ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕΛΩΝ ΣΕ ΑΓΩΝΕΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 329 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #72762

    Παντως ΧΤΥΠΗΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΠΙΑΤΑΑΑΑΑ!!!!

    Κοκορέτσια, μοσχαρίσιες, παιδάκια, γλυκάδια και διαφορα αλλα πιατα. Η αποτελεσματικότητα της ομάδος και ο συντονισμός φοβερός με μοναδικό παραπανούμενο τον Λεο που συνέχεια διαμαρύταν ότι δεν χτυπούσε όσα μπορούσε γιατι διαλεξε την προεδρική θέση (του αρέσει να αποτελεί το επίκεντρο) στο τραπέζι και διαμαρτυρόταν ότι τα πιατα του πεταγόταν μακρια!!! Στο τέλος καρφωσε το πιρούνι του στις καννες 81 cm του όπλου του και έτσι κέρδισε διπλά. 1ον) εφτανε επιτέλους τα πιατα και 2ον) βρήκε χρησιμότητα για αυτές.!!!!

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #72763


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Νεοπτόλεμος στίς 20 Mάρτιος 2006


    Παντως ΧΤΥΠΗΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΠΙΑΤΑΑΑΑΑ!!!!

    … με μοναδικό παραπανούμενο τον Λεο που συνέχεια διαμαρύταν ότι δεν χτυπούσε όσα μπορούσε γιατι διαλεξε την προεδρική θέση (του αρέσει να αποτελεί το επίκεντρο) στο τραπέζι και διαμαρτυρόταν ότι τα πιατα του πεταγόταν μακρια!!! Στο τέλος καρφωσε το πιρούνι του στις καννες 81 cm του όπλου του και έτσι κέρδισε διπλά. 1ον) εφτανε επιτέλους τα πιατα και 2ον) βρήκε χρησιμότητα για αυτές.!!!!


    Μουα χα χα χα χα χα χα χα χα

    Ρίχτου Νεοπτόλεμε, ρίχτου

    Υ.Γ.: Γμτ, δεν κατάφερα να περάσω να σας δω. Πάντως, ασχέτως αποτελεσμάτων, από ότι μαθαίνω περάσατε καλά.

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #72766

    Οχι ρε συ … φτανει ως εδώ .. ποτε δεν ρίχνω σε πληγωμένα, ταλαιπωρημένα και αδικημένα απο την ζωή όντα!! Φέρε και εσύ λίγο τον εαυτό σου στην θέση του. Λίιιιιγο όμως … μην αυτοκτονήσεις κιόλας!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #72767

    Έχεις δίκιο! Ας μην τον πειράξουμε άλλο… τουλάχιστον μέχρι να επιστρέψει από τον ψυχαναλυτή του

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #72771

     Παντως σε προσφατο τραπεζι που βρεθηκαμε πανω, ο Βαγγελης ουδε ενα προβλημα ειχε με τα φαγητα, ειδικα τις πατατες,  παρολο που καθοταν στην κεφαλη του τραπεζιου. Αρα ειναι μαλλον θεμα ατομου, και οχι θεσεως.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #72772

    Κύριοι,

    Με την παρούσα επιθυμώ να δηλώσω ότι εάν το πείραγμα εξακολουθήσει να απευθύνεται αποκλειστικά προς το πρόσωπό μου, και δεν δω και λίγη αυτοκριτική από τους υπόλοιπους συναδέλφους, τότε δεν μου αφήνετε άλλη επιλογή από το να υποβάλλω στον κύριο διαχειριστή την παραίτησή μου από συντονιστής της σκοπευτικής ενότητας. Η τιμή και η υπόληψή μου, η αξιοπρέπεια, η προσήλωση προς την δουλειά μου και το όραμά μου, καθώς και η αέναη προσπάθεια καλυτέρευσης εαυτού και συνόλου μέσα στον κόσμο της σκοποβολής, δεν μου αφήνουν άλλο περιθώριο. (Για ένα κούτελο ζούμε).

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #343173


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από victz στίς 20 Mάρτιος 2006


     Παντως σε προσφατο τραπεζι που βρεθηκαμε πανω, ο Βαγγελης ουδε ενα προβλημα ειχε με τα φαγητα, ειδικα τις πατατες,  παρολο που καθοταν στην κεφαλη του τραπεζιου. Αρα ειναι μαλλον θεμα ατομου, και οχι θεσεως.


    [/indent]Για πες … για πόσα πιατα μιλάμε Βίκτωρα!!! Πέρασε στην Α’ ???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #72774


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 20 Mάρτιος 2006


    Κύριοι,

    Με την παρούσα επιθυμώ να δηλώσω ότι εάν το πείραγμα εξακολουθήσει να απευθύνεται αποκλειστικά προς το πρόσωπό μου, και δεν δω και λίγη αυτοκριτική από τους υπόλοιπους συναδέλφους, τότε δεν μου αφήνετε άλλη επιλογή από το να υποβάλλω στον κύριο διαχειριστή την παραίτησή μου από συντονιστής της σκοπευτικής ενότητας. Η τιμή και η υπόληψή μου, η αξιοπρέπεια, η προσήλωση προς την δουλειά μου και το όραμά μου, καθώς και η αέναη προσπάθεια καλυτέρευσης εαυτού και συνόλου μέσα στον κόσμο της σκοποβολής, δεν μου αφήνουν άλλο περιθώριο. (Για ένα κούτελο ζούμε).

     

     Ok .. μην τα φορτώνουμε όλα στον Λεωνίδα!!

    Αν μη τι αλλο προσπαθησε ποιο πολύ από όλους και αγωνίσηκε για το σύνολο. Μπορεί να ήταν στην ποιο μακρινή θέση αλλα ήταν αυτός που εφαγε και τα δικά μου αποφαγια καθώς αποδείχτηκα ΠΟΛΥ ΜΕΤΡΙΟΣ. 2 σουβλακια που είχα “χτυπήσει” στο σκοπευτήριο μου στερησαν την δυνατότητα να είμαι σε φόρμα. Αντίθετα ο Λεο φωνάζοντας, ζητώντας και με αρκετή επιθετικότητα στα πιατα αποδείχτηκε τελικα ο ΝΙΚΗΤΗΣ. Καλός και ο Αλκης (old timer) που απο την εμπειρία του σε σταθερό στόχο δεν του ξεφυγε ουτε πιρουνια. Λίγες ΓΕΜΑΤΕΣ και καλές του χαρισαν την 2 θέση. ΣΤΑΘΕΡΗ ΑΞΙΑ. Την 2 ημέρα ο Λεο εγκατέλειψε και δεν είρθε θυσιάζοντας εαυτό προκειμένου τα μέλη του e-artemis να μπουν μπροστα. Μόλις ήρθαν σε μεγαλο δίσκο τα πιατα ο Αλκης εδειξε τις επιθετικές του διαθέσεις αρπαζοντας σχεδόν όλο τον δίσκο. Ο Γιαννης (Androu) δεν εδειξε να πτοείται απο αυτο και εγω μέσα μου σφίχτηκα και αγχωθηκα βλέποντας το τραπεζι. Αυτο το αγχος ήταν και η βασική αιτία που αδυνατούσα να επωμίσω σωστα το πηρούνι. Ματαια, σταθηκα λίγο στην αρχή ώσπου κατερευσα στα μέσα χτυπώντας κατω απο τα μισα πιατα του Αλκη. Ο Γιαννης καλα τα πήγε επίσης.

    Ετσι καθόλο το 2ημερο η σταση του συντονιστή ήταν η ενδεδειγμένη. Το κουτελο του είναι για εμενα ΚΑΘΑΡΟ. Ειχε το καλύτερο fairplay και εφυγε διακριτικά και όταν επρεπε. Συντόνισε τα παντα και του αξίζει ο ρόλος τους κ. Συντονιστή. Εγω με πληρη αυτογνωσία και μετα απο την αυτοκριτική που ζήτησε ο κ. Συντονιστής κατατασω τον εαυτό μου τελευταίο σε απόδοση. Θα ήμουν και ο τελευταίος λοιπόν που θα είχε το θρασσος να ζητήσει ή να συμμφωνήσει με την παραίτησή του. Ο ανθρωπος είναι ικανός για πολλά πιατα είναι για εμενα ο επωνομαζόμενος “μακρύ πηρούνι” ή “long carabine”.

     


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #72775

    Βρε Βίκτωρα, αφού εγώ έχω μακριά χέρια, δεν προβληματίζομαι από θέσεις και τέτοια. Ούτε το μήκος της κάννης του όπλου μου με προβληματίζει ούτε τίποτα…

    Πληροφοριακά και μόνο Νεοπτόλεμε, σε αυτά τα πιάτα δεν πιάνομαι… εθνική και πάνω παίζω .

    Λεο φιλαράκι μη μασάς για την καζούρα και φυσικά ούτε σκέψη για παραίτηση… εξάλλου σε πειράζουμε γιατί σε αγαπάμε βρε κουτό. Δεν έχεις ακούσει που λένε… “όποιος αγαπάει, παιδεύει”;  

    Εξάλλου, δόξα το Θεό, αφορμές για να ανταποδώσεις το πείραγμα θα έχεις αρκετές από όλους μας…

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #72779

    Να αφήσεις ήσυχο το διαχειριστή.

    Για να παραιτηθείς, αγαπητέ συντονιστά, θα πρέπει ο διαχειριστής να έχει ιδίαν άποψη τόσο απο το αγωνιστικό μέρος όσο και από τα παρασκήνια και κυρίως από το μεζεδαγωνιστικό.

    Όπως αντιλαμβάνεσαι δεν υπάρχει περίπτωση να αποφύγης της ευθύνη του συντονισμού, οπότε πρέπει να ανεχθείς στωικά την καζούρα και να το ρίξεις στην προπόνηση.

    ’λλωστε έχεις αποδείξει περίτρανα πως έχεις τεράστια αποθέματα υπομονής και επιμονής και πετυχαίνεις και τους πιο δύσκολους στόχους.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #343175

     Ηδη παντως εχει απαντηθει η ερωτηση μου. Και επειδη στο εν λογω τραπεζι, ημουνα αρκετα απασχολημενος τρωγοντας, δεν προλαβαινα να μετραω τις πηρουνιες των αλλων, εκτος του Βαγγελη, που τις συνοδευε απο επιφωνηματα του στυλ “Αυτοι δεν τρωνε τις πατατες, φερ’τις απο δω”  Τον παραδεκτηκα ομως, η μερια του τραπεζιου του εμοιαζε σαν την ερημο Σαχαρα…πολυ δυνατος….

     Α, και τα πιατα τα εκανε σκονη, οχι απλα σπασμενα και αηδιες…

     Οσο για μια ψυχη, το ρητο “Τραβατε με (πειραξτε με) και ας κλαιω” σας λεει κατι; He’s the one we all love to kid

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #86781

    Λοιπόν κύριοι, για να μην ξεχνιόμαστε.

    Περιμένω σκορ, μεταπηδήσεις κατηγοριών, κατατάξεις, μετάλλια, σχόλια, κουτσομπολιά και ό,τι άλλο σχετικό με τον αγώνα του ΣΚ στην Μαλακάσα. Όχι τίποτα άλλο, αλλά κάποιοι είχαν διακρίσεις και ποιούν την νήσσαν.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #345416

    Προφανώς εννοείτε και εμένα κε Συντονιστά…

    Ο αγώνας για μένα πήγε αρκετά καλά με 83 πιάτα , την τρίτη θέση στην κατηγορία (και το πρώτο μου μετάλλιο) και την προαγωγή μου στην Β’ κατηγορία.

    Οι Πούλες μου ήταν :

    Το Σαββάτο 18-16-14 και χθές 16-19. Σύνολο 83

    Ακόμη φυσικά απέχω αρκετά από το να θεωρούμαι σκοπευτής αξιώσεων , αλλά πέτυχα το στόχο μου , που ήταν να κάνω 80 πιάτα.

    Τώρα έχουν μπει νέοι στόχοι και καλά να είμαστε να τους κυνηγήσουμε(και να τους πετύχουμε).

    Οι αλλαγές που έκανα στο perazzi μου , βγήκαν σε καλό και το όπλο φαίνεται να δουλεύει εξαιρετικά(καλύτερα σίγουρα από εμένα).

    Τώρα όσον αφορά τα λάθη που έκανα , αυτά έχουν να κάνουν με το θέμα της αυτοσυγκέντρωσης , ιδίως σε διακοπές λόγω τεχνικών προβλημάτων(η πούλα μου με το 14 ήταν εκεί).

    Φαντάζομαι ότι με τον καιρό θα φτιάξει και αυτό…

    Τώρα πάμε ολοταχώς για τον αγώνα Double Trap της Κυριακής , όπου η ομάδα του e-artemis θα δώσει δυναμικά το παρόν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #86784

    Συγχαρητήρια νέε μου! Εις ανώτερα. Όσο για το double trap, αν ισχύουν όντως οι επιδόσεις που επληροφορήθην από την προπόνηση δύο εκλεκτών μελών μας, τότε ίσως θα έπρεπε να ξανασκεφτώ το ενδεχόμενο συμμετοχής μου στον αγώνα. Όχι τίποτα άλλο, αλλά έχουμε και μία υπόληψη να προστατεύσουμε!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    942
    Νεοπτόλεμος στις #86791

    Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ΡΕ ΓΙΑΝΝΗΗΗ!!!

    Οι τηλεφωνικές μου ευχές επιασαν τόπο. Καποια στιγμή φοβήθηκα μην σε γκαντεμιασω …ουφ ευτυχως.

    Εγω παλι εχθές βρεθηκα στην Ξανθη όπου καταστάλλαξα ότι δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το ΔΤ-10 με αξιώσεις. Ξαναγυρνω στο 682 για τον αγώνα του ΣΚ (που ετσι και αλλιως απροπόνητος θα παω) και είδομεν.

    Παντως σε καθε περίπτωση απέχω ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ απο τις περυσινές μου επιδόσεις. ΠΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥ και φυσικά προς τα κατω. Ωστόσο θα παω στον αγώνα καθως δεν φοβαμαι το αποτέλεσμα (ΒΛΕΠΕ ΛΕΟ) όποιο και να είναι. Ασε που για να ανεβεί πρεπει απο καπου να ξεκινήσει.

    Τα υπόλοιπα μέλη τι κανανε???

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 329 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων