ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΠΡΕΤΟΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 331 έως 345 (από 348 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    vdimop στις #102496

    Φίλε Παναγιώτη έχω αναγνώριση κλήσεων στο σταθερό αλλά ο μάγκας πήρε με απόκρυψη.Πήγα στον ΟΤΕ αλλά δεν έχουν αρχείο κλήσεων,ρώτησα εισαγγελέα αν μπορώ να βρω αλλά το απόρρητο σπάει σε εγκλήματα 1ου βαθμου και όχι για κλοπές σκύλων, ρώτησα στις εταιρείες κινητής τηλεφωνίας αλλά τίποτα.

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΒΑΤΑ στις #102534

    vdimop

    άρα φιλε καταλήγουμε ότι ο τύπος θα το εξαφανίση το σκυλάκι,κρίμα ,μακάρι να κάνω λάθος ,κρίμα…..

    α΄ρε να τους κοβονται τα χερια όσον κάνουν τέτοια πράγματα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #102535

    Ρωτα στο χωριο εκει γυρο και να σε εχουν υποψιν τους ασε και τηλ να σε παρουν. Αυτος η θα το δωσει η θα κυνηγησει. Το σκυλι σιγουρα θα ειναι στην περιοχη. βαλε καιφοτο εδω ποτε δεν ξερεις ειναι πιθανο…….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    vdimop στις #102572

    Πως μπορώ να βάλω φωτο;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/12/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    vdimop στις #102722

    Καλημέρα σας, πιστευώ να μην σας έχω κουράσει με την απώλεια του σκυλιού μου αλλά και πάλι το ΠΣΚ πήγα στην περιοχή του Μεσολογγίου για να κοιτάξω για αυτό αλλά και πάλι τίποτα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι στον κάμπο του Ευηνοχωρίου βρήκα 3 σκυλιά που κάποιοι τα είχαν παρατήσει εκει και ήταν όλα Επανιέλ. Πάντως θα περιμένω και ακόμη ένα μήνα και αν δεν γίνει τίποτα θα προχωρήσω σε αγορά νέου κουταβιού.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    211
    Μπρετον στις #102734

    Δεν μας εχεις κουρασει φιλε μου. Μακαρι να το βρεις το σκυλακι σου. Οσο για αυτους που τα παρατανε… τι να πεις….

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #103337

    ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΠΡΕΤΟΝ 23 ΦΛΕΒΑΡΗ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΠΛΑΓΙΑΡΗ)ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΟΥΣ ΔΕΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΛΟΓΗ ΣΚΥΛΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΕΛΣ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΕ ΓΕΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΑΝΙΕΛ.ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΩ ΕΦΕΤΟΣ ΚΑΘΩΣ ΑΝΑΜΕΝΕΤΕ ΑΡΚΕΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΚΥΛΙΑ.ΟΣΟΙ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΚΥΛΙΑ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #103387

    ΠαιΠαιδια εχει καποιος εμπειρια απο επανιελ σε ορεινη περδικα? Η συγκεκριμενη φυλη ανταπεξερχεται αποτελεσματικα στις κακουχιες του  κυνιγιου?

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #103514

    ΑΝΔΡΕΑ ΚΥΝΗΓΩ ΠΕΡΔΙΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΕΠΑΝΙΕΛ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣ ΤΗΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΙ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΥΣΤΗΜΑ.ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΣΕ ΑΝΤΟΧΕΣ ΛΟΓΟ ΣΩΜΑΤΟΔΟΜΗΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΤΟ ΕΠΑΝΙΕΛ ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΙ ΠΟΥ ΚΥΝΗΓΑ ΠΑΝΤΟΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    andreas1453 στις #103584

    σΝαι φιλε το ξερω ειναι φοβερα σκυλια απλα ενας εκτροφεας που βγαζει επανιελ με παροτρεινε για το συγκεκριμενο κυνηγι να παω μαλλον σε αλλη φυλη και να σου πω με ξενισε λιγο. Να σου επισημανω επισης οτι θελω θυληκα σκυλακια αν σου λεει κατι αυτο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #348104

    Μύνημα σταλμένο από Fidel90 στίς 13 Φεβρουάριος 2008 ώρα 1:36μμ – IP 85.74.229.246
    Προφίλ Αναζήτηση Μνημόνιο Αποστολή μηνύματος Επεξεργασία Διαγραφή

    Fidel90
    Στάνταρντ μέλος
     
    05 Φεβρουάριος 2008
    2   Μηνύματα

    ΧΕΡΑΙΤΕ ΠΑΙΔΙΑ! ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΥΛΗΚΟ ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΠΡΕΤΟΝ ΤΡΙΧΡΩΜΟ(ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΑΝ GORDON SETTER ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΑΣΠΡΑ ΜΠΑΛΟΜΑΤΑ) , ΕΙΝΑΙ 2,5 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΣΚΥΛΙ… ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΑ ΟΡΤΥΚΙΑ… ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2006-2007 ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ. ΚΑΙ ΑΦΤΗΜ ΤΗΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΧΤΥΠΗΣΑ ΜΙΑ ΠΟΥ Η ΣΚΥΛΑ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ 50 ΜΕΤΡΩΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ, ΚΑΘΩΣ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΜΕΤΑ ΤΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ!!!

    ΓΙΑΝΝΗΣ. ΔΡΑΜΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #103626

    Fidel 90.

    Γιάννη καλωσόρισες στην παρέα μας, στο forum μας υπάρχουν πολλοί επανιελάδες.  

    Μετέφερα το μήνυμα σου στο θέμα που προϋπήρχε. Προσπαθούμε μα μην ανοίγουμε περισσότερα του ενός θέματα με το ίδιο περιεχόμενο, έτσι όποιος ενδιαφέρεται να διαβάσει για τα Επανιέλ θα του είναι εύκολο.

    Σχετικά με την ερώτησή σου, είναι γεγονός πως ένα νεαρός σκύλος για να αποκτήσει κυνηγητικές εμπειρίες και να εξειδικευτεί σε κάποια θηράματα πρέπει να συναντήσει πολλά, όσο νεότερος τόσο συντομότερα θα γίνει «μάστορας». Αυτό όμως δεν σημαίνει πως αν πέσει σε πουλιά σε ηλικία 3 ή 4 χρόνων δεν θα κυνηγά. Το Σέττερ ενός φίλου ήρθε από την Ιταλία σε ηλικία 4 χρόνων, κυνηγούσε σε βουνά πέρδικα και αγριόγαλους, δεν είχε πάει για μπεκάτσες, είχε φερμάρει 3-4 πουλιά όλα και όλα. Ο φίλος μου ζει στην Χαλκιδική και κυνηγά αποκλειστικά μπεκάτσα, τον πρώτο χρόνο χρειάστηκε να προσαρμοστεί στα δάση και στον καιρό μας καθώς και να καταλάβει τις αντιδράσεις των μπεκατσών. Μετά από ένα μήνα (σχεδόν) καθημερινών εξόδων ο σκύλος δεν υστερούσε από τα άλλα του σκυλιά. Τώρα είναι 8 και… χρόνων και θεωρείτε από τα πολύ καλά μπεκατσόσκυλα.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    124
    Fidel90 στις #103648

    ΧΕΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΑΝΙΕΛΑΔΕΣ ΣΤΟ FORUM! ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΨΑΧΝΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΔΑΣΟΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΑ ΡΕΜΑΤΑ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΕΙΔΗ ΦΕΤΟΣ ΞΕΠΕΤΑΞΕ 2 ΑΛΛΑ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΙΑ! ΤΟ ΚΑΚΟ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΛΙΣ 18 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΗΠΛΩΜΑ ΓΙΑ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ(ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΒΛΑΚΕΙΑ)

    ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΞΟΔΟΥΣ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ! ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΗΝΕΙ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. Α ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ-ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΝΙΕΛ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ…. ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΠΕΝΟΥΝ ΣΕ ΜΕΡΗ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΣΙΤΑ ΓΙΑ ΠΟΙΝΤΕΡ ΚΑΙ ΣΕΤΤΕΡ!!! ΑΡΚΕΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΟ (ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΠΑΝΤΑ BEEPER:ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ-ΣΥΝΤΗΡΙΤΙΚΟΥΣ)

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #103652

    ΦΙΛΕ FIDEL90 ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΗΜΑΝΩ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ,,ΞΕΠΕΤΑΕΙ ΠΟΥΛΙΑ’ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΑ ΦΕΡΜΑΡΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡ ‘ΠΕΡΙ ΟΡΕΞΕΩΣ’Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΠΙΛΕΓΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΠΑΝΤΩΣ ΕΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΟΔΑΡΟΝΑΝΕ ΠΟΛΥ ΟΣΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΡΠΩΘΩ ΕΓΙΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΦΟΡΑ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΟΥΤΕ ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΙ!!!!!ΕΝΑ ΧΑΡΧΑΛΑΚΙ ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΙΣ ΓΑΤΕΣ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ!!!ΑΛΛΑ ΑΚΡΩΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    124
    Fidel90 στις #103662

    ΦΙΛΕ ΑΝΙΧΝΕΥΤΗ ΕΓΩ ΜΕ ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΙ ΕΒΓΑΖΑ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΦΕΤΟΣ ΣΗΚΩΣΕ 2 ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ ΟΛΟ ΚΑΙ ΟΛΟ .ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΠΕΚΑΤΣΕΣ, ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΑΝ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΟΝΤΑΝ ΓΙΑ ΦΕΡΜΑ!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 331 έως 345 (από 348 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων