Καραμπίνα Beretta AL 391 GREYSTONE

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 110 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #180468

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟ ΜΕ ΜΙΑ GREYSTONE ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΟΠΛΟ ΠΑΝΤΩΣ…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #284128

    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΟ ΜΕ ΜΙΑ GREYSTONE ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΟΠΛΟ ΠΑΝΤΩΣ…

    Πες ποιο θέλεις να είναι το άλλο όπλο και την Κυριακή το βράδυ θα το έχεις το συγκριτικό σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    280
    Rallos στις #284125

    Πες ποιο θέλεις να είναι το άλλο όπλο και την Κυριακή το βράδυ θα το έχεις το συγκριτικό σου.

    Να πώ??? να πω???…. :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #180478

    me mia aplh urica2 tha ithela na dw tis diafores

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #284122

    Να πώ??? να πω???…. :)

    Όχι γιατί θα πεις μ&@):/α! Πού να βρίσκουμε Remington κυριακάτικα; :D :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    nikws7 στις #284121

    tha stiximatiza iper mias 1100 h auto5 72 ek me stathero tsokarisma :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    280
    Rallos στις #284119

    Όχι γιατί θα πεις μ&@):/α! Πού να βρίσκουμε Remington κυριακάτικα; :D :)

    Δε παιζεσαι με τίποτα :lol:
    Παντως θα ειμουν περιεργος για το συγκριτικο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    268
    basili76 στις #284118

    Όχι γιατί θα πεις μ&@):/α! Πού να βρίσκουμε Remington κυριακάτικα; :D :)

    :lol: :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #284113

    Ας ειχα πολυ μα πολυ θυραμα ξαι ας κυνηγαγα με μονοκαννο,σοβαρα μιλαω,τι μας φταινε τα οπλα ? ολα καλα ειναι… :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    280
    Rallos στις #180482

    Πάντως πέρα από τα φιλικά πειράγματα δεν απολογείται ο Γιάννης για την επιλογή του.
    Ο άνθρωπος έχει στην κατοχή του το συγκεκριμένο όπλο και λεει την γνώμη του σαν κάτοχος.Δεν είπε ο τι ειναι
    οτι καλύτερο στα αυτογεμη αυτή την στιγμή παρά ότι λόγω του αυλού του και της 70αρας θαλαμης του δινει σφιχτες
    κατανομες σε φυσιγγια γομωσεως μεχρι 34 γραμμαρια κατι που αυτομάτως την κάνει ιδανική για το κυνήγι του τρυγονιού
    και της τσίχλας.Για αυτή την χρηση πρεπει να ειναι μεσα στις υποψηφιες επιλογες ενος κυνηγου.
    Σιγουρα υπάρχουν όπλα στην αγορα που μπορεί overall να ειναι καλυτερες επιλογες αλλα καθε αποψη ειναι παντα σεβαστη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    339
    skopeytis στις #284112

    Ας ειχα πολυ μα πολυ θυραμα ξαι ας κυνηγαγα με μονοκαννο,σοβαρα μιλαω,τι μας φταινε τα οπλα ? ολα καλα ειναι… :)

    ΣΩΣΤΟΣ!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #284101

    Πες ποιο θέλεις να είναι το άλλο όπλο και την Κυριακή το βράδυ θα το έχεις το συγκριτικό σου.

    ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΣΕΙΡΑ 391 ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ…
    ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕ ΑΥΛΟ 18,2 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΔΟΚΙΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ Π Ε Ρ Ι Ε Ρ Γ Ο Σ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ…
    ΤΟ ΑΝΑΤΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΟΠΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ BENELLI RAFFAELO ΜΙΑ ALTAIR H AKOMA KAI MIA 391…ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΥΡΕΩΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ…ΑΦΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 32-33 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΑΝΕΡΙΚΑΝΑ…

    ΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΛΗΘΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΧΩΡΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΩΣ 34 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΙ ΤΗΣ ΕΚΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ…

    ΛΕΩΝΙΔΑ ΕΣΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Η ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑΣ???? :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #284078

    ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΤ ΑΡΧΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ Η ΣΕΙΡΑ 391 ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΛΟ…
    ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕ ΑΥΛΟ 18,2 ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΔΟΚΙΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΠΟΛΥ Π Ε Ρ Ι Ε Ρ Γ Ο Σ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ…
    ΤΟ ΑΝΑΤΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΟΠΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ BENELLI RAFFAELO ΜΙΑ ALTAIR H AKOMA KAI MIA 391…ΟΠΛΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΥΡΕΩΣ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ…ΑΦΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ 32-33 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΜΙΑ ΑΝΕΡΙΚΑΝΑ…

    ΑΝ ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΛΗΘΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΜΙΚΡΕΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΧΩΡΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΘΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΗΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΕΩΣ 34 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΔΕΝ ΧΑΙΡΕΙ ΤΗΣ ΕΚΤΙΜΗΣΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ…

    ΛΕΩΝΙΔΑ ΕΣΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ Η ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑΣ???? :)

    Δεν γράφω ποτέ για κάτι αν δεν το έχω δοκιμάσει. Έχω δει και έχω κάνει τουφεκιές απερίγραπτες με αυτό το όπλο.

    Εσένα πάντως, για τα υδρόβια που φαντάζομαι ότι κυνηγάς πιο φανατικά, δεν νομίζω ότι σε αφορά και πολύ το Greystone. Αλήθεια, με τι όπλο πας στο βάλτο;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #284064

    Δεν γράφω ποτέ για κάτι αν δεν το έχω δοκιμάσει. Έχω δει και έχω κάνει τουφεκιές απερίγραπτες με αυτό το όπλο.

    Εσένα πάντως, για τα υδρόβια που φαντάζομαι ότι κυνηγάς πιο φανατικά, δεν νομίζω ότι σε αφορά και πολύ το Greystone. Αλήθεια, με τι όπλο πας στο βάλτο;

    ME AYTO… :D

    ΕΜΕΝΑ Ο ΒΑΛΤΟΣ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΡΠΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΝΟΤΟ…ΜΕ Μ2 ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ…
    ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΝΑ FRANCHI ALCIONE,MIA FABARM MK2 COMPETITION EXTRA,MIA BLACK EAGLE KAI MIA BERETTA 390…ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΧΩΡΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΗ ΣΟΥ… ΝΟΜΙΙΙΙΙΙΙΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΜΟΥ ΔΥΝΑΤΟΝ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΧΩΡΑΓΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΜΙΑ GREYSTONE ΣΤΗ ΣΥΛΛΟΓΗ… :) ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ…. :D
    ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΟΥΣ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ… :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #284062

    ME AYTO… :D

    [url=”http://imageshack.us/photo/my-images/696/28878650.jpg/”%5D%5Bimg%5Dhttp://img696.imageshack.us/img696/8236/28878650.jpg%5B/img%5D%5B/url%5D

    ΕΜΕΝΑ Ο ΒΑΛΤΟΣ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΡΠΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΝΟΤΟ…ΜΕ Μ2 ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ…
    ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΝΑ FRANCHI ALCIONE,MIA FABARM MK2 COMPETITION EXTRA,MIA BLACK EAGLE KAI MIA BERETTA 390…ΑΝ ΑΓΑΠΑΣ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΚΑΙ ΤΑ ΟΠΛΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΧΩΡΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙΣ ΤΗ ΣΥΛΛΟΓΗ ΣΟΥ… ΝΟΜΙΙΙΙΙΙΙΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝ ΜΟΥ ΔΥΝΑΤΟΝ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΧΩΡΑΓΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΜΙΑ GREYSTONE ΣΤΗ ΣΥΛΛΟΓΗ… :) ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ…. :D
    ΜΕ ΒΑΖΕΤΕ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΟΥΣ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ… :lol:

    Νομίζω πως μια αχρωμίωτη αμερικάνα θα έπρεπε να είναι η αμέσως επόμενη επιλογή σου. Μόνο να δεις τι παθαίνει το SX2 μόλις πατήσει τα 38 γραμμάρια, θα πειστείς αυτόματα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 110 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων