Beretta Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 826 έως 840 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #404468

    καλησπερα σε ολους εχω βρει σε ενα μαγαζακι μια μεταχειρισμενη Α 302 και σκεφτομαι να την τσιμπησω γιατι εχει καλη τιμη.ωστοσο δεν την εχω πιασει ακομα, την εχω δει μονο στον οπλοβαστο οταν και αν με το καλο την επεξεργαστω ,γνωριζετε να μου πειτε τι να προσεξω για τυχον προβληματα? //

    Πόλυ καλό όπλο με μία “αχίλλειος πτέρνα” όμως, ραγίζει το κλείστρο της στο πίσω μέρος του (μεγάλη πιθανότητα με βαριές γομώσεις). Υπάρχει δυσκολία στην εύρεση ανταλακτικού κλείστρου……. προτίμησε καλύτερα από 303 και μετά.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #404472

    takispapad wrote:
    καλησπερα σε ολους εχω βρει σε ενα μαγαζακι μια μεταχειρισμενη Α 302 και σκεφτομαι να την τσιμπησω γιατι εχει καλη τιμη.ωστοσο δεν την εχω πιασει ακομα, την εχω δει μονο στον οπλοβαστο οταν και αν με το καλο την επεξεργαστω ,γνωριζετε να μου πειτε τι να προσεξω για τυχον προβληματα? //

    Πόλυ καλό όπλο με μία «αχίλλειος πτέρνα» όμως, ραγίζει το κλείστρο της στο πίσω μέρος του (μεγάλη πιθανότητα με βαριές γομώσεις). Υπάρχει δυσκολία στην εύρεση ανταλακτικού κλείστρου……. προτίμησε καλύτερα από 303 και μετά.

    Και να ραγίσει το κλείστρο μπορεί να τοποθετηθεί από 391 πλέον και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #404477

    Κωνσταντίνε είσαι σίγουρος ότι μπαίνει γιατί πέρσυ φίλος προσπαθούσε μέσω οπλουργού να το φέρει από εξωτερικό, δεν είναι εύκολη υπόθεση… είναι μπελάς γιατί θέλει άδεια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #404485

    Κωνσταντίνε είσαι σίγουρος ότι μπαίνει γιατί πέρσυ φίλος προσπαθούσε μέσω οπλουργού να το φέρει από εξωτερικό, δεν είναι εύκολη υπόθεση… είναι μπελάς γιατί θέλει άδεια.

    για το ότι μπαίνει είμαι σίγουρος. το να το φέρεις από έξω όντως είναι ένα θέμα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #404487

    καλημερα και ευχαριστω τους προλαλησαντες για τα λεγομενα τους

    καποιος αλλος να πει την γνωμη του?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    797
    angelo40 στις #404489

    καλησπερα σε ολους εχω βρει σε ενα μαγαζακι μια μεταχειρισμενη Α 302 και σκεφτομαι να την τσιμπησω γιατι εχει καλη τιμη.ωστοσο δεν την εχω πιασει ακομα, την εχω δει μονο στον οπλοβαστο οταν και αν με το καλο την επεξεργαστω ,γνωριζετε να μου πειτε τι να προσεξω για τυχον προβληματα? //

    αν ειναι εχει ριξει πολλα φυσιγγια αποκταει ενα μποσικο στην παπια με την βαση που ειναι ενοχλητικο το φτιαχναμε  με ενα κοματι δερματινο κορδονι κατα τα αλλα εκπληκτικο οπλο ωραιες  ντουφεκιες καθολου εμπλοκες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    184
    takis1976 στις #404502

    καλημερα και ευχαριστω τους προλαλησαντες για τα λεγομενα τους

     

    καποιος αλλος να πει την γνωμη του?

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    765
    PanPap στις #404510

    παιδια εκτος απο τον ελεγχο του κλειστρου εχω ακουσει και κατι θεματα με την γλωσσα

    ισχυει κατι τετοιο?

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #404515

    [/URL]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #404517

    Μάνα για περπατητό κυνήγι καλό όπλο σε σούπερ τιμή.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #404886

    Βirdy όπως τα λές… όρεξη  να χεις να περπατάς… καλό ζύγισμα και πολύ εργονομική

    όπλο που πολυ δύσκολα θα αποχωριστώ, ίσως κάποια στιγμη  να πάρω μια κάννη 71  πόντους.

    και με τιμή στο 1000  ρικο  νομίζω  είναι καλή περίπτωση για τον κυνηγό που έχει πλεμόνια(που λεεί κι ο Αλέφαντος)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #404891

    Για μένα κακώς εξειδικεύετε αυτό το όπλο μόνο για περπατητό. Τα τρυγόνια τα έκαψες Πανούτσο τον Αύγουστο με την Light.   😉 Μέχρι 36γρ δεν νομίζω να έχει κανένα απολύτως πρόβλημα. Πολύ θα ήθελα να την δοκιμάσω κάποια στιγμή και στο σύθαμπο στα παπιά, ελαφρύ τουφέκι, κοντή κάννη, γρήγορες επομίσεις, Beretta = ΘΑΝΑΤΟΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    841
    BIRDY στις #404894

    Εντάξει για όλα κάνει μεχρι και μεσαίες γομώσεις αν και εμενα μου αρέσουν τα μακρυκαννα όπλα. Αλλά αν την έδινε τουλάχιστον σε 66 με  αυτή την τιμή μάλλον θα την έπαιρνα.Έιναι καλή περίπτωση πραγματικά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #405004

    Tελικά μου πάνε και τα BERETTA….Με κάνουν λίγο πιό κομψό μου φαίνεται….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #405020

    Τη διόρθωσα!!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 826 έως 840 (από 1,238 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων