DUCKHUNTING-YΔΡΟΒΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,511 έως 6,525 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #469499

    μπράβο κύριοι με ¨ταξιδέψατε¨, ευχαριστώ,
    σε αναμονή για τις επόμενες :good:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469529

    Μπραβο σε αρη και δημητρη για τις καρπωσεις,δημητρη πολυ ωραια τα βιντεακια
    πολυ καλες και οι τουφεκιες,μπραβο παιδια παντα τετοια,γιαννη χαθηκες φιλε
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    Γεια σου Ηλια!!Καλα να περνας φιλε!! :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469530

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>DIMAR1039 wrote:</div>
    Και σε πρωτη προβολη εκει που του αναλογει. Βαλτε full screen και απολαυστε….

    <div class=»fluid-width-video-wrapper» style=»padding-top: 56.2678062678063%;»><iframe src=»https://www.youtube.com/embed/b6qN73YXJTU?feature=oembed» frameborder=»0″ allowfullscreen=»» id=»fitvid585574″></iframe></div>

    πολλα μπραβο για τις τουφεκιες αλλα κ για το βιντεο,αν τι τσοκ ειχες πανω.;;κ παλι συγχαρητηρια.

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ΤΗΣ ΑΝΑΓΚΗΣ.

    </div>

    Ευχαριστω φιλε!!Το αγαπημενο μου 2**..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #469531

    Μητσάρα (DIMAR1039) μην ξαναβάλεις τέτοια βίντεο ρε!
    Είμαστε και γέροι άνθρωποι και ζηλεύουμε.
    😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #469532

    Ευχαριστω φιλε!!Το αγαπημενο μου 2**..

    :unsure: Απορώ γιατί κανένας δε ρωτάει αν σκοτώνουν τα benelli αλλά και με τι φυσίγγια βαράς :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #469549

    Δημήτρη, δεν σε φοβάμαι εσένα φίλε!!! εντυπωσιακότατο και εφφεδάκια στο μοντάζ …μου αρέσεις γιατί την ψάχνεις :bye: κάνα καπρί ρε φίλε θα δούμε? ή σε πατάω εκεί που πονάς? :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469551

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>louis wrote:</div>
    Μπραβο σε αρη και δημητρη για τις καρπωσεις,δημητρη πολυ ωραια τα βιντεακια
    πολυ καλες και οι τουφεκιες,μπραβο παιδια παντα τετοια,γιαννη χαθηκες φιλε
    <hr>
    <div class=»bbp-reply-signature»>
    http://www.youtube.com/watch?v=Z1FcA-Aag6M

    </div>

    Σας διαβάζω Ηλία

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>aris_kalamata wrote:</div>
    «Πεταλωτη» το λαθος ειναι δικο μου, μια που ακουσα το «που ειναι ο Αρις?» και μια που πεταχτηκα απο το ψυγειο με τα παπια στο χερι για να πουμε δυο κουβεντες στα πεταχτα… Μας πετυχε στη φαση του καθαρσιματος κ ξεχαστηκα…
    Κ που σαι «πεταλωτη»… φτιαξε κανα καλο φυσιγγι να δοκιμασουμε…

    Σου έχω ένα καλό φυσιγγάκι (αντιγραφή) που το έχει δοκιμάσει ένας φίλος από την Μεσσηνία μέχρι τον Έβρο χαχαχα ………… Σου κάνει? Τα τσαλακώνει λίγο μέχρι τα 40 αλλά μπορεί να μας το μαλακώσει λίγο αν θες ;-)

    Μήτσο (Dimar) εκεί που μπλέχτηκες λίγο με τα κλαδιά στο video αγχώθηκα ρε φίλε πραγματικά. Από τα σκοτώματα σου πάντως εντυπωσιάστηκα. Αν σταματήσεις να πετάς την τρίτη τουφεκιά και να σημαδεύεις οι τριπλέτες θα γίνουν ποιο συχνές. Μάλλον σε συνεπαίρνει η χαρά από τα δύο πρώτα σκοτώματα και την ψ^%$ωλοβροντιάζεις την τρίτη ε?

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    “Τα ψέματα που λένε οι Έλληνες είναι σε μεγάλο βαθμό παρόμοια με τα ψέματα που λένε όλοι οι άνθρωποι του κόσμου, και οι αιτίες τους είναι εν πολλοίς οι ίδιες. Εγώ υποστηρίζω, ωστόσο, ότι εδώ εμείς λέμε περισσότερα ψέματα, και τα λέμε επειδή έχουμε την ίδια την έννοια της αλήθειας σε μικρότερη υπόληψη από ό,τι μεγάλο μέρος της υπόλοιπης ανθρωπότητας.”
    Το κείμενο αυτό γράφτηκε από το Θοδωρή Γεωργακόπουλο.
    H μισή αλήθεια είναι το ψέμα του πονηρού και του δειλού 😉

    </div>

    Και να ηταν μονο τα κλαδια φιλε..Καρφωμενος στην κυριολεξια μεσα στο νερο και την λασπη!Βλεπεις τα πουλια πολλες φορες να ερχονται λιγο ποιο λοξα απ’οτι θα ηθελες και ειναι σχεδον αδυνατο να στριψεις!!!Δεν ειναι ευκολη υποθεση η τριπλετα στον βαλτο ακομα και για τους αριστους σκοπευτες.Επισης οταν κυνηγας οπως εγω συνηθως στο περασμα τα πουλια ειναι ψηλα κοντα στα ορια.Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο γρηγορα τιναζουν ψηλα μετα την τουφεκια με αποτελεσμα τις περισσοτερες φορες στην τριτη τουφεκια να ειναι εκτος οριων!!Και κατι αλλο πολυ σημαντικο.Οταν βλεπεις το πουλι να πεφτει και ομως καταλαβαινεις οτι ειναι ζωντανο πρεπει απαραιτητα να του ξαναριξεις διοτι αν πεσει ζωντανο στο νερο η στα καλαμια παει το εχασες!!Οποτε δεν ειναι λιγες οι φορες που καταναλωνεις την 2η η την 3η τουφεκια για να αποτελειωσεις παρα να παρεις ακομα ενα πουλι απ’το κοπαδι.Ειναι ομως εντελως διαφορετικα τα πραγματα οταν τα πουλια ζητανε σε κανενα νερακι.Εκει τους αλαζεις τα φωτα με ντουμπλεδες και τριπλετες!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469554

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>DIMAR1039 wrote:</div>
    Ευχαριστω φιλε!!Το αγαπημενο μου 2**..

    :unsure: Απορώ γιατί κανένας δε ρωτάει αν σκοτώνουν τα benelli αλλά και με τι φυσίγγια βαράς :yahoo:

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Εισαι μεγαλη κουφαλα!!!Και αν με ρωτησουν θα δωσω αυτουσια και οπως ακριβως μου την εδωσες την συνταγη χωρις να αποκρυψω τιποτα αδιαφορωντας για τα πνευματικα σου δικαιωματα!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469555

    Δημήτρη, δεν σε φοβάμαι εσένα φίλε!!! εντυπωσιακότατο και εφφεδάκια στο μοντάζ …μου αρέσεις γιατί την ψάχνεις :bye: κάνα καπρί ρε φίλε θα δούμε? ή σε πατάω εκεί που πονάς? :unsure:
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Φάνης

    </div>

    Γεια σου Φανη!!Δεν με..πονα τιποτα φιλε!!Για τα γουρουνια δεν γραφω τιποτα γιατι δεν υπαρχει εγκριση απο την παρεα!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #469563

    Δημητρη πολυ ωραιο κ το ροκανισμα το δικο σας… Απο οτι καταλαβα στον ιδιο αξονα «δουλευαμε» εκεινη τη μερα… :-)
    Οσο για το βιντεο, τι να πω… Για αλλη μια φορα εξαιρετικο, εχω να το χαζεψω πολλες φορες ακομα… Εκεινη η στιγμη που μετα το μπαμ μαζευει φτερα κ λαιμο και πεφτει κεραυνοβολημενο, δεν χορταινεται… Μεχρι να ακουσεις το «πλαφ»…

    «Πεταλωτη» το λαθος ειναι δικο μου, μια που ακουσα το «που ειναι ο Αρις?» και μια που πεταχτηκα απο το ψυγειο με τα παπια στο χερι για να πουμε δυο κουβεντες στα πεταχτα… Μας πετυχε στη φαση του καθαρσιματος κ ξεχαστηκα…
    Κ που σαι «πεταλωτη»… φτιαξε κανα καλο φυσιγγι να δοκιμασουμε…

    Στο επομενο ανεβασμα θα εχω ειδοποιησει απο νωριτερα, να τα πουμε… ;-)
    Ευχαριστουμε κ παλι… :good:

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Ετσι ακριβως.Καλα το ειπες.Στον ιδιο “αξονα”.Την επομενη φορα θα κανουμε τροπο ενα τσιπουρακι να το πιουμε!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #469565

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>ΘΕΟΦΑΝΗΣ wrote:</div>
    Δημήτρη, δεν σε φοβάμαι εσένα φίλε!!! εντυπωσιακότατο και εφφεδάκια στο μοντάζ …μου αρέσεις γιατί την ψάχνεις :bye: κάνα καπρί ρε φίλε θα δούμε? ή σε πατάω εκεί που πονάς? :unsure:
    <hr>
    <div class=»bbp-reply-signature»>
    Φάνης

    </div>

    Γεια σου Φανη!!Δεν με..πονα τιποτα φιλε!!Για τα γουρουνια δεν γραφω τιποτα γιατι δεν υπαρχει εγκριση απο την παρεα!!

    αφού ούτε σκυλιά δεν θέλεις, μόνος σου τα βαράς στην παγάνα! :yahoo: τι φοβούνται να δείξεις? :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #469573

    Εισαι μεγαλη κουφαλα!!!Και αν με ρωτησουν θα δωσω αυτουσια και οπως ακριβως μου την εδωσες την συνταγη χωρις να αποκρυψω τιποτα αδιαφορωντας για τα πνευματικα σου δικαιωματα!!!!!

    Δώσε ότι θες δεν έχω πρόβλημα.
    Μόνο μην κάνεις τη μαλακία και πεις για ατσάλινα. Εκεί πρέπει να πληρώσουν για να μάθουν
    😉
    Όχι τίποτ’ άλλο αλλά επειδή ένα παλικάρι που ανηφορίζει προς τα μέρη σου κάποτε μου είπε: “Αποκλείεται να τα κάνεις όλα αφιλοκερδώς. Οι Ρομπέν των Δασών πεθάνανε”
    Κι επειδή σίγουρα διαβάζει ας βράσει λίγο στο ζουμάκι του!
    :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    30
    FRANCHI500 στις #470720

    Μας έφτιαξες αδερφέ! :good:

    Παλικάρια Σέρρες κινήθηκε τίποτα??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    572
    τζο στις #470769

    Μπραβο σε ολα τα παιδια dimar-ari ειστε αψογοι καλη συνεχεια
    ο χειμωνας ειναι μπροστα μας……………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #471164

    Που χαθήκατε ρε παλικάρια; Δεν έχει πουλιά, δεν βγαίνετε ή δεν γράφετε;
    Εγώ πάντως για φέτος κατάφερα να πάω μόνο μια φορά…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 6,511 έως 6,525 (από 6,683 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων