ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ BERETTA

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 233 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    BTCC στις #67718

    ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ.ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΤΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΓΝΟΜΩΝ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ E MAIL ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΧΑΜΗΛΩΝ ΓΝΩΣΕΩΝ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ.ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝ.ΟΠΟΤΕ?

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    lepre2004 στις #67719

    Ευχομαι να βρεις την λυση που πρεπει για το οπλο σου φιλε. Ε ΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ BERETTA 391 TECKYS. Εφυγε ολη η φλουδα της βασης και ξερω και αλλα φιλαρακια που εχουν το ιδιο προβλημα. μεασα σε 6 μηνες απο την αγορα ξεφλουδησε ολη η βαση. ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ. .Την πουλησα και πηρα μια  REMINGHON και βρηκα την υγεια μου(11-87 premier). ΜΗΝ ψαχνεται αλλο για την παλια καλη ποιοτητα beretta (302,303,304) παει πεθανε.ΤΩΡΑ ΟΙ ΙΤΑΛΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΡΙΞΕΙ ΣΤΟ ΤΡΑΛΑΛΑ ΝΟΜΙΖΩ , ΟΠΟΥ ΤΡΑΛΑΛΑ ΒΛΕΠΕ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΕΡΔΟΣ ΡΙΧΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    BTCC στις #67721

    ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ .ΤΟ 1992 ΠΗΡΑ ΤΗΝ BENELLI CHRISTOFORO COLOMBO (665 ΑΠΟ ΤΙΣ 1000) ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΥΤΟ ΚΥΝΗΓΑΕΙ 13 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ. ΕΝΑ ΑΛΛΟ FRANCO BERETTA ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.ΤΟ 99 ΠΗΡΕ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ 391 URICA ΚΑΙ ΤΟΥ ΞΕΦΛΟΥΔΙΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ.ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΤΟ BREDA ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ VEGA LUSO ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΤΟΥ BERETTA.ΜΙΛΑΜΕ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΝΩΤΕΡΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    BTCC στις #67723

    ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ.ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΕ E MAIL.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ E MAIL ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΛΙ ΟΛΟΥΣ.ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΘΑΡΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΛΥΜΠΑ ΟΛΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    117
    GYPAR στις #67725


    [indent]лМГЛЭМИО: аЯВИЙч АПОСТОКч АПЭ BTCC СТъР 24═мОщЛБЯИОР═2005


    паидиа епеидг пяоспахгса ма стеикы жыто дем ебцака айяг.се леяийоус апо есас естеика ле E MAIL.екпифы ма тис дглосиеусете есеис.тыяа циа то хела тоу E MAIL стгм итакиа опоиос лпояеи ма богхгсеи ас лоу пеи.еуваяисты йаи пакки окоус.бкепете дем евы йаи тосо хаяос ма паы ма та йамы кулпа ока ейеи леса.


    [/indent]Αν θέλεις γράψε το μήνυμα στα ελληνικά και στείλτο μου. Να αναφέρεις τον τρόπο αγοράς, από που το αγόρασες και τα στοιχεία του όπλου καθώς και τα προβλήματα που παρουσιάζει. Θα στο μεταφράσω στα ιταλικά για να το στείλεις στη beretta επισυνάπτοντας τις φωτογραφίες. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1742
    PANOS στις #67727

    Λοιπόν τώρα κατάφερα να ξεπερδέψω για λίγο!!!Έπεσε δουλειά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #341634

    Καλησπερα

    Το προβληαμ μπορει να λυθει …Ειναι απλο …

    Η Beretta οπως και καθε εταιρεια που σεβεται το εαυτο της αλλα και γαι λογους γοητρου  διαπιστευονται κατα ISO 9000 Συστημα Διαχειρησης Ποιοτητας.

    Δεν εχετε.. σας δινει το δικαιωμα η πιστοποιηση που εχουν καιτ διαλαλουν με περηφανια να του πειτε οτι αυτ ειναι τοπροβλημα..πειτε μου παρακαλω

    1.τι διαδικασιες ελεγχου εχετε στην παραγωγη

    2. τικανετε για αυτο που λεγεται “Customer Satisfaction”

    3. Πειτε τους οτι σκοπευετε να ζητησετε απο ενα Certification Body να τους κανει ενα ” 3rd Party Audit”. Εχετε το δικαιωμα να το κανετε εφ’οσον εχετε προιον της εταιρειας.

    Α…

    και

    4. Εχουν αστικη ευθυνη….

    Ρωτηστε τον Μπεκατσοφτερο…καιτ ξερει αυτος

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    755
    ΑΝΤΟΝΙΟ στις #67731

    ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΜΕ ΞΕΦΛΟΥΔΙΣΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΑΝΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 500 ΕΥΡΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΤΙΜΗ,ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΦΤΑΙΜΕ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΑΔΙΑΒΡΟΧΟ ΤΟΧΟΤΗΣ,ΚΑΙ ΠΗΡΑΠΡΟΧΤΕΣ ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ  ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΦΟΡΕΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ,ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙ 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    BTCC στις #67732

    ΦΙΛΕ PANO ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ BERETTE ΜΕ ΕΙΠΑΝ ΠΟΛΥ ‘ΨΥΡΑ’

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    BTCC στις #67733

    ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ E MAIL ΣΤΗΝ BERETTA HELLAS ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΩ ΟΤΙ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΕ ΟΛΩΝ ΤΟΝ ΕΝΤΥΠΟ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟ ΤΥΠΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΤΟΥΣ.ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    129
    BTCC στις #67736

    ΦΙΛΕ GYPAR ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ. ΣΤΙΣ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΟΝ ΚΡΥΔΑΛΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ BERETTA.ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ.ΜΕ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ BERETTA ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΒΓΑΛΑΝ ΜΟΝΟ ΤΡΙΑ ΟΠΛΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΞΥΛΑ.ΔΙΑΛΕΞΑ ΕΝΑ ΤΟ ΜΑΡΚΑΡΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ .ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ.ΤΟ ΟΠΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΛΟΓΟ ΠΟΛΥΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ.ΕΚΕΙ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ BERETTA ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΑΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΝ ΘΕΣ ΦΤΙΑΞΕ ΕΝΑ E MAIL ΕΣΥ ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΟ ΜΟΥ ΣΤΟ E MAIL ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ  ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #67740

    FILE BTCC EAN MPORW NA FANW XRHSIMOS EDW STHN ITALIA APLA STILE MOU ENA EMAIL STO:kalimana@libero.it. AN XREIASTEIS METAFRASH STA ITALIKA H NA MILISW STHN IDIA THN BERETTA EDW.SOU STELNW ME PERSONAL MYNHMA TO THL.MOU.

    PANTWS EINAI ASXHMO OTAN VLEPEIS KAPOIOUS NA SE EKSAPATOUN ETSI.DYSTYXWS POLOI EKMETALEYONTE TO MERAKI MAS.PANTA FILIKA

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    82
    ARCHON στις #67744

    Ε ΓΩ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ BERETTA 391 TECKYS. Εφυγε ολη η φλουδα της βασης και ξερω και αλλα φιλαρακια που εχουν το ιδιο προβλημα. μεασα σε 6 μηνες απο την αγορα ξεφλουδησε ολη η βαση. ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ.

    Εγω φιλε μου το επαθα το ιδιο με την BERETTA ES 100 ΤΗ ΛΕΥΚΗ.Ξεφλουδισε ολη η βαση στην αρχη θαμπωσε και μετα εφυγε ολη η φλουδα…μου την αλλαξανε και τωρα ξεφλουδιζει και η δευτερη…..τι να πω!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #67746

    JUST DO IT!!!!!!!!!!!!

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #67748

    ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ

    ΠΗΓΑΙΝΕ ή ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΗ ΠΕΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ….

    ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΑΥΤΟ ΚΥΝΔΙΝΕΥΕΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ……ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΥ ΝΑ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΟ ΟΠΛΟ….

    ΑΝΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ.ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ…

    Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 233 συνολικά)
    Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

    Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.