ΜΠΕΚΑΤΣΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,411 έως 10,425 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    spyros 1080 στις #384915

    καλησπερα σε ολη την παρεα καναμε την πρωτη συναντηση για φετος με την βασιλησσα ,ορεινη αρτα  αντε με το καλο .

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/12/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    40
    spyros 1080 στις #384919

    καλησπερα παιδια και απο εμενα η πρωτη συναντηση με τη βασιλισσα στην ορεινη αρτα. καλη συνεχεια!!!!!!!!!!!!!1

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #384960

    απογευματινη βολτα σημερα για τη βασιλησα…2 συναντησεις αλλα καμια μαζι μας και μαλιστα τη μια τη σηκωσαμε πανω απο πεντε φορες…. τελικα μια αλεπου την πληρωσε τη νυφη……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    511
    greekhunter στις #385106

    Τέτοια εποχή “μπαίνει το φιτίλι” και αρχίζουμε να ζεσταίνουμε το μυαλό μας με τα μέρη των πρόωρων πτηνών….Καλή χρονιά παίδες!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    421
    stefanos64 στις #385244

    stefanos64 wrote:
    Καλησπέρα στους φίλους, πρώτη είσοδος στο πεδίο της Μπεκάτσας (στο topic) σιγά σιγά να αρχίζουμε την αναζήτησή της, μιας και εδώ στον κάμπο της περιοχής μου (Πέπλο Έβρου) εντοπίζω ακόμα ντοπιάρικα ορτύκια !!!!!!!!!!!!!!!!! Τελικά σήμερα έπιασε ο καιρός εδώ βρέχει συνέχεια .

    φιλε στεφανε καλησπερα μολις φανουν εκει που πηγαμε μαζι περσυ … ξερεις ε;

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    ; Ελήφθη Βίκτορα !!!!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #385404

    Auta ekane edo o kairos,,pane h elitses moy ladaki telos fetos,,as ertoun toulaxiston h mpekatses

    http://www.youtube.com/watch?v=Wjaz_pFqxF4

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3627
    BIK στις #385439

    πρωι κατα της 6 μαζι με τον φιλο μου ξεκινησαμε ολο ελπιδες πως κατι θα μπηκε  χθες την νυχτα μιας και καθαρισε ο καιρος και ειχε λιγο βορειαδακι ,χωριστηκαμε εκεινος με ενα κουταβι που μαθαινει και γω με τον ποιντερα κουδδουνι στο λαιμο 5-6 φυσιγγειια μαζι και δρομο ,ο σκυλος εψαχνε σφαιρα αλλα οσο και να ψαξε ουτε μυρωδια δεν βρηκα ουτε εγω ουτε ο φιλος ,τι να πω τετοια εποχη ειχα σηκωσει αρκετα πουλια ,εδω παντα απο της 24 οκτοβρη μπαιναν πουλια,πιστευω το σαβ/κο κατι να παιξει… αλλωστε παλι εκει θα ειμαστε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    420
    lefteris.k στις #385461

    πρωι κατα της 6 μαζι με τον φιλο μου ξεκινησαμε ολο ελπιδες πως κατι θα μπηκε χθες την νυχτα μιας και καθαρισε ο καιρος και ειχε λιγο βορειαδακι ,χωριστηκαμε εκεινος με ενα κουταβι που μαθαινει και γω με τον ποιντερα κουδδουνι στο λαιμο 5-6 φυσιγγειια μαζι και δρομο ,ο σκυλος εψαχνε σφαιρα αλλα οσο και να ψαξε ουτε μυρωδια δεν βρηκα ουτε εγω ουτε ο φιλος ,τι να πω τετοια εποχη ειχα σηκωσει αρκετα πουλια ,εδω παντα απο της 24 οκτοβρη μπαιναν πουλια,πιστευω το σαβ/κο κατι να παιξει… αλλωστε παλι εκει θα ειμαστε

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    μια απο τα ιδια και εγω βικτωρα 4 ωρες ψαξιμο μια λευκη μονο απο τη μεγαλη τη σκυλα. μπεκατσα ουτε ειδα ουτε ακουσα

    αλλα νωρις ειναι ακομα εχουμε 4 μηνες μπροστα μας. μακαρι να εχει πουλακια να ευχαριστηθουμε φερμες.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Ανώνυμος στις #385502

    πρωι κατα της 6 μαζι με τον φιλο μου ξεκινησαμε ολο ελπιδες πως κατι θα μπηκε χθες την νυχτα μιας και καθαρισε ο καιρος και ειχε λιγο βορειαδακι ,χωριστηκαμε εκεινος με ενα κουταβι που μαθαινει και γω με τον ποιντερα κουδδουνι στο λαιμο 5-6 φυσιγγειια μαζι και δρομο ,ο σκυλος εψαχνε σφαιρα αλλα οσο και να ψαξε ουτε μυρωδια δεν βρηκα ουτε εγω ουτε ο φιλος ,τι να πω τετοια εποχη ειχα σηκωσει αρκετα πουλια ,εδω παντα απο της 24 οκτοβρη μπαιναν πουλια,πιστευω το σαβ/κο κατι να παιξει… αλλωστε παλι εκει θα ειμαστε

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Βικτωρα θελει κανα 2 μερες συνεχωμενους βορειαδες [παντου και οχι τοπικους] για να μπουνε πουλια

    ελπιζω να αλλαξει το σκινικο να ερθουν τα πουλια στην ωρα τους,,περυσι ηταν αλλιως ο καιρος και τα εμπασε στην ωρα τους

    τωρα πανω που φανηκανε εβαλε νοτιαδουρες και ζεστη για την εποχη,,ειδωμεν, ακομα εχουμε καιρο για αλλαξει το σκινικο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #385550

    πρωι κατα της 6 μαζι με τον φιλο μου ξεκινησαμε ολο ελπιδες πως κατι θα μπηκε χθες την νυχτα μιας και καθαρισε ο καιρος και ειχε λιγο βορειαδακι ,χωριστηκαμε εκεινος με ενα κουταβι που μαθαινει και γω με τον ποιντερα κουδδουνι στο λαιμο 5-6 φυσιγγειια μαζι και δρομο ,ο σκυλος εψαχνε σφαιρα αλλα οσο και να ψαξε ουτε μυρωδια δεν βρηκα ουτε εγω ουτε ο φιλος ,τι να πω τετοια εποχη ειχα σηκωσει αρκετα πουλια ,εδω παντα απο της 24 οκτοβρη μπαιναν πουλια,πιστευω το σαβ/κο κατι να παιξει… αλλωστε παλι εκει θα ειμαστε

    ΘΑΣΟΣ …ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΝΗΣΙ

    Βίκτωρα εδώ από όσο ακούω άρχισαν να φαίνονται πουλιά στο βουνό. Θα πάω την Κυριακή για να δω τι παίζει. Το Σάββατο αν είναι ο καιρός όπως βλέπω στο internet θα πάω για την τελευταία έξοδο της χρονιάς για ορτύκια. 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    petros hn στις #385626

    Ανοίξαμε λογαριασμό. Φθιώτιδα 1100μ έλατο,δύο σηκώματα,μία ατουφέκιστη και μια στο χέρι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    134
    ntinosstr στις #385628

    ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΑΥΓΕΤΟ 3 ΣΗΚΩΜΑΤΑ ΚΑΜΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ…Η ΜΙΑ ΕΦΥΓΕ ΤΟΥΦΕΚΙΣΜΕΝΗ

    ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΙΧΑΝ ΨΙΛΟΠΑΘΕΙ ΗΤΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ…

    ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΓΕ Η ΩΡΑ ΣΥΝΕΡΧΟΝΤΑΝ…

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 6 ΚΙΛΑ ΚΑΣΤΑΝΑ…

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    petros hn στις #385631

    Ανοίξαμε λογαριασμό. Φθιώτιδα 1100μ έλατο,δύο σηκώματα,μία ατουφέκιστη και μια στο χέρι.

    Ανοίξαμε λογαριασμό. Φθιώτιδα 1100μ έλατο,δύο σηκώματα,μία ατουφέκιστη και μια στο χέρι.

    Φωτό αύριο. θέλει μελέτη. Η πρώτη προσπάθεια απέτυχε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/04/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    80
    petros hn στις #385632

    petros hn wrote:
    Ανοίξαμε λογαριασμό. Φθιώτιδα 1100μ έλατο,δύο σηκώματα,μία ατουφέκιστη και μια στο χέρι.

    petros hn wrote:
    Ανοίξαμε λογαριασμό. Φθιώτιδα 1100μ έλατο,δύο σηκώματα,μία ατουφέκιστη και μια στο χέρι.

    Φωτό αύριο. θέλει μελέτη. Η πρώτη προσπάθεια απέτυχε.

     

    http://imageshack.us/photo/my-images/7/31102012.jpg/

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #385656

    petros hn wrote:

    petros hn wrote:
    Ανοίξαμε λογαριασμό. Φθιώτιδα 1100μ έλατο,δύο σηκώματα,μία ατουφέκιστη και μια στο χέρι.

    petros hn wrote:
    Ανοίξαμε λογαριασμό. Φθιώτιδα 1100μ έλατο,δύο σηκώματα,μία ατουφέκιστη και μια στο χέρι.

    Φωτό αύριο. θέλει μελέτη. Η πρώτη προσπάθεια απέτυχε.

    http://imageshack.us/photo/my-images/7/31102012.jpg/

     

    μπραβω ρε πετρο μια χαρα σε βρισκω εγω παντος πειγα και δεν βρικα ουτε μηροδια,…….

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,411 έως 10,425 (από 15,855 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων