Λαγοσκυλα- οι καλυτερες ρατσες

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 88 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1528
    BillCentro στις #62850

    o arxigos tis agelis .. o katajiomenos Pagkalos… Mou exei mono ena gramatio apo tin proigoumeni kinigetiki ejodo….

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    TSIMPAS στις #63070

    ΕΡΜΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΡΣ ΦΙΛΕ!!!!ΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΣΤΟ FORUM.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΜΙΑΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΣΟΥ ΒΓΗΚΕ OFF……….
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    313
    ermis στις #63292

    γειαααα,  τελειωσε η αδεια και γυρισαμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    313
    ermis στις #63293

    εχω μεινει πολυ πισω με τον μικρο και να δω αν θα μπορεσω να τον παω Κυριακη. Αρχισαμε και τους γαμους και αντε να δουμε τι θα κανουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    zampelis στις #63423

    ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΙΦΝΟ. ΕΡΜΗ ΕΧΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΑΓΓΛΟΓΑΛΛΙΚΟ. ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΟΝ ΕΛΕΓΕΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    TSIMPAS στις #63460

    ΑΑΑ!!!!ΩΡΑΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΕΡΜΗ….

    ΟΛΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!ΟΠΟΥ ΓΑΜΟΣ Κ ΓΙΟΡΤΗ Η ΒΑΣΙΛΩ ΠΡΩΤΗ. 

    ΑΧ ΤΗ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΓΑΒΓΙΖΟΥΜΕ!!!!!

    ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΜΟΥ???

    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    140
    Vinsent στις #63475

    ΑΧ ΤΗ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΓΑΒΓΙΖΟΥΜΕ!!!!!

     

    καλησπερα!ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΞΗΡΑΣΙΑ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΧΕΤΕ;;ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΓΟ;ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΨΑΞΙΜΟ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΕΣΕΙΣ;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    TSIMPAS στις #63480

    ΠΡΟΧΘΕΣ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΗΚΩΣΑΜΕ 2 ΛΑΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥ ΞΗΡΑΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ,ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΤΟΝ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΤΑΜΑΡΟΥΝ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ,ΑΜΑ ΕΠΕΣΕ Κ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΡΟΜΟ Ο ΛΑΓΟΣ….ΑΣΤΟΝ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    313
    ermis στις #63492

    ΕΧΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΑΓΓΛΟΓΑΛΛΙΚΟ. ΤΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΤΟΝ ΕΛΕΓΕΣ

    Γεια σου Δημητρη. Τον κρητικο που εχει τα δυο θυληκα τον εχω γνωρισει. Και μαλλον ειναι πιο τυχερος απο εμενα. Γιατι? Γιατι τα δικα του εχουν φυσιολογικο κεφαλι. Ο δικος μου εχει τοσο ξερο κεφαλι που δεν γινεται περισσοτερο. Τον εγβαλα την Κυριακη μαζι με δυο αρσενικα, ενα 8 χρονων και ενα 2,5. Ε, αντι να ακολουθει ο μικρος τους μεγαλους, εγινε το αναποδο. Τους πηρε και τους πηγαινε. Και καποια στιγμη που αποφασισε να γυρισει τους εφερε πισω. Και φυσικα συνεχισε να κανει τα δικα του. Πηγαινε οπου γουσταρε και εψαχνε οπου γουσταρε, και ανοιγεται πολυ, παρα πολυ. ή κορυφη θα πιασω με αυτο το σκυλι ή πατο, στη μεση αποκλειεται. (αν δεν το χασω με τα ανοιγματα που κανει).  Ο δικος σου ειναι ετσι ξεροκεφαλος? ανοιγεται? Πως παει εχει σοβαρευτει? πως παει?

    Αργυρη, πολυς κοσμος πανω την Κυριακη. Ειχες ανεβει κι εσυ? Α, αμα δεις πανω ενα μουρλιαγκα τριχρωμο ο δικος μου θα ειναι, ελπιζω αν τον χασω να πεσει πανω σου για να τον ξαναβρω. Σαββατο Κυριακη θα ανεβεις?  Ακουσα οτι εχουν χτυπησει αρκετους νυχτα.

    VINSENT, δυο φορες που πηγα, μονο στον ντορο, λαγος δεν σηκωθηκε, αλλα μαλλον τη μια φορα εφταιγε που πηγαμε με σκυλι που ξερουμε οτι δεν σηκωνει και τοσο ευκολα λαγο, και τη δευτερη μαλλον αμολησαμε σε λαθος μερος ή ο μουρλιαγκας τα πηγε τα αλλα δυο σε λαθος μερος ή ηταν απο τους χτυπημενους νυχτα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    TSIMPAS στις #63499

    ΦΙΛΕ ΕΡΜΗ ΔΕΝ ΑΝΕΒΗΚΑ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΜΠΛΕΞΑ Κ ΗΠΙΑΜΕ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΗΤΑΝ ΒΑΡΗ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ…..

    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΓΩ ΠΡΟΣΟΠΙΚΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΙΝΑ ΚΑΤΙ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΥΠΗΡΧΕ ΠΟΛΥ ΘΗΡΟΦΥΛΑΚΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΦΥΛΑΧΤΕΙ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΝΥΧΤΑ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑ ΑΔΥΝΑΤΟ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. 

    ΑΝ ΔΩ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΑΝΕΤΑΙ!!!!ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ ΟΜΩΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ???

     

    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    313
    ermis στις #63520

    ΑΝ ΔΩ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΠΙΑΝΕΤΑΙ!!!!ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΑΣΕΣ ΟΜΩΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ???

    ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΑΔΕΣΠΟΤΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    TSIMPAS στις #63541

    ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΡΙΣΚΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΑΔΕΣΠΟΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΣΟΠΑΝΙΔΕΣ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΝ ΑΦΟΡΜΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΣΚΥΛΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΤΟΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΖΗΜΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΟΠΑΔΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΞΕΝΑ ΣΚΥΛΙΑ
    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    65
    TSIMPAS στις #63680

    ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΝΤΟΡΟ,Η ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΑ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    313
    ermis στις #63757

    ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΝΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΝΤΟΡΟ,Η ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΛΑ?

    Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ, ΔΗΛ. ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10. ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 8.30-9.00. ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΑΧΤΗΚΕ. ΑΝ ΕΧΩ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΕΒΑΙΑ. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #340824

    Παιδιά τι βλέπετε στα εκπαιδευτικά μέχρι τώρα?

    Στο δικό μου το χωριό έχει βρέξει 2-3 φορές τώρα τελευταία. Ελπίζω το Σάββατο να κάνουμε καλό ξεκίνημα όπως πέρυσι. Λέω να βάλω και τον κουρτσχαράκο μου μαζί με τα λαγόσκυλα.

    Σε εκπαιδευτικό στη Μακεδονία παρέα με λαγόσκυλο, ζητούσε αρκετά καλά τον ντορό όταν βρέθηκε σε χωράφι που είχε βοσκήσει ο λαγός. Εκτός αυτού έχει ξεφωλιάσει λαγό και μάλιστα ήταν η πιο σταθερή φέρμα που έχει κάνει ως τώρα. Με λίγα λόγια δείχνει μεγάλο ενδιαφέρον γι’ αυτή την μυρουδιά. Θα δούμε.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 88 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων