4χ4 ΑΥΤ/ΤΑ-ΛΥΣΕΙΣ-ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 143 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    371
    petrosmousoulis στις #59191

    ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΦΙΛΕ!!! ABS,EBD,ESP,BRAKE ASSIST….PIPI…EXEI?

    ΟΡΓΩΝΕΙ, Ε?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #59193


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kalogeros22 στίς 02 Ιούνιος 2005


    ΤΕΚΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΜΟΥ  ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ


    [/indent]

    Απαιχτο φιλε. Που χαθηκες εσυ, και μας εχει λειψει και η ευλογια σου;;;;

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    90
    kalogeros22 στις #59195

    AYTO ΤΟ ΠΙΟ ΚΛΑΣΙΚΟ  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #59196

    ΣΤΙΣ 20 ΙΟΥΛΙΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ…!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #59202

    Ωραίος ο Bilbe, αρκεί να μην το λυπάσαι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #59206

    Βασίλη τι εννοείς για 5 χρόνια;

    Leasing; Για δώσε λεπτομέρειες γιατί το θέμα ενδιαφέρει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #340087

    ante me to kalo,….,,

    perimeno na kalipsoume akoma mia fora to kapo tou Jeep me gerakotsixles……:D] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley4.gif” width=17>:D] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley4.gif” width=17>

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #340088

    perimeno na kalipsoume akoma mia fora to kapo tou Jeep me gerakotsixles……:D] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley4.gif” width=17 onclick=”AddSmileyIcon(‘smileys/smiley4.gif’)”>:D] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley4.gif” width=17 onclick=”AddSmileyIcon(‘smileys/smiley4.gif’)”>

    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ!!

    αρκεί να μην το λυπάσαι

    ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ CHRYSLER JEEP ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ (CHEROKEE’GRAND CHEROKEE ΚΑΙ ΤΩΡΑ NEW GRAND CHEROKEE) ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΛΙΓΟΙ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΧΩΡΟ ΜΟΥ..ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ.

    Leasing; Για δώσε λεπτομέρειες γιατί το θέμα ενδιαφέρει.

    ΒΑΓΓΕΛΗ ΜΟΝΟ LEASING-ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ,ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ,ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΩΣ ΕΤΑΙΡΙΚΑ!

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #59219


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 02 Ιούνιος 2005


    ΚΑΛΑ ΤΑ 2ΠΛΟΚΑΜΠΙΝΑ ΑΛΛΑ….ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ…….
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ LAND.. ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΟΓΚΩΔΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ …ΤΣΕΠΗ.
    ΟΙ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ….ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΖΑ…ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ  ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ…..

    [να πω οτι μερικες φορες που το ζωρισα εδειξε καλα στοιχεια (αφου ειχα και τον θανοlaw μεσα)] ΓΙΩΡΓΟ ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΟ????????????????????????


    [/indent]Μιμακο!!!! δεν υπονοω κατι για τον καλο μου φιλο θανο απλος οτι ηταν και αυτος μεσα σε αρκετες εξορμισεις που το ζωρισαμε και μπορει να επισημανει μερικα πραγματα για το αμαξακι μου. σε ευχαριστω που το τονισες αυτο για τον φιλο μου γιατι ο τροπος που εγραψα ισως να μπορουσε να καταλαβει κατι αλλο καποιος αλλος, και να διμιουργηθει προβλημα. ωπος και να εχει παντος ευχαριστω για την διευκρινηση. Και οσον αφορα τα διπλοκαμπινα πρεπει να ειναι επαγγελματικα και επεισης το παραπανω isuzu ειναι το πιο δυνατο της κατηγοριας μιας και ειναι 3λιτρο σε σχεση με αλλα τα οποια ειναι και εχουν αποδειχτη σκυλια. το ακριβος απο κατω τερας που σας εδειξα ειναι το TOYOTA LAND CROUSER και πιστευω οτι επειδη αυτο το αμαξη το παιρνει καποιος που εχει οικονομικη ανεση δεν νομιζω οτι θα τον πειραξουν μερικες γρατζουνιες οταν ειναι κυνηγος και το περνει για αυτην την χρηση. πχ το δικο μου που δεν ειναι και κανενα σουπερ ντουπερ αμαξη αλλα το ποναω  αποκτησε μερικες γρατζουνιτσες, και απο τα νυχια το σκυλιων για να τα βαλω στο κουτι (το εχω στο πορτ μπαγκαζ) αλλα και απο διαφορα ξεροκλαδα που συναντησα στον δρομο μου και δεν μπορεσα να αποφυγω δεν μπορω να τα εχω ολλα το προσεχω οσο μπορω αλλα εχω εναν τροπο ζωης/χομπι,αρωστεια (το κυνηγι) που δεν μπορω να τα εχω ολλα ευτυχος που ειπαρχουν καποιες κρεμες autoglum κατα προτιμισει που κανουν καλη δουλειτσα και μπορει και τις καλυπτει, καπως και δεν φενονται.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #59221

    και φυσικα το δικο μου αμαξακι που σας ανεφερα!!!!! μονο που στο παρακατω δεν εχουν βαλει το σκυλοκουτο μεσα θα κοιταξω να σας το βαλω φωτο ωστε να το δειτε ( και το σκυλοκουτο μου ειναι δικιας μου κατασκευεις μονο με 50 ευροπουλα και εχει κλεψει καρδιες και των σκυλιων μου αλλα και ατομων που το εχουν δει)

    Υ/Σ το μονο (-) ειναι το υψος του απο το εδαφος αλλα αυτο θα το φτιαξω καποια στιγμη(εφοσον βγει απο την εγγυηση) με καποια αναρτηση του εμπορειου

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    720
    kynigofotis στις #340092

    ΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ Η’ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΥΛΟΚΟΥΤΟ ΜΙΛΑΣ ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ;

    ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΑΣ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΜΕ!!!!!ΧΙΧΙ

     

     

    ΦΙΛΙΚΑ,ΦΩΤΗΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #59247

    Πατρίδα μάλλον εσωτερικό θα λέει ο Γιώργος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    182
    GMAS στις #59296

    ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΣΤΟ ΤΙ ΑΜΑΞΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΠΟΡΤΟ ΤΗΣ ΤΟΥΟΤΑ….ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΕΠΑΡΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΟΓΩ ΚΑΥΣΙΜΟΥ ΚΛΠ…ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ….ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΗ ΟΔΗΓΗΣΗ ΓΙΑ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΘΕΛΕΙΣ…ΟΣΟ ΓΙΑ ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ…ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΛΟ ΤΖΙΠΑΚΙ….ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΕΡΥΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΥΚΛΟ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ ΛΑΔΩΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΔΡΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΦΤΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΕΡΟΥΛΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ…ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΛΛΟ ΤΖΙΠ ΕΙΔΙΚΑ ΒΕΝΖΙΝΟΚΙΝΗΤΟ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΒΗΣΕΙ Η ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ….ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΑΜΑΞΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΚΑΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ….ΑΠΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΦΤΑΝΕ ΣΤΙΣ 21ΔΡΧ/ΧΛΜ….ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΡΟΤΣΑΣ ΓΙΑ ΠΑΣΗΣ ΕΙΔΟΥΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ….ΣΚΥΛΙΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ  ΣΙΔΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΔΟΜΕΣ (ΕΙΜΑΙ ΠΟΛ. ΜΗΧ/ΚΟΣ) ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ…..ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ…ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΥΣΤΕΡΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΙΘΕΡΙΑ ΥΠΑΡΞΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΙ…

    ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΤΙ ΑΜΑΧΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΚΥΝΗΓΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ…..ΔΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ Η ΤΣΙΧΛΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ  ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ 4Χ4….ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΕΝΑ SUV ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ…ΓΙΑ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΑ ΟΜΩΣ ΑΝ ΠΑΣ ΜΕ SUV ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2-3 ΚΥΝΗΓΙΑ ΘΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΑΜΑΞΙ…

    ΥΓ…ΤΟ ΤΕΤΡΑΠΟΡΤΟ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ….ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΣΤΩ ΚΑΙ 30 ΕΥΡΩ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ….ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 25.000 ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΕΝΑ ΙΧ ΤΩΝ 40000-45000 ΛΟΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΑΣΜΟΥΣ….

    ΜΕΧΡΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΙ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΥΡΙΩΣ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #59306

    ΦΙΛΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ ΚΡΗΤΗ,ΑΠΟ ΧΑΝΙΑ ΩΣ ΣΗΤΕΙΑ.

    ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ.ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΚΙ ΕΝΟΣ LADA NIVA 1.7i.ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΑΦΟΥ ΕΙΧΑ ΤΕΣΤΑΡΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΕΝΤΑ.ΒΑΣΙΚΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟΥ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΔΩΝΑ & ΤΟΝ ΕΡΥΜΑΝΘΟ ΠΟΤΑΜΟ.ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ NIVA 1.6 ΤΟΥ 1985 ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 4 (ΚΑΙ ΤΙ 4) ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΕΡΥΜΑΝΘΟ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΩΡΥΒΩΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΑ 120,ΚΑΙΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΑΛΛΑ(12LTR/100ΧΛΜ ΠΕΡΙΠΟΥ) ΑΛΛΑ ΧΩΡΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΤΗΝ ΣΚΥΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΑ 240ΧΛΜ(ΑΘΗΝΑ -ΔΙΒΡΗ ΣΕ ΛΙΓΩΤΕΡΟ ΑΠΟ 3 ΩΡΕΣ,ΠΗΓΑΙΝΩΝΤΑΣ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ(ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ 111,ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΡΑ), ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #59307

    Α!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΘΩ,ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΝΑ LAND ROVER ΣΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΣΤΗΝ DIANA,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΤΖΟΚΕΡ.ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ ΓΙΑ NIVA,THN AKOYΩ.(ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΗΡΑ).

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 143 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων