winchester sporting

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 149 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #53923

    ΟΣΑ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΑ Κ ΝΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΙΚΑΝΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ.ΑΝΑΦΟΡΑ ΑΝΤΙΒΙΟΤΙΚΩΝ ΑΚΡΙΒΟ ΕΙΝΑΙ, ΑΔΟΚΙΜΑΣΤΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΥΝΗΓΩΝ,ΣΚΟΠΕΥΤΩΝ  ΕΙΝΑΙ,ΤΑ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ,ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ,ΠΙΘΑΝΩΝ ΤΟ 18.8 ΔΕΝ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ,ΟΠΛΟ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΣ ΕΧΕΙΣ. ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΕΛΕΓΕ ΑΧΡΩΜΕΙΩΤΗ ΚΑΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΟΠΛΟ ΣΟΥ,ΤΟ 18.8 ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΡΠΩΣΗ ΠΡΑΣΙΝΟΚΕΦΑΛΩΝ,ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΔΟΚΙΜΕΣ ΟΠΛΩΝ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ,ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΕΞΩΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΑ ΤΣΟΚ ΑΠΟ ΚΑΛΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ,ΤΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ Κ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ,ΒΕΛΓΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗΣ Η ΙΑΠΩΝΙΚΗΣ,ΣΤΑΧΕΡΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ ΣΚΟΠΕΥΤΩΝ ΤΟΥ SPORTING ΑΦΗΣΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ,ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ Κ ΣΕ ΓΕΜΙΖΕΙ.   ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΚΑΙ ΝΙΚΗΣΕ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ Κ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΤΟ FORUM. ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΦΕΚΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΛΟΓΟ ΜΗ ΥΠΑΡΞΗΣ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ -ΑΝΑΜΕΝΩΝΤΑΙ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ- Η ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΑΖΟΜΑΙ.   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ!!!!! 


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #53929

    Καλοντούφεκος φίλε Χρήστο !

    Ποιές οι εντυπώσεις και τα συμπεράσματά σου , έστω και χωρίς να το τουφεκίσεις ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #53932

    ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΑΝΕ ΠΩΣ ΑΧΡΩΜΙΩΤΗ ΚΑΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΟ ΤΕΛΕΙΑ ΛΕΙΑΝΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΣΤΙΣ ΚΑΝΕΣ,ΔΕΝ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ Κ ΤΟ ΞΑΝΑΕΒΛΕΠΑ.ΤΡΟΜΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΑΣΧΕΤΟΣ ΔΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΣΕ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΩΜΙΟ Κ ΝΑ ΣΤΡΕΨΩ ΤΑ ΣΤΟΜΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΙΠΑΙΣΘΗΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΓΑΣΙΑ.  ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΟΙ ΚΑΝΕΣ  ΕΙΝΑΙ ΜΑΤ ΜΕ ΜΙΚΡΟΠΟΡΟΥΣ ΓΙΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ ΛΥΠΑΝΤΙΚΟΥ Κ ΑΠΟΦΥΓΗ ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΕΩΝ-ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΝΗΜΕΡΟΣ-.ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΤΟ ΜΟΝΟΣΚΑΝΔΑΛΟ Κ ΟΙ ΕΞΟΛΚΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΔΡΑΝΕΙΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΣΩΣΤΑ. Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ ΚΑΝΗΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΟΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟ.Η ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΗ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΗΚΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΛΑΜΗ Κ ΝΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΘΕΣΗ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΤΟ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΜΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΠΕΡΙ ΤΥΝΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΛΙΓΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΚΙΝΗΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ CAST-OFF.ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΜΟΧΛΟΥ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΚΑΝΩΝ.ΤΑ ΞΥΛΙΝΑ ΜΕΡΗ ΔΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΡΑΤΗΜΑ Κ Η ΠΑΠΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΛΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΑ ΟΠΛΑ.ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΝΤΟΝΑ.   ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ!   ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #53937


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από shotgun στίς 06 Mάρτιος 2005


    …   ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΡΑΜΜΕΝΑ!  …


    [/indent]Εγώ πάντως αδυνατώ να καταλάβω τους λόγους που βασικά τεχνικά χαρακτηριστικά και χρήσιμες λεπτομέρειες των όπλων ή κατασκευαστικές ιδιομορφίες των αυλών ( διαμόρφωση και διάμετρος αυλών-μήκος κώνων κλπ ) δεν αναφέρονται στα manuals . Ισως λόγω οικονομίας στα κόστη… 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    749
    old-timer στις #53938

    καλοριζικο και καλοντουφεκο και απο μενα,

    ομολογω πως ζηλεψα και λιγο.

    το ειχα βαλει στο ματι απο καιρο αφου ηταν εργοστασιακα φτιαγμενο οπως το βελτιωμενο Bet μου.

    δυο πραγματα με απετρεψαν, ηθελα κανες 76 ή 81 εκ που οπως μου ειπαν απο την αντιπροσωπεια τηλεφωνικα ” ειστε τρελλος?? τι θα τις κανετε??? εμεις το φερνουμε μονο 71 εκ”  και η υψηλη τιμη του σε σχεση με την Αμερικη. (αν θυμαμαι περιπου 1.200 δολ εναντι 2.600 ευρω.)

    ξανα καλοριζικο,

    περιμενω σχολια και αποτελεσματα δοκιμων (οταν…)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #53941

    Οι ίδιοι λόγοι που απέτρεψαν τον άλκη έκαναν και  εμένα να μην το προτιμήσω.

    Καλορίζικο και ελπίζω να τα πούμε απο κοντά στο σκοπευτήριο κάποια στιγμή.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #53943

    ΛΕΟΝΑΡΔΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΟΠΛΟ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΚΑΝΕΣ ΔΕΝ ΑΝΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ 18.8.ΤΙΣ ΕΦΕΡΑ ΓΥΡΑ 4-5 ΦΟΡΕΣ ΜΗΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΜΑΡΚΑΡΙΣΜΑ,ΜΑΤΑΙΑ.ΕΧΟΥΝ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΦΙΡΜΑΣ ΤΟΥΣ Κ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΕΡΕΙ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΜΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΜΟ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΜΕ 76αρες ΚΑΝΕΣ,ΑΠΛΑ ΠΗΡΑ ΠΙΟ ΗΠΕΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΕΣ.ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΤΑ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ 76αρες Η  81αρες.ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ ΕΚΑΜΝΕ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΠΛΟ ΑΝΤΑΛΑΓΗ 30 ΙΝΤΣΕΣ ΜΕ 32.ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΜΕ PORTING ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΣΑΓΕΤΑΙ,ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΜΕ ΕΞΤΡΑ ΤΣΟΚΑΚΙΑ. ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑ ΠΙΘΑΝΩΝ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΤΥΠΟΣ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ,ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟΠΟΥΛΗΤΟ. ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΝΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟΥΣ Κ ΕΤΣΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ. ΜΕΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΩΝ !!!!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    749
    old-timer στις #53945

    φιλε shotgun

    στο ιδιο καζανι βραζουμε ολοι.

    ζητησα και τραπ, αφου τα μετρα του κοντακιου θα ηταν κοντα στα δικα μου (εχω λιγο περιεργα μετρα) και θα ηταν και 76 εκ, ειναι δε το μονο τραποντουφεκο που ξερω που βγαινει απο το εργοστασιο με τσοκ και επιλογεα!!!!!!

    μου ειπαν πως ειχαν φερει καποια αλλα δεν ξερουν ποτε θα ξαναφερουν και για παραγγελια ουτε λογος βεβαια…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #53947


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από shotgun στίς 06 Mάρτιος 2005


    … ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΝΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΛΟΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟΥΣ Κ ΕΤΣΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ. …


    Πές τα ψέμματα !!!!!!!!!!! 

    Εδώ , εδώ θα μείνουμε να βράζουμε στο ζουμί μας …

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/06/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    749
    old-timer στις #53949

    παντως φιλε shotgun

    αν το οπλο που πηρες ειναι σαν αυτο που ειχα δει εγω (sporting 71 εκ ρυθμιζομενο κοντακι) ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ. εκτος απο την ποιοτητα και την κατασκευη που εμοιαζε πολυ καλη (εδω θα μας πεις εσυ) ειχε αριστο ζυγισμα, ζωντανο και με γρηγορη αποκριση παρα το βαρος του που ζυγιστηκε 3.600!!

    αν θυμαμαι καλα αυτο που ειχα δει ΕΙΧΕ σφραγιδα αυλου 18,7 πραγμα που μου εκανε εντυπωση γιατι το διαφημιζουν 18,8. θα προσπαθησω να περασω απο το μαγαζι που το ειχα δει μηπως υπαρχει ακομη και το σιγουρεψω.

    δεν πιστευω να θυμαμαι λαθος, αλλα κρατω μια επιφυλαξη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #53951

    Έτσι είναι παιδιά ,

    Στην χώρα μας οι επιλογές είναι περιορισμένες και για να βρείς αυτό που θέλεις σου βγάζουν την πίστη.

    Έτσι δεν πρόκειτε να δούμε ποτέ στα χέρια μας όπλα με 81 πόντους κάνες , δεν πρόκειτε να δούμε ποτέ μάρκες που στην Αμερική γνωρίζουν δόξες στα σκοπευτήρια , όπως τα kemen και τα krieghoff.

    Όπως επίσης δεν θα δούμε και στο άμεσο μέλλον (και ελπίζω να βγώ ψέυτης) σκοπευτήρια της προκοπής , στα οποία θα χαιρόμαστε το χόμπυ μας σε ένα περιβάλλον τουλάχιστον αντάξιο των χρημάτων που έχουμε δαπανήσει για τον εξοπλισμό μας .

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    923
    leovar στις #53952

    Γιάννη ,

    υπάρχει , όπως ξέρεις , ένα ( μόνο) ωραιότατο σκοπευτήριο , το Ολυμπιακό , του Μαρκοπούλου Αττικής , αλλά … κλειδωμένο .

    Ισως για να μή μας το “ματιάσουν” …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #53953

    Είδα στο “Κυνηγός και Φύση” , διαφήμιση του σκοπευτηρίου του λαγκαδά και σε σχέση  με τα υπόλοιπα που έχω δει ήταν κλάσεις ανώτερο.

    Οι Βορειοελλαδίτες φίλοι μας είναι σίγουρα πιο τυχεροί.

    Τώρα για το Μαρκόπουλο , ο μοναδικός τρόπος να λειτουργήσει και να είναι αποδοτικό , είναι να το αναλάβει ιδιώτης.

    Μπορεί να πληρώνουμε κάτι παραπάνω , αλλά η εξυπηρέτηση θα είναι πολύ καλύτερη.

    Αυτό που ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω είναι το εξής:

    Πως περιμένουν οι εταιρείες εισαγωγής όπλων και φυσιγγίων , να διατηρηθεί ο τζίρος τους σε ανεκτά επίπεδα κατά την νεκρή περίοδο , χωρίς να υπάρχουν αξιόλογα σκοπευτήρια;

    Βασική αρχή του Marketing είναι ότι όταν δεν υπάρχει ένα δίκτυο για την αύξηση της κατανάλωσης των προιόντων σου , τό δημιουργείς μόνος σου…Υπάρχουν πολλά παραδείγματα επιχειρήσεων που όταν τους έλειπε ένα κομμάτι από την αλυσίδα αξίας τους , το δημιούργησαν μόνοι τους , συνεργαζόμενοι είτε με τους προμηθευτές , είτε με τους πελάτες τους.

    Αυτά βέβαια είναι ψιλά γράμματα και απαιτούν άλλου επιπέδου οργάνωση και επιχειρηματική σκέψη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #53972


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από androu στίς 06 Mάρτιος 2005


    Τώρα για το Μαρκόπουλο , ο μοναδικός τρόπος να λειτουργήσει και να είναι αποδοτικό , είναι να το αναλάβει ιδιώτης.

    Μπορεί να πληρώνουμε κάτι παραπάνω , αλλά η εξυπηρέτηση θα είναι πολύ καλύτερη.


    [/indent]

    Φίλε Γιάννη, κάποιος μέσα από την ΣΚ.Ο.Ε., με είχε πληροφορήσει ότι για να λειτουργήσει το Ολυμπιακό Κέντρο Σκοποβολής σαν προπονητήριο, απαιτούνται 48 άτομα προσωπικό!!!

    Ο μόνος φορέας που θα μπορούσε να το αναλάβει βιώσιμα, θα ήταν ο στρατός. Για οποιονδήποτε άλλον, το κόστος είναι απαγορευτικό.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    579
    shotgun στις #53974


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από old-timer στίς 06 Mάρτιος 2005


    καλοριζικο και καλοντουφεκο και απο μενα,

    ομολογω πως ζηλεψα και λιγο.

    το ειχα βαλει στο ματι απο καιρο αφου ηταν εργοστασιακα φτιαγμενο οπως το βελτιωμενο Bet μου.

    ΑΠΛΑ ΕΣΥ ΤΑ ΑΠΕΚΤΗΣΕΣ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.Κ ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΟΠΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΩ, ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΓΝΩΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΟΙ ΟΠΛΟΥΡΓΟΙ ΜΑΣ,ΝΑ ΕΚΑΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ.ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΣΚΑΝΔΑΛΗ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΚΟΝΤΑΚΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΣΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΘΗΚΗ.Ο ΜΗΧΑΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟΣ Κ ΕΚΤΟΣ ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΕΙΑΣ.ΔΕΣ ΤΟ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ.  ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΣΕ ΕΠΙΣΗΜΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΧΡΗΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΤΣΟΚ.ΟΙ ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΣΑΝ ΚΥΝΗΓΟΣ,ΝΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΓΡΑΠΤΟΣ.  ΛΕΟ ΜΕ 48 ΑΤΟΜΑ ΒΕΛΤΙΩΝΕΤΑΙ Κ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΝΕΡΓΕΙΑΣ,ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ. ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ!!!!! 


    [/indent]

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 149 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων