες τραγουδαγατε κι εσεις η ο καζαντζιδης μονο? σου απαντανε, πως κατηγορεις χωρις να ξερεις???» για πες μας ρε συναδελφε ποσο μακακας μπορει να νιωθεις????????α και νιωθεις μακακας οχι επειδη εκανες μονο 3 και ο αλλος 50 και σου λεει ηταν και 3 φιλοι μαζι, οοοοχι νιωθεις μακακας επειδη θελει να πιστεψεις σονι και ντε οτι τα πουλια απ ολη την περιοχη διαλεξαν την πλαγια που θα κυνηγησει αυτος και πηγαν κι επεσαν!!!!! τραγικα πραγματα για αυτο κι εγω μιλησα για χαμηλο επιπεδο, αλιμονο αν αφορουσε το συνολο των κυνηγων φυσικα!!!

    Φίλε έχεις δίκιο , και στα προηγούμενα που έχεις γράψει αλλά …

    1. Χωρίς αποδείξεις το μόνο που θα καταφέρεις είναι να τσακωθείς χωρίς αποτέλεσμα και

    2.Γιατί αποκλείεις το 1% ( τόσο του δίνω ) να είναι έτσι τα πράγματα ; Θυμάμαι τώρα μια μέρα πριν 4-5 χρόνια είχα παρει 10 ορτύκια σε 2 ωρες και φέυγοντας στο δρόμο συνάντησα κάτι γνωστούς , που γύριζαν στο αμάξι και σταμάτησα να μιλήσουμε . Δεν είχε τίποτα σήμερα μου είπαν . Ε κάτι είχε απάντησα , εγώ πήρα 10 . Και για να μην υπάρχει καμμιά δυσπιστία τους τα έδειξα . Τώρα αυτοί τι έπρεπε να νομίζουν , ότι είχα Καζαντζίδη ;

    αν ρωτας την προσωπικη μου γνωμη δυστυχως δεν δινω ουτε το 1%, ουτε και ξερω ποσες φορες εχω κυνηγησει νομιζοντας οτι ειχε κανει περασμα και μαθαινα μετα απο καιρο οτι στο ταδε μερος ειχε μπει κραχτης!!οταν κανεις 10 και 12 ορτυκια και κανουν και αλλοι τοσα πουλια σημαινει οτι ειχε ενα πολυ καλο περασμα ,ειναι αδυνατον ενα μερος κοντινο εξισου καλο να μην εχει τιποτα μα τιποτα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #415138

    AleKout wrote:

    kapsoxeris wrote:
    πως νιωθεις λοιπον οταν με το ζορι εκανες 3 και δυο βουνα παραπερα ακους »ολοι στο οριο…ειχε πουλια σημερα…κι οταν τους λες τραγουδαγατε κι εσεις η ο καζαντζιδης μονο? σου απαντανε, πως κατηγορεις χωρις να ξερεις???» για πες μας ρε συναδελφε ποσο μακακας μπορει να νιωθεις????????α και νιωθεις μακακας οχι επειδη εκανες μονο 3 και ο αλλος 50 και σου λεει ηταν και 3 φιλοι μαζι, οοοοχι νιωθεις μακακας επειδη θελει να πιστεψεις σονι και ντε οτι τα πουλια απ ολη την περιοχη διαλεξαν την πλαγια που θα κυνηγησει αυτος και πηγαν κι επεσαν!!!!! τραγικα πραγματα για αυτο κι εγω μιλησα για χαμηλο επιπεδο, αλιμονο αν αφορουσε το συνολο των κυνηγων φυσικα!!!

    Φίλε έχεις δίκιο , και στα προηγούμενα που έχεις γράψει αλλά … 1. Χωρίς αποδείξεις το μόνο που θα καταφέρεις είναι να τσακωθείς χωρίς αποτέλεσμα και 2.Γιατί αποκλείεις το 1% ( τόσο του δίνω ) να είναι έτσι τα πράγματα ; Θυμάμαι τώρα μια μέρα πριν 4-5 χρόνια είχα παρει 10 ορτύκια σε 2 ωρες και φέυγοντας στο δρόμο συνάντησα κάτι γνωστούς , που γύριζαν στο αμάξι και σταμάτησα να μιλήσουμε . Δεν είχε τίποτα σήμερα μου είπαν . Ε κάτι είχε απάντησα , εγώ πήρα 10 . Και για να μην υπάρχει καμμιά δυσπιστία τους τα έδειξα . Τώρα αυτοί τι έπρεπε να νομίζουν , ότι είχα Καζαντζίδη ;

    αν ρωτας την προσωπικη μου γνωμη δυστυχως δεν δινω ουτε το 1%, ουτε και ξερω ποσες φορες εχω κυνηγησει νομιζοντας οτι ειχε κανει περασμα και μαθαινα μετα απο καιρο οτι στο ταδε μερος ειχε μπει κραχτης!!οταν κανεις 10 και 12 ορτυκια και κανουν και αλλοι τοσα πουλια σημαινει οτι ειχε ενα πολυ καλο περασμα ,ειναι αδυνατον ενα μερος κοντινο εξισου καλο να μην εχει τιποτα μα τιποτα

    επειδη η ημιμαθεια ειναι χειροοτερη της αμαθιας……. ναι φιλε μου ειναι δυνατον να συμβαινει αυτο το πραγμα…… εαν ο κυριος ογκος του περασματος πεσει ποιο μακρια απο εκει που κυνηγας τοτε εσυ θα παρεις 2-3 πουλια και οι αλλοι θα κανουν δικαιομα….. και αυτο δεν συμαινει οτι οι αλλοι εβαλαν κραχτη …. μπορει να ειναι ποιο τυχεροι απο σενα (ναι) … μπορει να πρεπει να αλλαξεις το μερος που κυνηγας (ναι) μπορει να εχουν καλητερο σκυλι απο σενα (ναι) μπορει να τουφεκανε καλητερα απο εσενα (ναι) μπορει 1000000 μπορει αλλα μην εισαι σιγουρος οτι εχουν βαλει κραχτη…. και γω ειμαι 100% εναντια σε αυτο τον ελεεινο τροπο κυνηγιου….αλλα δεν κατηγορω κανεναν… και αν δεν θελεις να υπαρχουν τετοια περιστατικα  εκει που κυνηγαςφ κανε και εσυ αυτο που κανω εγω και καποια αλλα ατομα που ξερω…… απλα πηγενε στο κυνηγι πολυ ποιο νωρις απ οτι θα πηγενες κανονικα και ακου που υπαρχουν κραχτες ( ακουγονται απο εκατονταδες μετρα μακρια)…. λοιπον αν παρεις εκεινη την ωρα το θυροφυλακα θα τσακιστει και θα ερθει στο μερος και αντε μετα να δουμε ποιος ειναι πιο μαγκας αυτος που εβαλε κραχτη η αυτος που κυνηγαει νομιμα ….. το αυτο το εχω κανει 3 φορες… γι αυτο και το μερος που κυνηγαω ειναι ακομα παρθενο… και δεν με πηραζει που με μησουν οι μισοι απο το χωριο……απλα κανω αυτο που πρεπει και μαλλον πρεπει να το κανετε και εσεις….. και δεν απευθυνομαι μονο σε σενα καπσοχερι αλλα σε ολο το φορουμ για να παταξουμε πια αυτο το κακο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    319
    kapsoxeris στις #415147

    kapsoxeris wrote:

    AleKout wrote:

    kapsoxeris wrote:
    πως νιωθεις λοιπον οταν με το ζορι εκανες 3 και δυο βουνα παραπερα ακους »ολοι στο οριο…ειχε πουλια σημερα…κι οταν τους λες τραγουδαγατε κι εσεις η ο καζαντζιδης μονο? σου απαντανε, πως κατηγορεις χωρις να ξερεις???» για πες μας ρε συναδελφε ποσο μακακας μπορει να νιωθεις????????α και νιωθεις μακακας οχι επειδη εκανες μονο 3 και ο αλλος 50 και σου λεει ηταν και 3 φιλοι μαζι, οοοοχι νιωθεις μακακας επειδη θελει να πιστεψεις σονι και ντε οτι τα πουλια απ ολη την περιοχη διαλεξαν την πλαγια που θα κυνηγησει αυτος και πηγαν κι επεσαν!!!!! τραγικα πραγματα για αυτο κι εγω μιλησα για χαμηλο επιπεδο, αλιμονο αν αφορουσε το συνολο των κυνηγων φυσικα!!!

    Φίλε έχεις δίκιο , και στα προηγούμενα που έχεις γράψει αλλά … 1. Χωρίς αποδείξεις το μόνο που θα καταφέρεις είναι να τσακωθείς χωρίς αποτέλεσμα και 2.Γιατί αποκλείεις το 1% ( τόσο του δίνω ) να είναι έτσι τα πράγματα ; Θυμάμαι τώρα μια μέρα πριν 4-5 χρόνια είχα παρει 10 ορτύκια σε 2 ωρες και φέυγοντας στο δρόμο συνάντησα κάτι γνωστούς , που γύριζαν στο αμάξι και σταμάτησα να μιλήσουμε . Δεν είχε τίποτα σήμερα μου είπαν . Ε κάτι είχε απάντησα , εγώ πήρα 10 . Και για να μην υπάρχει καμμιά δυσπιστία τους τα έδειξα . Τώρα αυτοί τι έπρεπε να νομίζουν , ότι είχα Καζαντζίδη ;

    αν ρωτας την προσωπικη μου γνωμη δυστυχως δεν δινω ουτε το 1%, ουτε και ξερω ποσες φορες εχω κυνηγησει νομιζοντας οτι ειχε κανει περασμα και μαθαινα μετα απο καιρο οτι στο ταδε μερος ειχε μπει κραχτης!!οταν κανεις 10 και 12 ορτυκια και κανουν και αλλοι τοσα πουλια σημαινει οτι ειχε ενα πολυ καλο περασμα ,ειναι αδυνατον ενα μερος κοντινο εξισου καλο να μην εχει τιποτα μα τιποτα

    επειδη η ημιμαθεια ειναι χειροοτερη της αμαθιας……. ναι φιλε μου ειναι δυνατον να συμβαινει αυτο το πραγμα…… εαν ο κυριος ογκος του περασματος πεσει ποιο μακρια απο εκει που κυνηγας τοτε εσυ θα παρεις 2-3 πουλια και οι αλλοι θα κανουν δικαιομα….. και αυτο δεν συμαινει οτι οι αλλοι εβαλαν κραχτη …. μπορει να ειναι ποιο τυχεροι απο σενα (ναι) … μπορει να πρεπει να αλλαξεις το μερος που κυνηγας (ναι) μπορει να εχουν καλητερο σκυλι απο σενα (ναι) μπορει να τουφεκανε καλητερα απο εσενα (ναι) μπορει 1000000 μπορει αλλα μην εισαι σιγουρος οτι εχουν βαλει κραχτη…. και γω ειμαι 100% εναντια σε αυτο τον ελεεινο τροπο κυνηγιου….αλλα δεν κατηγορω κανεναν… και αν δεν θελεις να υπαρχουν τετοια περιστατικα εκει που κυνηγαςφ κανε και εσυ αυτο που κανω εγω και καποια αλλα ατομα που ξερω…… απλα πηγενε στο κυνηγι πολυ ποιο νωρις απ οτι θα πηγενες κανονικα και ακου που υπαρχουν κραχτες ( ακουγονται απο εκατονταδες μετρα μακρια)…. λοιπον αν παρεις εκεινη την ωρα το θυροφυλακα θα τσακιστει και θα ερθει στο μερος και αντε μετα να δουμε ποιος ειναι πιο μαγκας αυτος που εβαλε κραχτη η αυτος που κυνηγαει νομιμα ….. το αυτο το εχω κανει 3 φορες… γι αυτο και το μερος που κυνηγαω ειναι ακομα παρθενο… και δεν με πηραζει που με μησουν οι μισοι απο το χωριο……απλα κανω αυτο που πρεπει και μαλλον πρεπει να το κανετε και εσεις….. και δεν απευθυνομαι μονο σε σενα καπσοχερι αλλα σε ολο το φορουμ για να παταξουμε πια αυτο το κακο!

     

    στο θεμα του ορτυκιου δεν γινεται να τα βρουμε εμεις οι δυο…χαχαχαχα!!! στα υπολοιπα εισαι σωστος και συμφωνω!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #415148

    stelios wrote:
    KAΙ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΡΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΑΡΑΜΕ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΦΩΤΟ;ΚΡΙΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ;ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ.FARAO ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΡΤΥΚΙ ΝΑ ΒΑΡΕΣΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ ΣΩΣΤΑ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

    Φυσικα,τι επιπεδο να εχεις οταν αποκαλεις συναδελφο που ουτε καν τον ξερεις λαθροθηρα επειδη κοπιασε 3 μερες να βγαλει μια φωτο;Θα ερθει ο Σεπτεμβρης δεν θα ερθει;αλλα αφου μαμηθηκε και δεν εχει γεμησει φωτο με φασες ο Φαλκον η παπια ο Ντιμαρ να δω τι θα λεγατε ……..

    Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo http://www.youtube.com/watch?v=Xg88M14YcCY

    ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΑΜΕΣΩΣ…

    ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΛΑΦΙ ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΟΜΑΡΙ..

    ΧΑΧΑΧΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #415149

    faraos dim wrote:

    stelios wrote:
    KAΙ ΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ ΡΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΑΡΑΜΕ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΦΩΤΟ;ΚΡΙΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ;ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ.FARAO ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΡΤΥΚΙ ΝΑ ΒΑΡΕΣΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ ΣΩΣΤΑ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

    Φυσικα,τι επιπεδο να εχεις οταν αποκαλεις συναδελφο που ουτε καν τον ξερεις λαθροθηρα επειδη κοπιασε 3 μερες να βγαλει μια φωτο;Θα ερθει ο Σεπτεμβρης δεν θα ερθει;αλλα αφου μαμηθηκε και δεν εχει γεμησει φωτο με φασες ο Φαλκον η παπια ο Ντιμαρ να δω τι θα λεγατε …….. Οταν ο Θεουλης εστελνε μυαλα,καποιοι νομιζαν οτι βρεχει και κραταγαν ομπρελες. http://youtu.be/N08cUql8YTo http://www.youtube.com/watch?v=Xg88M14YcCY

    ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΑΜΕΣΩΣ… ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΛΑΦΙ ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΟΜΑΡΙ.. ΧΑΧΑΧΑ

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχααχ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #415151

    ΜΑΓΓΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΚΕΙ ΟΙ ΝΟΤΙΟΙ,

    ΕΓΩ ΚΑΤΑΓΟΜΑΙ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ ΒΟΡΕΙΑ.

    ΞΕΡΩ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΝΟΜΟΥΣ ΞΕΡΩ Κ ΤΟΥΣ ΝΟΜΙΜΟΥΣ,

    ΞΕΡΩ Κ ΠΟΤΕ Κ ΠΟΥ ΠΑΡΑΝΟΜΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ,

    ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ

    ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 15 ΧΡΟΝΙΑ.

    Κ ΤΟ ΛΕΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ.

    Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΦΕΤΟΣ

    ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΠ ΓΚΑΟΥ ΑΠΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ,

    ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΕΙΧΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΘΑ ΤΟΞΕΡΑ ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ.

    ΜΑΛΛΟΝ  ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #415193

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΠΙΔΕΙΞΗΣ.

    ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΩ ΚΑΠΟΙΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ

    Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ

    ΟΜΟΙΔΕΑΤΕΣ ΜΟΥ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΛΑ ΝΑ Τ ΑΝΑΦΕΡΩ

    ΧΩΡΙΣ ΦΩΤΟ?

    ΕΔΩ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΒΑΛΕ ΦΩΤΟ Κ ΤΟΝ ΕΙΠΑΤΕ ΨΕΥΤΗ,

    ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΦΛΟΜΩΣΕΙ

    ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΠΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗΣ ΒΑΣΕΩΣ,

    ΔΕΝ ΘΑ ΖΗΤΟΥΣΑΤΕ ΤΟΤΕ ΦΩΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑΧΑΤΕ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ?

    ΟΠΟΤΕ ΣΕΒΑΣΤΟΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΦΩΤΟ,

    ΣΕΒΑΣΤΟΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΑΖΕΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #415196

    AleKout wrote:

    Mr.-G.A.D. wrote:
    Εσυ εχεις οικολογικη φωτο εισαι, ,<<>> Αστερας—–μπραβο….

    Και να ήθελα να βάλω «μη οικολογική» , που να έβρισκα φίλε μου φέτος . Ηταν το καλλίτερο ορτυκοκυνήγι μου , εννοώ από θέμα κάρπωσης . Και να σκεφτείς οτι είμαι μόνιμος κάτοικος της περιοχής και έβγαινα συχνά .

     

    πως νιωθεις λοιπον οταν με το ζορι εκανες 3 και δυο βουνα παραπερα ακους »ολοι στο οριο…ειχε πουλια σημερα…κι οταν τους λες τραγουδαγατε κι εσεις η ο καζαντζιδης μονο? σου απαντανε, πως κατηγορεις χωρις να ξερεις???» για πες μας ρε συναδελφε ποσο μακακας μπορει να νιωθεις????????α και νιωθεις μακακας οχι επειδη εκανες μονο 3 και ο αλλος 50 και σου λεει ηταν και 3 φιλοι μαζι, οοοοχι νιωθεις μακακας επειδη θελει να πιστεψεις σονι και ντε οτι τα πουλια απ ολη την περιοχη διαλεξαν την πλαγια που θα κυνηγησει αυτος και πηγαν κι επεσαν!!!!! τραγικα πραγματα για αυτο κι εγω μιλησα για χαμηλο επιπεδο, αλιμονο αν αφορουσε το συνολο των κυνηγων φυσικα!!!

    ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΟΡΤΥΚΙΑ,ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙΑ.

    ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ,

    ΛΕΣ Κ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΝΤΑΡ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΤΟΥΣ,ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΛΑΓΙΕΣ ΣΤΑ

    ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙΑ.

    ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ 5 ΣΤΡ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΜΠΟ ΟΥΤΕ

    ΜΙΣΟ.ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΕΚΕΙ.

    ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥΣ Κ ΠΑΩ ΕΚΕΙ,Κ ΣΥ ΠΑΣ

    ΠΑΡΑΔΙΠΛΑ Κ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΣΟΥ

    ΠΩ ΟΤΙ ΒΑΡΕΣΑ 10 Κ ΣΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΣΕΣ ΚΑΝΕΝΑ?

    ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2190
    falcon στις #415197

    kapsoxeris wrote:

    AleKout wrote:

    Mr.-G.A.D. wrote:
    Εσυ εχεις οικολογικη φωτο εισαι, ,<<>> Αστερας—–μπραβο….

    Και να ήθελα να βάλω «μη οικολογική» , που να έβρισκα φίλε μου φέτος . Ηταν το καλλίτερο ορτυκοκυνήγι μου , εννοώ από θέμα κάρπωσης . Και να σκεφτείς οτι είμαι μόνιμος κάτοικος της περιοχής και έβγαινα συχνά .

     

    πως νιωθεις λοιπον οταν με το ζορι εκανες 3 και δυο βουνα παραπερα ακους »ολοι στο οριο…ειχε πουλια σημερα…κι οταν τους λες τραγουδαγατε κι εσεις η ο καζαντζιδης μονο? σου απαντανε, πως κατηγορεις χωρις να ξερεις???» για πες μας ρε συναδελφε ποσο μακακας μπορει να νιωθεις????????α και νιωθεις μακακας οχι επειδη εκανες μονο 3 και ο αλλος 50 και σου λεει ηταν και 3 φιλοι μαζι, οοοοχι νιωθεις μακακας επειδη θελει να πιστεψεις σονι και ντε οτι τα πουλια απ ολη την περιοχη διαλεξαν την πλαγια που θα κυνηγησει αυτος και πηγαν κι επεσαν!!!!! τραγικα πραγματα για αυτο κι εγω μιλησα για χαμηλο επιπεδο, αλιμονο αν αφορουσε το συνολο των κυνηγων φυσικα!!!

    ΦΙΛΕ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΟΡΤΥΚΙΑ,ΤΑ ΒΡΙΣΚΩ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙΑ.

    ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ,

    ΛΕΣ Κ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΝΤΑΡ ΤΟ ΠΟΣΤΟ ΤΟΥΣ,ΣΤΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΠΛΑΓΙΕΣ ΣΤΑ

    ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙΑ.

    ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΑΦΙ 5 ΣΤΡ ΣΗΚΩΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ Κ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΑΜΠΟ ΟΥΤΕ

    ΜΙΣΟ.ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΕΚΕΙ.

    ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥΣ Κ ΠΑΩ ΕΚΕΙ,Κ ΣΥ ΠΑΣ

    ΠΑΡΑΔΙΠΛΑ Κ ΔΕΝ ΒΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΣΟΥ

    ΠΩ ΟΤΙ ΒΑΡΕΣΑ 10 Κ ΣΥ ΔΕΝ ΣΗΚΩΣΕΣ ΚΑΝΕΝΑ?

    ΟΤΙ ΕΒΑΛΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!

    https://www.facebook.com/pages/%CE%9A%CF%85%CE%BD%CE%AE%CE%B3%CE%B9-Shop/507660999246808?ref=hl

    ΥΓ

    Κ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΥΟ ΒΟΥΝΑ ΠΑΡΑΠΕΡΑ,

    ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΙΠΛΑΝΟ ΧΩΡΑΦΙ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 5,221 έως 5,235 (από 7,374 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων