Λαγοσκυλα- οι καλυτερες ρατσες

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 88 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    12
    ΑΡΓΥΡΗΣ (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ) στις #61981

    ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΕΡΜΗ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΗΣ ΦΟΛΕΣ!ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΦΟΛΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΟΥ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΤΗΣ ΔΙΡΦΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΛΑΤΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΔΩΣΕ ΣΤΟ ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΓΙΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΑΛΕΠΟΥΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΥΤΕ ΚΟΠΡΑΝΑ ΑΠΟ ΑΛΕΠΟΥ!!!!!


    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #61982

    Ερμή είναι καλή έχει βγάλει λαγούς μόνη της.Την πήρα εκπαιδευμένη με βιβλιάριο εργασίας από Γιουγκοσλαβία.Αν δε σε κάλυψα γίνε πιο συγκεκριμένος γιατί όπως σου ξαναείπα δεν είμαι λαγάς.Την πήρα για να πηγαίνω καμια φορά και για λαγό.

    Μιχάλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    313
    ermis στις #62009

    Αργυρη   ετσι οπως παει θα εχουμε προβλημα, δε βλεπω να κυνηγαμε. Τι να πω. Απο οτι φαινεται ο καθενας εχει ριξει φολες και αλλος τις μαζευει και αλλος οχι.  Σκεφτομαι οτι ειναι καλυτερα να μην βγαλω καθολου τον δικο μου και ας μεινει πισω, και να κατσω τον Αυγουστο να του κανω εκπαιδευση για φολα, με τον κινδυνο να τον χαλασω.

    μικρουλα ρωταω αν βρισκει ντορο με τις ξερες, ή πρεπει να βρεξει πρωτα, γιατι με τα περισσοτερα σκυλια εχουμε αυτο το προβλημα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    640
    shotgun1 στις #62014


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από ermis στίς 27 Ιούλιος 2005


    και να κατσω τον Αυγουστο να του κανω εκπαιδευση για φολα, με τον κινδυνο να τον χαλασω.

    ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΣΥΧΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΛΗΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ “ΦΟΛΑ” ΜΕ ΠΙΠΕΡΙ,ΟΣΟ ΠΙΟ ΚΑΦΤΕΡΟ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, κ ΜΟΙΡΑΣΜΑ ΣΕ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΑ ΙΧΝΗ ΜΑΣ ! ΧΡΗΣΤΟΣ!

    [/indent]

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #62035

    Βρίσκει αλλά ασφαλώς δεν τους ακολουθεί τόσο γρήγορα όσο στο απόβροχο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    12
    ΑΡΓΥΡΗΣ (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ) στις #62193

    ΕΡΜΗ ΤΗ ΡΑΤΣΑ ΣΚΥΛΙΩΝ ΕΧΕΙΣ?ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΟΥΜΕ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    12
    ΑΡΓΥΡΗΣ (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ) στις #62350

    ΚΟΙΤΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠ΄ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΛΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΓΓΛΟΓΑΛΛΙΚΟ!!!!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΜΟΣΗΝΟ ΜΗΝΗΜΑ…. ΡΩΤΗΣΕ ΚΙΟΛΑΣ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΚΟΥΤΑΒΙ Κ ΠΕΣ ΜΟΥ.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    313
    ermis στις #62386

    Αργυρη, φτανει να μην τυχει καμμια στραβη και τον χασω, γιατι πολυ το φοβαμαι. αντε να φερουμε τα θυληκα και να χασω τον αρσενικο. δεν ειναι και πολλα. ενα εγω, ενα σε καποιο νησι και ενα που μαλλον θα φερει αυτος που μου τον εδωσε (και δυο θυληκα στην Κρητη).ο σκοπος ειναι να μπορεσουμε να φτιαξουμε μερικα να διατηρησουμε τη ρατσα, και αν εχει κι αλλος ενας στον ιδιο τοπο ειναι πιο σιγουρο. αρχες Σεπτεμβρη θα ξερω ποσο θα κοστισει, και θα σου πω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    12
    ΑΡΓΥΡΗΣ (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ) στις #62575

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ!!!!ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΕΠΕΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ…..

    ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΟΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟ ΩΡΑΙΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΚΛΑΦΟΥΝΙΣΜΑ Κ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ Η ΠΡΩΤΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΤΗΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΥΤΙΑ!!!!!

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #62578

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ!!!!ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΕΠΕΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ…..

    Τα… μπάνια του λαού Αργύρη, δεν έχεις ακουστά; Όσο για το ωραίο πρωινό για τον αυτιά θα περιμένεις κομματάκι περισσότερο από μας. ΣΕ 11 και μία.

    Φιλικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    313
    ermis στις #62621

    Αργυρη μας βγηκε off το σκυλι που εβγαζε λαγο, μας εμεινε ο βοηθος του και ο μικρος ο δικος μου. Δηλ. βασιζομαστε στον μικρο. Θα μας δειξει αν ειναι καλος και πρεπει να μας δειξει γρηγορα, γιατι καηκαμε. θα κανω υπομονη ενα μηνα, μετα θα δουλεψει και το ιρλανδεζικο που εχω για βοηθεια. Αυτος παιρνει χαμπαρι το φρεσκο ντορο απο τα 20 μετρα και παει πανω στο λαγο με τον αερα. 

    Πρωτη μερα θελω να παω για το θηριο που μου εφυγε περυσι. Ξερω οτι ειναι ακομα εκει. Αν τον βγαλει ο μικρος και τον φαω, θα του παρω ενα αρνι να την κανει ταρατσα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #62622

    exo kai ego kati gramatia apo tin proigoumeni kinigetiki periodo….axx….an ta prolavo …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    TSIMPAS στις #62703

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΕΡΜΗ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ OFF ΤΟ ΣΚΥΛΙ?ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΜΗΝ ΕΚΠΛΗΣΕΣΑΙ Ο ΑΡΓΥΡΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΞΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ FORUM ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΔΙΑΚΡΙΤΟΣ!!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΦΙΛΕ ΕΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΒΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ.ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 10 ΜΗΝΩΝ,ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΟΝΟ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΕΙ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ.ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΟΜΩΣ ΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΓΟ,ΤΗ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΛΥΒΟΛΟ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΔΙΩΞΕΙ!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ…..
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    TSIMPAS στις #62704

     ΡΙΤΑ – 10 ΜΗΝΩΝ  

    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    TSIMPAS στις #62706

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΓΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!!ΠΟΛΥ ΜΑΝΙΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΜΩΡΕ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ……ΤΗ ΝΑ ΠΩ ΟΜΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΡΟΥΜΠΑΡΙΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ!!!!!
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 88 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων